Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První pěst 250W HPS 60x60x160 mraky dotazů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
SmSK
Stálý Člen

Karma uživatele SmSK - 10% PěstitelskáKarma uživatele SmSK - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 49

Ahoj , co se týče teploty tak hlavní je měřit teplotu pod listama až u kořenů (květináčů) jelikož 100%kořenový systém = vitální spokojená kyti , to je pro kyti nejdůležitější, samozřejmě je nutno si pohlídat i vzdálenost mezi vrchy a světlem at to člověk nespálí. ...Jinak vypadají dobře , a už ti nakvétají takže podle mě v klidu žádne presviceni. Jinak ty kapky vody si holky dělají sami nebo je kropíš ? Ať se daří!

Umění .

Old Post 26-06-2020 v 11:50 AM
SmSK je offline   Profil uživatele SmSK   Find more posts by SmSK   Foto galerie člena SmSK   Click here to Send SmSK a Private Message   Add SmSK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SmSK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 50

Jsem je zrovna kropil Vita Racem od plangronu. No mam radost po tech problemech ze to jede. :-)

Naposledy upravil Arthas 26-06-2020 v 13:16 PM

Old Post 26-06-2020 v 12:12 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 51

Poradte panove. Kdy mam prepnout predradnik na ty super lumeny ? Zvladne to ta 250hps osram planstar nebo potrebuju k tomu predradniku lumatek zarivku lumatek ? Mam 11 den kvetu a kytky zacli nakvetat a zpomalili rust ale jeste rostou svetlo mam 35 cm nad nima ale uz ho vic jak 20 cm nezvednu. Mam je zacit vracet pod tu sit nebo uz brzo prestanou rust ?

Old Post 27-06-2020 v 20:22 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 52

A jeste jedna otazka snad mi nekso odpovite. Ted kdyz presli teploty pres 30 tak mam pres den v boxu 25 stupnu kdyz maj noc. Asi s tim nic neudelam ale je to problem ?

Old Post 28-06-2020 v 17:27 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 53

cav ... tu lampu mozes zapnut naplno .. podla mna ziadna lampa v podstate nieje stavana na tie boosty z predradnika a vlastne im to znizuje zivotnost .. dvihne sa ti ale aj teplota .. kolko este porastu je tazko povedat .. do siete vypletaj kym mas kde .. a teploty sa nam dvihaju asi vsetkym ked je vonku peklo .. to uz inak nebude .. ja dobojujem kolo a na leto radsej zhasnem .. nech sa dari

i see you bejbe

Old Post 29-06-2020 v 09:40 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 54

Ok zapnul jsem naplno. Nak jsem to vypletl ale moc mista neni :-D na druhe podzimni kolo planuji koupit vetsi stan a jet 400w. Poradte kterej stan mam vybrat mam vyhledle dva.
https://www.hotchilli.cz/homebox-am...--80x80x160-cm/
A nebo https://www.hotchilli.cz/vyska-200c...80-80x80x180cm/

Old Post 29-06-2020 v 10:03 AM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 55



13. Den 12/12

Old Post 29-06-2020 v 10:06 AM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 56

Za mě kup ten vyšší,nikdy nevíš,kdy se ti to bude hodit.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 29-06-2020 v 12:28 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 57

Ono v odkazu je napaano 160 ale oba jaou 80x80x180

Old Post 29-06-2020 v 12:41 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 58


16. Den 12/12 ww(nalevo) evidentne vrchni listy svetlejsi a pilky vrchnich listu se zvedaji nahoru myslim si ze je to prehnojeny naposled bylo ec na vytoku 2,6. GCP bych rekl ze se krasne daří. Focena za svetla pres bryle.

Old Post 01-07-2020 v 22:56 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 59

Jsem z toho jelen dnes jsem zaleval ww mela na vytoku pri prvnim mereni ph 7,3 ok rikam si proleju to at to klesne. Prolil jsem to postupne po 2 litrech celkem necelejma 12l vody a vysledek na vytoku ? 7,4 nechapu :-D ec mi spodlo z 2,6 na 1,4. Prolejval jsem odstatou vodou s ec 0,3 upravenou ph- na 6,1-2. Na zaver jsem do ni nalil 1litr s pure enzymes.GCP ma ph 7,2 na vytoku (prvni merenej). Lehce jsem ho prolil 5 litrama protoze podle vzhledu ta kytka vypada zdrave. Na zaver jsem nalil 1litr s pure enzymes,alga bloom a green sensation. Vytok ph 7,1 EC 2.
Musi se to proste prolit treba 30 litrama ? Me dochazela odstata voda takze jsem se na to vyprdnul. Jinak postupne kazdej den oskubavam listy a vyhonky ktery jsou pod siti a nemaj uz sanci.

Old Post 02-07-2020 v 21:30 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High999
Nový Člen

Karma uživatele High999 - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 60

tak jiste sis precetl jake ph ma ta puda ve ktery to mas priste bych asi zvolil neco jineho nez jen batmix , treba growmix ma 5,8 - 6,2 coz je naprosto idealni.

ty muzes zkusit vzit tu hlinu co mas (at to netestujes rovnou na kytce) vzit hlinu do nakyho malyho kvetinace a zkusit prolejt s jeste mensim ph treba 4 a mohlo by se to srovnat. protoze kdyz tam lejes 6 tak pudu s 7,5 tim jen tak asi nesrovnas jestli vubec.

Naposledy upravil High999 03-07-2020 v 15:57 PM

Old Post 03-07-2020 v 15:47 PM
High999 je offline   Profil uživatele High999   Find more posts by High999   Foto galerie člena High999   Click here to Send High999 a Private Message   Add High999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 61

Okej to beru to dava smysl. Ale do docela dlouho se mi tam darilo drzet ph 6,6 takze realny to bejt musi jen teda snizim jeste vic ph zalivky a nemuze to delat problemy ?

Old Post 03-07-2020 v 16:27 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 62






20.den 12/12 gcp boptna boptna. Ww strada ale to snad jeste vyresim. Ty kvety ma tak o polovicku mensi. Ale docela jsem spokojemej.

Old Post 06-07-2020 v 08:14 AM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 63

zdar sefe .. tak to je parada ! mam radost .. potom co tu padli nazory, ze je to na vyhodenie vyzeraju teraz fakt super.. a to porovnavanie je uplne zbytocne .. su to dve semenacky - dve rozne herecky a kazda je samozrejme a prirodzene ina .. krasne su ale obidve .. akurat by som este skusil miesat kazdej vlastnu zalievku(ak to uz nerobis) a vdove trosku/jemne pridat .. ked sa zlepsi tak ma asi vacsie naroky oproti kolegyni a doprajes jej jednoducho viac .. ak neuvidis ziadny progres tak je proste taka - svetlejsia .. nech sa dari

i see you bejbe

Old Post 06-07-2020 v 08:52 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 64

Ahoj. Moc dekuji za pochvalu. Kazde pripravuju zalivku zvlast ale nemyslim si ze je to nedokrmenosti. Ona spodni listy ma stale syte zelene myslim si ze je to tim vysokym ph proste necoho si bere mene. Zatim to nak extremne nezavání jedu bez pacháče. Dnes vecer budu zalejvat tak ji zkusim rapidne snizit ph zalivky abych srazil to ph hliny. Taky at se ti dari.

Old Post 06-07-2020 v 10:07 AM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-03-2016 - První pěst 250W HPS Homemade - 123 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1567990 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív