Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 40 41 42 43 44 »
Autor
Téma 
For8
Nový Člen

Karma uživatele For8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 657

Já osobně jsem zastáncem lámaných bítů. Takže když je nějaká akce s kamarády, tak na gramofony pokládám junglové a drum´n´bassové placky. Doma nebo v autě si poslechnu podle nálady trip-hop, acidjazz, reggae atd.
nebo i pop (Coldplay, Radiohead, U2. atd ) Zkrátka v dnešní době (compjůtrů, jů trů trů) je takové množství hudebních stylů a interpetů že bych asi nemohl říct ......... tak posloucham jen to a to..

Old Post 05-10-2004 v 09:39 AM
For8 je offline   Profil uživatele For8   Find more posts by For8   Foto galerie člena For8   Click here to Send For8 a Private Message   Add For8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hobo
Nový Člen

Karma uživatele hobo - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 658

ja ked sa vyhulim tak začnem trebars u F. Zappy cez D.Kennedys,Ministry,Velvet Underground až po jungle.jednoduchšie pre mna je napisat co nemam rad: country,dychovku,heavy metal.

Old Post 05-10-2004 v 13:25 PM
hobo je offline   Profil uživatele hobo   Find more posts by hobo   Foto galerie člena hobo   Click here to Send hobo a Private Message   Add hobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvest....
Stálý Člen

Karma uživatele Harvest.... - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 659

já když se vyhulim tak jen regee a hip hop jungle,,,,,,,,,a uplne se do toho zažeru a nádhera dokážu poslouchat hrozně dlouho

Old Post 06-10-2004 v 20:44 PM
Harvest.... je offline   Profil uživatele Harvest....   Find more posts by Harvest....   Foto galerie člena Harvest....   Click here to Send Harvest.... a Private Message   Add Harvest.... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckymeg
Stálý Člen

Karma uživatele luckymeg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 660

Yo, yo... Hipec je kwalitni, ale takowy wostry SKAczko taky neni zly... Nebo Mr. Marley??? Co??? To byl frajirek... Owshem take se neda pohrdnou pani Macy Gray, Uderworldu, Lou Reed, nejakej ten jungliiik... wazna hudba je taky umeni... chill out, ... ja bych mohla jenom pokraczowat a pokraczowat... Je toho spousty!

Old Post 07-10-2004 v 03:46 AM
luckymeg je offline   Profil uživatele luckymeg   Find more posts by luckymeg   Foto galerie člena luckymeg   Click here to Send luckymeg a Private Message   Add luckymeg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 661

nabyl jsem zkušenosti, že ve stavu zkouřenosti dá se poslouchati TÉMĚŘ jakákoliv hudba. hip hop, reggae, jungle, drumec atd. sou mrdový, miluju ty bassy i punk, ska, metal, rock, jazz,... je jedno co - hlavně když to zní
PS: bacha na country

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 11-10-2004 v 20:33 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokie4
Nový Člen

Karma uživatele smokie4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 5  

Pohodička jazz, blues a funky!!! Příspěvek č. 662

každej má něco, tahle hudba je fakt kvalitní a je škoda, že jí neposlouchá víc lidí!!!!

Old Post 11-10-2004 v 20:46 PM
smokie4 je offline   Profil uživatele smokie4   Find more posts by smokie4   Foto galerie člena smokie4   Click here to Send smokie4 a Private Message   Add smokie4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokie4
Nový Člen

Karma uživatele smokie4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 663

country pouze v podání Michala Tučného!!!

Old Post 11-10-2004 v 20:49 PM
smokie4 je offline   Profil uživatele smokie4   Find more posts by smokie4   Foto galerie člena smokie4   Click here to Send smokie4 a Private Message   Add smokie4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 664

Nejlepší hudba je ticho

Old Post 11-10-2004 v 20:51 PM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Palec nahoru jazz Příspěvek č. 665

slovenskej hopík je lepší než českej ale u mě jednoznačně v hiphopu vedou poláci a francouzi, franc. mám úplně nejraději - pohodová hudba žádnej gangsta hop apod. kromě hopíku poslouchám ještě spoustu věcí, nejsem oddanej hiphoper ale mám tu hudbu rád, co ale zbožnuju ze všech stylů nejvíc je JAZZ, v jakékoliv podobě a stylu SUPEr záležitost JAZZ RULEZ

Old Post 12-10-2004 v 20:06 PM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 666

to: De la Vastierre
jo jo takhle zapařit si na ticho - to je mrda
nejlepší je to třeba v buse nebo ve škole - to pak lidi koukaj jak vysmaženej týpek jede bomby a nestačej se divit
jinak jazz je super, funky sqělý, říkám je jedno co, hlavně když to má graaady

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 13-10-2004 v 18:35 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ceBBek
Nový Člen

Karma uživatele ceBBek - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 667

Cau..
Co si budem nalhavat, nejlepsi je punk, co rikate? :-)
Myslim, ze asi nebudete souhlasit... ale stejne mi reknete co si myslite o punku?

Old Post 13-10-2004 v 19:43 PM
ceBBek je offline   Profil uživatele ceBBek   Find more posts by ceBBek   Foto galerie člena ceBBek   Click here to Send ceBBek a Private Message   Add ceBBek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ceBBek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seeder
Stálý Člen

Karma uživatele Seeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 64 

Palec nahoru Příspěvek č. 668

Tak já zkusím sám za sebe, zkoušel jsem pročíst celej thread, je to nad moje síly

někde jsem tady zaslech Ravi Shankar - tojó, je opravdu virtuóz a drnkavý rytmy sitár.. zaposlouchat se a nechat se unášet.

jinak určitě stojí za zmínku:

pro ty co rádi new school bhangru - Masala systema (Polská skupina hrající bhangru..)

Hypnotix, Transglobal underground, Thievery corporation, Al-Yaman (pro ty z Brna 16.10. fléda, křest CD, spousta hostů)

ty AIRy, co už tady taky někdo psal se mně taky dost líbí, jeto jakoby tě ta jejich hudba hladila a laskala, taková jemná něžná

v poslední době mám hodně rád raggajungle, ska, reggae.. v této souvislosti nemůžu opomenout božskýho Boba..

Sizzla, Barrington Levy (třeba moc pěkná je Here I Come.. to je snad modla rastafariánů )

www.kryshpeen.net v sekci download doporučuju "bring it on home" krásně slunečnej song



nemůžu se nezmínit o milovaným Placebu (namátkou English summer rain, special needs), The Strokes, Dandy Warhols (boys better - skvěa kobinace elektronika-instrumental), jednu dobu jsem si strašně ujížděl na Radiohead(nejoblíbenější album - KID A) a Portishead(nejvíc se mně líbilo lajfko někde z Anglie)

jestli někdo znáte Aphex Twin? (skvělý downtempo, je to legenda - doma mam selected ambient works 85-92) jinak abysme zůstali u toho downtempa rozhodne stojí za poslech kompilace z Ibizy.
KID LOCO - Grand Love Theme
Massive Attack - Mezzanine (ta hudba je snad dráždívá nebo co
každopádně Sigur Rós a je toho tak strašně moc..

já vlastně většinu volnýho času trávím poslechem hudby..

ještě bych připoměl nějakej ten hip-hop
nominuju House of Pain - za jejich deep jazzovej přístup k věci
a Gang Starr - krásně melodickej hip-hop

teď mně tady dohrály Depeche mode - klasika

od Floydů máme 13 disků... občas si na nich taky pěkně ujedu..

z těch novějších jsou zajímaví 100C, kdo slyšel naživo jistě ví o čem mluvím .)

z jazzu

chris potter
miroslav vitous

nu-jazz:
jazzanova
koop
telepopmusik

ještě oběvy poslední doby, elektrokytarovky typu Khoiba a Nierika...


zatím seeder

Naposledy upravil Seeder 14-10-2004 v 17:11 PM

Old Post 13-10-2004 v 19:46 PM
Seeder je offline   Profil uživatele Seeder   Find more posts by Seeder   Foto galerie člena Seeder   Click here to Send Seeder a Private Message   Add Seeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dj.Cesla
Stálý Člen

Karma uživatele Dj.Cesla - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 669

-=TRANCE=- to já můžu. Paul van dyk, Blank and Jones, Dj.Tiesto to jsou pro mě bohové

Old Post 13-10-2004 v 22:24 PM
Dj.Cesla je offline   Profil uživatele Dj.Cesla   Find more posts by Dj.Cesla   Foto galerie člena Dj.Cesla     Add Dj.Cesla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 670

Teď jsem obejvil genialitu Jethro Tull. Včera jsem si přines od kámoše vypálený cedko, ležim, čtu si, vypejkam, a na jednou si říkám sakra, to je geniální.

Dřív jsem poslouchal systémy, na rychty jsem nejezdil. Nedávnou jsem byl na jedný a stačilo mi to. Zkouřenej jsem to tak nějak nechápal. Všichni tam byli úplně vyjetý. Systémy už mi nemají co říct a pokud někdo říká, že to není komerční, tak kecá. Je to komerční jako všechno ostatní.

Momentálně poslouchám reggae (Švihadlo, Bob Marley), ska (Manu Chao, My Nevíme, Wickeda/Yukegá - mimochodem kvalitní HCska kapela odněkud z bulharska), šedesátý (Led Zeppelin, Velvet Underground, The Who, Jethro Tull a další), Hipec (Cypress Hill, Jedi Mind Tricks - kvalitní neznámej HipHop, řekl bych že lepší než Cypress Hill, mnohem temnější, Manželé - prastarej ani ne Hipec z ČSSR z roku 1984, rozhodně něco novýho). Jinak si ještě rád poslechnu inteligentní elektroniku, jako třeba Orbital (!!!neplést s DJ Orbith apod.!!!), Chemical brothers a taky se zajímam o Psytrance

Old Post 14-10-2004 v 08:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
natrhprdel
Stálý Člen

Karma uživatele natrhprdel - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 671

Ja posloucham, punk, rock, SKAcko... Sou tu lidi se stejnym myslenim?

Old Post 21-10-2004 v 14:12 PM
natrhprdel je offline   Profil uživatele natrhprdel   Find more posts by natrhprdel   Foto galerie člena natrhprdel   Click here to Send natrhprdel a Private Message   Add natrhprdel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 672

natrhprdel:
to my kluci z Rychnova jedem punk SKA & rock celoročně
ale jinak si rychnovský ghetto potrpí i na jiný špekouny
Pražský Výběr, Visací Zámek, 100 zvířat, atd.

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 27-10-2004 v 21:57 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 40 41 42 43 44 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5656720 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív