Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 38 39 40 41 42 »
Autor
Téma 
abstraxik
Stálý Člen

Karma uživatele abstraxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 625

tak fcil citam John C Lilly - Vedec. zaujmave citanicko. on musel byt husty toxikoman, najprv si postavil izolacnu vodnu nadrz, potom si tam daval tripi a neskorej vitamin K

Old Post 09-07-2005 v 11:36 AM
abstraxik je offline   Profil uživatele abstraxik   Find more posts by abstraxik   Foto galerie člena abstraxik   Click here to Send abstraxik a Private Message   Add abstraxik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 626

jumpp: čachtická paní - skvělá knížka, jen do toho

Old Post 10-07-2005 v 21:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 627

mno moj vcelku oblubeny autor je erich maria remarque precital som od neho 3 knihy za par dni dost sa mi pacila ta opisna forma akou pise som to normalne niekedy videl a vzil sa do toho [haluz ] no a este salinger sa mi vcelku a pacil a jeho catcher in the rye

Old Post 10-07-2005 v 21:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 628

erich maria remarque , pokracuj dalej , salinger ma toho viac....

jaman

Old Post 10-07-2005 v 22:05 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katuš
Stálý Člen

Karma uživatele katuš - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 629

E.A. Poe, J.R.R. Tolkien, Terry Pratchet(teda jestli se to tak píše, Irwin Welsh .................................

Old Post 12-07-2005 v 21:49 PM
katuš je offline   Profil uživatele katuš   Find more posts by katuš   Foto galerie člena katuš   Click here to Send katuš a Private Message   Add katuš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 630

citace:
Původní příspěvek od jaman
erich maria remarque , pokracuj dalej , salinger ma toho viac....


toz rad by som keby bolo viac casu ked som chodil do skoly to bolo fer ale teraz kruto pracujuci clovek puuuf iba s namahou berem knihy do ruk ale ja sa polepsim slubujem

Old Post 12-07-2005 v 22:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prasal
Nový Člen

Karma uživatele prasal - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 631

Marihuana mýty a fakta, Navštivte prameny řek, Osvobození vlasti bez mýtů, Drogy a drogové závislosti - mezioborový přístup, Váš pes

Old Post 13-07-2005 v 15:19 PM
prasal je offline   Profil uživatele prasal   Find more posts by prasal   Foto galerie člena prasal   Click here to Send prasal a Private Message   Add prasal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 632

haruki murakami - norske drevo

naprosto uzasny.. jedna z knizek, ktere na me opravdu zapusobily..

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Naposledy upravil lister 25-07-2005 v 20:05 PM

Old Post 14-07-2005 v 14:11 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 633

prasdal: Vas pes - Jo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Old Post 16-07-2005 v 14:49 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 634

Tak jsem si přečetl Zahradníkův rok od Karla Čapka. Můžu toto malebné i rozverné počteníčko doporučit všem Growerům, ať už pěstí cokoli

Old Post 18-07-2005 v 12:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 635

Tak dneska jsem dočetl andrejeva - o sedmi oběšený (snad se to tak jmenuje). Musím říct, že jsem udělal velkou chybu v tom, že jsem to četl po tom, co jsem dočetl sto rolů samoty. Ty dvě knížky jsou tak rozdílný, že zvykat si na symbolistickýho andrejeva bylo velmi obtížný, zvlášť když ta knížka je soubor tří povídek.
Jak se mně to líbilo? No mám z toho rozporuplný pocity, třeba první povídka mně nic moc neřekla, nechápu dost dobře co měl autor v úmyslu jí sdělit, možná částečně i proto, že nejsem křesťan a to co psal mě nemolo pobouřit. Druhá povídka se mně docela líbila, ale taky mně uniká jakákoliv pointa - musím přiznat, že jsem se na čtení moc nesoustředil, přistupoval jsem celkově k té knížce lehkovážně a to byla možná chyba. Ale zpátky k té druhé povídce - Satanův deník - líbila se mně asi nejvíc, byla nejdelší a měla jakýs takýs děj. Poslední povídka - o sedmi oběšených - byla taky docela zajímavá, autor se tam snažil popsat pocity odsouzenců k smrti čekajících v celách na popravu. Vyvolával ve čtenáři úzkost. Musím říct, že když jsem se včera vrátil domů zhulenej a povídku jsem četl před spaním, moc se mně po ní spat nechtělo Na druhou stranu na mě působil trochu lacině způsob popisu charakteristických vlastností hrdinů - su zvyklej na to, že vlastnosti člověka se v knížce odkrývají postupně a ne přímo a na první stránce, jak to tady udělal andrejev.
No a závěrečný hodnocení? Už jsem četl knížky, který na mě zapůsobily mnohem silněji
Mějte se

Old Post 21-07-2005 v 22:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 636

Hmmm me se prave ta atmosfera a ty pocity uplne prelivaly do zil kdyz sem to cet ale co se da delat .... nekdo ma rad holky jinej zase Krabathor


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Old Post 22-07-2005 v 11:08 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 637

Krabathor?

Old Post 22-07-2005 v 11:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 638

to byl ftip.V prislovi tam byva vdolky ne ?
Krabathor je (tusim ceska) deathmetalova kapela kteou sem poslouchal v pubescentnich letech. (Ne ze bych se nak zlepsil-tedka si zrovna poustim neska uz asi poctvrte novou ruzi vilema coka)

" Uz se pomalu blizi zacina cas dozravani- me do krku nenaprsi kebule me ochrani"


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Old Post 22-07-2005 v 12:07 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Charles Bukowski Příspěvek č. 639

mne sa velmi páči , čo som zohnal ,tak som prečítal

jaman

Old Post 17-08-2005 v 22:00 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 640

Všem kdo se zajímáte o Bukowskiho doporučuju přečíst Šunkový nářez - je to opravdu nářez, ale hlavně ho člověk opravdu pochopí, mít takový dětství jako měl on bych vážně nechtěl. Jinak sdílím jeho přístup k práci (Faktótum,Poštovní úřad)

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 19-08-2005 v 12:49 PM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 38 39 40 41 42 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3236910 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív