Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Naše texty
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Aidampower
Stálý Člen

Karma uživatele Aidampower - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 49

To Te prdel bolí?Roztáhni ji holí.
Holí baseballovou,ze dřeva-jasanovou.
Nebo zahul s Cassanovou,tu trávu orosenou.

Old Post 10-12-2004 v 17:44 PM
Aidampower je offline   Profil uživatele Aidampower   Find more posts by Aidampower   Foto galerie člena Aidampower   Click here to Send Aidampower a Private Message   Add Aidampower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 50

U nás doma na dveřích
uviděl jsem spoustu rýh.
Udělal jsem hopsa,
byly asi od psa.

Old Post 11-12-2004 v 13:13 PM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 51

Na všecky moje texty si vyhrazuju výhradní právo. Jakékoliv šíření bez souhlasu autora nechť jest trestné a přinejmenším kurvovina.



Old Post 11-12-2004 v 13:16 PM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 52

Spadla socha svobody
po rypáku do vody.
Zlomila si pochodeň,
udělala povodeň.

Old Post 11-12-2004 v 16:20 PM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aidampower
Stálý Člen

Karma uživatele Aidampower - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 53

V podobe Tsunami at uz je to za nami.
Bush vykoukl z okna povzychl si-Zase hokna.
Celej svet se bavi jak se to tam plavi.

Old Post 11-12-2004 v 16:25 PM
Aidampower je offline   Profil uživatele Aidampower   Find more posts by Aidampower   Foto galerie člena Aidampower   Click here to Send Aidampower a Private Message   Add Aidampower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 54

Dnes mi bylo svoleno
líbat milé koleno.
Musím do ní strašně hustit
pod tanga mě nechce pustit.

Old Post 15-12-2004 v 14:51 PM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRAINDEAD
Stálý Člen

Karma uživatele BRAINDEAD - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 202 

Příspěvek č. 55

Proc mi chce nekdo prikazovat
co budu do svych plic natahovat
kdyz marie jana dava mi inspiraci
pro moji praci

BFC&FLATLAND REPRESENT

Old Post 15-12-2004 v 16:03 PM
BRAINDEAD je offline   Profil uživatele BRAINDEAD   Find more posts by BRAINDEAD   Foto galerie člena BRAINDEAD   Click here to Send BRAINDEAD a Private Message   Add BRAINDEAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 56

nielen pre prácu pukám
ale preto že to všetko rád mám
myslím tie stavy plné zábavy
ktosi mi vraví
že sa mi už nepostaví
no mne sa zdá
že trava druhý dych vždy dodá
a ktomu ten dlhý čas
dávam si to zas a zas
je to fakt popiči
ostaňme navždy huliči
ten kto s nami nie je
len málo sa smeje
a kto nás chce odstrániť
môže bozkať moju riť

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 16-12-2004 v 18:33 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 57

moja riť sa iba smeje a diva sa čo sa deje sedím veru na klinci zistil som to v marnici otrava krvi bol môj rozsudok teraz sa citim,ako cvok čo už sa dá robiť ibe radšej vyhoniť, kurva pozrem dole, vidím dieru wole, ja sa snád poserem už ani to nemôžem?? tak dám špeka z Ježišom a zisťujem že f piči som on má teda grassy až stoja mi vlassy
už to tochu prestáva teraz môj čas nastáva nabil som ja teda svoju a dívam on je dolu mal to veru smolu že stretol dušu moju...

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 16-12-2004 v 18:58 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Palec nahoru Příspěvek č. 58

Ja jsem tezce fpohode/ nemam mnoho starosti/
stresy poustim po vode/ uzivam si radosti/
ktere mi dava zivot/ tak napriklad treba pivo./
Ziju si s furt cistou hlavou,/ kde jenom endorfiny plavou./
Beru, co mi zivot dava/ nejsem zadna blba krava./
Napriklad jsem veskrze stastny,/ kdyz v hospe zanecham ucet mastny./ Vzdyt s sesti kusy v hlave/ vsechno mi jde hrave.
Stresum rekni "sorry"/ vyser se na klepy/ no nic vic nez:
DON'T WORRY/ BE HAPPY!!!

p s y c h o 8 4

Old Post 17-12-2004 v 14:55 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 59

Rodiče sou v tahu/
mám barák celej pro sebe/
a taxi dám pár tahů/
a půjdu trochec do sebe/

Teď jsem stáhl první sklo/
a funguje to dobře/
ale udelalo se mi mdlo/
a pořád vidím modře.

Brko celkem masakrózní/
furt se jenom blbě tlemím/
ale nebudeme z toho nervózní/
jdu a lednici vyplením/

p s y c h o 8 4

Old Post 17-12-2004 v 19:02 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 60

Holko, holko, nepropadej touze,
nikdy neber chlapa jen tak z nouze.
to pak krev stříká, stříká všude kolem,
rozklepaná strachem, schoulená pod stolem.
Holko, holko, hrdost svou si hýčkej,
na svýho pravýho Donchuána vyčkej.
Nikdy neber co je snadno k mání,
když je hodnej odpusť mu říhání.
Neříkej mě, že na to sereš
vybírej, ale ať nepřebereš!








doprdele to je pi*čovina

Old Post 21-12-2004 v 16:42 PM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MFT
Stálý Člen

Karma uživatele MFT - 15% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 61

na ulici lezeli jatra
divali se na ne lidi z patra
...vypadli ty babe z igelitovy tasky...

...a mouchy si je nasly!!!
he heee!!!

Old Post 21-12-2004 v 16:53 PM
MFT je offline   Profil uživatele MFT   Find more posts by MFT   Foto galerie člena MFT   Click here to Send MFT a Private Message   Add MFT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MFT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 62

sedim, cumim/
ze skla prdim/
po Silvestru vykaleny/
vsemi pachy smrdim./
Unaveny, ospaly/
tve oci me dostaly/
oci krasne zeny/
mam v srdci ulozeny/

o zivote bloumam/
picoviny koumam/
znicil jsem se nadherne/
uz nevidim barevne/

co si ted mam pocit?
ach ty tvoje oci...

p s y c h o 8 4

Old Post 01-01-2005 v 20:09 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 63

idem si ja v noci za mnou čierni otroci čumia , ako cvoci
bratia čo je s vami ja som s vami nekopte za mnou jamy vi lamy
a verte svojmu zmyslu nie nejakému nezmyslu, čo vás presvedčuje
smer ty určuje a potom ťa očuruje tým najhoršim spôsobom, pôsobí dojmom milým no keď mu uverím sám sa porobím a to všetko v jednom okamihu zanechá to v tebe ryhu nosíš ju, ako ťažkú kryhu, riešim to vecami, ktoré nosí dievča vo výstrihu......,
zlosť sa ináč vybiť nedá na to je moc šedá
moja tvár bledá sa už ojebať nedá, vystríhaj sa týmto veciam teda.!chachaachaaa


ps:viete o kom bol tento text?nie,o ľudskom nepriatelovi...pod pojmom ľudský si môžete predstaviŤ kohokoľvek

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Naposledy upravil gona 22-01-2005 v 20:14 PM

Old Post 22-01-2005 v 20:04 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-04-2001 - texty... - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1507260 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív