Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 70w sud
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 49

Takze kytickam se ocividne libi velka vlhkost,takze mam stazenej ventilator na minimum a kytky tam maj pekne zahulino.Dokonce se jim libi,kdyz jsou trochu oroseny..Pekne si jim uz zvedli listky,uz nejsou takovy povadly.Akorat jsem musel na Kytce3 odstrihnout spodni zlutej listek,uz byl az moc zlutej.Doufam ze co nejdriv vylezou korinky do bublaku,aby meli holky co pit.
Zitra asi pojedu do Hidroponicu a koupim tam jednu 28w zarivku nurternlight.Jeste nevim jestli koupim purple a nebo modrou.Ta zarivka bude do matkarny,ale nez udelam matkarnu,tak s ni budu prisvecovcat v sudu.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 01-02-2007 v 12:51 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 50

Vcera jsem zjistil,ze jsem tam mel svetlo 19/5 :lol:
Pridal jsem rootstimulator,uz je ho tam 1ml/l.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 02-02-2007 v 12:27 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Kořínky Příspěvek č. 51

Takze dneska jsem dost zpanikaril ze kytizz nerostou a jsou takovy do zluta.To by se sice dalo od nezakorenenejch rizku cekat,ale ja jako zacatecnik jsem to necekal a zacalo se mi to nelibit.Dneska me napadlo ze je mozna Rockwool moc mokrej.Porad mi to lezelo v hlave a musel jsem o tom premyslet.
Pred chvili jsem se rozhodl k tomu,ze rockwool vyndam z hydra a posadim to do misticky.Kdyz jsem to vyhrabal z hydrotonu,tak jsem objevil na Kytce2 malej korinek vykukujici z kostky.Byl takovej krasnej,bilej no proste uzasnej jako kazdej prvni korinek.Takze jsem je zasadil zase zpatky do bubbleru.Uz by to chtelo mit korinky ve vode,takhle nevim,jestli nemaji treba nedostatek nejakyho prvku,nebo treba spatny Ph atd.Koukal jsem na resic problemu a tam mi prislo,ze kazdou druhou vec mam na kytce.Po dlouhem studovani stranek vyrobcu hnojiv jsem dospel k zaveru,ze tam nemuzou chybet zadny prvky.Ph sice merim jenom akvaristickejma kapkama,za tyden pujdu na brigadu a tak bude na Ph metr,takze tam by problem taky nemel byt.Pak mi na seznamu moznych zavad zbyla jenom vlhkost.Ta se mi totiz pohybuje mezi 60%-68% a na tech 68% to musi bejt pekne zahuleny.Snazim se mit co nejvetsi vlhkost i za cenu,ze tam bude vsude mokro.Doporucuju vsem co nevytahnou vlhkost moc vysoko kytyzz rosit.Kdyz mi na nich jednou zkondenzovala vody,tak se jim to moc libilo.Ale protoze jsem rozprasovac rozbil,kdyz jsem se z nej snazil udelat aero .Tak je nemam cim mlzit.Ale oni jsou holky sikovny,urcite to nejak zvladnou i bez toho.
Tim jsem vyloucil vetsinu moznych chyb kvuly kterym by rizky nekorenily.Jsou stary 15dni.
Zarivku zatim nemam,protoze zatim neprisla.
Skoda ze dneska nemam fotak,protoze ten korinek se mi hrozne libil

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Naposledy upravil Expiry 02-02-2007 v 20:19 PM

Old Post 02-02-2007 v 20:12 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 52

Jeste jsem zapomel napsat,ze jesem ty RWkostky trochu zmacknul u Kytky1 a 3.Aby z nich vytekla prebytecna voda.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 02-02-2007 v 20:26 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Zmeny ve hnojeni Příspěvek č. 53

Takze dneska jsem prihnojil na min. davky.Kytky se mi totiz zdaj porad takovy svetly a jakoby povadly.Porad cekam na ten korenovej boom,az bude plnej bubbler korenu.
Vseho je tam ted 1ml/l.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 03-02-2007 v 16:14 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Help Příspěvek č. 54









Potreboval bych poradit s kytizz.Mrchy jsou takovy jako prelity a lehce zluty.Jestli mate kapky nebo neco podobnyho na Ph,tak je barva hornich listku zhruba Ph7,5.<jenom pro srovnani barev>
Dneska rano jsem onjevil nejakou plisen na spodnich listech u Kytky1 a 3.Tak jsem to odstrihnul,ty listy byly stejne zluty.Kvuli plisnim jsem snizil vlhkost a ted se placam nekde kolem 60-63%.V pestirne uz je sucho.Ani za celej den co nebylo kolem mokro se nijak nezlepsily.Vypadaj porat stejne divne.Koukal jsem se tady na nejaky galerie o bubblerech a hodne lidem se tohle stavalo,ale vzdicky neco zkusmo udelali a kytky se pak zlepsily a nebo chciply
Jednou z veci co par lidi zkouselo,bylo priklopeni kytky petlahvi a nebo igelitakem.Ja jsem udelal takovy mikrosklenicky z vanicek od masa.
Kytky jsou tam asi 2hodiny.
Prosim poradte,cim to muze byt.Stci i nejaky navrhy,napdy a spekulace,proc by mohly zloutnout.

Fotky
1.Kytka1 v parniku
2.pohled na vsechny parniky
3.cela kytka1Fotil jsem porad tu samou,protoze je to na vsech temer stejny-Kytka2 je o neco lepsi.
4.Vrcholek ve srovnani se zelenou strikackou.Fotil jsem to pod lampickou a takze by to mohlo zkreslovat,ale tuhle strikacku ma snad kazdej.
5.to samy podruhy
6,7,8.plisen na listech.Myslim ze zbytek rostlin neni nijak napaden.Byxlo to jenom na listech,ktery byly vecne mokry.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Naposledy upravil Expiry 03-02-2007 v 19:45 PM

Old Post 03-02-2007 v 18:45 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Obrat k lepsimu Příspěvek č. 55

Po pouziti tech parniku a zbaveni se pary i za cenu nizsi vlhkosti se kytizz vyrazne zlepsily.Uz nejsou tolik povadly a maji i hezci barvu.Prijde mi sice divny,ze by se to zmenilo za tak kretkou dobu,ale kdyz jsem to porovnal s fotkama,tak me to presvedcilo.Z toho plyne: Radsi mensi vlhkost,nez mokre kytky!Mokry kytky=preliti=smrt!!
Taky je prej mozny,ze mely malo svetla.
Grower-Stoned_r41d3r mi poradil,ze by to mohlo byt tema mokrejma listama a nedostatkem svetla.Takze na jeho rady jsem dal svetlo niz.
Zabrany proti srazeni vody uz byly instalovany,ale stejne to pro me byla velmi uzitecna rada.Alespon jsem slysel nazor odbornika a dlouhodobeho pestitele.A proto 3krat slava Stoned_r41d3r!!
Zejtra doplnim fotky za denniho svetla.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 03-02-2007 v 20:35 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooW
Stálý Člen

Karma uživatele WooW - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 56

Mno teda tak tobe fandim khamo vypada to zajimave. Nikdy sem neco takyho nefidel tak jen at to roste.mno a, se mi zdaj dost vytahly, ja dostal rizky v dobrym stavu a byli mali ?! ae teda zdar at rostou

Old Post 03-02-2007 v 21:18 PM
WooW je offline   Profil uživatele WooW   Find more posts by WooW   Foto galerie člena WooW   Click here to Send WooW a Private Message   Add WooW to your buddy list     Navštiv homepage uživatele WooW! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

den 16ty Příspěvek č. 57






Dneska rano kdyz jsem koukal na kyticky,tak se nedalo prehlednout to,ze uz jsou hezci nez vcera,ale byly porad lehce povadly a zluty.
V poledne mi to nedalo a vyhrabal jsem je venz hydrotonu.To uz jsem byl rozhodnutej,ze kyticky pujdou z bubbleru ven.Kdyz jsem zjistil,ze jenom kytka2 ma korinek<ten co jsem o nem psal >,tak me to v mem rozhodnuti jedine utvrdilo.
Ten korinek u 2 je uz asi 3cm dlouhej.
Presadil jsem je do radoby sklenicku.Je to udelany z tech vanicek od masa,jenom jsem je nejak poskladal na sebe.
Kolem rockwoolu jsem nasypal trochu hydrotonu,aby mi korinky az vylezou nezaschly.pak jsem to posadil do pestirny a priklopil tim parnikem.
Pridavam fotky,jak to asi tak vypadalo.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 04-02-2007 v 15:23 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 58







Po hodine v parnicku jsem si rekl,ze cim driv Rwkostky vyschnou,tim driv budou kytky hezci.A proto jsem sel a sundal vrsek skleniku,vypnul zvlhcovacku a poradne vohulil ventilaci.
Ocividne jim to pomohlo.Uz maji vcelku normalni barvu.Akorat ty listy zustaly porad takovy povisly.
Ted byla chvili zapnuta zvlhcovacka,aby tam nebylo uplny sucho<pri vypnuty zvlhcovacce se vlhkost pohybuje nekde kolem 10%-15%>.Samozrejme jsem kytky zase na tuchvili priklopil,aby se na nich nesrazela voda.



Poznatky
Zacal bych tim,ze Rockwool !!LZE!! prelit a ze umistit ho tesne nad hladinu bubbleru take neni nejlepsi napad.Ja jsem ho mel 3cm nad hladinou a bylo mi to prd platny,kytky byly prelity.
Taky neni nejlepsi za kazdou cenu drzet co nejvetsi vlhkost.Rostliny potrebuje tyke dychat listama.To plati hlavne u nezakorenenejch rizku.
Hodne zajimava veta co tu nekdo psal:"Kytka se citi tak,jak se citi koreny".Z toho plyne,ze asi nejlepsi je hledat pricunu nejake vady nejdriv u korenu.Na to jsem uz taky prisel

Plany do budouciho tydne
Pristi tyden se budu snazit aby kytky dostaly spravnou barvu a vzchopily se z toho preliti.Prioritou je,aby mely uz co nejdriv koreny.Protoze je spodek skleniku pruhlednej,muzu sledovat jak na tom jsou se zakorenovanim.Jakmile bude mit nektera rostlinka dostatek korinku,presadim ji do bubbleru.Takhle je tam snad postupne presadim vsechny.

Bubbler nechavam porad bezet i bez kytek se starym roztokem.V utery bude tyden starej.Budu s nim zalejvat,samozrejme teprve az sadbovaci kostky proschnou.Vyleju ho,az mu bude 14dni.Prijde mi to jako plejtvani,vylejt roztok,ve kterym kytky prakticky nebyly a nic mu neni.V Carlosovo navodu na bubbler je napsano,ze by se mel roztok menit 1 za tyden-14dni.


Fotky
1.Prostredni kus skleniku
2.Sklenik bez spodniho kusu.Mezi tim prostrednim a vrchnim je mezera na vetrani.
3.Kytky v pestirne
4.Kytky na okne
5.Kytky na okne(Fotil jsem je na okne,protoze tam je nejlepsi svetlo.Ten cernej ctverecek je cedule na protejsim baraku s ulici >
6.Detail vrsku kytky3

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 04-02-2007 v 15:58 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 59

Ted je tam tak nizka vlhkost,ze to muj hygrometr ani nezobrazi,ale von je to docela kram,protoze ikdyz po nem tekla voda,tak na nem nebylo vic jak 75%.A zhruba od 0% do 20%taky moc casto neukatuje,to je tam vetsinou 0%.
Za tyden snad pujdu na brigadu,tak bych si mohl vydelat na Phmetr a jestli zbyde 500,tak koupim jeste kombinovanej vlhko,teplomer.
Samozrejme digitalni.To budu moct merit i teplotu roztoku

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 04-02-2007 v 16:27 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

17den Příspěvek č. 60







Dneska je to 6dni,co jsem si je privezl.
Jelikoz jsem byl dneska skoro celej den zavrenej ve skole a nemohl kontrolovat svoje kvitka,tak jsem aspon prolejzal grower.Jeste ze jsem tam dneska sel,protoze jsem nasel neco o zakorenovani rizku.Tam bylo napsano,ze rizky necha chvili v sadbovacich kostkach a pak opatrne odtrhava spodni casti rockwoolu az se dostane na korinky.Potom jeste kousek strha a pak to zasadi do kvetniku s agroperlitem.Tam to necha,dokud nema kytka slusnej korenovej system.Pak ji vynda a zasadi do hliny a nebo do hydra<u hydra je treba jenom vyplachnout prebytecny perlit a obcas vybrat nejakej co se uvolni do vody>.
Docela se mi to libylo,protoze ja mam s perlitem jenom ty nejlepsi zkusenosti.Mel jsem v nem kytku ze seminka asi mesic za oknem nez sla do pseudobubbleru a stacilo ji trochu hnojit.Vubec na na nic si nestezovala.
Ten perlit mi prijde jako idealni medium na predpestovani kytek.O rockwoolu jsem slysel jenom ty nejlepsi veci,ale me moc nevyhovuje,jak pomalu prosycha.A vubec se mi to vnem nejak sr*lo.Rockwool bych videl az jako dalsi lvl mejch growerskejch dovednosti.
Ten perlit se musi casto zalejvat,protoze rychle vysycha.Cannabis potrebuje stridat mokro a sucho.Ten perlit se opravdu neda prelit.Staci mit kvetnik s dirama a vsechna prebytecna voda odtece.


Co jsem jim vsechno provedl
Oloupal jsem rockwool u vsech rostlin az na koreny.Docela me to udivilo,ale vsechny kytky mely korinky.U vsech kytek jsem to udelal tak,aby koreny koukali zhruba 0,5cm.Pak jsem jeste trochu orizl rockwool ze stran,aby ho tam balo co nejmin.
Pak jsem vzal urizly spodky od petlahvi a do dna udelal par der,aby mohl odtejkat voda.Na dno jsem nasypal asi 2cm proplachlyho agroperlitu.Na to jsem posadiul rizek v rockwoolu a obsypal jsem to perlitem.
Pak uz jsem to jenom zalil roztokem z bubbleru tak,aby trochu vody vyteklo spodkem lahve.
Myslim ze ted uz by to mohlo byt v cajku
Ten perlit bude rychle vysychat a pak bude odebirat vlhkost z rockwoolu,takze nebude moc mokrej.Tim bych snad mohl konecne dosahnout stridani toho mokra a sucha a hlavne ZDRAVEJCH KYTEK!!


Fotky
Tady jsou nejaky fotky po presazeni.Kytka1 vypada dost hrozne,je to takovy koste .Kytka3 uz je na tom lip,ale do krasy ma jeste dost daleko.Nejlip je na tom asi Kytka2,byla z nich nejmensi,ale nejlip snasela vsechny problemy a dneska kdyz jsem je dal vedle sebe,tak uz je skoro stejne velka jako Kytka1.
1.Kytka1 pohled z boku-mrzak
2.Kytka1 pohled zhora
3.Kytka2 pohled z boku
4.Kytka2 pohled zhora
5.Kytka3 pohled z boku
6.Kytka3 pohled zhora

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 05-02-2007 v 17:42 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 61

Uz zase pozoruju zmeny k lepsimu.Zse jsem srovnaval kytky s fotkama tesne po presazeni a nemaj listy tolik sveseny,listecky jsou pekne pevny a uz dostaly pekne zelenou barvu.Kazda kytka ma spodni list zlutej,nektera vic,nektera min.
Ty zluty spodky prisuzuju zakorenovani.Kdyz kytka pousti korinky,tak asi bude jako pri kvetu vsechnu svoji energii davat do rustu korenu a tudiz buou zloutnout spodni listy.


V pestirne uz asi 2hodiny bezi zvlhcovacka.Je dana na hodne malo.Voda se mi nikde nesrazi a kytky jsou pekne suchy.
Vlhkost je ted 50-58%.Nechci to prehanet,abych je zase neprelil.
Ten perlit uz na povrchu proschnul.Rockwool si mrcha natahl zase vodu z toho perlitu ale neni to nejak extra mokry.

Zitra postnu zase nejaky fotky jak se to vyviji.
Snad uz jsem se z toho nejvetsiho svrabu vyhrabal a ted uz to bude jenom lepsi a lepsi.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 05-02-2007 v 19:13 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 62

Cau, proc si z nich loupal ten RW, mel si je nechat v tom, i s RW dat do keramzitu na bubler, zalevat pomalu z vrchu a pockat az korinky prorostou do bubleru, myslim, ze nema cenu je sazet do perlitu, pak je zase budes vytahovat a davat do keramzitu a do bubleru?

Old Post 05-02-2007 v 20:40 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 63

Ten rockwool jsem oloupal,protoze stavilo zalejt 3ml a pak jsem 2dny cekal nez to alespon trochu proschne.Kyticky v tom byly porad prelity.A ikdyz jsem je vyndal z bubbleru,porad byly prelity.Nevim cim to je,mozna ze je tam nejaka finta,ale ja jsem zalejval velmi malo a stejne jsem z toho mel bazen.
Perlit proschne za 12h a ja zase pribehnu a zaleju ho.S prelitim sem v tom nikdy nemel problem.
Ano,az budou mit dostatecnej korenovej systemtak je dam do bubbleru.
Nevim jestli je dobry davat nezakoreneny rizky do bubbleru.


Dneska jsem kytizz postrikal trochu Kuprikolem 50S.Ty tri plesnivy listy<vcera jsem nasel jeste jeden na kterym to bylo,ale jenom v malym mnozstvi>mi delaly trochu starosti.Bal jsem se aby se to nerozsirilo a kytky mi to nedorazilo.Pouzil jsem ho v koncentraci 50g/10l.Postrikal jsem je tak,az byly listy uplne mokry.Nez oschly,tak trochu povadly,ale ted kdyz maji suchy listy,tak uz se zase vratily do puvodniho stavu.
Kuprikol se da pouzit proti vetsine plisni a lze ho vyuzit take jako prevenci proti takovejhlem lepram.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 06-02-2007 v 16:07 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 64

Ted jsem otevrel sud a vyvalila se na me krasna vune.Holkam to presazeni asi prospelo,protoze uz krasne zacly vonet .
Myslel jsem,ze neudelam tu zacatecnickou chybu,ze kdyz kytky preleju,tak je pak necham vyschnout natroud.Bohuzel se mi povedlo Kytku3 povalit v ty petce a ona vypadlaz toho perlitu.Tak jsem se alespon mohl podivat na koreny.Skoda,ze ty koreny vzdycky nejak zapomenu vyfotit,protoze od vcerejska urcite o kus povyrostly.
Kdyz jsem sahnul do toho perlitu a na ten rockwool,tak to bylo uplne suchy.Tak jsem je zase zalil.
Vlhkost je kolem 50%,ale zvisim ji na 60%,aby tam nemeli takovy sucho.
Dneska jsem si uz po treti za tech 7dni spalil pracku o vybojku.Jak vzdycky smatram pod tim vikem a poradne tam nevidim,tak obcas o to trochu strejchnu rukou.Palito jako svina udelalo mi to na haxne peknej
pruh

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 06-02-2007 v 17:50 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0917500 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív