Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 42 43 44 45 46 »
Autor
Téma 
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 689

kameník.

hulit se při tom dá prakticky furt a je to občas i potřeba ale hulit při práci s pilou nebo flexou je jenom pro silnější nátury...

Old Post 02-05-2008 v 22:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mattes.3
Nový Člen

Karma uživatele mattes.3 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 22  

Pohodička zajímavé téma Příspěvek č. 690

k tomuto bych také rád něco.pracuju jako mechanik jezdím na servis vysokozdvižných vozíkú jezdíme z kolegou po celé čr a sr občas rakousko a madarsko sem tam se v práci zhulíme ale to pak děláme dvakrát tolik dlouho jako hulič poznám huliče jezdíme po různých firmách a řekl bych ze sa hulí všady a to mě vždy potěší

Old Post 19-05-2008 v 13:02 PM
mattes.3 je offline   Profil uživatele mattes.3   Find more posts by mattes.3   Foto galerie člena mattes.3   Click here to Send mattes.3 a Private Message   Add mattes.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 691

mattes.3:to máš recht, poslední dobou mě skoro až zaráží, jak hodně se takhle v práci hulí je to i tak že ty lidi třeba nehulí, ale vědí a mají tolerantní přístup

Old Post 19-05-2008 v 13:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mattes.3
Nový Člen

Karma uživatele mattes.3 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 22  

Obecné hulící pracující Příspěvek č. 692

před pár rokama sem makal u soustruhu v jedné firmě pár lidí tam pukalo a dšlal tam s nama chlápek skoro padesátiletý a nějak sa o to začal zajímat a hulit také ted je z něho dobrý zahradník a prý puká dodnes.

Old Post 19-05-2008 v 21:01 PM
mattes.3 je offline   Profil uživatele mattes.3   Find more posts by mattes.3   Foto galerie člena mattes.3   Click here to Send mattes.3 a Private Message   Add mattes.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 693

my sme zas jednou se známým dělali přidavače kameníkům,to byli 3 starší chlápci 40-50... asi 3.den se nás zeptali jestli nemáme ňákej ten náš "tabák" (myslel marjánu ).tak jsme ubalili poobědovýho špeka a dva z nich se zhulili,pak další den taky

Old Post 19-05-2008 v 22:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prdelac
Stálý Člen

Karma uživatele Prdelac - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 694

SQL servery, databaze, hlidaci systemy, ustredny - tot pracovni zivot muj

Není nad to dát si s vášní krásnou modelku, která Ti do ničeho nekecá a ještě Tě tak úžasně pobaví.

Tenhle život nechci jenom žít, já ho chci prožít.

Old Post 20-05-2008 v 07:23 AM
Prdelac je offline   Profil uživatele Prdelac   Find more posts by Prdelac   Foto galerie člena Prdelac   Click here to Send Prdelac a Private Message   Add Prdelac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mishaq
Stálý Člen

Karma uživatele mishaq - 72% PěstitelskáKarma uživatele mishaq - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 695

Student
- při teorii nečadím skoro vůbec, ale do dílen/praxe se to dá...

Brigáda
- předminulý rok, jsem pracoval ve firmě, která se zabývala výrobou komponentů pro automobilový průmysl. Já sem zrovna chytnul místo brusiče. Řeknu vám, někdy to fakt šlo při práci čadit ale někdy jako vůbec. Někdy sem na to skoro neviděl, ale vdycky se to nějak zvládlo . Spíše sem si dával při odpoledních směnách, kde ve fabrice skoro nikdo nebyl.

- minulý rok, jsem byl ve firmě, která se zabývá praním prádla pro nemocnice. Já sem třídil už vyprané prádlo. Takže sem si vždycky ven odběhl na cígo, přitom sem si nabil sklo a čadil. K třídění jsem většinou chodil ve stavu "nevidim", tak jsem nasadil mp3jku a pracoval. Peníze sice nic moc, ale n atu pohodu sem si tam nemohl stěžovat .

for fun
Balkóóón 2009 - Super skunk ; 600W - 5x Strawberry cought ; 4x Arjan's strawberry haze

Old Post 20-05-2008 v 11:14 AM
mishaq je offline   Profil uživatele mishaq   Find more posts by mishaq   Foto galerie člena mishaq   Click here to Send mishaq a Private Message   Add mishaq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 696

Firma, kde teď dočasně "dělám" má heslo: Pro život jaký je .......

hulit tam rozhodně nechci, protože i nezhuleney mám výpeky jak kráva

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 20-05-2008 v 11:31 AM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prdelac
Stálý Člen

Karma uživatele Prdelac - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 697

[QUOTE]Původní příspěvek od Sagus
IBM akurat som sa vratil z welcome day [/QUOTE

delas tam na outsorcingu?

Není nad to dát si s vášní krásnou modelku, která Ti do ničeho nekecá a ještě Tě tak úžasně pobaví.

Tenhle život nechci jenom žít, já ho chci prožít.

Old Post 29-05-2008 v 07:02 AM
Prdelac je offline   Profil uživatele Prdelac   Find more posts by Prdelac   Foto galerie člena Prdelac   Click here to Send Prdelac a Private Message   Add Prdelac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 698

Zahradnik, sekani travy, strihani zivych plotu atd... parada

Old Post 29-05-2008 v 08:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budwais
Stálý Člen

Karma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 699

Tak po 3měsících zvevlingu, spaní na štrýtu se ženou, kytky po kámoších... zase jedu Robert Bosch

-!!!IN 007 by Eleanor-400WattSolarFlare!!!-
-!!!OUT 008 El Nino Jedem holky, cesta je dlouhá!!!-

-!!!OUT 007 by Eleanor The Wall!!!-
|
OUT 007 by Dick|OUT 007 Divočina
-!!!Lahodný konopný dort-| -!!!Jihočeská vepřová roláda-

Old Post 03-06-2008 v 11:33 AM
Budwais je offline   Profil uživatele Budwais   Find more posts by Budwais   Foto galerie člena Budwais   Click here to Send Budwais a Private Message   Add Budwais to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 700

Prdelac: robim operatora na command centre, preco sa pytas? . Tiez si sa upisal Institute of Black Magic?

Naposledy upravil 06-10-2008 v 20:37 PM

Old Post 03-06-2008 v 15:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prdelac
Stálý Člen

Karma uživatele Prdelac - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 701

spolupracujem s lidmi z outsorsingu - nebo spis na ne nadavam. To je presnejsi.
maji nastarosti nas DataWarehouse a pak zprovoznit ruzne projekty.

Není nad to dát si s vášní krásnou modelku, která Ti do ničeho nekecá a ještě Tě tak úžasně pobaví.

Tenhle život nechci jenom žít, já ho chci prožít.

Old Post 03-06-2008 v 19:32 PM
Prdelac je offline   Profil uživatele Prdelac   Find more posts by Prdelac   Foto galerie člena Prdelac   Click here to Send Prdelac a Private Message   Add Prdelac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 702

Disaster:ty si nějakej převeksloval z tý obsluhy netový kavárny,ne?jinak práce zahradníka musí být super..taky mě to moc baví...good luck:beer.

Old Post 03-06-2008 v 19:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruity
Stálý Člen

Karma uživatele Fruity - 66% PěstitelskáKarma uživatele Fruity - 66% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 703

Ze by DJ? Neni nad to hrat a do toho valit speky.

Old Post 06-06-2008 v 15:19 PM
Fruity je offline   Profil uživatele Fruity   Find more posts by Fruity   Foto galerie člena Fruity   Click here to Send Fruity a Private Message   Add Fruity to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Homer Jay
Stálý Člen

Karma uživatele Homer Jay - 65% PěstitelskáKarma uživatele Homer Jay - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 704

Hmmm. Zahradníka (spíš něco jako zahradníka) jsem taky dělal a musim říct že to byla nejlepší práce jakou sem kdy dělal. Mizerně placená (40kč/h) ale prace nebylo moc a na čerstvim vzduchu, s rostlinkama...

Včeličky,bzzzzum.

Débil je efujemismus od na hlavu padený.

Old Post 06-06-2008 v 16:29 PM
Homer Jay je offline   Profil uživatele Homer Jay   Find more posts by Homer Jay   Foto galerie člena Homer Jay   Click here to Send Homer Jay a Private Message   Add Homer Jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 42 43 44 45 46 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4650000 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív