Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Indoor pěstování, chladná garáž 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 49

No já nevím jak dopadl Ruza,ale já tam mám matkárnu a za chvíli budu mít odjeté první kolo a druhé jsem dnes rozjel
Obešl jsem se bez rekuperační jednotky a v těch největších mrazech-noc,mněli den : -25--30 venku,tak bylo u vnitř krásných23-25C a přes den-zhasnuto-venku -10C,tak v boxu optimálních 16,no a mimo box ve volném prostoru těch 12C.
No takže se držet hesla s chutí dotoho a já už mám víc jak půl do toho...
No a jelikož už zima zkončila,tak už máš po problému s teplotou,nebo zasaď venku
Mimochodem v létě je tanízká teplota obrovskou výhodou,ale chce to pořádnou výmněnu vzduchu už jen proti plísním....
Nazdar!



Fanánkův out 2010

Old Post 03-04-2012 v 21:50 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruza
Nový Člen

Karma uživatele Ruza - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 50

Tak na těch 200w topných kabelů mi to vytopilo v noci 17-19 stupnů a den 22.No celkem spokojenost a kabely měřili každý 5,4m na darkroom 1,2x1,2m akorát.Termostat 1000kč,kabely 600kč.

Old Post 07-04-2012 v 17:05 PM
Ruza je offline   Profil uživatele Ruza   Find more posts by Ruza   Foto galerie člena Ruza   Click here to Send Ruza a Private Message   Add Ruza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

Jakou máš odrazovou folii?

Old Post 07-04-2012 v 19:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 52

AlucarD-cus proc sis nekoupil tu philipsku normalne na Philips. stoji kolem +-5ti kila
...ej jsem si to splet(zamenil) s Master STP+

Naposledy upravil mysak 07-04-2012 v 20:21 PM

Old Post 07-04-2012 v 20:09 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruza
Nový Člen

Karma uživatele Ruza - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 53

Stříbrnou.

Old Post 09-04-2012 v 11:21 AM
Ruza je offline   Profil uživatele Ruza   Find more posts by Ruza   Foto galerie člena Ruza   Click here to Send Ruza a Private Message   Add Ruza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

Já tam mám, folii co se dává jako zateplení pod střechy, aby odrážela teplo zpět do místnosti, světlo odráží také dobře. Možná by mohla pomoci při odrážení tepla v boxu v zimě, ale v létě by to mohlo být na škodu. V sobotu jsem jí lepil do boxu a co nejdříve ji vyzkouším.

Old Post 09-04-2012 v 17:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruza
Nový Člen

Karma uživatele Ruza - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 55

Já mám pod boxem polystyren, aby odrážel teplo nahoru.Myslím si že ta folie ti bude k ničemu,stejnak budeš nasávat studený vzduch z okolí.

Old Post 09-04-2012 v 18:08 PM
Ruza je offline   Profil uživatele Ruza   Find more posts by Ruza   Foto galerie člena Ruza   Click here to Send Ruza a Private Message   Add Ruza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

No nevím, tak mě to vlastně ani nevadí, já mám teď box ve sklepě kde je 18 stupńů zevnitř vystlaný alobalem, rozměry 58x58x105 150w výbojku a odtah 120mm pc ventilátor na plný výkon a v boxu je 27 stupńů tak nevím co to bude dělat s tou folií.

Old Post 09-04-2012 v 18:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruza
Nový Člen

Karma uživatele Ruza - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 57

Bavíme se o sklepě kde je tak 12 až 13 stupnů a ty tam máš 18.V tomhle případě není co řešit.

Old Post 10-04-2012 v 08:28 AM
Ruza je offline   Profil uživatele Ruza   Find more posts by Ruza   Foto galerie člena Ruza   Click here to Send Ruza a Private Message   Add Ruza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

Přes ty největší mrazy, bylo ve sklěpě 10 v boxu 21. přes noc. Možná by nebylo špatné tam dát klasické topení.

Old Post 10-04-2012 v 20:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brunek
Nový Člen

Karma uživatele Brunek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 59

prostor pro 600w i vice... ale tak ci tak si myslim ze ti to vytopi samotna vybojka i bez toho primotopu

Old Post 12-04-2012 v 03:32 AM
Brunek je offline   Profil uživatele Brunek   Find more posts by Brunek   Foto galerie člena Brunek   Click here to Send Brunek a Private Message   Add Brunek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruza
Nový Člen

Karma uživatele Ruza - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 60

Ani náhodou,hlavně na růstu používám 400w a jeden ofuk a teplota je dole.

Old Post 12-04-2012 v 08:23 AM
Ruza je offline   Profil uživatele Ruza   Find more posts by Ruza   Foto galerie člena Ruza   Click here to Send Ruza a Private Message   Add Ruza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2019 - indoor pěstování - 20 odpovědí
30-08-2015 - indoor pěstování - 2 odpovědí
30-08-2015 - indoor pěstování - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4314790 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív