Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » hoven kus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49






tak ikdyz pozde ale prece, teprv se mi dostal do ruky fotak, tak holky stale rostou, jak jde videt krome spalenych konecku si jakz takz hovi. K tomu srovnani s GS nechtic po skoureni jsem zalil vodou z GS i jednu co to nemela dostat. co uz, jinak k tomu GS palicky jsou + - stejne velke. nektere vetsi nektere mensi. normalni sbirka palic.No na te pryskyrici, GS slo znat ale ne-GS kytky dohaneji, co ostatni vydaly za cca dva-tri dny.Ale zda se mi ze kytky s GS lepe snasi vetsi davky hnojiv. nechtic se mi tam vylilo GSko primo do konvy a to dost netroufam si tvrdit kolik a maj jemne spalene spicky. jinak nic! a ty 4 dostali to same jen bez GS a spalene spicky maj taky.

Old Post 09-03-2010 v 16:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50






jeste jsem zapomel dodat, vzpomel jsem si na tu folii a kladivkac.... nebe a dudy.... ze tomu vubec rikaj "odrazova folie"

Naposledy upravil 09-03-2010 v 20:49 PM

Old Post 09-03-2010 v 16:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51





















no tak kalina uplne v pravo, vysoka je nejaka divna. Jak jde videt toci se ji vsechny listy na palickach dolu....

Naposledy upravil 11-03-2010 v 15:59 PM

Old Post 11-03-2010 v 15:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52





45 den kvetu

Old Post 11-03-2010 v 15:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

jo jinak jsem vyresil zahadu praskle gumy jak jsem tam prdnul tu 70Watovku do rohu dal jsem ji na mosazny drat prychycceny pres oko tuby kde byla i ta guma. dusledkem vibraci prorezal drat natahnutou gumu v ocku jaky to ojeb!

Naposledy upravil 12-03-2010 v 18:03 PM

Old Post 12-03-2010 v 17:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54


z nudy jsem skousel makro na mobilu. mutantni list uz se tesim jak na konci stipnu ty bobulky a nabiju do skla

tet me tak napadlo, jestli znate nekoho kdo robi/robil na kontrole televizoru pri vyrobe. pouzivali na vadne pixely luxusni lupy! sak vidite. doporucuju, jestli nekoho znate mate zadaco

Naposledy upravil 14-03-2010 v 09:12 AM

Old Post 14-03-2010 v 09:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55





jeste neco z mobilu

Old Post 14-03-2010 v 14:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56



co to ku*va je?? jenom na te jedne, hnedy flek a nerozsiruje se to.no hnedy kraje prostredek jde videl proste stonek.... videl jsem to i minule ale normalne rostli. tet je ta mensi vetvicka ohla. coz me trochu dojebalo ale stale zelena a vypada "zdrave"

Naposledy upravil 17-03-2010 v 16:17 PM

Old Post 17-03-2010 v 16:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57





jedna co nedostava GS ale jemne jsem ji prihnul onehdy. jak budu mit cas hodim primo srovnani.

Old Post 17-03-2010 v 16:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58






tak SSH v nekterou chvili zahnojim naposled a potom flush

Old Post 18-03-2010 v 16:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59















lepe vyfocen ojeb.... vazne nikdo nevite co to je? me to pripada jako na ojeb kytku.

Old Post 18-03-2010 v 16:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

Nazdar.No to je typickej ojeb,no ta kytka je ojebaná..

Helenc,je to tam v tom místě nějaký krapet zduřelý,nebo se mě to zdá..?
Neni to "zhmožděnina"po tvým oblíbeným zalamování..?Že by nedokonalej zálom..? Divný je,žes to měl,jak píšeš vejš,i v minulým growu..? Nebo,neni to kytka náhodou bez zelený senzace?..

Tak už se chystáš flušovat..Mno ja budu zejtra ve čtyřicátym dni a SSH i Chronic už začínaji pomalu nahnědávat chloupky..Flušnu je někde mezi 45-50 dnem,snad to bude akurát..V příštím kole(už se chystaji řízečky,budou od matkáře z Holandska,K2)se chystám pár jedincům dávat od růstu až do fluše Superthrive(snad to kyti přežijou :-)),nebo třeba se stane zázrak a budou dvakrát takový :-)) ),takže taky pokus,srovnání,tak uvidíme..A zkusim jinnej sog,teda spíš buš,nebudu to tolika roztahovat,dám víc kytek pod světlo a pustim je trochu vejš..Tak ať ten finiš dobře dopadne,goodluck

Naposledy upravil 18-03-2010 v 18:53 PM

Old Post 18-03-2010 v 17:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

hele se smejes ale je , takovou malou chuderu lamat tohle se udelalo samo. na tom velkem stonku se to vubec nerozsiruje, stejne velke pres pul stonku, na te male se to zvetsilo. vrsek nevypada jako by mu to vadilo. a plisen to neni, ani to moc nevypada a kdyby byla tak se rosiri na ostatni + mam tam velky vetrak tak nechapu. na stonku kde nic neni a jeste ofuk.....


ojeb no nevim treba stara matka co uz trocha degeneruje. treba.... ja nevim proto se ptam

co? minulem? ne to ne

s tim flushem, trochu jsem zaspal. dneska jsem pocital, mam 52 dni, takze to vypada ze trochu pretahnu. tyden final a flush asi tak 4-5 dnu. co uz, to se podda chloupky uz taky hnednou. Ale na velkych stale bile dyky. jak jsem prozkoumaval pryskyrici od pruhledne do mlecne, tak myslim ze to nejak pujde, nez vsechny zmlecni a trochu zezloutnout. no doufam ze tak jakz takz vyjde.


joooooo jeste me napadlo se zminit ze po vyhozeni el. site se mi resetovaly spinacky, zjistil jsem to v ten den ale po dvou chodinach pry tmy. no rano sjem zapnul rucne ze je nastavim po sichte. sup, sup odjezd do rite a prijel jsem dom az v deset vecer takze dalsi ctyri hodiny svetla navic. no jinak uz doufam bude vse v poklidu

Naposledy upravil 18-03-2010 v 20:11 PM

Old Post 18-03-2010 v 18:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62






update jak cip uz jsem seknul nejskaredsi SSH a druhy je v jednom dnu tmy.

s/bez GS

po urputnem okoukavani jsem dosel k nazoru..... nejsem na nejake krute rozepisovani s tunou doprovodnych fotek. bude vam muset stacit co napisu GS se hodi pro vsechny ty kteri nevim proc nechcou,neumi michat kvetove hnojivo s NPK. pac palice jsou stejne, jestli nejaky rozdil tak minimalni. NO ale kytky s GS vydrzeli vetsi objem hnojiv nez bez GS. Ty byly popalene jak svin. Takze ti co pesti jednou za rok a nez aby kupovali bloom, enzymes, NPK koupi GS a maj po problemu. ostatni - skoda penez


porad jsem uvazoval nad tim jakto ze jsem minule mel palice vice siroke. a priznam se - palicky jsou az na stredy pekně na pciu a to i vetsina stredu no tak si tak v klidu zalivam a nejak jsem koukal z vetsi blizky a co nevidim! milimetrovi cervici vyplavaly na hladinu vody! asi neumi plavat trochu tam prorejdili a zmizli z vodou. jeste jsem nezjistoval co to je pac tet uz je pozde, ale potom jak budu hledat tak napisu co to bylo za svine. nechapu jak ty cubky v hline (muj pracovni nazev tech exotu) se dostali do nove koupenych kvetinacu s plagron light! tak jsem kouknul na koreny jak vypadaji. obrazek si udelejte z fotek, se divim ze vubec mam co mam

Naposledy upravil 30-03-2010 v 17:42 PM

Old Post 30-03-2010 v 17:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63


























tohle je fotka neskaredsi SSH

Jooo hadatko korenove, tak nejak dopadnou nekdy jeste vyfotim primo ty mrdky
http://grower.cz/pestovani/navody/...moci/10.html#60

Naposledy upravil 30-03-2010 v 21:30 PM

Old Post 30-03-2010 v 17:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od Kus hoven





















tohle je fotka neskaredsi SSH

Jooo hadatko korenove, tak nejak dopadnou nekdy jeste vyfotim primo ty mrdky
http://grower.cz/pestovani/navody/s...moci/10.html#60


Zdar..Tak Háďátka..Já tam měl taky v hlíně nějaký čubky,2-3 mmtrový bílý,občas vyplavaly do podmisky a když jim v misce docházela voda,skákaly jak klokani..Asi sem je umořil hnojivama,nebo co,páč se přestaly objevovat..kosím zítra..Že ty naše kytky musí furt votravovat nějaký svině.. Nestačí,že je trápíme my..
Jinak jestli dobře chápu,tak zelená senzace se nekonala..

Old Post 31-03-2010 v 18:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5311460 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív