Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » seminka z netu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Heaven´s Stairway Příspěvek č. 49

Heaven´s Stairway : http://www.hempqc.com/enter.html

Objednal jsem 2. srpna semínka Capricorn Seed Company - Cinderella 99 F2. Dorazilo v pátek 13. srpna! Semínka jsou velká, s malbou... Prostě ok!

Old Post 14-08-2004 v 08:51 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edems
Nový Člen

Karma uživatele edems - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 50

Objednal jsem seminka od sensi seeds www.sensiseeds.com zrovna napotvoru jsem tyden predtim ztratil kartu a tak jsem jim poslal hotovost v obalce doporucene, seminka prisly cca za 14 dni v nenapadnem baleni, vse ok. Maji i na netu napsane presne kdy prevzali penize a kdy to odeslali.

Old Post 15-08-2004 v 14:58 PM
edems je offline   Profil uživatele edems   Find more posts by edems   Foto galerie člena edems   Click here to Send edems a Private Message   Add edems to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
litavak
Nový Člen

Karma uživatele litavak - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 51

Ahoj chtěl bych vědět jestli ste už někdo nakupoval semínka přes ganjaweb.com Dík.

Old Post 02-10-2004 v 13:04 PM
litavak je offline   Profil uživatele litavak   Find more posts by litavak   Foto galerie člena litavak   Click here to Send litavak a Private Message   Add litavak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele litavak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmouK
Stálý Člen

Karma uživatele SmouK - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 55  

seedsdirect.to Příspěvek č. 52

tak sem si v pátek objednal seeds z seedsdirect.to no a je to už 6den a jeste mi neposlali e-mail že uš jim to došlo, tak sem fakt na to nažhavenej co a jak, byla to feminised Blueberry celkem za 125 Eur, tak že by mě fakt nasralo kdyby se to podělalo. co vy máte někdo naký info otom jak to chodí... jestli se něco dovým tak semka hodím update...

2003 balkón

2005 outdoor

Old Post 14-10-2004 v 18:11 PM
SmouK je offline   Profil uživatele SmouK   Find more posts by SmouK   Foto galerie člena SmouK   Click here to Send SmouK a Private Message   Add SmouK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Up-in-Smoke Příspěvek č. 53

Sháněl jsem na netu model Bahia Blackhead. Našel jsem ho na stránkách http://up-in-smoke.co.uk/catalog/de...hp?cPath=24_117 .

Objednat přes net mi ale nějak blblo, tak jsem jim napsal e-mail, jestli to maj skutečně skladem a jestli stačí poslat hotovost. Prej že jo-o!

Celá akce zabrala 16 dní. Semínka dneska v poho dorazily v protinárazový obálce.

Old Post 18-10-2004 v 17:42 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sýkorka
Nový Člen

Karma uživatele sýkorka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 54

jj taky sem se tam koukal ale nevim poradne co mam koupim jestli vdovu nebo neco jinyho.Hledam takovy to taíkovský zboření.

Old Post 20-10-2004 v 19:01 PM
sýkorka je offline   Profil uživatele sýkorka   Find more posts by sýkorka   Foto galerie člena sýkorka   Click here to Send sýkorka a Private Message   Add sýkorka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 55

udl: chlape mohl bys pak napsat nakej report.. o tyhle brazilce jsem taky
uvazovala, ale na overgrow je na KC Brains docela negativni ohlas,
ne, ze by meli naky shity, ale celkem spatna germination rate a casty vyskyt hodne odlisnych phenos v jejich odrudach..

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 22-10-2004 v 23:54 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 56

Vrrn: na OG jsem četl 2 slušný reporty na Bahiu + Maharsi mi to doporučil. Původně jsem totiž chtěl Haze Special (Nevilák vs. KC606). Ten by prej mohl bejt nestabilní, proto mi doporučil Bahiu.

Germination rate je na zbláznění! Dnes už to je 10. den, co jsem je dal naklíčit a zatím vylezlo jen jedno semínko a další teprv trochu nabíraj na objemu... Psycho!

Naštěstí mi poslali 2 balení, kdyby se něco posralo.

Report pak časem hodím do galerie Indoor odrůd!

Old Post 27-10-2004 v 07:24 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmouK
Stálý Člen

Karma uživatele SmouK - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 55  

Palec nahoru ...tak je to doma Příspěvek č. 57

zbytečný zmatky došlo mi to, tak cca po 2-týdnech a sem nadmíru spokojen, posla li mi to ve *stealth package* zabalený jako nˇáká knížka ve dvou obálkách (samo že v sobě) přilepený na kartonovým papíru - 10 Blueberry - 10 WhiteWidow - a ktomu 10 Golden Skush . ale to fakt netuším ...( nemáte někdo nˇaký foto ---- odkaz)






no prostě paráda, seedsdirect (Dutch Passion) mohu jen doporučit
....tedˇ ještě co s teho vyroste, ale myslím že to bude stát za to

2003 balkón

2005 outdoor

Old Post 27-10-2004 v 15:08 PM
SmouK je offline   Profil uživatele SmouK   Find more posts by SmouK   Foto galerie člena SmouK   Click here to Send SmouK a Private Message   Add SmouK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmouK
Stálý Člen

Karma uživatele SmouK - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 55  

Upozornění nice one Příspěvek č. 58

zdravíčko lidičky, tak vám projíždím grower a nemohu uvěřit svým očím, že už sem stálý člen, no tak paráda doufám, že se budu moct v blízké době odvděčit nějakým grow-pokusem

2003 balkón

2005 outdoor

Old Post 05-11-2004 v 10:29 AM
SmouK je offline   Profil uživatele SmouK   Find more posts by SmouK   Foto galerie člena SmouK   Click here to Send SmouK a Private Message   Add SmouK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 59

Hele hodím vám sem trochu offtopic, ale slyšel sem že někteří lidi na groweru prodávaj origoš semínka, nevíte co je na tom pravdy ? Pokud jo tak mi napište na PM., nějaký bych potřeboval. THX Peace for all...

Old Post 06-11-2004 v 13:47 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kiwano
Nový Člen

Karma uživatele kiwano - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 60

Mám dobré zkušenosti s NIRVANOU objednal jsem si White Widow,Papayu zabalil penízky do obálky poslal jako cenné psaní asi 78kč v Pondělí na poště v Pátek e-mail a nevím jak to přes výkend udělali ale v Úterý to bylo doma a navíc bonus 5semen Kalichakra Premium hodně štěstí..

Old Post 08-11-2004 v 17:46 PM
kiwano je offline   Profil uživatele kiwano   Find more posts by kiwano   Foto galerie člena kiwano   Click here to Send kiwano a Private Message   Add kiwano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 61

budu kupovat semínka, chci durban poison a afghan
koukal jsem na nirvánu a na dutch passion a ceny se nedají srovnat
dutch - 32 euro za 10 semen durbanu (afgána nemaj)
nirvana - 15 euro za 10 semen durbanu, 20 eur za afgána
připadá to podezřelý jen mně nebo v tom něco bude?
dvojnásobek ceny za (doufejme) identické modely?
jestli o tom někdo něco víte tak dejte vědět, jestli v tom není skovanej nějakej fügel, příde mi to totiž fuck diwný

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 08-11-2004 v 20:58 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 62

Ne, na tom není nic divného. Dutch je oproti Nirvaně dražší, kvalita je, co můžu já hodnotit, hodně podobná. Takže komu dáš prachy je jedno. Je na Tobě kolik obětuješ.

Old Post 08-11-2004 v 21:13 PM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 63

O.K. já to beru
jen nechápu, jak může dutch v konkurenci obstát, když jak píšeš, je kvalita srovnatelná a ceny tak rozdílné
já jsem teda rozhodně pro nirvánu (i ten název je mi tak nějak sympatický - grunge)
na druhou stranu neznám úspěšnost v klíčení, cenu za poštu atd.

prostě věř mi nebo ne, mě to divné je

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 08-11-2004 v 21:26 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 64

Je to jenom můj názor, mám konkrétně s Nirvanou jen ty nejlepší zkušenosti-třeba su vyjímka..Od Dutch sem toho taky pár testoval... Ale víš jak, jiný pes.....................................................................................:-)))

Old Post 08-11-2004 v 21:29 PM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-03-2009 - Semena z DP - 11 odpovědí
18-03-2009 - Semínka ze Zverimexu - 116 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0008300 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív