Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Start 400 W Sylvania prvni pokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Hydroponie 55/12 Příspěvek č. 49






Foto z dnešního dne ještě za tepla...
Dnes 7 den na FS + Ripen. Nějaké změny jsem zjistil, ale nejsou až zase tak ,,bombastické,, jak uvádí jiní kolegové. Myslím, že je to tím že jsem smíchal skoro totožné stimulátory pro poslední, konečnou fázi květeny. Příště buď jedno, nebo druhé, ale už né dohromady. Dám jim ještě tak 2 dny, pak nasadím flushing, kterej mám v plánu dojet na 5 dní, poté kosa....no možná ještě 2 dny total tma.
Jeden z kolegů mi poradil fígl, jak šokem uvést kytku do maximální potence. Učinek je ten že by se poté měla orosit sweet pryskyřicí.
Dělá se to jednoduše,..... vodou o 0°C ( ledová tříšť ) se propláchnou na nějakou dobu - pár minut - kořeny kytí. Jasně, že nej účinek je u hydra, ale dá se to prý třeba i v kokosu.
Vyzkouším to tak na půlce osazenstva a dám vám pak vědět, jak to dopadlo. Účinek není hned, tak po pár dnech.
A tady slíbené fotečky...
Poslední 2 ve velkém rozlišení!!!

Tak co, dali by jste si? :-)) W.

Naposledy upravil Wolker 04-10-2006 v 15:30 PM

Old Post 04-10-2006 v 15:23 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Hydroponie sweet end 64/12 Příspěvek č. 50












Dnes popravčí četa vzala za své...

Všech 12 kytí bylo úspěšně pokáceno při 64/12 a teď nejaké detaily...
Flushing, celých 8 dní, tedy spíše 7, protože posledních 24 hod byly kyti v uplné černočerné tmě. Doufejme tedy že se to projeví na čisté chuti milované cannabis :-)
Dále pak na 6ti rostlinách odzkoušena ledová tříšť, aplikovaná cca 8 minut, což mohlo být jako drobnější šok a o to pravě šlo!!!
Všechny kyti utnuty těsně u kořene a zavěšeny netopýřím stylem v jim blízkém prostředí a tou je zase krásná skříň, kolem které se to stále točí.
Úmyslně jsem skříň nechal pootevřenou cca na 5 cm, aby byl lepší přísun čerstvého vzduchu. Co 15 min se spíná vnitřní ventilátor, který víří vzduch dalších 5 minut. Také jsem ještě použil původní odtah od CT ( ta byla zdařile bez úrazu demontována ) Ten odvádí vlhkost přibližně ve stejném intervalu, jako jeho menší bratr.
Takto zůstane po dobu sedmi dnů, kdy poté začnu ze sušením ve stylu Silikagel, kterého mám přichystaného 3 pytlíky po 1 kile.
Ten týden nechávám proto, ať usychající kyti nemaj tak brutální šok a najíždějí pozvolna na jejich poslední cestu, než budou proměněny v omamný ,,smoke,,
Připojuji poslední fota ještě živých rostlin, pár minut před jejich samotným setnutím...ámen!
Poslední fotky již visících ,,netopýrů,,
Vyjímečně všechny fotky foceny s větším rozlišením (myslím, že kytí si to zaslouží ), pro pokochání vašich zřítelnic.

A nyní uctěme památku minutou ticha... Zdraví Wolker :-(

P.S. Průběžně budu házet info, zda jsem se vyhl incidentům, ve stylu plísní, či jiných nezvaných hostů...

1+2 foto...klasika

3) detail paldy














4)detail kdysi brutálního skrácení hlavního stonku































































9) pohled na dva odlišné kultivary



















10+11) oblíbené srovnání k 1,5 litrové PET láhvi

Naposledy upravil Wolker 13-10-2006 v 22:29 PM

Old Post 13-10-2006 v 22:06 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Hydroponie Zdravim Groweři po nezvykle dlouhé odmlce... Příspěvek č. 51








Je to už pár dnů, co bylo vše totálně vypleněno.

Mezi mými 12 kytí byly celkem 4 s enormně velkou potencí pryskyřice.
Po pokusu s ledovou tríští jsem tak trochu v rozpacích, protože kýženého efektu který jsem od toho očekával se nedostalo.
Že by tak výrazného obsypání jako na již zmíněných 4 kouscích bylo po pokusu i na ostatních šesti ledovou tříští ošetřených kytí?
Ne, dle mého názoru ne.

Co se týče čisté gramáže, kterou všichni určitě chcete slyšet, tak k vážení jsem se ještě nedostal...

Zato připojuji ,,sušené,, fota ať posoudíte sami.

Jen tak okrajově pro Drevokocura...myslím, že mých očekávaných 200g tam určitě bude... :-)

Tak čučte a pište typy.

-------------- !!! POZOR !!! -------------

soutěž

Bývá dobrým zvykem vyhlásit typovací soutěž. Ani já nebudu tento good zvyk porušovat. TAKŽE...

Kdo trefí, nebo alespoň nejblíže uhodne celkovou gramáž, tak:

1. typ ocením 30 semínky
2. typ 20 semínky
3. typ 10 semínky

genetikou výše nafocenou z tohoto threadu.

----- Podmínky soutěže -----

*Pouze 1 platný typ!

*V případě výhry poskytnutí kontaktu PMkou. Výhra bude poslána poštou.

*Uzávěrka do půlnoci 31.12. 2006


TAKŽE???

Kdo má zájem, tipujte :-)

W.

Old Post 05-11-2006 v 19:26 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Pohodička Příspěvek č. 52

Myslim tak 172g tak uvidíme

edited by Jedule - stahuju to do jednoho příspěvku, aby tu nebyla půlka threadu zabraná tipy na výnos
zeleninar - 260g
eso rimmer - 243g na 1 a druhe fotce je vsechen material jo ?
mto1 - 252 g
lubo - 215g
Woo - 217

Naposledy upravil 26-12-2006 v 11:26 AM

Old Post 05-11-2006 v 19:40 PM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 53

První 2 fotky - tak to je celkový výnos :-)
* Proto k porovnání s mobilem *
W.

Old Post 06-11-2006 v 07:57 AM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

232g, myslim, že to vyjde, jinak hezky si to vypěstoval

zlo3lec - 286g
misak - Cau krasa,tak co 278g
Sunseeker - 258,5g
b779 - 223
Sronson - Zdarec K+ a tipuju 249g
Pan Ker - 222g
Inkognito - 213,4g
PsYcHo84 - 212g
Brise - 261,8g
ANK - no vypadá to na 238g.. K+ letí..
MarriHuann - ...256...
zasa - 224,3

Naposledy upravil 26-12-2006 v 11:37 AM

Old Post 06-11-2006 v 08:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 55

Groweři tipujte, tipujte, konec měsíce se neůprosně blíží....

Thx za káčka, vždy potěší....

Teď ve volném čase a při občasné konzumaci ganji začínám kout pikle
cca 150-200 litrového bubleru.
Jak vše bude na papíře, dovolím vám nahlídnout pod pokličku :-)

Zatím hezký a pohodový svátky lidičky...... peace Wolker

Old Post 19-12-2006 v 15:40 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 56

178 g

Sekwoj - 244 g
Tomastaz - 184g a gratulujeme za sklizen
evoluce - 267g
Jebat - 286.6g
hena - K+ a tip: 292g
Gozer - 211g, jinak super thread hehe ,)
hulitko - K+ 239 G
Lenochod - 186g
Hanyz - 204g
mrakoplas - hezkych 263,2g
shrooman - 285,7 g )
Chuck Taylors - 248g

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Naposledy upravil 26-12-2006 v 11:48 AM

Old Post 19-12-2006 v 15:49 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 57

...hmm, díky za káčka, zájem a tipy groweři.
Sic budu mít hodně práce při vyhodnocování, ale stojí to za to!

*** POSLEDNÍCH 9 DNŮ DO UKONČENÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE ***

Takže, kdo jste ještě netipovali, nemeškejte :-)

P.S. Je tady hóóóódně zajímavejch tipů :-))

Zdraví Wolker.

Old Post 22-12-2006 v 16:51 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_Observer
Stálý Člen

Karma uživatele Stoned_Observer - 92% PěstitelskáKarma uživatele Stoned_Observer - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 58

pekne chlape to mas!
tipujem nejakych.........228,3 g
uzi si to.....

Edy - 193,49 g
Sar - 226,5
indi88 - 100g rovnych
Escadro Pablo - 153,5g :-)

....navar mi ďalší šluk....

Outdoor 2006 (NN)

Outdoor 2007 (PW,M1,HG,TOP 44,...)

Ata Tundra -Seedsman seeds Nlite 200 W RED

Naposledy upravil 26-12-2006 v 11:53 AM

Old Post 22-12-2006 v 17:27 PM
Stoned_Observer je offline   Profil uživatele Stoned_Observer   Find more posts by Stoned_Observer   Foto galerie člena Stoned_Observer   Click here to Send Stoned_Observer a Private Message   Add Stoned_Observer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 59

Zdravím všechny po hodně dlouhé odluce.....
Omlouvám se za tak pozdní odpověď, ale času nemám nazbyt....
----------------------------------------------------------------------------------------
Takže mým prvním výsledkem pěstění jsem dosáhl z výše nafoceného seriálu:

279,2 g !!!

Já jsem nadmíru spokojen a určitě semnou i tito výherci:

1. místo tram-ta-da-dááá........ misak s typem 278g

2. místo shrooman typoval 285,7g

3. místo zlo3lec s typem 286g

Výherci budou upozorněni PMkou :-)

Jak bude více času, popíšu účinky :-))

Zatím čao, zdraví Wolker

Old Post 13-02-2007 v 22:20 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zlo3lec
Stálý Člen

Karma uživatele zlo3lec - 61% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 60

poslal někomu ty semínka ?? mě teda ne

Amerika zkažená, bude na kolena sražená

kalkulačka spotřeby el.energie

SoUtH MoRaViA HoMeBoY

Old Post 08-03-2007 v 18:25 PM
zlo3lec je offline   Profil uživatele zlo3lec   Find more posts by zlo3lec   Foto galerie člena zlo3lec   Click here to Send zlo3lec a Private Message   Add zlo3lec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0023690 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív