Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 38 39 40 41 42 »
Autor
Téma 
scunk
Stálý Člen

Karma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 625

To skunk2: Dekuju za tvuj zajem..Sklizet budu za 3 tydny a od pristiho tydne jedu flushing.Uz jsem ke kyti dal dolomiticky vapenec,ale nemyslim ze by se to do sklizne projevilo.A asi jsi mel pravdu s tim vapnikem.Podle toho co jsem tu nasel,tak ty priznaky odpovidaji..Nebo myslis,ze by to mohlo byt jeste ne o jineho?Dekuju za odpoved.S

Old Post 12-06-2012 v 13:24 PM
scunk je offline   Profil uživatele scunk   Find more posts by scunk   Foto galerie člena scunk   Click here to Send scunk a Private Message   Add scunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babu
Nový Člen

Karma uživatele Babu - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 626



Čau groweři, pár automatikám se takhle svinují listy a rostou skoro svisle. Barva je ok, jenom takhle listy vždycky seschnou, zatím to roste dál..dneska jsem měřil PH, je v pohodě. Mohlo by to být třeba pomalým vysycháním substrátu (velká vlhkost)? Nebo spíš nějaká chyba v genetice a mám je vyhodit? (genetika není originální). Díkes, Babu

Old Post 12-06-2012 v 13:34 PM
Babu je offline   Profil uživatele Babu   Find more posts by Babu   Foto galerie člena Babu   Click here to Send Babu a Private Message   Add Babu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 627

Zdravím, kdo mě poradí? Holky jsou v 3Odnu květu, hnojeno poslední dvě zalivky ec 1.5+ enzymy, předchozí zalivka bez živin cca 5x. Substrat kokos, PH 5.9 teploty ok.... více je videt na fotkach.. díky za odpovědi

Old Post 13-06-2012 v 11:00 AM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 628

citace:
Původní příspěvek od lukasbertone
Zdravím, kdo mě poradí? Holky jsou v 3Odnu květu, hnojeno poslední dvě zalivky ec 1.5+ enzymy, předchozí zalivka bez živin cca 5x. Substrat kokos, PH 5.9 teploty ok.... více je videt na fotkach.. díky za odpovědi


V půlce květu,zálivky bez živin,pak jedna,dvě s,ale hned do toho enzymy..Divnej vyživovací program..
Nedostatek fosforu,hlavně, a nejspíš nejen toho,ale kompletně všeho..Prostě nedostatek květovýho hnojiva..

Old Post 13-06-2012 v 12:49 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 629

[QUOTE]Původní příspěvek od EDA45


V půlce květu,zálivky bez živin,pak jedna,dvě s,ale hned do toho enzymy..Divnej vyživovací program..
Nedostatek fosforu,hlavně, a nejspíš nejen toho,ale kompletně všeho..Prostě nedostatek květovýho hnojiva..
[/QUOTE


díky za odpověd, ale divej, není t špatnej systém, jenom jsem zahnojil v rustu dost a holky až do cca 25dne kvetu byly krasne zeleny nic jim nechybělo takže jsem proste nehnojil, jen voda enzymy a bloom stimulator ( enzymy mam od atami, takže ty maj par prvků) proto jsem nechtěl hnojit, nekdy je méně více... Ale ted během asi 3dnů nastal jak píšeš deficit takže holky hned dostali coco A+B+ enzymy+ bloom stimulator.. další zalivku teda dostanou dvojnasobnou dávku ještě jednou díky za potvrzení nedostatku živit.

Old Post 13-06-2012 v 13:04 PM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 630

citace:
Původní příspěvek od lukasbertone
[QUOTE]Původní příspěvek od EDA45


V půlce květu,zálivky bez živin,pak jedna,dvě s,ale hned do toho enzymy..Divnej vyživovací program..
Nedostatek fosforu,hlavně, a nejspíš nejen toho,ale kompletně všeho..Prostě nedostatek květovýho hnojiva..
[/QUOTE


díky za odpověd, ale divej, není t špatnej systém, jenom jsem zahnojil v rustu dost a holky až do cca 25dne kvetu byly krasne zeleny nic jim nechybělo takže jsem proste nehnojil, jen voda enzymy a bloom stimulator ( enzymy mam od atami, takže ty maj par prvků) proto jsem nechtěl hnojit, nekdy je méně více... Ale ted během asi 3dnů nastal jak píšeš deficit takže holky hned dostali coco A+B+ enzymy+ bloom stimulator.. další zalivku teda dostanou dvojnasobnou dávku ještě jednou díky za potvrzení nedostatku živit.


Neni zač,ale vynechat v kokosu 5 zálivek hnojení v nastupujícím květu,to nějak nechápu..V kokosu jdou pak ty změny k horšímu rychle...Ať se daří...

Old Post 13-06-2012 v 13:21 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mildajz
Nový Člen

Karma uživatele Mildajz - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 631


Můžete někdo poradit čím to může být? Listy se takhle krouti pomalu celou dobu květu.. Zkoušel jsem i vysadit na chvili hnojky a moc se to nezlepšilo. Hnolivo Algabloom. Jack Herrer od Sensi, teplota je ok, Ph tez, roste pod 250w. Je v 55 dni kvetu. Na to že kvete 50 az 70 dni, mi zralá fakt nepřipadá. Na jak dlouho to ještě vidíte? Díky.

Old Post 13-06-2012 v 20:36 PM
Mildajz je offline   Profil uživatele Mildajz   Find more posts by Mildajz   Foto galerie člena Mildajz   Click here to Send Mildajz a Private Message   Add Mildajz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 632

Dobrá trubka zkoucená Perma přelitost?

Old Post 13-06-2012 v 21:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 633

uz jsem myslel, ze to dela jen Ed Rosenthal..

Old Post 13-06-2012 v 22:38 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavel123
Nový Člen

Karma uživatele pavel123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 634

Zdravím vás všetkých som uplne newww a mama dotiahla domou dve kvetinky marihuany a keď už to tu mám reku budem sa o to starať mám to na povale a poalieval som to a asi moc pretože to chytilo nejake žlté škvrny a mam velký strach že to vykape a to by ma moc nahnevalo prosim poradte co s tým mam spraviť je to moja prva kvetina v živote a keď o ňu pridem bude mi to velmy smutný. ((((((

Som úplný novačik ........

Old Post 14-06-2012 v 18:16 PM
pavel123 je offline   Profil uživatele pavel123   Find more posts by pavel123   Foto galerie člena pavel123   Click here to Send pavel123 a Private Message   Add pavel123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavel123
Nový Člen

Karma uživatele pavel123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 635

Zdravím vás všetkých som uplne newww a mama dotiahla domou dve kvetinky marihuany a keď už to tu mám reku budem sa o to starať mám to na povale a poalieval som to a asi moc pretože to chytilo nejake žlté škvrny a mam velký strach že to vykape a to by ma moc nahnevalo prosim poradte co s tým mam spraviť je to moja prva kvetina v živote a keď o ňu pridem bude mi to velmy smutný. ((((((

Som úplný novačik ........

Old Post 14-06-2012 v 18:28 PM
pavel123 je offline   Profil uživatele pavel123   Find more posts by pavel123   Foto galerie člena pavel123   Click here to Send pavel123 a Private Message   Add pavel123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavel123
Nový Člen

Karma uživatele pavel123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6  

Zdraví Příspěvek č. 636

Zdravím vás všetkých som uplne newww a mama dotiahla domou dve kvetinky marihuany a keď už to tu mám reku budem sa o to starať mám to na povale a poalieval som to a asi moc pretože to chytilo nejake žlté škvrny a začali sa stahovať a vädnúť mam velký strach že to vykape a to by ma moc nahnevalo prosim poradte co s tým mam spraviť je to moja prva kvetina v živote a keď o ňu pridem bude mi to velmy smutný. ((((((

.........FOTKY MÁM V GALÉRIÍ..............

Som úplný novačik ........

Naposledy upravil pavel123 14-06-2012 v 20:34 PM

Old Post 14-06-2012 v 18:30 PM
pavel123 je offline   Profil uživatele pavel123   Find more posts by pavel123   Foto galerie člena pavel123   Click here to Send pavel123 a Private Message   Add pavel123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 637


zdravím,dneska sem si vzal od kámoša malý no-name a má tam nějakou nemoc nejspíš??viz foto..

Old Post 15-06-2012 v 00:34 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 638

citace:
Původní příspěvek od miravlak
zdravím,dneska sem si vzal od kámoša malý no-name a má tam nějakou nemoc nejspíš??viz foto..


Molice

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=20739

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 15-06-2012 v 06:25 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavel123
Nový Člen

Karma uživatele pavel123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 639

Foto

Som úplný novačik ........

Old Post 15-06-2012 v 08:29 AM
pavel123 je offline   Profil uživatele pavel123   Find more posts by pavel123   Foto galerie člena pavel123   Click here to Send pavel123 a Private Message   Add pavel123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavel123
Nový Člen

Karma uživatele pavel123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 640



Ahojte pridavam nejaké lepšie foto som z toho ufalý neviem čo s tým

Som úplný novačik ........

Old Post 15-06-2012 v 08:42 AM
pavel123 je offline   Profil uživatele pavel123   Find more posts by pavel123   Foto galerie člena pavel123   Click here to Send pavel123 a Private Message   Add pavel123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 38 39 40 41 42 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6308340 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív