Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Kontinuel SoG 250 W by Rasta_pasta
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

[B]kosa Super skunku[/B] Příspěvek č. 49






Takže přátelé growři a growerky,
tři superskunky se dočkaly konce svého života a sice po 70 dnech květu .
Posledních 12 dnů byli zalévány pouze zálivkou s upraveným ph kolem 6 a 4Power Final...
Vdovy je budou následovat do konce týdne.

K fotkám myslím není moc co dodat

Pokud byste měl někdo nějaké dotazy, připomínky či tipy, tak sem s nimi


Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 23-09-2008 v 13:11 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 50






další...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 23-09-2008 v 13:23 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
verci
Stálý Člen

Karma uživatele verci - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 34 

Nápad kolik?? Příspěvek č. 51

Cavec, hle muzu se te zeptat kolik ti to hodilo G? ze taky zacinam rozjiždet 250w a vibec nevym kolil mam predpokladat G. dikas at kvete

smoke it

Old Post 23-09-2008 v 15:23 PM
verci je offline   Profil uživatele verci   Find more posts by verci   Foto galerie člena verci   Click here to Send verci a Private Message   Add verci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 52

hoj Verci,
ještě nevím samozřejmě to ještě není úplně suché takže nevím, ale snad o víkendu už bych to mohl zvážit ...
Já osbně tipiju 15-20 G tydle tři mrchy a cekový grův by mohl být odhadem 100-120g, ale pořád to není to co bych si představoval...
No a ale nepředbíhejme a počkejme jak se pochlapí WW, které půjdou pod kosu v pátek


Jinak můžu spustit tipovačku jen tak ze zajímavosti kolik toho celkem bude (bez té matky).
Nejlepší tip bude odměněn aspoň kostkou

Takže směle do toho

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 24-09-2008 v 11:24 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

kosa WW1 Příspěvek č. 53






Ola všem, co občas zabrouzdaj na tendle dread...

SS už jsou suché a je vidět, že jsem se velice mile přepočíta.
Původní tip 15 -20 g na všech třech zbouralo vážení matroše s první kytky což bylo 15,5 g
Zatim jsem vážil jen tudle jednu holku a fotky dohodím odpoledne

A teď ke kose těch WW1, seknul jsem je dnes ráno, tykže v 67 dni qvětu , proplachováno 10 dní vodou + 4Power Final (poslední prolití pouze vodou)


No a teď se už nechme unášet líbeznými křivkami našich krasavic

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 26-09-2008 v 10:09 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 54





První čtyři fotky byli jednotlivé rošťandy a zbytek už je mix

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 26-09-2008 v 10:13 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 55



Tak a tady už je 10g suchého Super skunku, mňam mňam

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 26-09-2008 v 14:32 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

A je po všem Příspěvek č. 56






Takže milý pěstitelé kuřáci a přátelé magické rostliny tento fotoseriál se nezadržitelně blíží ke svému konci...

Takže je na snadě drobné shrnutí :

3 x superskunk - jednotlivé kytky měli 15,5 g, 9,5 g a 8,9 g Tam mě to vcelku mile překvapilo, pač se mi moc nedařilo v první části groowu viz. první strany a celkový výnos 32,9 g docela ujde...

pak je tady 4x WW1 - tyto kytky nebyli zaštípnuté, takže vyrostli " 4 velký šišky" Jednotlivý qvětiny měli 14,5 g - 9,8 g - 7,9 g - 10,8 g . Tyto kytitt vypadali opravdu hezky a všechny měli jednu velkou centrální palici... Byli hezky pocukrované a co týká tvrdosti, tak oproti SS, měli šišky větší a tvrdší. Celkový výnos z těchto 4 holek bylo 43 G sušiny

6 x WW2 - tady jeětě nevím celkový výnos, pač 4 kusy co byli v truhlíku ještě schnou... Co se týká výnosů, tak dvě holky co byli v samostatných qvětnících, byli téměř stejné jako WW1 jak do stavby a tvrdosti, tak do výnosů (cca 10g na každé, přesný info dodám...) Ty děvčata co byli v truhlíku, tak na těch je znát, že měli málo místa pro kořeny a rychlejc vysychali, než ostatní, takže byli celkem stresovaný, ale i tak si myslím, že by každá z krasavic mohla vyprodukovat kolem 5g sušiny.

No momentálně je v boxu už nová nálož kytek a sice se tam kromě dvou přesunul celej balkón, což je 10 x ww v truhlících a jedna WW (matka) Vzhledem k tomu, jsem měl hnojky na růst jinde, než mám boxík, tak je hlavně na tej matce znát celkem velký nedostatek dusíku !!! Ale včera už dostali kompletní stravu, takže uvidíme co to s nimi udělá...

No a něco fotek

takže foto č. 1 je jedna z WW1 s havanou a total Jointem





č.2 ta samá holka, ale naložená na váze






č.3 o5 ta samá, ale tentokrát pěkně z blízka...







č.4 pohled na nové obyvatelky skříně + v levé části je sušárna






č.5 jsou už 4 x WW2 a uzel z jejich palic

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 06-10-2008 v 15:17 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

ww2 Příspěvek č. 57






a jedeme dál ...

č.6 je kuk na celý truhlík WW2






č.7 je o5 zhluk palic WW2 z truhlíku...






č. 8 tělesné ostatky čtyř truhlic







č.9 malý pugét WW2







č.10 je taky WW2, ale rostlá normálně v qvětináči (myslím, že rozdíl oproti truhlicím je do očí bijící...)

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 06-10-2008 v 15:31 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 58





Tak ty dvě WW2 v květináčích měli 10,3g a 11,3 g, takže nakonec měli víc než některé WW1, což me doopravdy překvapilo, pač ty byli větší... :bravo:

a tady jsou ještě nějaký fotečky právě těchto kytek...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 07-10-2008 v 10:31 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Rekapitulace Příspěvek č. 59

Tak dámy a pánové je zde zhodnocení tohoto growu...

Super skunky - vyprodukovali celkem na 3 rostlinách 32,9 g (15,9 - 9,5 - 8,9) Toto kouřeni má celkem lehkou chuť a velice příjemné High, je to takový model, když chce člověk fungovat a né sedět zabořený půl metru v gauči...

White whidow 1 - ty dali na 4 kytizz 43 g (14,5 - 9,8 - 7,9 - 10,8 ). To byli velice pěkné kytky, s mohutnýma centrálníma šiškama, které byli tvrdé jako mozoly dělníka
Kouř spíš takový Stoned, ale žádný extrém. Po sklizni začli "vonět" úplně jinak než při růstu, tak nějak senovitě (Flashing byl 11 dní), ale po uschnutí a týdenní odstávce začali vonět klasicky "skunkovitě" což mi udělalo opravdu radost, pač jinak jim nic nechybělo..

Whitw whidow 2 - - tak tady na těch šesti kytkách byl opravdu znatelný rozdíl v tom, že byli 4 kytky v jednom "muškátovým" truhlíku.. !!!Celkem na těchto šesti kytizz bylo 41,9 g u těch čtyřech v truhlíku to bylo 5,1 - 3,5 - 7,0 - 4,7g a u těch dvou holek v klasických hranatých koflicích to bylo 10,3 a 11,3g .
I přes fakt, že tyto kytky byli vysazeny zároveň a krmeny stejnou stravou, tak je tam opravdu velký rozdíl mezi těmi z truhlíku a z qvětníků.. Ty z květináčů jsou stejné jak WW1, tedy tvrdé a poměrně velké šišky naproti tomu ty z truhlíků mají daleko menší a řidší paldy..

Tnto grow celkem vyprodukoval 117,8 g sušiny

Pořád to není ani 0,5 g/ watt což mě trochu trápí, ale na druhou stranu jsem těm kytkám několikrát za jejich život uštědřil celkem kopance a v kombinace se sviluškama, co se vyskytli a s faktem že byli téměř tři týdny bez odtahu, to mohlo dopadnout hůř!!!

Děkuji všem co tento tread sledovali a přispívali a taky děkuji za inkasované kostky..

No a co nakonec? Končit se má pozitivně, takže doufejme že příště už to bude lepší a překročím 0,5g /watt

Můj aktuální projekt můžete sledovat zde :http://grower.cz/forum/showthread.p...2106#post732106

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 14-10-2008 v 11:11 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 60



tady přidávám fotky lístečků kytek, který jsou v tomto boxu nyní (ti co sledujíod začátku vědí, že jsou z balkónu a zde jen dozrávají...)

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 20-10-2008 v 11:28 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

kosa Matky Příspěvek č. 61






Ola příznivcům weetu,
takže momentálně už je matka WW dva dny ve tmě a dneska či zítra ráno půjde pod nůž

Bohužel jak jsem již několikrát psal, tak tento box je závislý na venkovních teplotách, takže teď je to celkem hardcore !!!

Fotka č.1 - maximální hodnoty teploty a vlhkosti





Fotka č.2 - minimální hodnoty teploty a vlhkost






Fotky č. 3-5 - již zmiňovaná matka WW





Předpokládám, komentáře typu : máš tam strašně moc vlhko, budou ti plesnivět... nebo takto nízké teploty zabraňujíi kytce v látkové výměně...Jak je jistě vidět, tak kytizz nijak extrémě nestrádají (nažloutlé listí v pokročilé fázi Q beru jako normální..) a v takovýchto podmínkách už je dojíždím druhý rok po sobě a BEZ PLÍSNĚ

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 29-10-2008 v 15:04 PM

Old Post 29-10-2008 v 14:54 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 62




a tady je 3x celek ještě s paňmámou ...



co vy na to v takovýdlech podmínkách ?

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 29-10-2008 v 15:00 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

finýto Příspěvek č. 63






vážení kolegové a kolegyně včerejším dnem jsem ukončil tento balkónově dvěstěpadesátkový groow

Uznávám že posledních 14 dbů jsem kytičky vcelku zanedbával, ale počasí které zavládlo venku se značně podepsalo na podmínkách v pěstírně, takže jsem měl v posledních týdnech teploty v rozmezí 4- 31 stupňů a vlhkost se pohybovala v rozmezí 30-94% takže sem si říkal, že pokud se to má psrat, tak se to stane a pokud ne, tak budu wery happy a nakonec to dopadlo vcelku dobře

Tu matku a tu jednu "chuděru" v kelímku jsem zkosil už asi před týdnem a včera jsem setnul hlavy zbylím 9 modelkám osazených ve 3 muškátových truhlících (tuto alternativu jsem volil z důvodů, aby mi to na balkóně nepřerostlo, jak loni. To jsem ale ještě netušil, že holky budu dojíždět IN

no a teď už fotečky...



















smoukreport a výnos + nějaký makra hodím, až budou suchý

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 06-11-2008 v 15:52 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Palec dolů Plíseň Příspěvek č. 64

Tak jak už napovídá nadpis tohoto příspěvku, tak se u mě objevila plíseň
Asi jsem to zakřík, když jsem říkal že v takhle mizernejch podmínkách dojíždím každej rok a zatím nic.. tak přišli při druhém dnu sušení.

Naštěstí napadla jen jednu kytku, takže jsem vystříhal napadenou tkáň, ale pro sychr jsem oholil komplet všechny kytky od listí ( veselá prácička na 4 hodiny), ale na konci mi vznikla taková černá hezká kulička docela férovejch rozměrů, nevíte co by to mohlo bejt ?
Kytky jsem přemístil z pěstírny na půdu, kde přece jen není tak vlhko, ale táhne to po celej půdě což není zrovna ideální, pač žiju v bytovce a půdu sdílým s dalšími 11 byty. No co, snad budou mít pochopení...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 07-11-2008 v 09:56 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1857880 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív