Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 44 45 46 47 48 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 721

zhulit a číst? to mi nejde dohromady...to by chtělo si to nahrát na kazetu a pak poslouchat

Old Post 21-11-2005 v 06:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xxzufanxx
Nový Člen

Karma uživatele xxzufanxx - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 722

Ked si zhulený do pohody tak sa to dá, ale ináč asi ne, teda aspoň mne ne...Pratchett,Kerouac,Kulhánek(najlepsi co sem kedy cital, fakt doporucuju)

Old Post 23-11-2005 v 12:56 PM
xxzufanxx je offline   Profil uživatele xxzufanxx   Find more posts by xxzufanxx   Foto galerie člena xxzufanxx   Click here to Send xxzufanxx a Private Message   Add xxzufanxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 723

já mam dva způsoby "stoned" čtení:
1. lehce zhulen - možno číst cokoliv, enhanced požitek ze čtení
2. total zhulen (příp. zhalucinogenován) - votevřít nějakou chytrou knížku (Capra, Grof...) kdekoli a snažit se pochopit, co že tím autor "doopravdy" myslel

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 23-11-2005 v 13:51 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 724

Na zkouření fakt ráda čtu Krause(Ivan). je to fakt počteníčko. většinou zvládnu dočíst max. jednu stránku a vysilením od neustálýho smíchu padnu. Fakt mě to dost vysmívá heh.
Ale občas když mam zpytavou náladu, tak čapnu něco inýho. vim že evžena oněgina (básničky) sem si fakt užívala-někdy. Jak řikal Dude-"co tim autor doopravdy myslel"

my first time

Old Post 23-11-2005 v 18:39 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nidecker
Stálý Člen

Karma uživatele nidecker - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 725

vcera jsem docetl Alchymistu od Paula Coelha - muzu vrele doporucit. Dneska jsem zacal cist Ramon od P. Sabacha a zatim to nevypada vubec spatne

Old Post 28-11-2005 v 14:37 PM
nidecker je offline   Profil uživatele nidecker   Find more posts by nidecker   Foto galerie člena nidecker   Click here to Send nidecker a Private Message   Add nidecker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 726




SCUM manifesto - Valerie Solanas
....
asi nejmilitantnější feministickej text, kterej byl kdy napsán... pochází ze šedesátých let

je to fakt titěrná knížečka, se zajímavým obsahem, který pobaví, šokuje i poučí...

jen pro zajímavost, autorka nasázela dvě kulky do krále paranoi Andyho Warhola...

no neberte to... za 19,-kč z levnejch knih

Naposledy upravil 05-12-2005 v 15:25 PM

Old Post 01-12-2005 v 06:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LSD25
Stálý Člen

Karma uživatele LSD25 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 727

Mna oslovil Henrry Charier a jeho život na galejách, úteky, indiánky, kokaínové listy, more, pralesy, niekedy by som si to s ním vymenil, film v porovnaní s knižkou - pri filme som zaspával aj to tam bola len asi polovica z toho čo v knihe ale aspon český dabing to malo lebo ten slovenský je...
Kamarát zase prečítal všetky Duny a on otom dokáže rozprávat aj hodinku ale nikto to nevydrží hodinu počúvat ,hehe,

Old Post 01-12-2005 v 07:03 AM
LSD25 je offline   Profil uživatele LSD25   Find more posts by LSD25   Foto galerie člena LSD25   Click here to Send LSD25 a Private Message   Add LSD25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Retart
Nový Člen

Karma uživatele Retart - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 728

Ja mam najradsej sf a fantasy. Hlavne najviac som sa vychechtal na Kronikach Jakuba Vandrovce od Pilipiuka. Tak to je jedna z najlepsich knih aku som kedy cital . Tiez je o Vandrovcovi este par knih a tie su tiez dost dobre.

Art..........Retart

Old Post 03-12-2005 v 10:16 AM
Retart je offline   Profil uživatele Retart   Find more posts by Retart   Foto galerie člena Retart   Click here to Send Retart a Private Message   Add Retart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 729

Právě jsem dočetl:
Zpověd holandského uživatele drog
Brian Tjepkema

Fakt super cteni, je to autobiografie. Mamka mi to donesla z knihovny s tim, at si přečtu jak někdo začinal na marušce a skončil na heroinu. Nicmeně, všichni kdo to četli, nebo si to přečtou chápou, že vzhledem k životnímu postoji autora to nelze brát jako negativni....

Old Post 03-12-2005 v 23:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

KNIHY PRO ROZŠÍŘENÍ OBZORŮ Příspěvek č. 730

Přečetl jsem od Eduarda Tomáše: Paměti mystika; Cesta lásky a od Míly Tomášové: Vnitřní pramen

Tyto knihy tu již byly zmiňovány v threadech o meditaci, mohu je
VŠEM LIDEM VŘELE DOPORUČIT

Více informací je zde: http://www.avatar.cz/

Měli by je mít i v knihovnách, já jsem si je vypůjčil z Pražské městské knihovny.

Old Post 05-12-2005 v 14:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 731

čet sem Idiota vod Dostojevskýho.. mno.. a byla to nuda jaxviň..


tak toho né

Old Post 05-12-2005 v 16:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SNDY
Stálý Člen

Karma uživatele SNDY - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 732

noooo...od dostojevseho a vacsiny rusov radsej ani nic necitaj....je to zdlhave a nudne...ja som tiez trochu cital idiota(nuda) a skusal som aj vojna a mier od tolsteho...NUDA...ale posledne ruske dielo tohto obdobia by som chcel skusit dostojevskeho zlocin a trest....ak to niekdo cital tak dajte svoj nazor...aby som vedel ci sa to oplati

Old Post 05-12-2005 v 19:28 PM
SNDY je offline   Profil uživatele SNDY   Find more posts by SNDY   Foto galerie člena SNDY   Click here to Send SNDY a Private Message   Add SNDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 733

citace:
Původní příspěvek od Dude

2. total zhulen (příp. zhalucinogenován) - votevřít nějakou chytrou knížku (Capra, Grof...) kdekoli a snažit se pochopit, co že tím autor "doopravdy" myslel


Fritjofa Capru taky vrele doporucuju.. i kdyz za tech podminek co tady uvadis to musi byt opravdu sila..;]

Jinak ja zrovna ctu Co je zivot? od Schrödingera... Taky jedna z tech chytrych knizek...

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 05-12-2005 v 19:33 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 734

ano ten ruský je fakt typický... tohle je ale bohužel server zhulenců.. kdo tady žere realismus?... mám radši "realismus" typu-> J.Kerouac - Podzemníci... J.K. taky napsal Town & the City (?velkoměsto, maloměsto?), který je přímo inspirovaný stylem ruskejch klasiků... mám to doma, ale fakt sem to nedočet... nuda

Old Post 05-12-2005 v 19:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huličjohnny
Nový Člen

Karma uživatele huličjohnny - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 735

jooooooooo Town & the City je snad jedina kniha od kerouaca kterousem nedocet a jinak k dostojevskymu zlocin atrest docela necekane NUDDAAAAAA

Old Post 06-12-2005 v 13:30 PM
huličjohnny je offline   Profil uživatele huličjohnny   Find more posts by huličjohnny   Foto galerie člena huličjohnny   Click here to Send huličjohnny a Private Message   Add huličjohnny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 736

fluit:jesli studuješ literaturu, tak bys to měl všechno přečíst bez keců. Quo Vadis (domine) ale fakt neni z antického řecka za vlády nějakýho Nestora. je to ze starýho Říma za vlády Nerona. dost krutej panovník o kterym se traduje, že vypálil Řím. ale bavit tě to nebude. je to celkem nudný. samý křesťanský plky co si vzpomínam. a zbytek těch autoru cos psal sou sice kvalitní dílka, ale hrozitánská nuda. sice byli na svou dobu odvázaný, ale na naši ne hmmm...

my first time

Old Post 06-12-2005 v 13:42 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 44 45 46 47 48 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4671640 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív