Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Automaty
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 33

na zadost promazu.......

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 17-07-2019 v 22:26 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 34

Míchejte si co chcete, když vám to funguje a třeba si tam přihoďte i pár kuliček NPK. Já jsem prostě toho názoru, že když už se rozhodnu používat organiku a platím za ní nemalé peníze a chci bio produkt, tak se budu držet organiky, protože jinak to postrádá smysl. Jinak podle toho co napsal Broot, tak organika sráží pH rozdílně podle toho jakou vodu použijete. V mém případě Plagron G i B ze 7,4 klidně i pod 6 v závislosti na dávkování.
Seržo smaž klidně i toto ;-) Peace

Thomas V.

Old Post 18-07-2019 v 09:19 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

18.7. Příspěvek č. 35

Magnum ode dneska kvete

Old Post 18-07-2019 v 19:31 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 36

K plus vypadaj fakt nadějně..

Old Post 18-07-2019 v 19:58 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

20.7. Příspěvek č. 37


Tohle tam teď naliju

Old Post 20-07-2019 v 01:03 AM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

20.7. Příspěvek č. 38


BloodySkunk

Old Post 20-07-2019 v 01:57 AM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 39

Pamatuji na to, jak se tu mluvilo o míchání hnojiv.. no když jsem tam nalil ten Advanced Nutrienc tak asi Plagron Bloom s tím nee.. takže trosku změna na Biobizz.. souhlasíte?

Jedna zalivka Big Bad, jedna za týden Biobizz na stridacku.. pak změnit Big Bad za Magnesium..

Old Post 21-07-2019 v 19:13 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

3.8. Příspěvek č. 40





BloodySkunk

Old Post 03-08-2019 v 18:13 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

5.8. Příspěvek č. 41

U BloodySkunku a BlackJacka jsem uštípl všechny velké listy. Zůstali tam jen ty menší a hlavně ty u palic.

Brej nápad? :P

Jo a možná později to odlištění nafotím u Magnuma

Old Post 05-08-2019 v 01:54 AM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Re: 5.8. Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od kubassi


Brej nápad? :P


NEBrej nápad. Kdyby rostlina ty listy nepotřebovala, tak si je nevytvoří. Plno growerů si myslí, že když na palice nebude svítit, tak nevyrostou. Kupodivu je to naopak hele..svítit musí na ty listy. Protrhává se většinou až ke konci pěstu, z důvodu provzdušnění kvůli vlhkosti.

Thomas V.

Old Post 05-08-2019 v 09:21 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

Grr Příspěvek č. 43

Už jsou kytičky cítit dost výrazně a tak jsem musel objednat uhlíkový filtr.. Použil jsem ho s tím zmíněným ventilátorem takže už tak neproudí vzduch v Homeboxu a stoupla vlhkost přes 80%.. Přes uhlíkový filtr vzduch v Homeboxu jde ven.. Budu muset koupit další ventilátor, který by to zase rozhýbal.. Teď se vysoká vlhkost hodí jen WhiteWidow..

Takže stručně řečeno: Mám nový přírustek v podobě uhlíkového filtru


Včera jsem to zalil naposledy BigBudem, pak BiobizzBloom.. Pak vyměním BigBud za BudCandy, který je taky AdvancedNutrients..

Uvidíme, co to s tím provede


Otázka: Jaký máte zkušenosti s Plagronem? Já mám vždycky s ním tvrdý palice, ale chuť a vůně nic moc..

Old Post 09-08-2019 v 01:17 AM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

15.8. Příspěvek č. 44


Bloody

Old Post 15-08-2019 v 04:24 AM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 45

Já osobně používám ty starý Old shool hnojky advaced natural power, a jsem nadmíru spokojenej co jse tíče chuti je plagaron i biobizz brutální sračka..

Old Post 15-08-2019 v 09:47 AM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Míchejte si co chcete, když vám to funguje a třeba si tam přihoďte i pár kuliček NPK. Já jsem prostě toho názoru, že když už se rozhodnu používat organiku a platím za ní nemalé peníze a chci bio produkt, tak se budu držet organiky, protože jinak to postrádá smysl. Jinak podle toho co napsal Broot, tak organika sráží pH rozdílně podle toho jakou vodu použijete. V mém případě Plagron G i B ze 7,4 klidně i pod 6 v závislosti na dávkování.
Seržo smaž klidně i toto ;-) Peace


Organika a BIO je uplně něco jinýho

WhiteFrost... AN jsou skoro stejná jak Plagron. Minerál je pořád stejný mění se poměr ve složení. BioBizz asi neumíš sacházet, protože za mě byla vždy chuť jiná, neřikám lepší, ale jiná..
Neříkal bych hned, že je něco sračka, protože stím neumíš zacházet

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 15-08-2019 v 22:39 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 47

Advaced nutural je 100% bio
tak nevim co myslíš

Naposledy upravil WhiteFrost 15-08-2019 v 23:38 PM

Old Post 15-08-2019 v 23:25 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 48

advanced natural? nemyslíš advanced hydroponics? zkoušel sem a nejsou špatný, ale lidi kolem mě právě na advanced hydroponics zase nadávají, že všechno chutná stejně.. a zrovna biobizz bych nešpinil čéče

Old Post 16-08-2019 v 10:27 AM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2007 - Matky - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0378250 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív