Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak to vidite s rezistenci na T.H.C..?aneb kdyz uz nic nefunguje
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 49

hm, myslím že máš problém, asi bys ho mohl řešit, já osobně bych začal tou pauzou ... trošku delší pokud možno

Old Post 31-03-2007 v 23:21 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 50

já jsem na tom byl stejně... mohl jsem zhulit třeba dvě skla fakt hrubé lampy (ostatní to zbombilo fest), ale byl jsem zhulenej jenom tak půl hoďky SHIT!!

Zkus dát tu pauzu...

protože jak se říká .....

čím míň hulíš, tím víc tě to zhuluje

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 01-04-2007 v 00:46 AM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 51

Mrdej na pauzu,,,,Prostě musíš hulit libovky,,,,, Posledná dobou sem hulil nějakej venek co mě kupodivu dostával fakt do pohůdky.....De o to co hulíš a jak moc to hulíš,,,, Přiklánim se ke změně modelu.....

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 01-04-2007 v 01:05 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 52

no tak teď se asi budu hádat



před tím, než sem si dal tu menší pauzu, tak jsem modely střídal po 2-3 dnech a taky mě to nezhulovalo..

Záleží na tom jak hulíš... pokud hulíš tak, abys byl celej den zhulenej (můj případ) tak pak tě nepomůže ani každou minutu novej model..

Toť můj názor


EDIT: a ještě k těm libovkám... nehulím nic jinýho než lampy, takže nemůžu říct, že by to bylo nekvalitní hulení.. právě naopak.. ostatní co to hulili tak nestačili mýmu tempu.. já pořád v pohodě a oni už pomalu usínali

to ---> Mr. Figaro tak kde byla chyba???

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 01-04-2007 v 01:07 AM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 53

Jasně pouza je pouza, ale změna modelu taky hraje velkou roly,,,,, já sem například poslední dobou hulil modej kterej byl opravdu společenskej a dostával mě do stavů velký pohodičky..... Je jasný že pokuď hulíš furt to samý že to přestává mít svůj smysl....Ale poslední dobou si fakt uvědomuju, že každej model zhuluje jinak a tím bych se řídil.....

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 01-04-2007 v 01:17 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 54

jako s těma modelama PLNĚ souhlasím..
Nejdřív bych asi taky zkusil změnit model, ale u mě to nepomohlo

Takže pokud nepomůže změna modelu, tak bych volil tu pauzu

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 01-04-2007 v 01:22 AM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 55

Breadhacker: ono jde spis o to, ze kdyz jsi zvykly na nejaky model, tak uz te nezhuluje tolik co drive, kdyz to byla pro tebe novota. Ale rozhodne se priklanim taky k pauze, pokud huli tak moc aby byl zhulenej cely den casem musi zvysovat porad davky a casem to prestane pusobit skoro uplne, neradim ani tak pauzu jako treba den dva bez toho a pak si dat brko max dve denne a uvidis jak to casem bude zase bombit

world aware :: free party is not a crime

Old Post 01-04-2007 v 07:48 AM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 56

všetko sú to blbosti keď to nezhuluje tak to nehulte takéto téma sa tu objaví približne 2x do roka a už ma to nudí jak sa tu ludia vyťahujú jaký sú strašní huliči a pritom ste len somári ktorý nevedia huliť tak aby to k niečomu bolo,,, ale stavím sa o hocičo že keby vám niekdo nabil nejakú libovku tak sa ocitnete na Marse jak prvýkrat keď ste hulili takže to si myslím,,,

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 01-04-2007 v 08:28 AM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 57

protest: ze hulis jen lampy mi bylo jasny este pred tim nez jsem si to precet. zkus si sehnat kvalitni cudku a uvidis.. nebudes stoned ale high

Jinak pauza je vzdy dobry napad ovsem jde o to jak se zachovas po ni. Jestli zacnes hulit jako pred ni za 10 dni ses zas tam kdes byl..

Old Post 01-04-2007 v 08:40 AM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

taky jsem se nikdy nezhulil ze 2 skel
ja doporucuju koupit stovkovy papirky a ubalit si jointa jak prase a uvidis jak budes zhulenej..
a hlavne ZADNY PAUZY!!

Old Post 01-04-2007 v 10:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

raider: no přesně tak, mrkev 30 cm 5cm průměr a pak si povíme, jesli to zhuluje nebo nezhuluje

Old Post 01-04-2007 v 10:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 60

když ti to nedá nic po 5 prdech, tak je to
1) shit model
2) najíždí to pozdějc a ty si kokot že to tak přeháníš
3) už to na tebe prostě nešlape a musíš s tím neco dělat

já osobně dávám max 3-4 prdy z fajky, což jsou tak maximálně ty dvě skla, a nic dál neřeším, protože to prostě začne až za 5-10 minut, když ne tak na to seru páč to je špatný model. takové ty raidrovské brka z rolovacích papírků - no obdivuju ho hocha, že eště žije. pro mně prostě nemá cenu zhuovat sám třebas i šedesátkové brčko, neb sem zjistil, že
1) to na mně z brka vůbec nefachá - to jako fakt !!!
2) akorát si tím zbytečně šituju organismus, když stačí ty 3 prdy

Old Post 01-04-2007 v 10:29 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrkvos
Nový Člen

Karma uživatele mrkvos - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 61

ne fakt chalani skusim odpovedat vsetkym proste som na tom tak ze napr 12 hodin spanok zobudim sa a do 2min si dam 2kardany cez vodne bongo z dobreho modelu a necitim sa byt az tak nafajceny proste taku lahku naladicku mam v pohode som tak chodil do skoly na cvicenia do prvej lavice....fajcievam indoor ale hlavne nejake skleniky to tu najviac ide tu si nikdo doma nepestuje ale mal som uz barsjake kvalitne modely aj has aj sendvice sme si robili to mam najradsej a proste s kamosom davame gramove brka na polku v pohode to ma az tak neodjebe nieco vodne je vatcsia sleha...ale na druhej strane minule som iba den nefajcil a potom som si dal a bol som dost high...nejde sa toho vzdat tak lahko ked na sidlisku nehuli tak 5ludi....asi dam pauzu aspon skusim menej davat

Old Post 01-04-2007 v 16:46 PM
mrkvos je offline   Profil uživatele mrkvos   Find more posts by mrkvos   Foto galerie člena mrkvos   Click here to Send mrkvos a Private Message   Add mrkvos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 62

hele vubec nemen modeli. to chce proste pauzu. staci kdyz si tejden nezahulis, a smotas brcko, tak si myslim ze to bude O.K.
mej se a preju at to aspon ten tejden vydrzis! drz se
2 plha:pockej! to jako chces rict ze se ti vejdou 4G do jednoho papirku???
che
.:peace and flowers:.

Old Post 01-04-2007 v 19:31 PM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
depending
Stálý Člen

Karma uživatele depending - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 63

kedysi som slopal palene a tez som sa prechlastal do triezvosti mnohokrat, takze rajder to napisal jasne v trinastke ta posledna veta.
inac mrkvoš napis kolko rokov uz hulis a kolko mas rokov, aby sme vedeli presnejsie zhodnotit tvoj problem, ze asi ako si na tom.

Old Post 01-04-2007 v 23:09 PM
depending je offline   Profil uživatele depending   Find more posts by depending   Foto galerie člena depending   Click here to Send depending a Private Message   Add depending to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjaholickz
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 64

nevidm na celodením celoživotním hulení nic špatnýho , praktikuju to takle už cca 7 let a spíš pociťuju posl. dobou pozitivní účinky(povýšení v práci apod.)
jak píše gona,deth apod. spíš ubal pořádný brko (velikostně i modelově,není lampa jako lampa,třeba to co prodávaj týpci v brně je sice hydro ale i z mýho noname venku se zhulím víc).
nebo zkoušels to pořádně narvat do hlavy? já u sebe třeba pozoruju že když už hulím třeba ráno 3-tí brko tak už to tolik neperu (už to tak dlouho nedržím v plicích). to by taky mohl být ten problém. i když takový ak-47,budhu nebo g13xfroc nemusíš ani tlačit...........

Vězeň který se považuje za svobodného o svobodu neusiluje..............

Old Post 02-04-2007 v 05:51 AM
Ganjaholickz je offline   Profil uživatele Ganjaholickz   Find more posts by Ganjaholickz   Foto galerie člena Ganjaholickz   Click here to Send Ganjaholickz a Private Message   Add Ganjaholickz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ganjaholickz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9284850 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív