Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 42 43 44 45 46 »
Autor
Téma 
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 689

citace:
Původní příspěvek od FloweRoman
Přátelé, znova a znova mně sere ta věc na mých kytkách. když už to vypadalo že se to pomalu ztrácí, znovu se to rozjelo.
Nikomu to teda nepřeju, protože je to o nervy.

Nicméně, použil jsem Polyversum....slabý...podle mně hrozně pomalý, navíc nikde nikdo nepíše jak to funguje? neví to někdo z vás? nesnáším prostředky kde není nic napsanýho, jenom že to můžeš stříkat...no

Pak přišel na řadu Kuprikol....trošku lepší, ale zdá se že houbu to nezabije úplně. navíc nevím jakou dávku dát, dávám 3-4g na 1L vody, přitom píšou že 40g je na 3-40L vody, tak si vyber....
jedu ho už 14dní a pořád se tý svini daří.

Nemáte někdo ještě typ na brutálnější fungicid, a jestli to vůbec houba je, ale na fotce to opravdu vypadá na živý organismus.
Na detailu listu kde je hnědé místo(sežrané), tak nad tím ob každou žilku jde vidět, jak je takové vrásnění, kde se to rozjíždí, prakticky během 24h je list prakticky na odepsání, takže kytky chudnou a chudnou.


A proc na to strikas polyversum a jeste svinstvo, jako je kuprikol?ten se pouziva jen u pokrocilych plisni.navic na tech fotkach problem s plisnema vubec nemas.
Jde o problem s draslikem,kteryho se kytce viditelne moc nedostava a zacinajici problem s fosforem.to,cim je to zpusobeny ti rict nedokazu.musel by ses vic rozepsat o tom,v cem kytka roste,v jake je fazi,cim hnojis,ph a tak.taky by pomohlo,kdybys hodil fotku cele kytky.vyres si nedostatek drasliku,to je hlavni problem.

A tip na brutalni fungicid mam a uz si ho pouzil....kuprikol.staci si precist navod a slozeni.je to nejsilnejsi sracka,kterou znam a u konopi neni jednoduchy s ni pracovat.hlavne v kvetu bych ji nedoporucoval.

Old Post 19-11-2011 v 08:24 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 690

citace:
Původní příspěvek od FloweRoman
Ještě přidám fotku, kde jsou vidět takové lesklé středy mezi žílama.
(je třeba si dát plnou velikost fotky)
Ještě včera byla ta kytka krásně zelená, najednou kompletně žloutne. Je to teda masakr.

Je to velice akutní, prosím o jakoukoli radu jak na to. co ta dávka mám zkusit třeba 15g kuprikolu na 1L vody?
začal jsem se snížením vlhkosti, to se mi zdálo docela dobrý, ted jak jsou kytky větší tak vlhkost je samozřejmě vyšší. Ale ke 30% to dostanu.

Zdar.Souhlas s Benjim,fotku celých kytek přidej,v jaké fázi života kytky jsou?Tohle vypadá na nedostatek živin,nejen draslík ale víceméně celé NPK..Hnědý skvrny a okraje listů,lesklé plošky mezi žilkama,celkové světlání listů..Hnojky,ph..?
Takhle vypadají listy,ve spodních patrech,když je neodstraníš,ke kterejm se nedostává dost světla..Kytka se jich zbavuje pak v květu sama poměrně brzy po přepnutí,a to tim,že do nich zarazí přísun živin,následkem čehož listy odumírají,postupně samy odpadnou,je to přirozenej proces,kdy je třeba dělat jen to,že tyhle listy odstraníš..A pro příště důkladně po přepnutí vystříhat neperspektivní spodky..
Ale nevím,jestli to máš na celých kytkách,je asi problém někde na cestě mezi flaškou s hnojivy a kořeny rostlin..

Naposledy upravil EDA45 19-11-2011 v 10:04 AM

Old Post 19-11-2011 v 09:51 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 691

citace:
Původní příspěvek od FloweRoman
Přátelé, znova a znova mně sere ta věc na mých kytkách. když už to vypadalo že se to pomalu ztrácí, znovu se to rozjelo.
Nikomu to teda nepřeju, protože je to o nervy.

Nicméně, použil jsem Polyversum....slabý...podle mně hrozně pomalý, navíc nikde nikdo nepíše jak to funguje? neví to někdo z vás? nesnáším prostředky kde není nic napsanýho, jenom že to můžeš stříkat...no

Pak přišel na řadu Kuprikol....trošku lepší, ale zdá se že houbu to nezabije úplně. navíc nevím jakou dávku dát, dávám 3-4g na 1L vody, přitom píšou že 40g je na 3-40L vody, tak si vyber....
jedu ho už 14dní a pořád se tý svini daří.

Nemáte někdo ještě typ na brutálnější fungicid, a jestli to vůbec houba je, ale na fotce to opravdu vypadá na živý organismus.
Na detailu listu kde je hnědé místo(sežrané), tak nad tím ob každou žilku jde vidět, jak je takové vrásnění, kde se to rozjíždí, prakticky během 24h je list prakticky na odepsání, takže kytky chudnou a chudnou.
Zdravím tě, podle mě to není ani houba, ale to nevím. Zda se mi to prostě zle hnojene. Hrozně divné barvy mají ty listy a odumíraji všechny špičky na listech fakt nevím kamo, ale přeju ti úspěch v hubení.

A k Polyversum - Zkrátka : Nikdy více... na houbu jsem použil i obyč ze zahradnictví nějakou srajdu a OK a souhlas s benjim - kuprikol zahoď hodně daleko ..

GL !!

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 19-11-2011 v 19:41 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 692

citace:
Původní příspěvek od FloweRoman
Přátelé, znova a znova mně sere ta věc na mých kytkách. když už to vypadalo že se to pomalu ztrácí, znovu se to rozjelo.
Nikomu to teda nepřeju, protože je to o nervy.

Nicméně, použil jsem Polyversum....slabý...podle mně hrozně pomalý, navíc nikde nikdo nepíše jak to funguje? neví to někdo z vás? nesnáším prostředky kde není nic napsanýho, jenom že to můžeš stříkat...no

Pak přišel na řadu Kuprikol....trošku lepší, ale zdá se že houbu to nezabije úplně. navíc nevím jakou dávku dát, dávám 3-4g na 1L vody, přitom píšou že 40g je na 3-40L vody, tak si vyber....
jedu ho už 14dní a pořád se tý svini daří.

Nemáte někdo ještě typ na brutálnější fungicid, a jestli to vůbec houba je, ale na fotce to opravdu vypadá na živý organismus.
Na detailu listu kde je hnědé místo(sežrané), tak nad tím ob každou žilku jde vidět, jak je takové vrásnění, kde se to rozjíždí, prakticky během 24h je list prakticky na odepsání, takže kytky chudnou a chudnou.

Polyversum je proti plísním super, mám ho hodně odzkoušené, ale pokud použiješ chemku, tak nefunguje Polyversum a obráceně. Jinak když jsem já řešil plísně, tak rozhodně Polyversum je úžesně účinné , víc než chemky, jenže si musíš vybrat, nejde to kombinovat.
Plísně takhle začínají od pilky, ale stejně začíná přehnojení, takže přemýšlej, jestli to nemáš přehnojený.
Hnědé, až rezavé flíčky dělá i postřik v teple, pokud když nestříkáš nepřibývají, tak to nic není.

Old Post 19-11-2011 v 20:47 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FloweRoman
Stálý Člen

Karma uživatele FloweRoman - 46% PěstitelskáKarma uživatele FloweRoman - 46% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 693

Díky za postřehy, asi to bude fakt ten draslík.
Ale je divný že se tento problém objevil hned v prvním týdnu na malinkejch kytkách, a drží se to pořád. Pak je divný že když to postříkám ti kuprokolem, tak se nádherně kyktky vzpružej a jako by to žloutnutí na chvíli ustane. třeba včera ze zoufalství jsem zvýšil dávku kuprikolu a hle, kyktky jsou nádherný a vzpřímily listy vzhůru.
Navíc radu jsem čerpal z tohoto vlákna, kuprikol, houba...a docela to sedělo.

Jinak nejsem debil, je mi jasný že když postříkám kuprik, a pak polyversum že to nebude fungovat. když poly je houba a kupr je fungicid. udělal jsem to obráceně, nejdřív jsesm zkoušel poly, a pak po nezdaru, jsem stříkal kuprikol a kytky jsou lepší.

Jinak substrát je zahradnickej 2/3 a palmový 1/3 je to směs odzkoušená letos na několika kytkách nikdo s tím neměl problém.
Hnojím Grow Biobizz, cca 3ml/1L, a ted dám teda fish mix, ten má 4% Na. a Ph změřím, ale vodu mám přes 7, a když zandám těch 3ml tak má cca 6. změřím teda ještě vodu z misky. I ten substrát má ph okolo 6,5.

Old Post 20-11-2011 v 09:04 AM
FloweRoman je offline   Profil uživatele FloweRoman   Find more posts by FloweRoman   Foto galerie člena FloweRoman   Click here to Send FloweRoman a Private Message   Add FloweRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patmat
Nový Člen

Karma uživatele Patmat - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 1  

Obecné Problémy s listy Příspěvek č. 694

Čau kluci,potřeboval bych poradit s problémem,který se mi oběvil na listech!!!Holky jsou ve 30týdnu květu a používám plagron-terra,po celou dobu květu bylo použito terra bloom a enzimy a ve 4 týdnu bloom a green s.Dávkování bylo zvyšováno od počátku květu od 2ml na 1l.Ve 4 týdnu na 4ml na 1l.Průplav vodou byl pouze jedenkrát.Ph je po celou dobu 6,8.

Old Post 24-11-2011 v 14:02 PM
Patmat je offline   Profil uživatele Patmat   Find more posts by Patmat   Foto galerie člena Patmat   Click here to Send Patmat a Private Message   Add Patmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Problémy s listy Příspěvek č. 695

citace:
Původní příspěvek od Patmat
Čau kluci,potřeboval bych poradit s problémem,který se mi oběvil na listech!!!Holky jsou ve 30týdnu květu a používám plagron-terra,po celou dobu květu bylo použito terra bloom a enzimy a ve 4 týdnu bloom a green s.Dávkování bylo zvyšováno od počátku květu od 2ml na 1l.Ve 4 týdnu na 4ml na 1l.Průplav vodou byl pouze jedenkrát.Ph je po celou dobu 6,8.

no a co se ti tam oběvilo? nemas fotku? (btw30tydnu..:v )

Old Post 24-11-2011 v 16:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grady589
Stálý Člen

Karma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 117 

Dotaz Příspěvek č. 696



Tak sem tady zase NO nevadi chce to vyladit


Nevyte cim to muze byt ? Hnojim BioBizz Grow a sem tam FishMix jinak nic.


PH Vody byla na neakych 6.8, ja vim ze moc ale uz se na snizeni pracuje myslite ze je to spusobene jen tim ?


Substrat : Kokos 100%

1st Stealth grow 250W

MiniMax 150W jedeee

MiniMax Podruhe

Old Post 24-11-2011 v 20:12 PM
grady589 je offline   Profil uživatele grady589   Find more posts by grady589   Foto galerie člena grady589   Click here to Send grady589 a Private Message   Add grady589 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 697

citace:
Původní příspěvek od grady589
Tak sem tady zase NO nevadi chce to vyladit


Nevyte cim to muze byt ? Hnojim BioBizz Grow a sem tam FishMix jinak nic.


PH Vody byla na neakych 6.8, ja vim ze moc ale uz se na snizeni pracuje myslite ze je to spusobene jen tim ?


Substrat : Kokos 100%
Ahoj, podle mě přehnojené. Možná i to ph, ale myslím že ty hnojky nějak do sebe nejdou :p GL !

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 24-11-2011 v 20:16 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grady589
Stálý Člen

Karma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 698

Proc myslis ze nejdou do sebe ? Ja sem to tak delal i predtym na OUTu a bylo to okej, co sem se docetl tak FishMix je pry nejlepsi zdroj N od BioBizz

1st Stealth grow 250W

MiniMax 150W jedeee

MiniMax Podruhe

Old Post 24-11-2011 v 20:18 PM
grady589 je offline   Profil uživatele grady589   Find more posts by grady589   Foto galerie člena grady589   Click here to Send grady589 a Private Message   Add grady589 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 699

Však se dívej co ti to dělá s listy. Podívej se FAQ, tam máš hodně podobných obrázku. A ta barva stonku je taktéž divná (možná to dělá blesk foťáku). Tak uber dávky Měj se a ať rostou holky !

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 25-11-2011 v 12:04 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 700



zdravim vsechny neco se mi deje u dvou děvčat nevite co to je????????podle me se trochu dusi.prosim o rady.

Old Post 26-11-2011 v 10:18 AM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 701

citace:
Původní příspěvek od def
zdravim vsechny neco se mi deje u dvou děvčat nevite co to je????????podle me se trochu dusi.prosim o rady.

Dusi nedostatkem vzduchu?to by se projevilo trosku jinak.tohle bude mirny, narazovy prehnojeni dusikem bych rekl,ale sral bych na to.pokud se to projevuje jen takhle,tak je to v cajku.zkus hnojit casteji,ale v mensich davkach.pravdepodobne hnojis mene casto a pak vetsi davku co?tak jednou za tyden co?teda pokud jedes hlinu jak predpokladam.zkus hnojit obden,obdva a mene to sol.

Old Post 26-11-2011 v 10:55 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 702



hnojim malo mas recht.ob dva dny hnojit nemuzu tak rychle mi to nevysicha a je pravda ze jsem hnojil pred 10 dny ale nebylo to víc spíš o trochu mín ,protože jsou ještě maly.

Old Post 26-11-2011 v 12:09 PM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 703

Neres to,jsou zdravy.Nejakej flicek se na kytce udela vzdycky.jinak na te posledni fotce neni nic videt,udelej lepsi fotku.muze to byt nejakej skudce,ale nejde to rozeznat.

Old Post 26-11-2011 v 12:28 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 704



ok tečky ztm řešit nebudu jsou to matky na příští out tak na to maj času dost.u těch malejch se to ze 17 ukazalo jen na 3 podmínky maj všechny stejny jsou to femi semena.na ostatnich to je jen na prvnim patre jen u téhle to jde furt dal.

Old Post 26-11-2011 v 12:54 PM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 42 43 44 45 46 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7246950 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív