Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 42 43 44 45 46 »
Autor
Téma 
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 689



Zdravím vím že tu toho je hodně od ostatních growerů.Ale svůj problém tu prostě nemůžu najít.Nebo sem spíš debil a nepoznám rozdíl. Jedu nějákej svůj 3.-4. grow.
Mám kytky zhruba ve 3.týdnu růstu 3xUtopia Haze
6xO. Amnesie
Kytičky od 2. týdnu nevypadají uplně fajn objevují se mi hnědé flíčky na listech. A schnou mi kraje listů pár jich je taky dcla zkroucených.
Kytky jsou v light mixu od plagronu
teplota od 23- do 25 stupnu (měřeno u vrcholku rostlin)
osvětlení MH250w cooltube kytky byli do ted přibližně 15-10cm čísel od výbojky což možná řeší můj problém ale jistej si nejsem
vlhkost 60 až 80 %
hnojim až tenhle týden začel jsem 2ml/ kořenovýho stimulátoru od biobizzu PH 6.5 a EC bohůžel neměřím nemám ec metr
Včera jsem zalil 2ml biobizzu na růst PH6.2
Jeden list mi připadá jak kdyby na něj šla listová plísen(měl jsem jí minulou sezonu a tak tiše doufám že jsem se jí po tom nekonečnym omejvání a sterilizování peroxidem zbavil ) a ostatní jak spálení od lampy nebo hnojiv nebo možná málo draslíku jelikož se 4 kyti něják abnormálně vytahujou .Každopádně si nejsem ničím jistý a budu moc rád za brzkou pomoc)

Naposledy upravil DUBSTEP.Maniac 15-02-2015 v 13:07 PM

Old Post 15-02-2015 v 12:43 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3181989
Nový Člen

Karma uživatele 3181989 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 690

Myslíš že by to mohlo bejt prelitim? myslel sem že přelití se projeví tim že jsou mega veliky listy ale nechám trošku vice vyschnou substrát a uvidím snad to tim bude a nebude to nic vážnejšího.

Old Post 15-02-2015 v 12:49 PM
3181989 je offline   Profil uživatele 3181989   Find more posts by 3181989   Foto galerie člena 3181989   Click here to Send 3181989 a Private Message   Add 3181989 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 691



Další fotky ve skutečnosti jsou světlejší než na fotce dcla se mi to nelíbí

Old Post 15-02-2015 v 13:10 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Meggie
Nový Člen

Karma uživatele Meggie - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 692



Něco mi ruší kytku neví někdo co to je? listy postupně zčernají a pak odpadnou...pročítal jsem to tu a s něčím podobným se už někdo potýkal...prý je to bramborová plíseň ale Dithane nefunguje....

Old Post 15-02-2015 v 21:42 PM
Meggie je offline   Profil uživatele Meggie   Find more posts by Meggie   Foto galerie člena Meggie   Click here to Send Meggie a Private Message   Add Meggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 693

Dubsteo aj Meggie: oba problemy sa mi sem tam vyskytnu, ale nikdy to neviedlo k smrti rastlin alebo nejakym problemom. V pripade Dubstepovych problemov som ani nikdy nic neriesil, rastlina nejavila znamky poskodenia, tak naco to riesit?

ked vidim nieco podobne, ako ma Meggie, tak tie listy len jednoducho ostriham. aku tam mas vlhkost a teplotu?

Old Post 16-02-2015 v 09:56 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Meggie
Nový Člen

Karma uživatele Meggie - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 694

No sejmulo mi to uz 30-40procent listu z kytky kde se to objevilo prvni, maji to i holky v boxu na květu.....teplota 26-28 vlhkost 50

Old Post 16-02-2015 v 19:00 PM
Meggie je offline   Profil uživatele Meggie   Find more posts by Meggie   Foto galerie člena Meggie   Click here to Send Meggie a Private Message   Add Meggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 695

C21H30O2 : oK jako zatím listy neuvadaj ale mají takovou divnou strukturu jsou hrubý a jakoby takový seschlý aspon jsi mě uklidnil tím že to není nic važného ale myslím si že nedostatek něčeho to určitě bude kytky na kterých se to objevilo se v poslední době dost vytáhly.Dneska jsem se na ně díval a u nových listů se zatím snad nic neobjevuje jen ty staré poranění jakoby zhnědo oranžověly no zítra to vidim na průplach a rovnou změřím výtok PH rostlinky jsou mladé a tak se trochu bojím má ještě někdo nějáké poznatky či diagnozu pro moje křehké holčičky ?

Old Post 16-02-2015 v 20:05 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 696

chcelo by to popisat viac info. ake ph, ake hnojiva a v akych koncentraciach, ake medium...

inak tie bodky: nerobievas nahodou postrek cez fazu svetla? mne sa tusim par krat stalo, ze som ich postriekal cez svetlo a potom mi to robilo bodky. teraz striekam par minut pred zotmeni alebo po tme a uz som moc bodiek nezaznamenal.

Meggie: neviem ti poradit, mne sa to robilo len obmedzene, po odtrhnuti problem prestal. nemam ani potuchy, co to sposobilo, ale asi vysoka vlhkost. ty mas ale celkom dobru.

ake mas ph zalievky, cim hnojite, ake EC davate...

Old Post 16-02-2015 v 22:43 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 697

citace:
Původní příspěvek od DUBSTEP.Maniac
Zdravím vím že tu toho je hodně od ostatních growerů.Ale svůj problém tu prostě nemůžu najít.Nebo sem spíš debil a nepoznám rozdíl. Jedu nějákej svůj 3.-4. grow.
Mám kytky zhruba ve 3.týdnu růstu 3xUtopia Haze
6xO. Amnesie
Kytičky od 2. týdnu nevypadají uplně fajn objevují se mi hnědé flíčky na listech. A schnou mi kraje listů pár jich je taky dcla zkroucených.
Kytky jsou v light mixu od plagronu
teplota od 23- do 25 stupnu (měřeno u vrcholku rostlin)
osvětlení MH250w cooltube kytky byli do ted přibližně 15-10cm čísel od výbojky což možná řeší můj problém ale jistej si nejsem
vlhkost 60 až 80 %
hnojim až tenhle týden začel jsem 2ml/ kořenovýho stimulátoru od biobizzu PH 6.5 a EC bohůžel neměřím nemám ec metr
Včera jsem zalil 2ml biobizzu na růst PH6.2
Jeden list mi připadá jak kdyby na něj šla listová plísen(měl jsem jí minulou sezonu a tak tiše doufám že jsem se jí po tom nekonečnym omejvání a sterilizování peroxidem zbavil ) a ostatní jak spálení od lampy nebo hnojiv nebo možná málo draslíku jelikož se 4 kyti něják abnormálně vytahujou .Každopádně si nejsem ničím jistý a budu moc rád za brzkou pomoc)


Myslíš rozepsat takhle ?ne s rosením to nemá nic společnýho vlhčím jen zvlhčovačkou

Old Post 18-02-2015 v 11:38 AM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Meggie
Nový Člen

Karma uživatele Meggie - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 698

DUBSTEP.Maniac- S plisnemi mam docela zkusenosti. To co si vyfotil a popsal, se mi vyskytovalo bezne-hnedozlute tecky a krabatost listu. Pestoval jsem v nepriznivych prostorach kde byly kytky pod naporem ruznych bakterii a spor(zejmena padli).

Takhle to co mas ty, bych videl tak , ze se ti o kyti pokousi,nebo pokousel nejaky bakteriialni neduh. Kytka je pry do jiste miry schopna sama produkukovat peroxid proto aby spalila bakterie ktere se ji chcou na listu usadit-viz ty hnede flicky.
U me proste nektere odrudy a kytky v dobre kondici plisnim odolavaly -Samy se jim zacly tvorit takoveto tecky-a jinak rostly bez problemu-az ve finale na proplachu se na listy plisen prenesla, ale to uz bylo na sklizeni takze na vysledek to efekt bych rekl moc nemelo.
Ostatnim kytkam kde uz jsem videl znamky napadeni nejakou plisni a mely jeste relativne daleko do sklizne, jsem cistil listy peroxidem. Na postizenych mistech peroxid nenapadne reagoval a po sleze se vytvorily podobne tecky na mistech kde plisen byla,nebo se tam zacinala teprve neviditelne tvorit.
Kazdopadne peroxid pouzivam jako rychlodesinfekci furt tim nic nezkazis.

Jinak250W a 10-15cm od vybojky(spise tech 10) pri 60-80vlhkosti by taky mohlo znamenat po nocnim rezimu srazena voda na listech a jestli ti pod vybojkou nefuci dobry vetrak tak by to mohl byt onen problem, protoze krabatost a ty tecky by odpovidaly i spaleni od svetla

Kazdopadne bych ti urcite doporucil preventivne nejaky sirokospektralni fungicid.

Old Post 18-02-2015 v 14:09 PM
Meggie je offline   Profil uživatele Meggie   Find more posts by Meggie   Foto galerie člena Meggie   Click here to Send Meggie a Private Message   Add Meggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Meggie
Nový Člen

Karma uživatele Meggie - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 699

citace:
Původní příspěvek od Meggie
DUBSTEP.Maniac- S plisnemi mam docela zkusenosti. To co si vyfotil a popsal, se mi vyskytovalo bezne-hnedozlute tecky a krabatost listu. Pestoval jsem v nepriznivych prostorach kde byly kytky pod naporem ruznych bakterii a spor(zejmena padli).

Takhle to co mas ty, bych videl tak , ze se ti o kyti pokousi,nebo pokousel nejaky bakteriialni neduh. Kytka je pry do jiste miry schopna sama produkukovat peroxid proto aby spalila bakterie ktere se ji chcou na listu usadit-viz ty hnede flicky.
U me proste nektere odrudy a kytky v dobre kondici plisnim odolavaly -Samy se jim zacly tvorit takoveto tecky-a jinak rostly bez problemu-az ve finale na proplachu se na listy plisen prenesla, ale to uz bylo na sklizeni takze na vysledek to efekt bych rekl moc nemelo.
Ostatnim kytkam kde uz jsem videl znamky napadeni nejakou plisni a mely jeste relativne daleko do sklizne, jsem cistil listy peroxidem. Na postizenych mistech peroxid nenapadne reagoval a po sleze se vytvorily podobne tecky na mistech kde plisen byla,nebo se tam zacinala teprve neviditelne tvorit.
Kazdopadne peroxid pouzivam jako rychlodesinfekci furt tim nic nezkazis.

Jinak250W a 10-15cm od vybojky(spise tech 10) pri 60-80vlhkosti by taky mohlo znamenat po nocnim rezimu srazena voda na listech a jestli ti pod vybojkou nefuci dobry vetrak tak by to mohl byt onen problem, protoze krabatost a ty tecky by odpovidaly i spaleni od svetla

Kazdopadne bych ti urcite doporucil preventivne nejaky sirokospektralni fungicid.


Promin ale koukal jsem poradne-nevsiml jsem si prvnich 2 fotek.....kde se to docela dobre podoba tomu co mam ted ja!Jde to od okraju listu vetsinou, hnedzlute skvrny ktere dale nekrotizuji a nasledne odumira cely list,siri se to od spodu.... Kazdopadne ti to nepreju. Urcite bych to nepodcenoval a poridil neco proti houbovym chorobam. Urcite me zajima jak se to u tebe bude vyvijet-hodne stesti. Mam podezreni na bramborovou plisen a taky hledam lek.

Old Post 18-02-2015 v 14:16 PM
Meggie je offline   Profil uživatele Meggie   Find more posts by Meggie   Foto galerie člena Meggie   Click here to Send Meggie a Private Message   Add Meggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 700


potřebuji popradit co je to za defekt?rostlina je v 40.dni květu

Je lepší schořet než vyhasnout

Old Post 23-02-2015 v 09:56 AM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
veterán
Nový Člen

Karma uživatele veterán - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 701

pálíš to hnojivem 2-3 zálivky dej jen vodu s enzimem nevim co máš za hnojiva ale dusik uz jim nedavej žadnej

Old Post 23-02-2015 v 12:37 PM
veterán je offline   Profil uživatele veterán   Find more posts by veterán   Foto galerie člena veterán   Click here to Send veterán a Private Message   Add veterán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 702

Zdravím tak po nekonečnym stresu mě a mejch holčiček jsem se nasral ustřihl jsem pár napadenejch listů a zašel do semenářství do Ruské v praze kde mi týpek poradil minule s listovou plísní . Zeptal jsem se pána že mám problém s veselým a podezření na plísen. Stačilo mu snad tak 4sekundy pohledu a hned řekl:,, joo to je třásněnka "D a já jen a vážně to neni plísen ? a on na mě koukal jako na blba prý ale prvních 10 let pro něj bylo těžkých se takhle oriwntovat.Ten pán pro mě působí jako naprostej dokonalej odborník.Ví o všem a to né pomocí knížek ale vlastního poznání.
Doporučil mi chemku ale já dneska zrovna zastřihnul holky takže postřik aplikuji až zitra ale se rány stihly více zahojit.Takže diagnostiku už mám trošku drsnější lék taky a ted už jen vyhrát ten boj;]

Old Post 23-02-2015 v 13:39 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 703

Ahoj neni to sice problem s listama ale nevim kam jinam to napsat. Porad mi klesa PH v tanku. Mam 80l bubler kytky vypadaj krasne, koreny taky vubec nevim cim to je. Poradte prosim.

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 23-02-2015 v 18:23 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grow600
Nový Člen

Karma uživatele grow600 - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 704

Podle me to muze byt hnojkama ze neudrzi delsi dobu stalost ph. Jedu jidb a micham si cca 70l zalivky do predu a stapost ph je v pohode.. V rozmezi dvou tydny mi to spadlo o jednu az dve desetiny..

Old Post 23-02-2015 v 18:47 PM
grow600 je offline   Profil uživatele grow600   Find more posts by grow600   Foto galerie člena grow600   Click here to Send grow600 a Private Message   Add grow600 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 42 43 44 45 46 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6256900 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív