Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nLite na 0,25 m2)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Krevety
Nový Člen

Karma uživatele Krevety - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 49

myslim, že okolo 85g

Old Post 01-01-2008 v 16:05 PM
Krevety je offline   Profil uživatele Krevety   Find more posts by Krevety   Foto galerie člena Krevety   Click here to Send Krevety a Private Message   Add Krevety to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peri
Nový Člen

Karma uživatele peri - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 50

115,5g

Old Post 01-01-2008 v 18:54 PM
peri je offline   Profil uživatele peri   Find more posts by peri   Foto galerie člena peri   Click here to Send peri a Private Message   Add peri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 51

165.3g..

edit_:ajo..zase sem nekde usl..

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 02-02-2008 v 10:12 AM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 52

150g !!

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 04-02-2008 v 06:13 AM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gotwy
Nový Člen

Karma uživatele Gotwy - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 53

cus, tread se ti dostal zas na prvni stranku tak koukej hodit vysledek at vsichni videj jak sou vedle

Old Post 04-02-2008 v 13:20 PM
Gotwy je offline   Profil uživatele Gotwy   Find more posts by Gotwy   Foto galerie člena Gotwy   Click here to Send Gotwy a Private Message   Add Gotwy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gotwy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 54

až dojdou poslední zbytky hůla tak snad si najde čas opět na grower

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 28-02-2008 v 13:52 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kawi
Stálý Člen

Karma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 55

to seš pěknej sráč teda,,,,něco vyhlásíš a už se tady neukažeš.........

Old Post 24-02-2009 v 13:13 PM
kawi je offline   Profil uživatele kawi   Find more posts by kawi   Foto galerie člena kawi   Click here to Send kawi a Private Message   Add kawi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

tyjo tyjo, málem bych zapoměl.. Příspěvek č. 56

všem tipujícím se omlouvám, vlastně i těm, které zajímalo, jak to dopadlo, ale nebojte, dopadlo to dobře!! PŘEŽIL JSEM!! Téměř po dvou letech, jsem se z toho kopru probral, tak to můžu dokončit.. Jestli to vůbec někoho ještě zajímá..

takže..

to Gotwy: jo, máš recht!! všichni jste byly uplně mimo a nejvíc já, když sem dal první brko, hlava jak bublina

to Moje: taky pravda, už to došlo, pak ještě chvíli travalo, než mi došlo, žo to došlo!! A teď mi došlo, že je čas, jít s pravdou ven.. Kam jen to směřujem..??

to kawi: další fakt, jsem sráč.. Ale sráč, co se ještě ukázal!!

to luckyBOB: ano, jsi vítěz asi nejdelší tipovačky na Groweru, ale za tu karmu to stálo si počkat, ne?? snad jsem se nepřehlédnul, ale větší tip sem nezbystřil..

..konečně očekávaná odpověď je čístýho, váženýho, žvejkacího produktu, plus minus pět gé je dvěstě gramů, bajlajvočko

Na jednu kytku, to není zas tak špatný, bych řek.. Samozřejmě po takové době, mi to málokdo asi uvěří, abych se přiznal, sám tomu nevěřím, ale bylo to tak!! Ještě jednou mé díky směřuje to PLANT_MANAGER, to z jeho pařníku vykvetla tato kráska!! Všechna čest.. Od té doby se mi nic podobného nepovedlo, něco je před námi, vypadá to podobně, popřemýšlím jestli vás s tím vůbec otravovat, ještě by to dopadlo stejně jako s tímhle threadem.. sem hroznej, upalte mě!! Pěstu ZDAR..

P.S. ale v papírku, bych prosil...

...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Old Post 28-07-2009 v 03:03 AM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 57

no, tomu říkám rychlost

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 01-08-2009 v 19:13 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 58

to jo! cuborychlost! časem hodim i nějáký konečný foto, snad o něco dříve..

...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Old Post 05-08-2009 v 22:18 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 59

a bóóóže..hele už nemusíš vířit vody, všichni se s tim už smířilikdo ví, kdo tu bude za 2 roky..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 05-08-2009 v 22:21 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 60

SVATÁ PRAVDA

...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Old Post 05-08-2009 v 22:45 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7412820 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív