Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Osobní experiment.....ale jak dlouho?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Frisbeeman
Stálý Člen

Karma uživatele Frisbeeman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 49

Taky se připojuju do klubu. Nehulil jsem od 2.1. 2006 a snad to wydržím až do maturity (tj. rok a půl). Zmizela občasná wypatlanost, paměť se zlepšila, taky sny jsou mnohem zajímawější a barwitější
Jen sem od té doby začal mnohem wíc kouřit a chlastat, tak newím, jestli se mi to wůbec wyplatí

přišel sem, widěl sem, zhulil sem se yak doytek...

Old Post 25-01-2006 v 17:49 PM
Frisbeeman je offline   Profil uživatele Frisbeeman   Find more posts by Frisbeeman   Foto galerie člena Frisbeeman   Click here to Send Frisbeeman a Private Message   Add Frisbeeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 50

Hulit v týdnu s mírou o víkendu bez něj.Chlastat jen občas......


A hlavně se vysrat na zkurvený cigára!!!!!!

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 25-01-2006 v 20:11 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 51

tyhle "osobní experimenty" to je věc zrádná. ale neustále je porušuju. ale souhlasim s většinou-vysrat se na cigára. porád nevim, co je na tom tak nemožnýho, že mi to nejde...

my first time

Old Post 25-01-2006 v 20:46 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leevanec
Nový Člen

Karma uživatele leevanec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 52

No já poslední měsíc loňských prázdnich hulil každý den (před tím tak 1,2x /týdně) a už mi to lezlo fakt na hlavu, pořád mě to bavilo-léto pohoda, ale už jsem zapomínal běžne slova a byl takový unavenější. tak sem si řek že od zaří až do kocne školního roku, než udělám školu, nehulím. S tím, že budu rád když to poruším jen pár krát(silvestr, nározky,spontání akce). Dařilo se, první ho prda jsem si dal po měsíci, pak zas dlouho nic, pak uplně do kaše, zase do kaše, sase dlouho nic. No za tu dobu jsem hulil tak 10x. Ale jsem rád protože jsem se naučil jednu dobrou věc a to říkat" NE". Před tím sem si hulil když vždy když byla možnost, ale ted sem k tomu získal nadhled. Aspoň doufám.

A dneska mě napadla skvělá věc. koupil jsem totiž sáček skunku, že ho o víkendu zkouříme... Ale bude to jinak. ubalim si čisté brko, uložím, zapečetím, schovám a zkouřím ho až za tři měsíce jestli udělám absolutorium. A to té doby nebudu hulit, tentokrát už fakt ne. budu se hezky těšit na to brčko, které si zapalím už jako Dis. Jo jo to bude krása...




Všeho s Mírou

I'm smokin' in the rain,
just smokin' in the rain.

What a glorious feeling, and
I'm happy again.

Old Post 01-02-2006 v 11:05 AM
leevanec je offline   Profil uživatele leevanec   Find more posts by leevanec   Foto galerie člena leevanec   Click here to Send leevanec a Private Message   Add leevanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

jo, všeho se mnou!!!

Old Post 01-02-2006 v 14:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karamelman
Nový Člen

Karma uživatele Karamelman - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 54

jak pravil pan Locke "možnost volby, rozhodování mimo instinkt je to jediné co nás dělí od..toho kaňoura" nebo jaxitaxinjaktak

bonga špeky vodnice hulení kamsepodíváš má Karameloň a věčí uspokojení mu dělá co ?? NEHULIT oujéé, to rači ohulim pořádnou dízu, OU ZóN !!!

Old Post 01-02-2006 v 16:38 PM
Karamelman je offline   Profil uživatele Karamelman   Find more posts by Karamelman   Foto galerie člena Karamelman   Click here to Send Karamelman a Private Message   Add Karamelman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Palec dolů Nehulit?COŽE!? Příspěvek č. 55

Void: taky nechápu, proč někdo na pěstitelském a huličském serveru přestává hulit .......přitom náš nepřítel jsou cigára!!!

Kurwa, jsem to vydržel 16 dní a pak jsem se sám na sebe nasral, že si něco zakazuju a protože mám rád svobodu , koupil jsem si krabku....kurwa!

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 01-02-2006 v 18:58 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberMan
Stálý Člen

Karma uživatele BomberMan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 56

Sakra to mám jen já takový štěstí že než mi ty cigára začli chutnat tak se mi zprotivili že neberu ani za trest?

Early Misty 2006

Old Post 02-02-2006 v 20:00 PM
BomberMan je offline   Profil uživatele BomberMan   Find more posts by BomberMan   Foto galerie člena BomberMan   Click here to Send BomberMan a Private Message   Add BomberMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 57

Apofiss & VoidMAN:
Jestli hulíte víc než je normální, tak ono na vás taky dojde. Možná za 5 let, možná za 7 ale pochopíte. Nehulím, abych mohl zase začít hulit a měl z hulení požitek a né nepříjemnosti.

Old Post 03-02-2006 v 14:04 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 58

UUU. Já jsem si taky opčas vysadil, ale měl jsem pak špatnou náladu. Přeci jenom je to antidepresivum . Ale v březnu květnu pojedu do Holand, tak si před tim skusim dát tak měsíc, aby jsem moc neutracel .

to leevanec: Jsem si taky schoval špíčka a když jsem ho pak hulil vůbec mě nezmrskal, tak dofám že dopadneš líp.

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 03-02-2006 v 15:21 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 59

to apofiss:

GRower = pěstitel

takže můžu nehulit ale můžu pro svý potěšení jen pěstovat. Prostě mě nebaví a už ani neláká hulit ale jen pěstit. To že někomu vadí že tady lidi mluví o tom že nehulí a někdo to odsuzuje mi připadá jako hloupost.

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 04-02-2006 v 08:14 AM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 60

já tomu nehulení říkam, že hulim listy....ponevadž čekam na šišky...
cigara jsem zredukoval stylem....chceš kouřit? dej si špeka... vyborně to funguje...takhle si dam tři lisťáky a ani nejdu kouřit (no na balkoně....v takový fujavici)

ps..tři nebo čtyři

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 04-02-2006 v 11:05 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 61

ale zase ty tři lisťáky ti rozsračkujou plíce jako karton

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 05-02-2006 v 08:21 AM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 62

No já zatím držím už týden ale nemám v úmyslu přestat hulit- ŽIVOT JE JENOM JEDEN NE ???
A myslím si že to zítra padne jestli půjdu za kamošem.
Možná to je taky tím že nikdo nic u sebe neměl a nebylo co hulit

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 05-02-2006 v 10:47 AM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 63

a cigáro si dám občas.No spíš nějakého prda z cíga.Na rozjetí s tavu je to nejlepší

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 05-02-2006 v 10:48 AM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 64

Mám pro vás pár poznatků o přestávání. Přestat lze a je to děsně jednoduchý, fakt ukrutně. Když prostě někde uvnitř najdete důvod proč skončit. Najít v něčem smysl. Já si říkám, že až najdu nějakou bezva holku tak přestanu, ale to stranou. Prostě moji kámoši mi tak nějak začali dávat na jevo, že už bych přestat nedokázal. Já přestávat nechci, ale řekl jsem si, že zkusit to by stálo za to. Nemluvil jsem o tom s nimi, tedy né se všemi... Ale zkusil jsem to. První den kdy jsem chtěl přestat jsem se ráno vzbudil. Uvědomil jsem si, že jsem doma sám a už to jelo. Když jsem si dával tak třetího prda tak jsem si vzpoměl, že přestávám. No tak jsem to típnul a že nebudu hulit. Celkem v pohodě... Odpoledne jsem si vypracovával otázky na maturu a vše bylo v klidu. Už kolem páté večer jsem začal přemýšlet. THC uležono v mém těle mi začalo volat do mozku. Prostě skončilo to tak, že jsem si řekl, že když už jsem hulil ráno tak bych tento den stejně nemohl počítat a tak jsem se zhulil. Druhý den jsem si řekl, že to ještě odložím a odložil jsem to znovu na neurčito. Je těžké přestat když máte hulčo doma. Myslím si že psychickou závislost mám, ale stejně se s tím porvu. Nepřestanu na stálo což by bylo nereálné, ale začnu tím, že budu hulit méně, třeba jednou deně... Pak to pesunu jen na výkendy a pak to zkusim přastat na furt. Ale ne do konce života, bude to jen pokus. Hulení mám rád a nehodlám se s ním zatím loučit...

Old Post 05-02-2006 v 11:03 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1613130 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív