Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nesmrťelné hlášky ... II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 43 44 45 46 47 »
Autor
Téma 
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 705

hej toto ty vies, nahravat do zadu jak kokot!

kamos na kamosa ked spolu hrali NHL DD

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 31-08-2012 v 08:40 AM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 706

Tak ty si prej neprolez ? ... Prolez, proč ?

Old Post 31-08-2012 v 08:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 707

Postav na bong....

Old Post 05-09-2012 v 11:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 708

Když chytli kámoša se zbytkáčem a opakovaně dýchl 0,3 tak ho hodili na kapotu a začli ho šacovat a on jim řekl :" To je jak v Americe" ! Nikdo ještě neví jestli byl zhulen notně nebo málo, ale zasmál sem se tomu pěkně

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 05-09-2012 v 17:37 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 709

citace:
Původní příspěvek od chuck53
Když chytli kámoša se zbytkáčem a opakovaně dýchl 0,3 tak ho hodili na kapotu a začli ho šacovat a on jim řekl :" To je jak v Americe" ! Nikdo ještě neví jestli byl zhulen notně nebo málo, ale zasmál sem se tomu pěkně


tak tohle mám za sebou... ruce dopredu na kapotu, roztahnout nohy, sacovani vcetne prohmatnuti kulek.. sem jim musil rici "chlapci, nekoukáte moc na TV? tohle jsem videl v cobre 11"... a potom v poutech na zakladnu .))

carpe diem

Old Post 05-09-2012 v 20:22 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 710

Já: Tyvole ! Ona si vede kozy !...
Kámoš bez povšimnutí: Každej si vede svoje kozy ...
potom se podíval a fakt si tam naka pastevečka vedla 3 kozy a jednoho kozla

Old Post 08-10-2012 v 10:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simimimi
Nový Člen

Karma uživatele simimimi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 711

Pocuvaj tie auta...chvila ticha...pocujes co pocuvaju...po dvoch spekulantoch s kamaratom moc vtipne

Old Post 09-10-2012 v 07:23 AM
simimimi je offline   Profil uživatele simimimi   Find more posts by simimimi   Foto galerie člena simimimi   Click here to Send simimimi a Private Message   Add simimimi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 712

Sme totálně na káry , zavoláme " pij a řiť"

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 10-10-2012 v 01:42 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 713

Kdyby včely nevyráběly med, tak je to vlastně jen spolek přátel kamikadze...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 10-10-2012 v 16:39 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 714

když tak jednou kolovalo brčko přišla otázka...."Drogy?"
no a já pohotově zareagoval "Dám si"..jaký záchvat smíchu potom následoval nechtějte vědět


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 11-10-2012 v 05:54 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 715

Jak stojí můj status: (moje první brko)

Dlouhéééj nádech ááááááááááá...............................................................................................................................................................................................................KLUCÍÍÍÍ MĚ SE MOTAJ ZUBYYY....

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 15-10-2012 v 21:45 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 716

Kamarád ,u kterýho sem měl svých prvních pár brček.
Hele ty tomu možná nebudeš věřit , ale tak to je !!!
Co na tom že se tomu nezasmějete , já se u toho dočista pochcal .....

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 01-11-2012 v 20:12 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LAmater
Stálý Člen

Karma uživatele LAmater - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 717

"Kolik je hodin?"

"Za pět minut třičtvrtě na půl druhé."

Dělám co můžu,protože nedělám,co musím...

Old Post 16-12-2012 v 00:12 AM
LAmater je offline   Profil uživatele LAmater   Find more posts by LAmater   Foto galerie člena LAmater   Click here to Send LAmater a Private Message   Add LAmater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LAmater
Stálý Člen

Karma uživatele LAmater - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 718

"Nejvyšší čas, počkat ještě deset minut, než to začne působit"

Dělám co můžu,protože nedělám,co musím...

Old Post 16-12-2012 v 00:19 AM
LAmater je offline   Profil uživatele LAmater   Find more posts by LAmater   Foto galerie člena LAmater   Click here to Send LAmater a Private Message   Add LAmater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LAmater
Stálý Člen

Karma uživatele LAmater - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 719

"Všeci kámoši kdysi dostali pod stromeček autodráhu, ale naši neměli moc peněz, tak mi koupili autolevnu."

Dělám co můžu,protože nedělám,co musím...

Old Post 16-12-2012 v 00:22 AM
LAmater je offline   Profil uživatele LAmater   Find more posts by LAmater   Foto galerie člena LAmater   Click here to Send LAmater a Private Message   Add LAmater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 720

Je naprosto jasný, že když sežereš 2 kila malin a zapiješ to bourbonem, rakovina varlete tě nepotká

Komár neni mucha pyčo

Old Post 16-12-2012 v 15:28 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 43 44 45 46 47 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-06-2007 - nesmrťelné hlášky ... - 1020 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5951190 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív