Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 41 42 43 44 45 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 673

já jsem posledním rokem na oboru obráběč kovů (CNC stroje)

Old Post 19-03-2008 v 12:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Homer Jay
Stálý Člen

Karma uživatele Homer Jay - 65% PěstitelskáKarma uživatele Homer Jay - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 674

Já se učim chemikem farmaceutem(SPŠCh) ale prodával sem salam, housky, drogerii, dělal sem zahradníka, stloukal prkna na pile, kopal žumpu, vozil písek. Samí brigádky sem malej. 15.3. mi bylo 18let tagže sem toho moc nestih. Ale škola nejvíc teď plánuju objednat přes net šalvěj a udělat si v extraktoru extrakt. V úterý týpek extrahoval platanovou kůru.
Sorry za OT.

Včeličky,bzzzzum.

Débil je efujemismus od na hlavu padený.

Old Post 20-03-2008 v 23:27 PM
Homer Jay je offline   Profil uživatele Homer Jay   Find more posts by Homer Jay   Foto galerie člena Homer Jay   Click here to Send Homer Jay a Private Message   Add Homer Jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kohy
Stálý Člen

Karma uživatele Kohy - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 675

Já studuju jistou vysokou školu, obor management v podnikání, takže snad ze mě taky někdy bude ten úspěšnej menedžr

Old Post 27-03-2008 v 10:48 AM
Kohy je offline   Profil uživatele Kohy   Find more posts by Kohy   Foto galerie člena Kohy   Click here to Send Kohy a Private Message   Add Kohy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GeorgeJung
Stálý Člen

Karma uživatele GeorgeJung - 53% PěstitelskáKarma uživatele GeorgeJung - 53% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 676

student ESF MU, kdyz mam skolu tak vetsinou nehulim, protoze si pak z toho nic nepamatuju

Old Post 27-03-2008 v 12:26 PM
GeorgeJung je offline   Profil uživatele GeorgeJung   Find more posts by GeorgeJung   Foto galerie člena GeorgeJung   Click here to Send GeorgeJung a Private Message   Add GeorgeJung to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 677

IBM akurat som sa vratil z welcome day

Old Post 27-03-2008 v 17:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpiderPig
Stálý Člen

Karma uživatele SpiderPig - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 39  

Moje škola Příspěvek č. 678

Zdarec Lidi no to ja chodim na 7 do skoly a mam ji vetšinou do 15:20 jsem na Umeleckém truhlarovi každy den se zkouřime je to už zvyk nic stim nenadelam ale potom v klidu nekdy všichny valí nekdy vubec Ale mazec v nasí třide je 11lidí a ty všíchny hulí aji třeba co nehulí chodí snami ven na pokec

Old Post 07-04-2008 v 06:04 AM
SpiderPig je offline   Profil uživatele SpiderPig   Find more posts by SpiderPig   Foto galerie člena SpiderPig   Click here to Send SpiderPig a Private Message   Add SpiderPig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Igraczek
Stálý Člen

Karma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 679

Zdravíčko já jsem lapiduch neboli sanitář operačních sálů v pohodě zajímavá práce.

Old Post 07-04-2008 v 08:03 AM
Igraczek je offline   Profil uživatele Igraczek   Find more posts by Igraczek   Foto galerie člena Igraczek   Click here to Send Igraczek a Private Message   Add Igraczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 680

Čussssssssssssssssssssssssssssssssssss

Já jsem povoláním zedník,ze školy jsem už tři roky a docela mě to i bavý ale nejvíc mě bavý zahradničení...............................................

Jo a v práci jsem s pečenej opravdu jen zřídka Picccccccccccccccccccc

Old Post 12-04-2008 v 08:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 681


Jsem povolanim zednik, tez i obkladac TADY a JESTE je par veci co jsem obkladal.

Foto je venkovni krb, ktery jsem postavil loni z cihel ktery nekdo vyhodil do kontejneru a ja si je navozil domu. Postavit me to trvalo neco pres 4 dny, ale to jen diky tomu ze jsem byl zhasovanej od rana do moci


__________________________________________________________________________________
- K tomu, abys žil svobodne a štastne, musiš obětovat nudu. Neni to vždy snadná obět’-


cajovnikovy kytky


Glastonbury Hill
GIBRALTAR

Old Post 25-04-2008 v 08:54 AM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marors
Nový Člen

Karma uživatele Marors - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 682

Ja pracujem ako programator CNC strojov....v praci zasedne nehulim ))) potom iba premyslam ako by som sa praci vyhol...ale ked som doma a mam cas sam na seba )) 8-9 brciek za den nie je problem

Old Post 25-04-2008 v 09:01 AM
Marors je offline   Profil uživatele Marors   Find more posts by Marors   Foto galerie člena Marors   Click here to Send Marors a Private Message   Add Marors to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 683

citace:
Původní příspěvek od cajovnik
Jsem povolanim zednik, tez i obkladac TADY a JESTE je par veci co jsem obkladal.

Foto je venkovni krb, ktery jsem postavil loni z cihel ktery nekdo vyhodil do kontejneru a ja si je navozil domu. Postavit me to trvalo neco pres 4 dny, ale to jen diky tomu ze jsem byl zhasovanej od rana do moci



OT: vidím.vysoká zed od sousedů,že ty tam pěstuješ tu marijánu?


cosa nostra

Old Post 25-04-2008 v 10:14 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 684

citace:
Původní příspěvek od Jay-jay



OT: vidím.vysoká zed od sousedů,že ty tam pěstuješ tu marijánu?


hehe to neni od sousedu to je ma zahrada a mam tam zasazenou i majoranku


__________________________________________________________________________________
- K tomu, abys žil svobodne a štastne, musiš obětovat nudu. Neni to vždy snadná obět’-


cajovnikovy kytky


Glastonbury Hill
GIBRALTAR

Old Post 25-04-2008 v 10:52 AM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuBu
Stálý Člen

Karma uživatele BuBu - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 685

VUT-FSI-MECHATRONIKA...docela zasivarna

Have a problem? Make a point. Take it easy,roll a joint.

Old Post 25-04-2008 v 10:57 AM
BuBu je offline   Profil uživatele BuBu   Find more posts by BuBu   Foto galerie člena BuBu   Click here to Send BuBu a Private Message   Add BuBu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 686

student SjF Na TUKE v Kosiciach :P

Old Post 27-04-2008 v 15:20 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 687

Je na čase si říct o šest hadrů víc. Když ze sebe dělat šaška, tak za dobrý peníze. A když ne, tak jdu za stejný prachy dělat na třísměnnej a ještě to bude s minimální zodpovědností.

Old Post 02-05-2008 v 16:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rybmen
Stálý Člen

Karma uživatele rybmen - 46% PěstitelskáKarma uživatele rybmen - 46% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 688

Po pěti letech měním zaměstnání, mnohému jsem se naučil, ale neumí to šéf ocenit. Našla a vyžádala si mě konkurence. Stejně už od nás stáhla 3 nejlepší lidi, tak tam nebudu uplně sám. Budu tam vedoucí, služební telefon,nafta do auta placená, a spousty ticíc navíc, největší plus ale vidím v tom, že se tam ty lidi ke mě chovaj jako k důležitýmu človeku v týmu a ne k pohunkovi jako tady. Seru tady na to a těšim se pryč. Já jim všem tady říkal: koukejte se mi pod ruce ať se to naučíte, nebudu tady věčně, a smáli se mi, no a teď se směju já jim.

Don't worry be happy!

Old Post 02-05-2008 v 18:20 PM
rybmen je offline   Profil uživatele rybmen   Find more posts by rybmen   Foto galerie člena rybmen   Click here to Send rybmen a Private Message   Add rybmen to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rybmen! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 41 42 43 44 45 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8316530 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív