Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 8 a 1/2 Trueberry pod GROW-MAX 150W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 49

pheno 5 nadhera,za mna 186g.

Old Post 12-05-2013 v 22:33 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: 71 dní 12/12 Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od scorpicco

Nezbývá než smeknout před matkářem, který už se tu profláknul a poděkovat mu za to, že mi poskytl parádní řízky na toto kolo. Musím vyzdvihnout skvělou domluvu s ním a velikou ochotu. Už jsem tu pár lidí poznal a musím říct, že on je jeden z těch, se kterými budu velice rád nadále spolupracovat.

Nepřeháněj to s tou chválou, občas to umim taky pěkně zmrvit
Za mě je to jasná pětka, chystám se to temnit
Že by třeba 190 germánů

Old Post 12-05-2013 v 22:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

Díky chlapi, kdyby tam toho opravdu bylo tolik, tak bych byl samozřejmě šťastnej jak blecha tak uvidíme, třeba budu

Jinak jsem se koukal do poznámek a svítil jsem následovně:

150W - 55 dní
250W - 18 dní

půměrně jsem tedy v květu svítil cca. 175W.

Old Post 12-05-2013 v 23:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fisHunter
Stálý Člen

Karma uživatele fisHunter - 40% PěstitelskáKarma uživatele fisHunter - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 52

Nádhera ta pětka, ale i ostatní jsou super. Tipuju krásných 155 gramiku očištěných paliček. K+

Old Post 13-05-2013 v 08:44 AM
fisHunter je offline   Profil uživatele fisHunter   Find more posts by fisHunter   Foto galerie člena fisHunter   Click here to Send fisHunter a Private Message   Add fisHunter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 53

Zdarec , to Pheno 5 je topovni, ostatni taky super ! cele to mas paradni, doufam ze za 20dnu budu taky takhle stastny ale asi ne ..
Kazdopadne tipuju 175g , ale preju i doustovku
Kdyby byla moznost zkusil bych tohle pheno taky
Mej se !

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 13-05-2013 v 09:08 AM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 54

160g ovocných plodů

Old Post 13-05-2013 v 10:24 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

145.5 vonavejch gramuu

Old Post 14-05-2013 v 10:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 56

174g a me se libi TB5



Old Post 14-05-2013 v 11:32 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

Už je to skoro suchý, řekl bych, že v neděli bych sem mohl dát konečný výsledek

Old Post 17-05-2013 v 08:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 58

si tipnu 151,5

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 17-05-2013 v 12:37 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

KONEC! Příspěvek č. 59





VÝSLEDKY TIPOVAČKY!

Tak tu mám výsledky svého snažení. Je mi jasný, že mi to tu spoustu lidí nebude věřit a říkat, že to není možný, ale opravdu nemám potřebu si tu honit ego a vymýšlet si.

Celková váha ideálně usušených, pečlivě očištěných "použitelných" palic je:

197g, průměr na kytku je tedy necelých 22g
+ spodky

Vítězem tipovačky se tedy stává osobně pan matkář Mirex ano, i toto by mnozí mohli vnímat jako podezřelé, ale platí výše napsané. Navíc, já nemůžu za to, že jste tipovali tak málo ne, dělám si srandu, já sám jsem tipoval tak 150-160g, takže pro mě je to taky dost velké překvapení.
Na krásném druhém místě kolega sailinder.
Účast v tipování byla dosti slabá, asi už ty moje kola lidi prostě nebavěj

Váha jednotlivých phenotypů:

Phenotyp 1:
22g
24g
24g
celkově: 70g, průměr na kytku: 23g

Phenotyp 5:
28g
25g
22g
celkově: 75g, průměr na kytku 25g

Phenotyp 10:
29g
11g
12g (kytka v malém květináči, předčila sestru ve velkém květináči)
celkově: 52g, průměr na kytku: 17g


Z výše uvedeného vyplývá, že nejvýnosnějším phenotypem je pheno č. 5 (které se líbilo nejvíce i vám tipujícím a mně taky), ale k mému velkému překvapení kytka s absolutně nejvyšším výnosem byla phonotypu 10.

Na ochutnávku si budu muset ale ještě více jak měsíc počkat, protože v tomto zkouškovém období budu potřebovat každou mozkovou buňku, co ještě mám

Děkuji především matkáři, který mi toto kolo umožnil a taky všem, co sledovali, tipovali a "karmovali".

Pokud bude čas, tak sem pak hodím výpočet nějakých indexů.

Díky a ať to roste

Old Post 19-05-2013 v 16:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60






Tak to gratuluju, počítal jsem s cca 25 germánama na rostlině, tady jsou ty fota jaxem jsem slíbil, byli zastřihnutý, 600w kokos.

Naposledy upravil 19-05-2013 v 17:07 PM

Old Post 19-05-2013 v 16:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od Mirex
Tak to gratuluju, počítal jsem s cca 25 germánama na rostlině, tady jsou ty fota jaxem jsem slíbil, byli zastřihnutý, 600w kokos.


Díky. Bez toho padlí a třáseněk to vypadá hned líp

Old Post 19-05-2013 v 17:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 62

citace:
Původní příspěvek od Mirex
Tak to gratuluju, počítal jsem s cca 25 germánama na rostlině, tady jsou ty fota jaxem jsem slíbil, byli zastřihnutý, 600w kokos.


ta T8 vypadá taky dost dobře, tu scorpicco neměl?




a samozřejmě gratuluju k vysledku, vypadá to dost dobře

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 19-05-2013 v 17:37 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63






Tak tady to co jsem dostal za info k tem seminkum:





Je to limitovana edice s názvem True Berry, za ty semena jsem dával 4000 a to jen ze známosti.
Jinak stáli skoro 6800 v přepočtu na $.
DJ Short vyšlechtil od této odrůdy white line (výnos síla) a blue line (vzhled chuť).
Sam Short je šlechtil k obrazu svému víc jak dva roky a od každý linie vzešlo 100 balení po 10ks.
Genetika je jeho White Widow, která není na prodej, ale má jí čistě pro sebe jako matku, jejíž řezy křízil True Blueberry phenotyp do Afghani a to zpětně křížil tou nejlepší indikou co má, takže čekej minimálně 90% indiku, co se víc potáhne při růstu, bude víc do vdovy, je to ale stabilní odrůda, takže by meli bejt stejny samci i samice, uvidiš sám :-)


Tak ještě ty zbylé fotky.
Hy3nA , ne ne, neměl, vypadala dobře, ale výnosově slabší, devítku taky neměl, ta hodila banány takže jsem je obě dal tomu co mi dal ty semínka.

Naposledy upravil 19-05-2013 v 18:04 PM

Old Post 19-05-2013 v 17:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA


ta T8 vypadá taky dost dobře, tu scorpicco neměl?


a samozřejmě gratuluju k vysledku, vypadá to dost dobře


Neměl Mně se nejvíc líbily a 1, 5 a 10. Ono když se na to člověk podívá, tak všechny phena jsou moc pěkný, nechtěl bych být v roli matkáře a vybírat z nich to nejlepší

Old Post 20-05-2013 v 16:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1518060 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív