Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Výroba gandžovice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 49

Hašišák: Nevím, já osobně tím krmím králíky, Tayem tím krmil krávy... A kupodivu i naši psi to celkem žerou... Chutná jim to... Tak proč na hnůj?

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 02-12-2007 v 09:58 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 50

mesias: to, co je na tom hnoji, je opravdový 100% nefalšovaný "odpad" = velké výživové listy a klacky. jídlo a masti vařím ze spodních halůzek. vařit z velkých listů se mi nikdy neosvědčilo (hnus nefakací), ale hlavně sem to tu demonstroval jako mnohem smysluplnější způsob využití, než si s tím zasírat drahé měděné trubky destilačního zařízení

edit: hašiš se z toho listí fakt vyrobit nedá

Old Post 02-12-2007 v 12:43 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schle
Stálý Člen

Karma uživatele Schle - 0% PěstitelskáKarma uživatele Schle - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 47  

Nevěřím Příspěvek č. 51

Dovolím si malý poznatek k vaší jinak vcelku úsměvné diskuzi, kořalku z vlastní úrody pálím už léta, při výrobě kvasu jest nutno nevkládat listí ni trávu (běžný zemní porost)do kvasu, vše toto má většinou fatální vliv na chuť, znám i takové kteří obírají stopky z trnek (švestek).
Samotná voda s cukrem nikdy nezkvasí! i kdyby toho cukru bylo 1:1, je třeba podpořit toto kvasnicemi(běžně vinné či do pečiva).
Každý rok co pálím kořalku odložím litr pro maceraci, do prázdné čisté litrovky nacpu nepřevařený suchý materiál (pouze květ)co se vleze, zaliji kořalkou a v temnu a chladu nechám stát. Tradičně zapomínám ale koštuju tak po půl roce, zemitá chuť trochu připomínající rakii, účinkem který mne vždy nadchne.
No a konečně, nevěřím člověku který se sic v dobré víře chtěl podělit o své pokusy, ne to že toto vyrábí ale nevěřím že to chutná, stačí málo, kvas je chuťově velice labilní, a pijete z jinak kvalitního materiálu Hovnovicu.

Schle

Old Post 02-12-2007 v 14:20 PM
Schle je offline   Profil uživatele Schle   Find more posts by Schle   Foto galerie člena Schle   Click here to Send Schle a Private Message   Add Schle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašišák
Stálý Člen

Karma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Re: Nevěřím Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od Schle
Dovolím si malý poznatek k vaší jinak vcelku úsměvné diskuzi, kořalku z vlastní úrody pálím už léta, při výrobě kvasu jest nutno nevkládat listí ni trávu (běžný zemní porost)do kvasu, vše toto má většinou fatální vliv na chuť, znám i takové kteří obírají stopky z trnek (švestek).
Samotná voda s cukrem nikdy nezkvasí! i kdyby toho cukru bylo 1:1, je třeba podpořit toto kvasnicemi(běžně vinné či do pečiva).
Každý rok co pálím kořalku odložím litr pro maceraci, do prázdné čisté litrovky nacpu nepřevařený suchý materiál (pouze květ)co se vleze, zaliji kořalkou a v temnu a chladu nechám stát. Tradičně zapomínám ale koštuju tak po půl roce, zemitá chuť trochu připomínající rakii, účinkem který mne vždy nadchne.
No a konečně, nevěřím člověku který se sic v dobré víře chtěl podělit o své pokusy, ne to že toto vyrábí ale nevěřím že to chutná, stačí málo, kvas je chuťově velice labilní, a pijete z jinak kvalitního materiálu Hovnovicu.


Konecne posledni bozi slovo!
U nas se to dela stejne:

Proste nalozis palky do koralky, a ne palis z palic koralku..

Proste z listí se nepalí!Stejne tak jako se nepali ze dreva...(aj kdyz to jde)

Samohonky nebrat!

Old Post 02-12-2007 v 17:46 PM
Hašišák je offline   Profil uživatele Hašišák   Find more posts by Hašišák   Foto galerie člena Hašišák   Click here to Send Hašišák a Private Message   Add Hašišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samofi
Nový Člen

Karma uživatele samofi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 53

stupidita...

Old Post 03-12-2007 v 13:57 PM
samofi je offline   Profil uživatele samofi   Find more posts by samofi   Foto galerie člena samofi   Click here to Send samofi a Private Message   Add samofi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od samofi
stupidita...

čípak?

Old Post 03-12-2007 v 15:59 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 55

Schle: Tak tak, všechny příspěvkys pod tím tvým bych smazal a uzavřel tuto, jak si psal místy úsměvnou diskuzi. Já ce se týče pálení taky něco vím, ale ne tak mnoho, tak jsem se raději nevyjadřoval...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 03-12-2007 v 22:41 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leli
Stálý Člen

Karma uživatele Leli - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 56

...ja jenom nechapu jak nekteri lidi muzou posuzovat bez toho aby to zkusili sami... skoro to vypada ze jsou sami proti sobe tak jako my jebeme do politiku ze nikdy nezahulili, tak proc ganjowicu odsuzuji lidi co neskusili neco vypalit treba jenom z listi???

Ja verim ze to zhuluje, bo kamos mi dal 2 velky puly sve domaci palenky a byl sem az moooc a vysvetloval mi ze ke konci kvaseni slivek narval do kanystru jednu kytku, samozdrejme suchou.... sam sem to nikdy nezkousel, bojim se ze si zbytecne pokurvim slivovicu, ale jenom z listi cukru a vody + urcite nejaky kvas to za rok hecnu, tedka uz nemam z ceho
PEACE

Latoś tego beje HAFO ... ... ...

Old Post 05-12-2007 v 17:33 PM
Leli je offline   Profil uživatele Leli   Find more posts by Leli   Foto galerie člena Leli   Click here to Send Leli a Private Message   Add Leli to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Leli! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xtraa
Stálý Člen

Karma uživatele xtraa - 38% PěstitelskáKarma uživatele xtraa - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 57

Tak to už můžem rovnou zkusit dělat pálenku z vesnickejch kocourů. THC zůstane v kvasu, jediný co se do pálenky dostane, teda jestli to vůbec bude kvasit a né hnít tak to budou nepříliš voňavý produkty rozkladu rostlinýho materiálu, proč se asi některý lidi serou s tim, aby ze slivek votrhali šťopky než je daj zkvasit...

Old Post 05-12-2007 v 19:09 PM
xtraa je offline   Profil uživatele xtraa   Find more posts by xtraa   Foto galerie člena xtraa   Click here to Send xtraa a Private Message   Add xtraa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4830420 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív