Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Jake LED.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 49

psyweed, neblbni mu hlavu, tohle je slusny odpad .. 14W diskotekoveho svetla za >700Kc je hodne spatne ..

Old Post 07-05-2019 v 09:32 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krouhis
Stálý Člen

Karma uživatele Krouhis - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 50

Na bazalku dobrejch 14w😂

Old Post 07-05-2019 v 14:57 PM
Krouhis je offline   Profil uživatele Krouhis   Find more posts by Krouhis   Foto galerie člena Krouhis   Click here to Send Krouhis a Private Message   Add Krouhis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 51

no sorry jako

Old Post 08-05-2019 v 11:15 AM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3t3rn!t
Nový Člen

Karma uživatele 3t3rn!t - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 52

[účet odstraněn]

Old Post 21-05-2019 v 15:32 PM
3t3rn!t je offline   Profil uživatele 3t3rn!t   Find more posts by 3t3rn!t   Foto galerie člena 3t3rn!t   Click here to Send 3t3rn!t a Private Message   Add 3t3rn!t to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 53

Ahoj lidi koupil jsem si Greenception LED GC-9 mám box120x120. Máte s tím prosím někdo zkušenost???

Old Post 09-06-2019 v 19:39 PM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 54

Ahoj, zkusenosti nemam, ale ~280W prikonovych nebude na metr a pul ctverecni zadna hitparada .. Na takovy prostor by bylo idealnich cca dvojnasobek kvalitnich COB s dobrou ucinnosti, tohle je skoro malo i na 1m^2 ..

Old Post 10-06-2019 v 10:05 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcusant
Stálý Člen

Karma uživatele marcusant - 83% PěstitelskáKarma uživatele marcusant - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 55

No já bych řekl, že to je tak na půl metru čtverečního, víc ne. A to za předpokladu, že jsou v tom slušné ledky. Nevím, za kolik jsi to koupil, ale jestli za plnou cenu, tak např Fruddy by ti za tu cenu prodal 5 quantum boardů a ještě bys ušetřil na zdrojích. To je 500-600W tj. asi jako 800W hps. To je zhruba tolik, kolik bys měl na svou plochu mít.

Modlitba bastlíře:
"Svatý Scurvile, patrone náš nemohoucí, dej, ať to nepraskne."

Reportáž z výpravy hvězdoletu „Viva la evolución“

Old Post 10-06-2019 v 11:20 AM
marcusant je offline   Profil uživatele marcusant   Find more posts by marcusant   Foto galerie člena marcusant   Click here to Send marcusant a Private Message   Add marcusant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 56


Děkuji za odpověďi koupil jsem to za 12300,- a zatím to pod tim roste dobře uvidím co v květu před třemi dny jsem přepínal. Uvažuji že bych k tomu dokoupil asi 250w hps i kvůli teplu bez topení mám 22-23c

Old Post 20-06-2019 v 13:26 PM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 57

Tak jsem se kucí rozhodl že tam dám ještě 400w hps a uvidím jak to poroste

Old Post 24-06-2019 v 18:29 PM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 58

naco su ti take ledky ze k tomu musis mat este 400w hps?

Old Post 24-06-2019 v 21:04 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wonis
Stálý Člen

Karma uživatele wonis - 87% PěstitelskáKarma uživatele wonis - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 59

Cus Freelancer.. Mel bych pro tebe řešení..napis mi PM

Old Post 25-06-2019 v 11:32 AM
wonis je offline   Profil uživatele wonis   Find more posts by wonis   Foto galerie člena wonis   Click here to Send wonis a Private Message   Add wonis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wonis
Stálý Člen

Karma uživatele wonis - 87% PěstitelskáKarma uživatele wonis - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 60

Mam tip na LED bar/QB strip prouzky 400mm original samsung lm561c,24V ucinnost az 210lm/W

Old Post 25-06-2019 v 11:33 AM
wonis je offline   Profil uživatele wonis   Find more posts by wonis   Foto galerie člena wonis   Click here to Send wonis a Private Message   Add wonis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 61

Čus teď dám kolo s led a hps a další dám jen led.ale asi koupím tu stejnou ale s 16 klastrama. Zatím jsem s tím spokojený ale teď mi to nedosviti kraje, proto uvažuju o Greenception 16. S Gc 9 jsem v růstu naprosto spokojený a zatím pořád jedu květ, sodík budu mít až zítra . Pěstu zdar

Old Post 25-06-2019 v 19:13 PM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kurys
Nový Člen

Karma uživatele Kurys - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 62

Ahojte všichni. Jsem tady nový a pročetl jsem celé forum. Jen si připadám, že čím více čtu tím méně vím :-D..

Chci se zeptat, jestli máte zkušenosti s LED Mars II 900
https://www.mars-hydro.cz/mars-ii/mars-ii-900.html

Bude to můj první box a v bytě 1+kk/2+kk proto mi trochu jde i o spotřebu. Rozměr bude 120x120x200cm. Půjde mi o množství úrody , ale aby se pak mi pak neklepal majtel bytu na dveře kvuli vyúčtování :-D.

Děkuji Vám za každou radu. i ohledně jiného světla .

Old Post 01-08-2019 v 23:32 PM
Kurys je offline   Profil uživatele Kurys   Find more posts by Kurys   Foto galerie člena Kurys   Click here to Send Kurys a Private Message   Add Kurys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 63

Je tu dlhoročné vlákno o problematike LED - skús hladať
MARS je drahý a neefektívny systém
keď chceš investovať, chod do systémov s COB - Vero,
alebo Quantum board

npr:
http://grower.cz/forum/showthread....002#post1254002

http://ledideal.cz/www/

https://alucraft.cz/

Old Post 02-08-2019 v 11:13 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kem30
Nový Člen

Karma uživatele Kem30 - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 64

Ahoj
J
Máte skusenosti s CALIFORNIA LIGHTWORKS SOLARXTREME 250™ dík za odpoved

Old Post 27-09-2019 v 20:26 PM
Kem30 je offline   Profil uživatele Kem30   Find more posts by Kem30   Foto galerie člena Kem30   Click here to Send Kem30 a Private Message   Add Kem30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1004420 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív