Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Čistíte si skleněnky???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Crat
Stálý Člen

Karma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 49

Já sem zastáncem toho názoru, že zahulit si z čistý skleněnky je prostě to nejlepší.
Moje skleněnka musí bejt vždicky čistá.
Ze zašitovanýho skla necejtíte pořádně chuť toho hulení, ale spíš chuť toho šitu.

Old Post 06-03-2005 v 10:42 AM
Crat je offline   Profil uživatele Crat   Find more posts by Crat   Foto galerie člena Crat   Click here to Send Crat a Private Message   Add Crat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herb,mrs. herb
Stálý Člen

Karma uživatele herb,mrs. herb - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 50

Fajfku a bongo si čistim,kandel mi příliš nechutná,hlavně když je ta fajfka atk rozpálená,že ti čaras začne téct do pusy,to už je moc....ale sklo nečistim,protože za tu chvíly co ho mam,se ani nestihne zadělat.Mám moc vyklepaný ruce....Sítka nepoužívam,buď ho ztratim, nebo je tak zadělaný že ani netáhne,a jak se jednou propálí,tak už to neni ono,tak tam dam kamýnek, a je to...Všade si nejdu novej,a brka taky moc nemusim....

Old Post 06-03-2005 v 12:46 PM
herb,mrs. herb je offline   Profil uživatele herb,mrs. herb   Find more posts by herb,mrs. herb   Foto galerie člena herb,mrs. herb   Click here to Send herb,mrs. herb a Private Message   Add herb,mrs. herb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele herb,mrs. herb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozgaroth
Nový Člen

Karma uživatele Kozgaroth - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 51

Zdarec panove a abych se nikoho nedotkl tak i damy.Ona takova zasitovana fajfka sice chutna a v pripade nouze i velmi uzitecna ale me nejak nedela dobre ten pohled na ten sit.Ja si ju radsi projedu papirovym kapesnikem a pak vyvarim ve vode.SLYSEL JSEM ZE JE NA TO NEJAKEJ SPECIALNI ROSTOK NEBO NECO TAKOVYHO-nevite kde by se to dalo sehnat?

Old Post 06-03-2005 v 15:41 PM
Kozgaroth je offline   Profil uživatele Kozgaroth   Find more posts by Kozgaroth   Foto galerie člena Kozgaroth   Click here to Send Kozgaroth a Private Message   Add Kozgaroth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 52

Perchlorethylen čistí dokonale ale žádná vyvoněnka je lepší to nechat vyprchat tak min. 20 minut

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 06-03-2005 v 19:28 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozgaroth
Nový Člen

Karma uživatele Kozgaroth - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 53

Diik!!

Old Post 06-03-2005 v 21:02 PM
Kozgaroth je offline   Profil uživatele Kozgaroth   Find more posts by Kozgaroth   Foto galerie člena Kozgaroth   Click here to Send Kozgaroth a Private Message   Add Kozgaroth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dave-o-
Stálý Člen

Karma uživatele dave-o- - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 54

Já skleněnku čistím, ale vždycky než se do toho pustím tak zhulým všecek shit. Protože na stěnách skla se zachytí hafo rozpuštěné plyskyřice a přece by byla škoda ji vytřít kapesníkem a pak zahodit.

Old Post 06-03-2005 v 21:02 PM
dave-o- je offline   Profil uživatele dave-o-   Find more posts by dave-o-   Foto galerie člena dave-o-   Click here to Send dave-o- a Private Message   Add dave-o- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 55

Ja cistim sklicko, kdyz uz spatne taha. Po tom co jsem z neho pred tydnem vytahl, se vzdavam jakehokoliv znovuzpracovani shitu

Old Post 11-09-2005 v 14:07 PM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 56

:-) staci pouzit hledani
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 11-09-2005 v 14:08 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

kdyz mas poradny matros,musi se to cistit bo se to rychle ucpe cernym slizem,nejdriv jsem sklo jednou za cas propichoval dratem.Ted sklo co druhy den vycistim spejli do usi.Ladi to oku.Okoukal jsem to od jednoho vazeneho clena.
Driv jsem si shitu ve skle vazil a sporil ho tam az mi dojde koupeny material.
Dnes mam na krizi pripraveny 2 energitky kvetnich listecku,co jsem odstipoval nez to slo do skla.Ale dozrava out:-)Tak bych z nich mohl neco uvarit.
Cistim ho uplne cele,cerny zustane jen kotlik.

Old Post 11-09-2005 v 14:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smooth
Stálý Člen

Karma uživatele smooth - 67% PěstitelskáKarma uživatele smooth - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 58

Dam 4 az 5 sklenenek a je to spinavy...
Sklenenka pak smrdi a i spatne se z ni kouri..
Cistim gdy muzu..

Moje první úroda - ZHULENO

Moje metrová ještěrka




Ono je to vždycky do značné míry o vás.Najděte si v živote to co sami chcete..

Old Post 11-09-2005 v 17:25 PM
smooth je offline   Profil uživatele smooth   Find more posts by smooth   Foto galerie člena smooth   Click here to Send smooth a Private Message   Add smooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 59

Když už sklo nebo faja špatně tahá tak se ji pochopitelně snažím pročistit!
Shit ale většinou vyhazuji! No co brka je relativně dost!

Old Post 11-09-2005 v 17:29 PM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iboy
Stálý Člen

Karma uživatele iboy - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 60

Ja sklo vyvářim v teplý vodě s kapičkou jaru a ještě ji protahuju spjli do usi.MAm rád čistý sklo, ganja z něj líp chutná.Shit si strčte někam takovej kekel když vidim tak je mi na blití...

Nekousej do ruky, která tě chce pohladit.

...poletíme na Jamajku, chci mít Holandsko po levý straně... ( Homer Simpson, 30 minut v Tokiu )

Old Post 11-09-2005 v 20:16 PM
iboy je offline   Profil uživatele iboy   Find more posts by iboy   Foto galerie člena iboy   Click here to Send iboy a Private Message   Add iboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 61

ja čistím takovýma vecma ktere se stavaji z dratu a na nem je namotan jakoby kartaček...kamoš mi to donesl že teho ma doma cely balik (500ks)...myslim ze to bude neco na cisteni dýmek a fajek..rikal ze kus stoji malo ...takze dat nejake 2kč týdne za čisté sklo je dobrá volba...jo sklo je čiste až na kotel kde je bordel pořádne vypečený..nedoporučuju ten kotel nejak vyškrabavat treba nozikem..pokazde sem kotel zlomil..uplne vzdy mi sklo tak po 10ti hulenich jakoby zkrehne(kotel) a je takove leskle jako olejova skvrna na vode...(trosku min no:-) )

Old Post 23-09-2005 v 23:59 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 62

Já nečistim, mě není líto koupit si kdykoliv novou za pět korun, takže skleněnka u mě vydrží tak na 2-3 zahulení a pak letí...

Viva México!

Old Post 24-09-2005 v 11:35 AM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
XXMaster
Nový Člen

Karma uživatele XXMaster - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 63

Ja kdyz mam sklenenku, tak si pres ni projedu tak 3-4 krat a koupim si novou :-). 6Kč přece neni častka :-).

SKUNK 4 EVER

Old Post 25-09-2005 v 16:18 PM
XXMaster je offline   Profil uživatele XXMaster   Find more posts by XXMaster   Foto galerie člena XXMaster   Click here to Send XXMaster a Private Message   Add XXMaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

dnes mi pri čistení praskla sklenenka, ma to dost sere, lebo u nas v SR sa dost tazko zhanajú a nenajdes lacnejšie ako za 60 sk

Old Post 25-09-2005 v 18:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-08-2006 - těšíte se na sklizeň??? - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2528000 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív