Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » HighFly Lab
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
HighFly
Stálý Člen

Karma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 49





Sour Collision
(Sour Diesel x [ECSD/SfvOgKushBx1])

Zem je gulatá, plná kockatých hláv.



Old Post 12-05-2013 v 01:21 AM
HighFly je offline   Profil uživatele HighFly   Find more posts by HighFly   Foto galerie člena HighFly   Click here to Send HighFly a Private Message   Add HighFly to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HighFly! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighFly
Stálý Člen

Karma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 50






Kusharella
(SfvOgKush/C99)

Zem je gulatá, plná kockatých hláv.



Old Post 12-05-2013 v 01:26 AM
HighFly je offline   Profil uživatele HighFly   Find more posts by HighFly   Foto galerie člena HighFly   Click here to Send HighFly a Private Message   Add HighFly to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HighFly! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

Zdravím, ta Kusharella je imho hrozivá, podle fotek teda... Můžeš se o ní rozepsat víc, prosím? Jak probíhala selekce?

Tvoje skills jsou neoddiskutovatelné, jsem rád, že takový lidé tady jsou.. Přeju hodně zdaru, posílám K+ of course...

Old Post 12-05-2013 v 11:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighFly
Stálý Člen

Karma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od microft
Zdravím, ta Kusharella je imho hrozivá, podle fotek teda... Můžeš se o ní rozepsat víc, prosím? Jak probíhala selekce?

Tvoje skills jsou neoddiskutovatelné, jsem rád, že takový lidé tady jsou.. Přeju hodně zdaru, posílám K+ of course...


Ahoj
Díky za příspěvek, hezké slova a podporu. Vážim is toho.
A čo Kusharella ???
Naštestí není hrozivá jen z fotek, ale i v skutečnosti.

Kusharella je vlastně jen název pro SfvOgKush x C99, ktery jí dal kolega, který udělal selekci. Semínka jsou od mistra H3adSeeds.
Selekce byla z deseti regulérních semínek. Zaměřená byla na nájdení nejvíc SfvOgKush phena.

Celkově trocha náročnější odrůda na pěstování, velice rýchly růst, potřebné zastrihávat. tenký stonky. Menší kompaktní palice produkujíci hodne prysykrice. Chuť je ananásovo-hašišová. (Flambovany ananas)
Učinky silný a často zdrvujíci. Hlavně je na tom dobře i s toleranci.

Excelentí odrůda/hybrid po všech směrech.

Zem je gulatá, plná kockatých hláv.



Old Post 23-05-2013 v 00:14 AM
HighFly je offline   Profil uživatele HighFly   Find more posts by HighFly   Foto galerie člena HighFly   Click here to Send HighFly a Private Message   Add HighFly to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HighFly! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moriss
Stálý Člen

Karma uživatele Moriss - 96% PěstitelskáKarma uživatele Moriss - 96% PěstitelskáKarma uživatele Moriss - 96% PěstitelskáKarma uživatele Moriss - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 30  

Kusharella Příspěvek č. 53






Cau,
mel jsem tu moznost ji jet dve kola z rizku.

Kdyz jsem ji mel v prvnim kole a videl jsem, co mi v boxu provedla cca. 3-4 tydny po prepnuti - nekolik chobotnic propletenych do sebe, stonky jako nitky a patra snad 20cm od sebe :-) pri prepnuti nemely ani 30 cm a 3.-4. tyden po prepnuti mely pres 1,2m !! mel jsem chut vse vyhazet.., az na zaklade myslenky, ze to nemuze byt spatna genetika, jsem to kolo dojel do kocnce a nestacil jsem se divit..krasne se mi zacly tvorit takove "pyramidky" uuuplne vsude a v konecne fazi jsem byl vic nez spokojeny..

V druhem kole jsem uz vedel, co od tehle genetiky muzu ocekavat, tak jsem si vse pohlidal. Prikladam ti fotky z 52. dne kvetu.

Presne jak pises proste EXCELENTNI hybrid/model:-)

Naposledy upravil Moriss 23-05-2013 v 14:09 PM

Old Post 23-05-2013 v 12:01 PM
Moriss je offline   Profil uživatele Moriss   Find more posts by Moriss   Foto galerie člena Moriss   Click here to Send Moriss a Private Message   Add Moriss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6290720 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív