Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Legion Etrangere aneb boj proti corkarum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 49

to xerthon: a ked tam tie pasti nebudu, tak ho ani nic nenasere a este si aj s kludom odnese rastliny.

Old Post 14-09-2005 v 00:48 AM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

co z toho nasrani?fajn pocit,vim.Ale ten te stejne nezkouri a nejvic nasrany budes ty.A čorkar si bude kytek vazit,bo se o ne zaslouzil svou krvi:-)
Spis to chce vychytat dobre misto,chodit na nej sam,vypadat ze nejste v lese poprve a hlavne si hlidat zada.

Old Post 14-09-2005 v 06:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 51

hmm ale tohle ti bohuzel vzdycky nepomuze. ja kdyz du na svy mistecko tak naslapuju jak commando a otacim se furt, kdyz vylejzam z krovi vzdycky si jako zapinam poklopec jako ze sem tam byl chcat. jestli to pomaha si promluvime za tyden, az bude sklizeno..

Old Post 14-09-2005 v 08:37 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marklar
Stálý Člen

Karma uživatele Marklar - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 52

Ja mam celkom vpohode napad ako odplasit nejake corky abi kradly. urobte si kopiu plastyckej trhaviny z plastelyny. dajte dva sulky sivej a bielej plastelyny ku sebe a vtlacte do nich cerveny a modri drotik. tieto dva sulky prilepte elektrikarskou lepiacou paskou o uplne spodnu stonku a drotiky vedte nad zemou abi boly viditelne. tie drotiky potom len dajte do nejakej ciernej plastovej skatule. do skatule dajte trochu zelezneho srotu abi to hrkalo kebi to chcel zdvihnut. skatulu inak zamaskujte hocicim co vidite okolo seba. . . . . .co mislyte co biste si pomislely kebi ste videly travku chranenu plastyc. trhavinou?

Old Post 14-09-2005 v 13:49 PM
Marklar je offline   Profil uživatele Marklar   Find more posts by Marklar   Foto galerie člena Marklar   Click here to Send Marklar a Private Message   Add Marklar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

a nebo rovnou na ostro s tou trhavinou:nebudu kourit ja,nebude kourit nikdo.Nebude kyticka a nebude ani čorkař,jen krater

Old Post 14-09-2005 v 13:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 54

hej to je good napad, jeste pridat nakou cedulku s varovanim (lebka s hnaty beware land mines ). ale fakt nevim kdo by to sezral, to by se to muselo udelat fakt verne.

Old Post 14-09-2005 v 14:46 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 55

ty vole jo poprdeli napad... len neviem ci by to fungovalo ale mozno aj hej

Old Post 15-09-2005 v 23:49 PM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 56

Tak se taky musim pochlubit-tenhle rok corky utrely nos!!! sklidil jsem svou krasavici a uklidil nastrahy svet je nadherny!! tak drzim palce aby jste se v brzke dobe meli jako ja

Old Post 16-09-2005 v 11:35 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 57

Musim sa vam zverit, co sa mi dnes rano stalo, ked som isiel na policko.

Pozorne sa usadte a citajte: Takze okolo deviatej rano som si zmyslel, ze sa idem pozret na moje kvetinky. Moje policko mam na starej polnej ceste medzi dedinami a je to vlastne na starom velkymi burinami zarastenom a zabudnutom Hnojisku. Takze auto som si nechal medzi krovim, tak aby ho nebolo vidiet asi 100 m od mojho policka, nahodil som zelenu maskacovu bundu, ako vzdy, zavrem auto a kracam smerom na tu zabudnutu kopu stareho hnoja, a ako sa tak pozeram tak tam trci nejaka vysoka burina, ktora tam nikdy nebola, poznam to tam ako vlastne boty, myslel som si ze mam nejaku haluz z unavy, tak som zacal bezat, bol som odtial asi 100 m, ked som tam dobehol, tak som sa hned postavil na murik hnojiska a to co som videl, mi uplne zovrelo zaludok, az sa mi chcelo grcat, v momente sa mi nacele objavil studeny pot a puls som mal tak 150, po krasnych kvitnucich rastlinkach 4 diery, tak som sa znovu postavil na mur a pozeral som do strasne velkeho kukuricneho pola, ale nespozoroval som ani picu, tak som rychlo utekal k autu nastartoval a zacal som sa hore dole premavat po polnej ceste a checkovat, ci nejakeho hajzla nestretnem, ale nic. Tak som isiel naspat k hnojisku vystupil som z auta, znova sa postavim na murik a zapalujem si cigaretu, v tom mi udre do oci stary modry bicykel pohodeny na zemi na okraji pola s kukuricou, hned som bezal k nemu a v hlave mi preblezklo, ze ta kurva bude blizko niekde v kukurici a ze ta burina, ktoru som z dialky videl nahnojiskui trcat, ze to bola jedna z mojich rastlin a ze si ju akurat odnasal, tak som isiel preskumat kukurici okolo bicykla a boooom do oci mi udreli moje rastlinky aj s kyblami, boli asi za 10 riadkom v kukurici asi 6 metrov od bicykla, spadol mi zo srdca brutalny balvan, prisiel som k bicyklu vitiahol nozik a pneumatiky rozrezal tak na 20 stychov po kolesach som mu poskakal tak, ze uz potom vobec ako kolesa nevypadali a v amoku zlosti som dosireho kukuricneho pola zacal kricat, ty zebrak odrezem ti hlavu, zabijem ta, ked ta najdem a pod.
Nemal som pri sebe mobil tak som musel ist s autom rychlo domov a zavolat kamosovi, aby mi pomohol premiestnit rastliny, hned ako som mu zavolal, tak som bezal naspat, asi o 20 min, prisiel kamos, ktoremu som vsetko vyrozpraval a rastliny, okrem ineho strasne kosate 2 early skunky a 2 durbany sme previezli autom uplne inam , zalial som ich a vyzera to, ze sa vzchopia. Na bicykel sme sa boli pozret dnes v noci, a uz tam nebol, ale ja som si na nho spravil znacku na kostre, vyskrabal som do laku hviezdicku, lebo som tusil, ze si ho zebere naspat a ucinil som tak aj preto, lebo bicykel mi bol dost povedomi, a hlavne zadne koleso oblepene zltozelenou lepiacou paskou. Ked toho hajzla chytim, tak mu rozsupujem xicht a fotku poslem sem na grower, verim ze sa vsetci ocorovany potesia.

Zdar Ragnar

Old Post 18-09-2005 v 01:20 AM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 58

jj nahoda je blbec na mozna jsi byl az moc militantni, ale na corky bohuzel nic jineho neplati. tak at hezky dokvetou.

Old Post 18-09-2005 v 08:51 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 59

S policajtem na políčku

Tak jsem šel přesadit ty svoje holky abych měl konečně klid. Při vyrývání kytek mi docela překvapilo že vzhledem k velikosti kytek (2,5 m) zabírají kořeny celkem málo. No vyryl jsem bal, posadil ho na pytel a poponášel k novému poli jen asi 50 m daleko, byla do fakt makačka, lilo ze mě jak z vola jak jsem to protahoval 2 metrovejma kopřivama, nadělal jsem dost rámusu nadával jsem při tom jako špaček. Konečně zarývám lopatu k poslední kytce když slyším kroky.....Hned jsem si řekl že to musí být ten zmrd co mi to tam chodí drbat tak jsem se s lopatou schoval za keř a čekam kdo tam vleze....byl to myslivec s brokovnicí, asi mě viděl nebo slyšel a šel se mrknou co se děje. Hned se ptá "co tady děláte" já mu říkám "přesazuju kytky, nějaká kurva mi to tu krade" (co jinýho když máte v ruce lopatu a v druhý kytku) a von vytáhnul průkazku POLICIE ČR a řáká "víte co je tohle" já na to že asi průkazka do knihovny. nehnul ani brvou a chtěl po mě občanku, já mu řekám že když jdu do lesa přesazovat kytky tak že si ji neberu a tak mě začal šacovat, strkat ruce do kapes a tak. Fláknul jsem ho přez ruku a řikam že jestli se mu líbí mladý klucí a chce si sahnou že se teda jako můžem domluvi a ať toho nechá že v civilu ani ve službě a v munduru si tohle dovolit nemůže, že na přesazování kytek s sebou do lesa nenosím samopal ani granáty, že v kapse prostě nemam nic co by ho mohlo zajímat. Nechal toho a ptá se jestli je to přestupek nebo trestnej čin, já na to že to by snad měl vědět von když je policajt. A začal jsem mu jako vysvětlovat že to tak nějak není ani to ani to, že nevadí zasadit do země semínko kytky která tu roste už milion let a že to lidi pěstujou odnepaměti no prostě jsem ho chtěl naučit hulit začal oblejzat okolo pole kde jsem měl vyšlapanou cestu k tomu novýmu políčku a cesta kopřivama ještě nebyla zamaskovaná, když se tam šel podívat tak jsem si řekl že spolu asi špeka nedáme tak jsem na něj zařval že tam stejně nic nestřelí sebral jsem bagl, kytku a hnal si to k autu a fofrem odjel. Byl celou dobu hrozně nepříjemnej a důležitej, prostě děsně nafoukanej policajt co odhalil toho drogového dealera přímo při výrobě těch omamných látek. Jestli tam ty kytky nechal nebo to rozdupal nevim. Musim se tam jít ještě mrknout a znova přesadit o větší kus dál, už vím kam. doufam jen že tam nebude na mě čekat zasahový komando, třeba mě pak uvidíte na nově ve zprávách.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 19-09-2005 v 18:14 PM

Old Post 19-09-2005 v 17:59 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 60

hihi huste, ale podle jeho chovani bych ho spis tipnul na myslivce co si nekde sehnal neplatnej prukaz policie..komando tam na tebe cekat nebude, spis rozdupany kyti..

Old Post 19-09-2005 v 18:15 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 61

Neee fakt to byl fízl, zdál se mi nějak povědomej když tam přišel a o víkendu jsem ho zahlíd v policajtský káře. No moc nadějí těm kytkam nedávam

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 19-09-2005 v 18:28 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakenick
Stálý Člen

Karma uživatele fakenick - 41% PěstitelskáKarma uživatele fakenick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 62

hlavne si nekdo nemyslete, ze kdyz to budete mit na zahrade, ze je to v klidu. Ke me prisli dva dny pred sklizni. Z osmi kytek mi nechali spodky ctyr. Aspon neco, ale stejne k nasrani. Takovy pekny tmavy pocukrovany byli. Do skleniku samozrejme vlezli.Kua

I use GNU/Linux, because GNU/Linux is like a teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!

Jakou hodnotu mohou mít příspěvky od lidí, kteří nezvládají gramatiku 1. stupně ZŠ? Dyslexie a dysgrafie zas tak rozšířená není...

Old Post 21-09-2005 v 22:26 PM
fakenick je offline   Profil uživatele fakenick   Find more posts by fakenick   Foto galerie člena fakenick   Click here to Send fakenick a Private Message   Add fakenick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 63

hruza, fakt v cechach kdyz neni neco prisroubovany 15cm do betonu tak to nekdo driv nebo pozdejc corne..

Old Post 22-09-2005 v 12:56 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

jezis: ani beton .Dyt uz se u nas kradou bankomaty ze zdi :-)

Old Post 22-09-2005 v 15:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1214700 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív