Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 42 43 44 45 46 »
Autor
Téma 
Dephp
Stálý Člen

Karma uživatele Dephp - 51% PěstitelskáKarma uživatele Dephp - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 689

2 Mr.Ja tak to s tebou moc nesdílím

Old Post 02-11-2004 v 16:26 PM
Dephp je offline   Profil uživatele Dephp   Find more posts by Dephp   Foto galerie člena Dephp   Click here to Send Dephp a Private Message   Add Dephp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dave-o-
Stálý Člen

Karma uživatele dave-o- - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 690

Kdo se aspoň trochu vyzná v musice tak musí uznat že nejlepší je SOULFLY, SEPULTURA a SIX FEET UNDER.

MAX CAVALERA

Old Post 02-11-2004 v 18:50 PM
dave-o- je offline   Profil uživatele dave-o-   Find more posts by dave-o-   Foto galerie člena dave-o-   Click here to Send dave-o- a Private Message   Add dave-o- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 691

hih dnb mě naprosto naplňuje..:-)

http://www.banditos.org

:-)
haháá

Old Post 02-11-2004 v 18:55 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dephp
Stálý Člen

Karma uživatele Dephp - 51% PěstitelskáKarma uživatele Dephp - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 692

2 Dave -o- : Jak kdo se vyzná uzná, to takhle nemuzes rict omg! Kazdymu se líbí něco jinyho

Old Post 02-11-2004 v 21:11 PM
Dephp je offline   Profil uživatele Dephp   Find more posts by Dephp   Foto galerie člena Dephp   Click here to Send Dephp a Private Message   Add Dephp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morris
Nový Člen

Karma uživatele Morris - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 693

Cz a Sk hip hop a občas drum and base

Morris

Old Post 09-11-2004 v 21:07 PM
Morris je offline   Profil uživatele Morris   Find more posts by Morris   Foto galerie člena Morris   Click here to Send Morris a Private Message   Add Morris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Palec nahoru John Frusciante Příspěvek č. 694

Poslední dobou mě zaujala solova dráha Johna Fruscianteho
Není pochyb že jeho musika má něco do sebe
Ps doporučuju hlavně pro melancholiky

Old Post 09-11-2004 v 21:14 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 695

Nejlepší hudba je ta co se dá poslouchat!!

"Jeden dotek přírody nás sbližuje s celým světem"
Hulím, tedy jsem.
Přes palubu tě hodí jen ten, kdo je s tebou na stejné lodi. -Jean Claude Van Paranoia-
Přišel jsem, viděl jsem ......... zapoměl jsem.
Jedna prohra tě naučí víc než 100 výher.

Old Post 09-11-2004 v 23:08 PM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zewl
Stálý Člen

Karma uživatele Zewl - 100% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 696

nejlepsi hudba je pro kazdeho jina pro me to je Hip Hop, Tekkno, Ragge apod..

Old Post 10-11-2004 v 06:04 AM
Zewl je offline   Profil uživatele Zewl   Find more posts by Zewl   Foto galerie člena Zewl   Click here to Send Zewl a Private Message   Add Zewl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Palec nahoru Příspěvek č. 697

Pokud bych se měl ale vyjádřit konkrétněji, nejvíc mě bere jazz (v jakékoliv i moderní formě) mám rád hopík (ale ne gangsta spíš inteligentní jako mají francouzi nebo poláci) třeba alliance ethnik. Mám rád ovšem i jinou hudbu - tvrdší hudbu h-c, numetal, dříve i metal(Korn, Rage Against The MAchine patří k nejoblíbenějším), ska + reagge, dum´n´bass, jungle downtempo, worldmusic atd atd je toho moc a moc. co nesnáším je tupej pop, disco, country (už od malička nevím proč ale jak vidím nějakýho chlapíka jak jezdí na koňovi někde u prahy a zpívá o velkém kaňonu atd tak se osypu) dechovka a lidovky (to co mi cpali do hlavy ve škole - český lidovky) monotonní techno-tekkno

"Jeden dotek přírody nás sbližuje s celým světem"
Hulím, tedy jsem.
Přes palubu tě hodí jen ten, kdo je s tebou na stejné lodi. -Jean Claude Van Paranoia-
Přišel jsem, viděl jsem ......... zapoměl jsem.
Jedna prohra tě naučí víc než 100 výher.

Old Post 10-11-2004 v 10:49 AM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red-eye
Nový Člen

Karma uživatele Red-eye - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 698

Nic proti hopíku a ostatním stylům, ale neznám nic lepšího než si prohnat ušima sérii lámanejch beatů nebo systémků!!!!!!!
Mimo to poslouchám i JAR, Minutky, Tatabojs a jiný, ale elektronická hudba mi dává přece jenom víc....

Old Post 10-11-2004 v 11:48 AM
Red-eye je offline   Profil uživatele Red-eye   Find more posts by Red-eye   Foto galerie člena Red-eye   Click here to Send Red-eye a Private Message   Add Red-eye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zewl
Stálý Člen

Karma uživatele Zewl - 100% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 699

hehe na groweru je hodne rychtaru..cim to???

Old Post 10-11-2004 v 20:12 PM
Zewl je offline   Profil uživatele Zewl   Find more posts by Zewl   Foto galerie člena Zewl   Click here to Send Zewl a Private Message   Add Zewl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wmwo
Nový Člen

Karma uživatele wmwo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 700

fky, heretik.... kvalitni masinky.....systemy aka.io,oktekk,luxor.....nekdy jungle.....to posloucham nejak se to vytribylo....j

Old Post 12-11-2004 v 09:44 AM
wmwo je offline   Profil uživatele wmwo   Find more posts by wmwo   Foto galerie člena wmwo   Click here to Send wmwo a Private Message   Add wmwo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johny Bravo
Stálý Člen

Karma uživatele Johny Bravo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 701

PINK FLOYD , JETHRO TULL , DIRE STRAITS ======

NOTHING BEATS THE CLASSIC ROCK ! ! !

ALE POZOR....POZOR NA MÁGA SVĚTOVÝ HUDBY, KTEREJ JE IMRVERE DESET LET NAPŘED ==== MR. DAVID BOWIE

Old Post 12-11-2004 v 15:23 PM
Johny Bravo je offline   Profil uživatele Johny Bravo   Find more posts by Johny Bravo   Foto galerie člena Johny Bravo   Click here to Send Johny Bravo a Private Message   Add Johny Bravo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hudy
Stálý Člen

Karma uživatele Hudy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 27 

Nejlepší hudba je... Příspěvek č. 702

Animatrix soundtrack
Conan the barbarian soundtrack
Enemy at the gates soundtrack
Fifth element soundtrack
Judgment night soundtrack
Pulp fiction soundtrack
Silent hill (1-4) soundtracks
Snatch soundtrack
a potom Prodigy a Landa

Old Post 13-11-2004 v 22:43 PM
Hudy je offline   Profil uživatele Hudy   Find more posts by Hudy   Foto galerie člena Hudy   Click here to Send Hudy a Private Message   Add Hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
igee
Nový Člen

Karma uživatele igee - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 703

zcekujte site "www.mcsaman.wz.cz" - first czech rap... pripadne napiste jak se vam to libi - muzete si stahnout mp3 a klip...

Old Post 14-11-2004 v 12:08 PM
igee je offline   Profil uživatele igee   Find more posts by igee   Foto galerie člena igee   Click here to Send igee a Private Message   Add igee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KROTWA
Stálý Člen

Karma uživatele KROTWA - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 704

Houbeles nejlepčí je hardcore!!!!!!!!!Ale nemislím tím nějaký sračky typu linkin párek a tak, Ale například AUTORITAR ,LAHAR ,MASSKONTROL ,CODE 13....................................................... no je toho víc než dost!
nepodnu ani dobrým grindem AHUMADO GRANUJO ,CELEBRAL TURBULENCY , GRONIBARD ....................................atd.
Jinak si poslechnu fakt všecnono krom diska a podobných srač*k.
I takovej starej CZ

Old Post 06-12-2004 v 15:05 PM
KROTWA je offline   Profil uživatele KROTWA   Find more posts by KROTWA   Foto galerie člena KROTWA   Click here to Send KROTWA a Private Message   Add KROTWA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 42 43 44 45 46 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3539730 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív