Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zmeny ega pri dlhodobom a intenzivnom uzivani THC?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

No tak jasně, já se v tom svým pohledu stále držím tématu "dlouihodobé a intenzivní užívání", což už podle mě je stereotyp, kterej spíš bere než dává. Určitě je taky spousta lidí, co dlouhodobě a "zlehka občas" si zapálí, ale co jsem pozoroval, tak víc lidí do toho zahučí, stanou se huliči, nebo na druhou stranu postupem času přestanu úlně-kariéra, rodina. Ono to hulení je prostě droga, sice měkká, ale přece.

Old Post 16-01-2008 v 17:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

mám 44 rokov , nepracujem , lebo už nemusím ..s Pavlíkom úplne súhlasím ..už len z hladiska veku viem o čom je reč ...vela ludí tu má mladších rodičov..

Old Post 16-01-2008 v 19:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 51

pavlik, jjaman .. jj, kdyz kazdej den, deset let, i rok, souhlasim, pude nejspis o stereotyp .. co k tomu dodavam, ze ani dlouhodoby huleni ale bejt stereotyp nemusi jednak a druhak ze ani dlouhodoby nemusi vic brat nez davat .. zalezi jak to si to clovek posteluje, kdyz to reknete kategoricky ze bere tak to vyzniva cernobile a absolutne .. nechci se ptat a zpochybnovat jak to muzete vedet, kolik znate lidi a kolik jich neznate co hulej dlohodobe a pravidelne .. ani nechci vsazet boty ze tech prvnich bude radove mene nez tech druhejch .. na takovyhle jasny soudy.

jo teda napadlo me, ohledne tech stereotipu, neni nase existence v podstate tak trochu spojena s odhalovanim ruznych stereotipu, iluzi, falesnejch predstav, neni to vyvoj .. jak potom rict, ze to je v pocatecnim obdobi .. a dal uz ne? .. asi ze ve vetsi mire, jednoduchejch ale i dal myslim ze tenhle proces pokracuje .. tak nebo onak .. ?

Old Post 16-01-2008 v 20:16 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

No já nevím, ale teda já osobně jsem měl tak první dva roky, kdy se mi otvíraly ty nové pohledy. Ale ono se to opakuje, těch nových vhledů není nekonečně, tahle doba prostě jednou skončí a člověk zjistí, že už OPaKUJE jen pro toi potěšení, aby to bylo bezva jako minule a ne, že se dostaví něco nové a dosud nepoznané. No a v tento okamžik prostě skončit.

Old Post 17-01-2008 v 17:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 53

V zásadě celkem souhlas, ale... mettatron měl možná víc vypíchnout ono "poštelování".
Pokud strávím mládí mezi motorkama, bude pro mne pach spáleného ricinu rajskou vůní nadosmrti.
Pokud bude moje první brigáda v čokoládovně, po 14ti dnech mám naopak zaděláno na celoživotní odpor - závislost nezávislost.
Když sednu poprvé za volant, jsem plný nových vjemů, ale ani po letech mi to neubere příjemný pocit z jízdy, stereotypem se stává spíš řízení auta než pocit z jízdy...
V případě konopí, coby povznášejícího aditiva bych řek že to bude přirovnatelné k tomu vinařství - pokud si to člověk "pošteluje" a udrží se na vratké hladince "nikdy opilý, nikdy střízlivý, potom těch vhledů nekonečně být může, a ta doba prostě nikdy neskončí... Ovšem to předpokládá vztah k dané věci, tzn. alfou i omegou je pro mne pěstování, hulení zůstává jen odměnou. Pokud někdy v Budoucnu rozsvítím lampy jen pro to aby bylo co hulit,... ende. No happy. (stejně jako vinař nad nepodařenou úrodou do sebe nevrazí litr rybízáku z lídlu jen pro to aby "ji měl")
mett to vystihnul docela dobře - taky si myslím, že tenhle proces pokračuje. Tak nebo onak.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 17-01-2008 v 18:33 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

Hyde: No čoveče nevím, že těch vhledů bude nekonečně, podle mě podstatná část toho vhledu je to ono "poprvé". Lidi mají samozřejmě různě pestrej život, ale přeci jen dělají "konečný" okruh věcí, takže ty nové pohledy na věci, co děláme, mají určitý počet. Chodíme do práce, posloucháme hudbu, jezdíme mhd, autem, chodíme na výstavy atd atd, většina věcí se stejně časem opakuje- u někoho dřív, u někoho později, ale přece. Pokud člověk teda není absolutní globetrotl a nependluje po celý zeměkouli, aby nových podnětů měl stále dost.
Takže si myslím, že člověk si po nějaký týhle době si ty základní "nové pohledy" na věci nám známé prostě odžije. Stejně po čase zjistí, že za vším je ten jediný základní princip a že se vše stále opakuje v kruzích )

Old Post 17-01-2008 v 19:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

Ještě bych dodal, že to tvoje poštelování je spíš pro mě jako si umět dobře a bez většího rizika "užít", což je ale jiná věc
a do toho bych nějaké pseudoduchovní záležitosti netahal

Old Post 17-01-2008 v 19:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 56

hyde .. zajimave rozvedeny.

pavlik .. hele jestlis to myslel z tohodle duvodu, ze je jednou konec podmetu, novejch veci, vyvoje poznavani? .. tak ja si myslim ze opakovanim jednoho a toho samyho muzes objevovat hloubky, tzn. mimo jine rozvijis, prohlubujes, poznavas co znas .. bo nemusis .. a to o cem mluvis ty, objevovani novejch veci .. je mozna trochu nerealny si myslet ze kazdej dojde na konec kruhu kterej nebude pokracovat dal .. ?? .. jako ze uz nebude co poznavat? .. kdyby to nekdo o sobe rikal, dost by me zajimalo co na tom je .. ty mas takovej pocit?? nebo si jen tak teoretizoval .. podle myho proste furt poznavas novy veci, nebo mas moznost a ty co znas muzes prohlubovat .. je jedno jestli cestujes po cely zemekouli nebo si z cech nevytah patu ..

zakladnich principu je dost mozna vic .. a jednim z nich by hadam mohla bejt i neustala zmena a vyvoj ... .. otazkou jestli to o cem mluvis ty, dojiti na konec moznosti, jestli to neni konec vlastnich moznosti, za dany situace .. v souvislosti s travou. a me fakt neni jasny proc si myslis ze co rikas plati obecne ... ???? podle myho to dobre muze bejt u jednoho, ze dojde po case na konec uzitecnosti huleni, nekomu treba ani zacit nic neda .. a druhej, nezacina nekonci a takovyhle neresi ale hodnoti to podle toho co dava a nedava .. kdyz sez v normalu agresivni, asi to nebude dobry = brzda .. kdyz ses i jinak v pohode a spokojenej s tim jak to hulis .. pak co, rikas ze to tak neni? ze je to iluze? navyk? stereotyp? nebo co takovymu povis?? muze to davat lecos, urcite, v zivote jenom jeden sex bude prvni .. no a co, proto je podle tebe ten tisicej o neco horsi?? hadam ze by to mohlo bejt o necem jinym ... ale to je asi tak vsechno co by si dovolil obecnyho hadat ..

Naposledy upravil mettatron 17-01-2008 v 20:12 PM

Old Post 17-01-2008 v 19:54 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

mettatron ..sex ta prestane baviť..
j

Old Post 17-01-2008 v 20:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

Metta, asi takhle: U mě například konopí otevřelo svět výtvarného umění, pochopil jsem ty obrazy. Ten vhled si nesu samozřejmě dál i bez toho hulení, už vím i střízlivý, jak se na ta díla koukat, jak je chápat atd. No a co myslíš, řeknu já si, no to je super, díky konopí už vím ten vhled, jak na to, tak teď na sobě budu pilně pracovat, abych i střízzlivý zažil ono magické vtáhnutí do toho díla, do těch souvislostí? Ne, já netrpělivec nechci čekat několik let svého rozvoje, nekouřit, pracovat na svém duchovním vývoji, abych stimuloval příslušná centra mozku a byl schopen toho dosáhnout i střízzlivý, ale radši si dám toho džojnta a užiju si tu výstavu už teď. Důsledkem čehož samozřejmě je, že bez toho hulení, pokud se na něj nevyseru, to nebudu nikdy sám o sobě umět. Toto mám na mysli, v tomto podle mě to hulení pak už škodí. Člověk by se měl naučit ty stavy si dělat i za střízliva, protože pokud dlouhodobě je dociluje pomocí konopí, tak ten mozek prostě zakřňuje a to bych řekl, že už je obecná věc fyziologie fungování mozku obecně, bez ohledu na to, jaké jsme všichni výjimečné bytosti a neměli bychom zevšeobecňovat. Vše je myslím otázkou získávání správných návyků, no a když něco necvičíš, správný návyk mít nebudeš.

Old Post 17-01-2008 v 20:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

Metta a ještě bych dodal, jak srovnáváš třeba ten sex s tím hulením,
no jo, ale hulení škodí!!! je pro organiznus jed, nepřirozená věc, to se nedá srovnávat, když budeš intenzivně sexovat-cvičit tantru třeba, tak budeš dobrej v tom sexu a nijak ti to neuškodí a budeš to umět pouze ze svých vlastních zdrojů a to je jedině dobře, o to jde. Když budeš intenzivně hulit, tak se zničíš, hulení není přirozený stav. Kromě toho každý hulení jednou dojde a co pak?

Naposledy upravil 17-01-2008 v 20:59 PM

Old Post 17-01-2008 v 20:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 60

jjaman .. hmm ... myslis? ja se necham prekvapit .. jednak a druhak, zase, na zaklade ceho to chces tvrdit obecne? .. kolik znas lidi, zrejme vcetne sebe ktery to prestalo bavit? vsadim boty ze lidi o kterych nic v tomhle ohledu nevis bude jako pisku v pousti v porovnani s tvojema peti babovickama, nebo deseti? nebo dvaceti? nebo padesati? je to dulezity? .. proste takovyhle veci se daj tezko obecne tvrdit .. myslim .. co ja vim, bez problemu, te neco postavenyho na sexu muze bavit a hodne lidi bavi az do smrti (obvykle se to vyviji a nebude to co to bylo na zacatku, jinej prozitek, jiny podmety, jina intenzita atd.) ... eh

pavlik .. co v tomhle smeru skodi je podle me dobry naucit se rozpoznavat kazdej sam, kdyz mas pocit ze ti to takle funguje ze si davas z lenosti a ze v normalu nerozvijis = rozhodne duvod k zamysleni. stopce. jinak souhlasim s tim ze je fajn spojovat, prenaset stavy jak rikas .. vlastne to je jedna z celkem uzitecnejch veci .. jinak taky, chapu, usnadnovani a zakrnovani .. na durhou stranu se to ale da pouzit i jako zatez, huleni jako zatez, kde jit si za svym muze byt sloztejsi, narocnejsi, tezsi .. sledovat nit .. byt tady a ted .. neulitnout .. to by mohlo bejt slozitsi co? a potom to muze dost dobre taky naopak, i do realu, realnyho vyvoje kdyz to chces oddelovat ti to dava, nezakrnujes ale rozvijis .. takze zase, zalezi

Old Post 17-01-2008 v 20:59 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 61

pavlik .. neni mluva o intenzivnim huleni .. spravna pripominka, v tom co dava a bere je zdravy jedna ze zakladnich veci a uplnej souhlas ze je, pro kazdyho asi trochu jina, mira kdyz sou negativni dopady na zdravy rozpoznatelny = pribrzdit, prestat, omezit by bylo nanejvis rozumny bud a nebo mit sakra dobrej duvod pokracovat (by me zajimal jakej) .. na druhou stranu, co mas konkretne na mysli krome plic, ktery obvykle souvisej hodne s tabakem nebo nemirou?

jinak thc jako takovy, na rozdil od nikotinu, alkoholu a ruznejch jinejch drog je latka ktera je vice mene telu vlastni. je to rostliny canabinoid. telo si vytvari vlastni, endocanabinoidy, anandamin napr., jde o velmi podobny a velim podobne v lidskym tele fungujici latky .. lidsky a ne jen lidsky telo ma vlastni, endocanabinoidni system na kterej thc a dalsi canabinoidy z travy prirozenym zpusobem pusobej ... pokud bys myslel jde v zaklade o jedy ... neni to tak.

Naposledy upravil mettatron 17-01-2008 v 21:11 PM

Old Post 17-01-2008 v 21:04 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 62

Rozuměl jsem, že byly myšleny jedy vzniklé spalováním molekul uhlíku.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 17-01-2008 v 21:12 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 63

aha .. ? .. no takovejch ruznejch vedlejsich ale kolem nas asi bude povicero, empiricky vyzkumy v tomhle smeru jsou, at neoretizujeme a skodlivost je za urcitych pravidel celkem prijatelna .. podstata efektu a jeho pusobeni je nicmene v ramci endocanabinoidniho systemu prirozena .. takze efekt travy neni vysledkem otravy, intoxikace jako napr u alkoholu ..

jinak jeste me napadlo a du spat .. ze jak pavlik mluvi o svych zdrojich, neprirozenym stavu kteryhos nedosh vlastni silou ale pomoci z venci .. kdyz to vidis takle a trapi te to, rozhodne dobrej duvod nehulit .. nebo se na to muzes koukat jako na nastroj, kterejch kazdej pouzivame vsude kolem spoustu a usnadnujou nam zivot .. auto, mobil, knihy (nepoznals sam, neobjevis - prichazis ctenim o moznost to sam formulovat, zakrnujou tvoje schopnosti, dalo by se to rozvadet na tisice variant ...... ) a jak je hadam zrejmy, treba ty knihy ti muzou neco dat a tvoje jiny schopnosti a moznosti posunout dal ....... stejne jako trava, neco ti muze zakrnovat a neco zase rozvijet .. zalezi jen na tobe co vyberes, co das, co chces, co je dulezitejsi ... zkus treba konkretne rict, at naberem svezi vitr do diskuze, jaky dusebni schopnosti ti trava zakrnuje?? (pls neco jinyho nez pamet a lenost)

Old Post 17-01-2008 v 21:26 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

no mě to nijak netrápí, jen si to uvědomuju, jako ostaních pár svých slabostí, se kterýma žiju, jen si prostě nenamlouvám, že hulit celej život je přínosný, podle mě není, prostě se naučíš dopovat svoje zdroje něčím zvenčí, což je vždy horší varianta, než to umět sám o sobě.
Větší svoboda přeci je, když k dosažení toho, co chceš už nepotřebuješ kromě sebe nic víc, ne?
Nemůžu napsat jaký konkrétně, prostě obecně, tím že hulíš, tak o to míň stimuluješ svoje zdroje, to je přece jasný, ne?
No a jak si psal o tom, že tělo si tvoří vlastní podobné látky jako to hulení, no jo, ale když právě hulíš, tak tělo zleniví a přestane si v takové míře-odnaučí se to-si ty látky vytvářet a pak když se přestane hu¨lit-je problém, musí se to znovu učit, prostě to zpomaluje v dlouhodobým hledisku ten osobnostní vývoj, za tím si stojím

Naposledy upravil 18-01-2008 v 08:59 AM

Old Post 18-01-2008 v 08:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4200870 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív