Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 70W, pokus č1.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 49

no anti, uprimnou soustrast... minutu ticha za kyti

tak takovou zkusenost opravdu nemam. myslim ze mlada vi ze kdyby to smikla z niceho nic a bez duvodu tak se zych to asi nevydejchal... TAk vi ze je to pro me dulezite tak to nenici, vi ze je zbytecne se hadat... Ale nejak jsem nepochopil proc to vlastne smikla?

Old Post 10-01-2006 v 05:43 AM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anti
Stálý Člen

Karma uživatele anti - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 50

protoze jsem se o kyti staral prej vic nez o ni... ted jsem nakoukl do skrine a zas tak hrozny to nebude, neco tam zbyde, jen mam obavu jestli mi nahodou nezloutnou listy, tobe jsem koukal ze taky trochu. tak co s tim?

***** 70W pokus č.1 !!! *****

Old Post 10-01-2006 v 08:39 AM
anti je offline   Profil uživatele anti   Find more posts by anti   Foto galerie člena anti   Click here to Send anti a Private Message   Add anti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 51

njn anti, holt se radsi na ty kytičky vyser a začni se věnovat svojí milý sice se s ní nezkouříš,ale zase dobře vykouří,né? Jinak tímto zdravim antiho slečnu.Doufam,že mi neušlape,až se zase potkáme. Pro jistotu si vezmu čepici,kdyby zase chytla nějaký stříhací manýry a chtěla mi třebas zakrátit mojí bujnou kštici pořád se směju no tak dost.... to už by stačilo ......

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 10-01-2006 v 09:17 AM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 52

na to zloutnuti jsem jeste neprisel, nevim cim to je... ale jestli uz nebudes chtit nic pestovat tak ja si po sklizni pro tu skrinku prijedu. doce na ni lpím.... Hodne zdaru, musis pritelkyni zpracovat.. mlada se taky podala a jak ji to ted hučí v kuchyni....

Old Post 10-01-2006 v 10:46 AM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anti
Stálý Člen

Karma uživatele anti - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 53




jsem zjistil ze mi zloutly jen predni asi dva listy a to kvuli tomu ze kdy sem zaviral dvirka tak oni se tam jako nevesly a lamaly se dolu, ted jsem na jeden sahl a on upadl.. (takze byly nastiply). Tak snad to bude dobry, pro jistotu jsem zredil hnojko. Ta skrin to je jasna vec, jestli budu dal pestit, tak neco sestavim. A jestli si zvykne, to fakt nevim...

jeste tu mam par fotek 1- 2- snad neco z toho bude 3- tak celkove

***** 70W pokus č.1 !!! *****

Naposledy upravil anti 11-01-2006 v 11:29 AM

Old Post 11-01-2006 v 10:32 AM
anti je offline   Profil uživatele anti   Find more posts by anti   Foto galerie člena anti   Click here to Send anti a Private Message   Add anti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 54

No to vypadá pěkně. Tam je ještě toho ke zhulení.Teda jestli pani antiová nedostane zase záchvat Ne,už toho necham.Škoda těch horních makovic,co už nás pozorujou z věčných lovišť. Těmhle pěkně sviť a ještě si pochutnáš

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 11-01-2006 v 11:39 AM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bhang
Stálý Člen

Karma uživatele bhang - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 55

ty vole, hustý, já to tušil. Hlasuju taky pro ten nekompromisní zámek na skříň. Ale když bude chtít, tak ti to může zkurvit, jak chce, že jo. No, zkus jí to vysvětlit, že jestli eště ublíží tvejm miláčkům, tak jí taky ublížíš..
Ale taky to mohla třeba zalít kyselkou sírovou a neměl bys nic. Hodná holka..
No, to sou ženský.
Drž se, zelený bratře...čus, jdu na zkoušku...shit...

Jsem příliš urozený na to, abych byl vlastněn, nebo byl druhým v ředě, nebo užitečným sluhou a nástrojem kteréhokoliv státu světa.

Old Post 16-01-2006 v 10:40 AM
bhang je offline   Profil uživatele bhang   Find more posts by bhang   Foto galerie člena bhang   Click here to Send bhang a Private Message   Add bhang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anti
Stálý Člen

Karma uživatele anti - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 56

zalejt kyselinou?... tak vis co jsem se dozvedel, uz vim proc mi zloutnou kytky... jak byla v dobry nalade tak kytickam dala dva panaky OBMka a dva panaky to je tak na 10litru vody... chudinky
Hned jak jsem to zjistil tak sem je prolil vodou,ale nevim jestli se chytnou...
ted maj jen cistou vodu, ale skoda mluvit....

***** 70W pokus č.1 !!! *****

Old Post 17-01-2006 v 11:47 AM
anti je offline   Profil uživatele anti   Find more posts by anti   Foto galerie člena anti   Click here to Send anti a Private Message   Add anti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bhang
Stálý Člen

Karma uživatele bhang - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 57

Zabít málo!
Teda, asi nemá cenu pěstovat, když nevíš co ti s tim mladá vyvede, zrovna, když to začíná dozrávat.
To je síla. Tohle by se mě dotklo...eště, když ti ty kytičky takhle hnusně otráví...to hnojivo bude i v palicích.
No nic... Ale tohle se nedělá...fuj, styď se Antiho stará.

Jsem příliš urozený na to, abych byl vlastněn, nebo byl druhým v ředě, nebo užitečným sluhou a nástrojem kteréhokoliv státu světa.

Old Post 17-01-2006 v 12:29 PM
bhang je offline   Profil uživatele bhang   Find more posts by bhang   Foto galerie člena bhang   Click here to Send bhang a Private Message   Add bhang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 58

anti, ja uz kytku vcera podfik protoze se mi nejak nezdala.. Prolej to vodou a za par dnu to rizni....

Old Post 17-01-2006 v 13:09 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 59

Hehe, ty paličky vypadají jako kdyby meli bejt zraly na nabiti do sklenenky....co palička-to sklo a kvalitní ZLO

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 17-01-2006 v 17:16 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anti
Stálý Člen

Karma uživatele anti - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 60

Tak jsem koukl do skrine, par listu zlutejch ale jelikoz to tenhle tyden posklizim, tak to docela prezilo... vodou to prolivam uz 2 tydny, takze doufam ze to chutnat hnojkem nebude, jelikoz OBM pekne smrdi spis nez kytce se to mnozstvi hnojka nelibilo kokosu, po ty davce chyta plisen, takze nejvyssi cas sklizet. Urcite vynos nebude jaky jsem predpokladal, ale zkusenost dobra...
jeste zitra udelam naky fotecky.

***** 70W pokus č.1 !!! *****

Old Post 22-01-2006 v 21:16 PM
anti je offline   Profil uživatele anti   Find more posts by anti   Foto galerie člena anti   Click here to Send anti a Private Message   Add anti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

Ona škodí věcem, které máš rád, ty škod věcem, které má rada ona!
Takové malé tipy:
-řekni její matce, že je čubka
-v noci ji udělej na vlaseh pruh strojkem
-nalí do její kosmetiky zkvašená vajčka
-pokud má suché vlasy, a používá kondicioner, tak jí ho mixni s odmaštovačem
Najít se toho dá hodně, přeju hodně uspěchů!

Old Post 23-01-2006 v 00:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anti
Stálý Člen

Karma uživatele anti - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 62





tak par poslednih fotecek...

***** 70W pokus č.1 !!! *****

Old Post 23-01-2006 v 08:55 AM
anti je offline   Profil uživatele anti   Find more posts by anti   Foto galerie člena anti   Click here to Send anti a Private Message   Add anti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 63

Mokný fotečky anti Pak písní,jak to chutná a nakládá.Čus

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 26-01-2006 v 11:12 AM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anti
Stálý Člen

Karma uživatele anti - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 64

Tak jsem si to rozmyslel, se totiz vzpamatovaly, tak sem si rekl ze jeste tak dvakrat pohnojim, a tak pristi tyden bych mohl zacit susit. Pokazdy kdyz kouknu do skrine tak je tam naka zmena, coz me tesi, Posledni dobou jsou ty zmeny pozitivni

***** 70W pokus č.1 !!! *****

Old Post 30-01-2006 v 09:41 AM
anti je offline   Profil uživatele anti   Find more posts by anti   Foto galerie člena anti   Click here to Send anti a Private Message   Add anti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-10-2009 - Muj 70W pokus - 43 odpovědí
13-06-2005 - 110W pokus o sog - 41 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1231050 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív