Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 39 40 41 42 43 »
Autor
Téma 
mdfk
Stálý Člen

Karma uživatele mdfk - 48% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 641

citace:
Původní příspěvek od MEDwjet
mno ted po tom co mi v pokoji byla párkrát cítít vůně spálené marihuany (nechápu jakto když sem hulil na balkóně) mi máti už moc nežere že nehulím nijak často


vždy ked som doma pálil tak rodičia neprišli na nič, no ked som nepálil, tak zas ma podozrievali, lebo cítili pach cigariet čo išiel od suseda zriedený so vzduchom a vône kytiek....

awr awr awr

Old Post 11-12-2007 v 23:04 PM
mdfk je offline   Profil uživatele mdfk   Find more posts by mdfk   Foto galerie člena mdfk   Click here to Send mdfk a Private Message   Add mdfk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaLda
Stálý Člen

Karma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 642

a nas konopnik je pryc...na ja...sam sem to mame nerek, ale kdyz doma mam kytky tak je asi nemam na okrasy ze mama neni blba.....a navic kdyz huli muj kamos a mama to o nem vi a kdyz delame vse spolu, tak ji to asi doslo a zatim na to reaguje dobre...parkrat mi to naznacila pri hadce nebo tak, ale nasranejsi by byla kdyby zjistila ze si kurvim zdravi cigaretama!

Keep rolling blunts, lighting bongs, smoking water pipes, drinking beer, smoking cigarettes (but only STARTs) Nic ti nevynahradí, ten pocit, když šlukuješ ganju, kterou si celý rok sázíš, zaléváš, hýčkáš, stříháš a nakonec sklízíš!
Growing: ►Outdoor grow o7◄ ►Outdoor grow o8
Others: ►Jak na Blunta◄ ►Hulení přes ovoce

Old Post 20-12-2007 v 17:44 PM
FaLda je offline   Profil uživatele FaLda   Find more posts by FaLda   Foto galerie člena FaLda   Click here to Send FaLda a Private Message   Add FaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L!NDA
Stálý Člen

Karma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 643

já už hulim naky ten rok s počátku tak jednou až dvakrát do 2.měsíců. a ted tak jednou o víkendu a doufám že to tak i zůstane. A můžu vám říct že sem si skoro jistý že to ani netuší. A neděla mi ani velký problém přijt vypálený domů když sou tam naši. Ne že bych byl tak dobrý herec ale prostě to neřešim a myslím si že do toho jim nic není. Každý má přece svojí hlavu schopnou řešit problémy a věřte mi že rodiče vám plno věci taky nikdy neřeknou. Říkat jim to sám nejvetší blbost akorát krok k tomu aby to mezi vámi neklapalo.

Old Post 20-12-2007 v 20:11 PM
L!NDA je offline   Profil uživatele L!NDA   Find more posts by L!NDA   Foto galerie člena L!NDA   Click here to Send L!NDA a Private Message   Add L!NDA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 644

niekedy pred vianocami ´07 mi mama nasla fajfku ....bola znacne citit takze jej hned doslo co je vo veci...tak mi povedala ze co to ma znamenat..tak som si ju po case ked som si rozmyslel moje argumenty zavolal na kus reci ...povedal som pre a proti a ze mam vlastnu hlavu a niesom debil a tak proste som to vybalil ako to je a tak to uz je teraz v pohode ...raz za cas jej povipravam nejaky ten moj trip a spolu sa zasmejeme ...v najblizsej dobe jej skusim navrhnut ci nechce aj ona skusit nieco new ...a casom sa mozno aj dopracujem k indooru ale to je este v nedohladne

Old Post 21-02-2008 v 16:44 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardluck
Nový Člen

Karma uživatele hardluck - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 645

nasi se dozvedeli tak ze u me trochu nasli.bylo to listi ale udelali ze me maximalniho fetaka.diskuzi sem snima ved celkem dlouhou.obcas neco rozjedou-hlavne ze si kurvim zdravi apod. ale jinak vpohode

Old Post 02-03-2008 v 20:48 PM
hardluck je offline   Profil uživatele hardluck   Find more posts by hardluck   Foto galerie člena hardluck   Click here to Send hardluck a Private Message   Add hardluck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 646

Zdravim... Jak to tu pročítám, tak přihodim i já svůj příběh, protože vám musim povědět, že existují i zcela normální rodiče, který komunismus nepoznamenal, maj vlastní rozum a názor. Zrovna včera večer sem se vrátil domů ze zkoušky s kapelou, mamka seděla v kuchyni, že musíme dát vážnou řeč. Strejda prodává auťák, páč koupil lepčí a mamka nechce abych jezdil v té mé totálně zhnilé Škodě 120, ve který každá nehoda znamená průser. Tak sme to probrali, pořešili, vyřešili, pak se dali smotka bílý vdovy, potlemili se, vychlastali každej 2 litry nějaký limonády a šlo se chrnět. Takže mamka je v klidu

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 03-03-2008 v 13:00 PM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 647

coz o rodice, nasi sou mlady a celkem chapou svet. ale celkem shocking, kdyz si vedle me klekla babca, soupla mi prachy k narozkam, a se slzama v ocich me prosila abych si za to nekupovala travu....oj, bylo mi ji chudinky tak lito, ze sem ji ani nemohla rict ze si to nekupuju

a z jinyho soudku, mladyho rodice nam dokonce obcas zavolaj jestli by sme jim nemohli jakoze zaridit naky ty speky... velmi radi huli

my first time

Old Post 04-03-2008 v 07:07 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 648

Tak to je husty,moji rodice jsou ortodoxni,zaprisahli nekuraci,abstinenti a samozrejme nehulici,ale nasli u me par listu,ktery jsem mel na mliko.Mati v pohode,otec se mnou chtel vyrazit dvere-ze tady fetacky doupe mit nebude atd.

Old Post 04-03-2008 v 07:24 AM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danihel
Stálý Člen

Karma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 286  

Příspěvek č. 649

A co topic "Vedia Vase deti ze hulite?"
Ked si idem do suplika doplnit energitku, mala hned krici: "Tata daj, aj ja cem, daj ovonat tavu" (ale este ma cas, takych 20 rokov )

Old Post 04-03-2008 v 11:37 AM
danihel je offline   Profil uživatele danihel   Find more posts by danihel   Foto galerie člena danihel   Click here to Send danihel a Private Message   Add danihel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 650

Ja si vubec nestezuju rodice mam uplne v klidu ! Vi ze hulim vi ze pestuju obcas i mamca pomuze , jednou me nacapala v pokoji jak si davam prdy ze skla a rika tuz tak ukaz jak se stoho huli tak jsme si zahulili spolu bylo to sileny. TAKZE ZADNY VETSI PROBLEM

Old Post 04-03-2008 v 12:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m4uL
Stálý Člen

Karma uživatele m4uL - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 651

No mati jsem to jednou večer oznámil a vzala to celkem vklidu, pokecali jsme o tom a dohodli se že to chce jednou taky zkusit , ale teď po menších problémech se iluze rozplynuly a matka netuší že pálím, musel jsem ji to slíbit. Ale Marry je moje laska a naplnuje muj život, takže rodina musela jít stranou.

Peace

Old Post 04-03-2008 v 19:03 PM
m4uL je offline   Profil uživatele m4uL   Find more posts by m4uL   Foto galerie člena m4uL   Click here to Send m4uL a Private Message   Add m4uL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 652

kouri se mnou obcas

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 04-03-2008 v 19:15 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wertes
Nový Člen

Karma uživatele Wertes - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 653

Chodím ještě na školu tak se nedivte.


řek jsem to mamce jak sadila okurky do skleníku že bych si taky něco rád vypěstil.Jak se zeptala zakázanou rostlinu tak sem řek ze jo. řekla že má už dlouho na mě podezření a začala: že mě bude hlídat a musím jí říkat kam jdu a kdy se vrátím.Druhý den v 1 sem šel s kámošema ven samo že sem jí nic neřek a vrátil sem se v 10 večer hnedka to na mě poznala a od té doby to bylo v klidu jen řekla že s tím mám přestat protože by mě tata nakopal do prdele.

Old Post 04-03-2008 v 19:50 PM
Wertes je offline   Profil uživatele Wertes   Find more posts by Wertes   Foto galerie člena Wertes   Click here to Send Wertes a Private Message   Add Wertes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
speedyam
Stálý Člen

Karma uživatele speedyam - 94% PěstitelskáKarma uživatele speedyam - 94% PěstitelskáKarma uživatele speedyam - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 654

no rodiče to ví ale taky ví že s tím nic dělat nemůžou , před týdnem sem půjčoval tatíkovi knížku od JH Spiknutí proti konopí aneb císař nemá šaty přečetl to za 3dny, zahulil si a říkal že pohodka už sem se tak dlouho psychicky neuvolnil , hold dřív byla výchova jiná ,když ti prostě někdo nakecá že to je svinsto a tvrdá droga a nemůžeš si tyhle informace ověřit tak tomu lehce uvěříš... a jinak máti svůj postoj nezmění a měnit ho nebude to sem si jistý a když sem se jí ptal jak vypadá ganja tak řekla podobně jak pažitka ne? no a od té doby se z máti o ganje nebavím...

Outdoor 07 Skunk1 a Afghan + Outdoor 09 WW mix

Old Post 08-03-2008 v 20:12 PM
speedyam je offline   Profil uživatele speedyam   Find more posts by speedyam   Foto galerie člena speedyam   Click here to Send speedyam a Private Message   Add speedyam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mengele
Nový Člen

Karma uživatele mengele - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 655

Začátky jsou vždycky težký,pokud nejsou rodiče tolerantní.Umě to začalo standartně průserem,když to zjistili.Jsou totálně zblblý médii,hrůza co se před pár lety objevovalo v televizi.Nejlíp se mi osvědčila osvěta,prostě jim vysvětlit,ze se to nepíchá a ani nešňupe a neni to takovy strašák.Mámě jsem udělal mastičku a už se jejich přístup změnil.Pomáhají mi s pěstěnim,zhulování tolerujou,ale nefanděj mu.Zatajování je dobré do doby,než se to proflákne a to se stane lehce,stací pomluvy a pár návratů ve zvláštním rozpoložení.připravte je decentní formou na to,že už to tak prostě je.... Kouř s vámi

Old Post 13-03-2008 v 21:40 PM
mengele je offline   Profil uživatele mengele   Find more posts by mengele   Foto galerie člena mengele   Click here to Send mengele a Private Message   Add mengele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zombaj
Stálý Člen

Karma uživatele Zombaj - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zombaj - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 656

čau mo žiju jen s matkou a řikal jsem ji to už mnohokrát že hulim ... pak si všimla že asi vážně hulim :_D ale začla se ke měchovat jako k totální fetce ... ale nedalo se s ní ani mluvit a tak jsem šel na chvylku out .... asi na 2 měsíce a pak jsem se vrátil a chovala se ke me už v klidu ... že si o tom prej popemejšlela a tak jsem ji vysvětlil co s toho mám a proč hulim a už je to v klidu :-) dokonce jsem si sní dal z 1. várky brčko (teda jen sifoukla :-) )

Have fun Indor

NFT na koleni
pjestujte pro radost a zážitky a ne pro peníze :-) vždyť tu jsme jen jednou a každej usměv je peknej a sorry za pravopis :-o

Old Post 18-03-2008 v 19:18 PM
Zombaj je offline   Profil uživatele Zombaj   Find more posts by Zombaj   Foto galerie člena Zombaj   Click here to Send Zombaj a Private Message   Add Zombaj to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zombaj! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 39 40 41 42 43 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2285850 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív