Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » rané odrůdy od BlueHemp -na out 07-
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Hanos
Stálý Člen

Karma uživatele Hanos - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 49

Tak co? Už jste sklidili vaše odrůdy od BlueHempu? Jaká byla spokojenost, atd.... Kdyžtak můžete hodit nějaké foto, jsem docela zvědav.

Old Post 16-10-2007 v 16:45 PM
Hanos je offline   Profil uživatele Hanos   Find more posts by Hanos   Foto galerie člena Hanos   Click here to Send Hanos a Private Message   Add Hanos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 50

čus.kukni na moji galerku.ta moje vdova vypadá neskutečně PŘESNĚ jako ten Hi´noon,ale má to být vdova


cosa nostra

Old Post 16-10-2007 v 20:46 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 51

Ja nevim, ja jsem na Lebanse docela nasranej. Primarne proto, ze udavanej kvet se lisil s realem o 3 tydny az mesic, na konci kvetu hermily, podivnej rust, mekky stonky.
Co se tyka vynosu- prumer, nic vic. Chutove to uslo, ucinkove uz je to horsi. Fotky budto v mym out tpoicu, nejakou susinu nafotim za 2 dny...

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 16-10-2007 v 21:05 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 52


Zdar, hele tady se to teda mele....
Mě by konkrétně zajímala ta jejich Haze,nemáte někdo zkušenosti, popř. nevíte kde by... za kolik... a td. ?
Chtěl bych si ji zkusit pod lampou....
Sehnat řízky, což je asi momentálně úplnej nesmysl by bylo pro mě úplně nejlepší.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 05-11-2007 v 10:50 AM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 53

zdarec!
petrbanan: no dávat cokoliv od blue hemp pod lampu - no, nedělal bych to..

blade

Old Post 05-11-2007 v 17:39 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 54

2van blade:

Prečo? Zlá skúsenosť?

Marihuana je dar.

Old Post 05-11-2007 v 20:36 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 55

Dovolim se castecne odpovedet za kolegu- Samotnej Bluehemp spoustu modelu pod lampou jeste netestoval a o nekterych rika, ze se pod lampu primo nehodi....
Ona kdyz se banka samotna reprezentuje jako predevsim outdoorarska pripada mi potreba rvat jeji produkty do beden na ukor testovanych modelu pokud kriva..

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 06-11-2007 v 13:05 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 56

No zaujímalo ma to práve kvôli tomu, že u väčšiny modelov uvádzajú aj dobu kvitnutia pri indoore. Tiež považujem túto seedbanku skôr orientovanú na outdoor odrody.

Marihuana je dar.

Old Post 06-11-2007 v 21:48 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 57

Jojo, pravda, beru zpet, netestovana uz je sotva tretina... Moje chyba.. Mrkni na IC mag po nejakych indoor reportech a kdyztak sem i nejaky napostuj..

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 06-11-2007 v 22:03 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snow1
Stálý Člen

Karma uživatele snow1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele snow1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele snow1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 58

dajte prosim niekto vediet spokojnost so silou modelov od blue hemp

Old Post 09-11-2007 v 09:51 AM
snow1 je offline   Profil uživatele snow1   Find more posts by snow1   Foto galerie člena snow1   Click here to Send snow1 a Private Message   Add snow1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snow1
Stálý Člen

Karma uživatele snow1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele snow1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele snow1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 59

inak mne prisli bonusove lebanese x blueberiies, tak som zvedavy lebo tohoto krizenca som na blue hempe nevidel

Old Post 12-02-2008 v 14:19 PM
snow1 je offline   Profil uživatele snow1   Find more posts by snow1   Foto galerie člena snow1   Click here to Send snow1 a Private Message   Add snow1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 60

zdarec, valil jsem v sezóně 2007 Lebanese, Silverado, Chronicle... a musím říct, že i outdoory od zde již několikrát zavrhované Nirvany mi dělají už pár let větší radost... Bluehemp bych zatím ohodnotil, že dělají pokusy o suprtrávu, ale eště to bude chtít několik sezón čas
...Lebanese sem bral 18.10. takovou vůni jsem musím se přiznat za 14 let copěstuju eště necítil, ale stav průměrný, palice středně tvrdé, krásně se barvila do tmvě fialova na podzim...
...Chronicle - jediná dozrávající první týden v říjnu, měl sem pouze jednu a ta měla velké palice, ale po uschutí přes ně šlo vidět :-(..zhulenost nic moc a navíc sedativní :-(
...Silverado..kuarva takovou trávu jsem pěstoval f kukuřici asi 8 let, vždycky jsme tomu různě říkali, ale nejlíp se na to hodí zdejší výraz Nounejm..a Mario z bluehempu tomu říká Silverado....

Ale né zase bych to tak dragicky neviděl, od všeho mi zbylo ještě 5 semínek, takže letos pojedu znova a můžete juknout do trýdu, který o tom možná udělám a pak to na podzim 2008 skritizujem hromadně :-)

ještě jeden poznatek, bylo zajímavé, že do všech kytek z Bluehempu se daly mšice a to dost masivně...

Lebanese fakt zajímavě voní...



edit: to co jsem psal o Silveradu beru zpět, došlo na půdě k omylu při značení...prostříhal jsem se k silveradu asi před měsícem a je to parádní tráva, tvrdé palice, nádherná vůně, zralost 26.9.!! to z ní dělá model který pojedu znova..škoda že to nestihn už letos, mám ještě 5 origo semínek v lednici! mrzí mě to!

Naposledy upravil Ruprecht 22-07-2008 v 20:25 PM

Old Post 22-02-2008 v 20:24 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smaug1
Stálý Člen

Karma uživatele Smaug1 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 61

Caute, vypestoval som 2 Lebanesse od BH. Ako sisky celkom velke vona nadherna, zhulenost nic moc naozaj... ale niesom objektivny vobec, lebo som kvet hnojil kristalonom Jahoda, myslim ze keby som pouzil Bio bizz ako budem tento rok, vyseledok by bol podstatne iny, ja som mal semiacka 100% uspesnu klicovost, a myslim ze maju naozaj kvalitnu genetiku. Lebo Hi-noon liezli ako prve ,vyzerali uplne ako sativy velke, silne, uplne rovnake. Nepali uplne male chlptae klicky..fialova farba vsetkych 5 kusov. Takze ked sa jedna o mna rozhodne bolo vidiet, ze ta genetika ma predpoklady... ale kto hnoji krystalonom nech sa nedivi, ze chyba znacna cast "cukru". . Ale dve rastlinky baculate sisky a vpohode si hulim cely rok v kuse, este mam niejake sisky doma, nafotim...ale krystalon.
Tento rok mam chut ale skusit nieco lepsie C99 a lowrider #2, dalej alebo Nigerian 99+belladonna.
Naozaj je dolezite mat dobre hnojivo a zeminu..mne chybalo to hnojivo ale tento rok....

Lebanese si pamatam ze zacala kvitnut 6.8.2007
mozno aj o par dni skor a sekol som ju 13.9.2007 uz uplne hotovu

Imho nemyslim ze lebanese je az zase taka vhodna do nasich podmienok lebo v najdolezitejsej kvetovej faze, 2 tyzdne pred koncom, pride na slovensko velmi vzdy zle pocasie dazde naposledy prsalo 2 tyzdne vkuse... myslim ze aj to sa dost odzrkadlilo na jej vynose. Zrovna ked som ju sekol zase vyslo.. slnko...
Preto tento krat uz len odrody v strede oktobra

Grower z hustych lesov

Naposledy upravil Smaug1 28-02-2008 v 10:18 AM

Old Post 23-02-2008 v 15:01 PM
Smaug1 je offline   Profil uživatele Smaug1   Find more posts by Smaug1   Foto galerie člena Smaug1   Click here to Send Smaug1 a Private Message   Add Smaug1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 62

Jednoho pozdniho odpoledne jsem prodelal divnej telefonni hovor

,,Cau. Prej jsi vzdycky chtel byt testovaci pilot…‘‘
,,Tyjo...‘‘
,,Potkame se v cas X na miste Y. Prijd vcas‘‘
…jisty imperativ v tom hlasu mi vnukl predstavu sirokych ramen a strach nedovolil oponovat.

Muz mi s pevnym stiskem do dlane vtiskl několik zabalenych palic a a s potresnim ruky mi malem zlomil několik prstu.
,,Na. A dodas mi kompletni report. Hlavickovej papir styl. A Bacha. Smrdi to‘‘

Bylo me první setkani s E-rocket po dobrem pul roce, které jsem travil kouřením nonbluehemp modelu.

Palice standartni kompaktnosti, vzhledem k tomu, ze prosly trimingem nemohl jsem presne urcit procento olisteni. Co ovsem bylo nejvyraznejsi, byla vune, popsatelna jako me malickosti ne zrovna prijemna nekde na pomezi klasického smradu konopi- slangove oznacovanej jako ganjovej smrad- se sladkym, neovocnym pridechem.
Co se plyskyrice tyka, rozhodne prumer.

Vzhledem k tomu, ze tato nabidka prisla v okamziku, kdy bratr rajda nemel co hulit, muzu rict, ze první spek me solidne zboril.
S temi dalšími uz to bohuzel tak slavne nebylo. Vune pri horeni nepripomina vyse zminenou ganju, ale spise opecovavanejsi kultivary s Puvodem, vune je opet dost pronikava.

Celkove zhodnoceni : Po pulrocnim dobrem ulozeni pripomina E-rocket dobrou no name venkovku.
Nic vic nic min. Nic co bych se stydel vytahnout před znamyma, ale nic kvuli cemu bych je obvolával k nezrizene konzumaci…
Vzhledem k tomu, ze jsem tenhle model nepestoval ja, ale mam prehled o outdoorovem portfoliu toho daneho kolegy, vim, ze cokoliv ostatního co ma je lepsi…
Nehlede na to, ze stejne jako v mem Lebanse jsem nasel ve výsledném produktu několik semen.

Sou to vase prachy, ve stejny cenovy hladine jako Blue Hemp se pohybuji provareni hraci jako Nirvana a respektovany banky jako Mandala.

Ja mit tu moznost, narvu svy prachy do chrtanu temhle firmam.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 02-04-2008 v 16:37 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0722940 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív