Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Automaty
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od V@ly
advanced natural? nemyslíš advanced hydroponics? zkoušel sem a nejsou špatný, ale lidi kolem mě právě na advanced hydroponics zase nadávají, že všechno chutná stejně.. a zrovna biobizz bych nešpinil čéče
Chutná vše stejně po AN ted sem se dobře zasmál...

Old Post 16-08-2019 v 10:31 AM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 50

On pise po ah

Old Post 16-08-2019 v 11:19 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akaisan
Stálý Člen

Karma uživatele akaisan - 45% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 51

V@ly presne tak, mysli Advanced Hydroponics ktore ma BIO radu Advanced Natural Power

Oni Seed Co. Tropicanna Cookies F2
4x Citizen CLU048 1212 3500K CRI90 120W
4x Samsung H-inFlux L09 3000K CRI80 200W
40x Osram Oslon SSL 80 660nm 25W
"Mainlining" pokus Cali Connection Seeds - Alien OG

Old Post 16-08-2019 v 11:22 AM
akaisan je offline   Profil uživatele akaisan   Find more posts by akaisan   Foto galerie člena akaisan   Click here to Send akaisan a Private Message   Add akaisan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 52

Advanced Natural Power jsou doplňky od AH.. Pak máš základní trojsložku Dutch Formula a to je minerál

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 16-08-2019 v 12:55 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

Grr Příspěvek č. 53


Advanced Hydroponics mě právě zajímá.. už mi byl doporučen kamarády, ale je něco lepšího? A není Biobizz lepší? Přemýšlím, co zvolit příště

Jinak stala se mi nehoda a ulomila se větvička u BloodySkunku a tak jsem ji dal sušit.. Už je suchá a nedalo mi to a hned jsem jí zkusil a bál se, že to bude na nic.. Byla to asi 0,3 do skleněnky, ale musím říct, že dobře kopla.. za mě THC na dobrý úrovni i když ho asi nijak nezměřím.. Chuť byla různá.. ta větvička nebyla asi ještě dostatečně hotová a tak některé byli dobré a některé hnus.. Každopádně to funguje, akorát jí dokončit. Dost jsem si oddechl, protože minule to nevyšlo

Naposledy upravil kubassi 19-08-2019 v 01:17 AM

Old Post 18-08-2019 v 15:46 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

22 Příspěvek č. 54

Dorazil mikroskop 100x zvětšení a tak jsem omrknul Trichomy a je podlenich THC na vrcholu.. Tudíž se prolejvá vodou

Old Post 22-08-2019 v 00:33 AM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

21.8. Příspěvek č. 55


Připraven Bloody

Old Post 22-08-2019 v 03:13 AM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akaisan
Stálý Člen

Karma uživatele akaisan - 45% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 56

vyzera to celkom biedne

Oni Seed Co. Tropicanna Cookies F2
4x Citizen CLU048 1212 3500K CRI90 120W
4x Samsung H-inFlux L09 3000K CRI80 200W
40x Osram Oslon SSL 80 660nm 25W
"Mainlining" pokus Cali Connection Seeds - Alien OG

Old Post 23-08-2019 v 11:00 AM
akaisan je offline   Profil uživatele akaisan   Find more posts by akaisan   Foto galerie člena akaisan   Click here to Send akaisan a Private Message   Add akaisan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 57

nechapem preco tu ludia pisu ze to vyzera biedne.. nie kazdy to predava za ucelom distribucie a tym padom z toho chce mat cim najviac..

takto je to super, sledujem thread a prajem luxusne hulenie ✌

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 23-08-2019 v 21:54 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 58

Vypadá to tak, jak to vypadat má ... V pohodě

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 23-08-2019 v 22:42 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 59

pestuje* nie predava

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 24-08-2019 v 21:43 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 60

-venujte se tematu pestovani......

-dikez A/S.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 25-08-2019 v 00:30 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od akaisan
vyzera to celkom biedne


Ono to dokonce bídné je když se podívám na nějaké kytky tu..
Dá se to ještě určitě vylepšit co se G tyce.. Víš co s tím?

Old Post 25-08-2019 v 21:50 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

26.8. Příspěvek č. 62


List Bloodyho.. už byl seknout, takže už ho uvidíte jen susenej

WhiteWidow umřela jelikož na ni něco spadlo.. nebyla žádná palice a místo ni byla dodána ta z balkona, která jede na BioBizzu a Slepicince.. Někdy taky dostane mě hnojivo vyrobené převážně z listu..

Do Homeboxu přibyl i rizek Kusharelly o které se zminuji v jiném tématu.. najdete to podle nicku

Ostatní kytky v Homeboxu vyfotim později..

Old Post 27-08-2019 v 11:04 AM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

Hydroponie 29.8. Příspěvek č. 63


Minulý grow mi to nevonelo a nechutnalo a tak jsem to zkusil jinak usušit.. Dal jsem to na dva dny na vzduch volné viset.. poté jsem to dal do sklenic aby to dozralo.. Nebylo to ještě úplně suché.. spis na povrchu a celkem gumové.. Vůně a chuť není úplně Top tak snad se to ve sklenici vylepší..

Tohle je poslední fotka ususeneho BloodySkunk Auto

Hodilo to 29g :/

Old Post 29-08-2019 v 12:19 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

30.9. Příspěvek č. 64




1. WhiteWidow Auto
2. Magnum Auto
3. BlackJack Auto

1. Bílá vdova je původně z balkona.. jede na biobizzu a slepicinec..
2. Magnum má ještě čas, ale už naky pátek kvete..
3. BlackJack bude už jen prolevan vodou..

Je to v háji.. chytl jsem Svilušky, ale brzy koupím Fast..

Old Post 29-08-2019 v 23:36 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2007 - Matky - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7022960 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív