Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » můj první joint / spek, brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Jaké bylo tvoje první zahulení?
Nic se nedělo
Bylo mi špatně, nesedlo mi to
Normálka, jako každý - parádně zkouřenej
Nepamatuju si to už přesně
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
fumador
Nový Člen

Karma uživatele fumador - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 49

to 4C3: to by mě taky docela zajimalo, proč ty účinky nejsou na poprví skoro žádný.
já osobně si myslim, že většina lidí...většina....ne všichni...to zkusí když jsou dost mladý a kouří něco co přitáhnou stejně starý kamarádi , který to vod někoho dostanou, a stejně jako ten co to kouří poprví, o tom nic moc neví a klidně si můžou myslet že maj nějakej dobrej model a přitom můžou mít jenom nějaký hnusný listí...........ale samo že to neni u všech, může to bejt jedno ze spousty vysvětlení, proč lidi nejsou na poprví nic moc zhulený........ale stejně by mě zajímalo proč nejsou i když vybafaj nějakej hustej model?.......ale zas na druhou stranu jsou i tací co sou po prvnim zakouření total...jak jeden muj kámoš, byla to taková pomaturitní oslava na jedný chatě, dal si s náma pár prdů, furt jako že je to nějaká sračka, že nic necejtí a ták...jenže po čtvrt hodině si od něj půjčil další kámo telefon ( novej co dostal od rodičů) a během další čtvrt hodiny lezl po kolenou ve tmě před chatou mezi smrčkama a řval na celý kolo že ztratil telefon, že ho máma zabije.....no a ten co si ten telefon od něj půjčil, ho zmerčil šel za nim, jako že ten telefon mu přeci pučoval, tak co takhle plaší, a že tady ho teda má...a von na něj..." nech mě bejt ty debil, já ztratil telefon do pí.., nech mě já ho musim najít jinak mě máma zabije" a ikdyž mu ho celou dobu ukazoval že ho má on, že mu ho před chvilkou půjčoval, tak ten blázen tam po kolenou lezl jěště asi 20 minut.a když se uklidnil a smířil s tím že ten telefon "ztratil" šel za nim ten kámoš znova a von prej na něj že to neni možný, že je skvělej že ho našel a kde ho prej našel a že mu prostě hodně děkuje....no total ........páni, koukám že sem se tu nějak rozepsal...no nic majtě sa

houhou

Old Post 05-11-2002 v 06:35 AM
fumador je offline   Profil uživatele fumador   Find more posts by fumador   Foto galerie člena fumador   Click here to Send fumador a Private Message   Add fumador to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

první joint??? Příspěvek č. 50

na první hulení pamatuju... bylo to z faje, ale první špek??? a není to jedno??? !!!!

Old Post 06-11-2002 v 12:23 PM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 51

mariman
prvni joint je proste prvni ne ?

keep
balkon 2002

Old Post 06-11-2002 v 12:34 PM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

2 prdow Příspěvek č. 52

hmm... to určitě byl,ale je mi celkem jedno kdy byl, pamatuju uplný začátky a to mi stačí!!! ani nepamatuju prvního voďára,kbelík, sklo... to je sakra jedno ne???

Old Post 06-11-2002 v 12:40 PM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 53

je to jedno, dyt te nikdo nenuti sem psat
jak de videt, tak spousta lidi si svuj prvni joint, kybl, fajku pamatuji, pze to bylo poprve..

keep
balkon 2002

Old Post 06-11-2002 v 12:51 PM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hofa
Stálý Člen

Karma uživatele hofa - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 29 

----------- Příspěvek č. 54

No jasně. Můj první joint vůbec nebyl joint ale vyklepaná Petra do které jsme s kámošem nacpali něco o čem nám jinej kámoš řekl že to je tráva. Moc si z toho nepamatuju protože to bylo moc dávno (8 let zpátky) ale vím že za náma přišla nějaká mařka ze třídy a mi jsme se jí řehtali do xichtu strašně dlouho.....

free smoke for everyone!!!

Old Post 06-11-2002 v 21:21 PM
hofa je offline   Profil uživatele hofa   Find more posts by hofa   Foto galerie člena hofa   Click here to Send hofa a Private Message   Add hofa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyB
Nový Člen

Karma uživatele TommyB - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 4 

Pohodička Příspěvek č. 55

Můj první joint? Asi ve 14 na vesnicky disco. Nic moc asi špatnej model..

[Edited by TommyB on 07-11-2002 at 11:29 PM]

Old Post 07-11-2002 v 22:27 PM
TommyB je offline   Profil uživatele TommyB   Find more posts by TommyB   Foto galerie člena TommyB   Click here to Send TommyB a Private Message   Add TommyB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nikodym
...spise THCdym!

Karma uživatele Nikodym - 4% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 70  

Pohodička Příspěvek č. 56

Prvni huleni? No to je celkem jednoduchy! Je to asi tak 3 roky. Jsem nekurak. Vsechno jsem vykaslal, takze z toho nebylo nic. Pak jsem to zkusil asi jeste dvakrat a nechal toho! Joint proste nebyl pro me. Zmena prisla az kdyz jsem rozhodl, ze si neco vypestuji, abych si z toho mohl neco uvarit. To je asi 2 mesice. A to mi tahne na 30. Dostal jsem od bratranka vetyvku se seminkama, co sklidil na zahrade. Vlastne mu to vypestovala babicka!!! To byste nerekli, co? Jeste nadavala, ze jim jednu kytku ukradli primo ze zahrady. Zavzpominala, jak za jejiho mladi se to pestovalo na Slovensku na polich. Ale to jsem odbocil. Vetyvku jsem ususil a pak uvaril bhang. Byl jsem na to sam a pekne si to uzil! Mel jsem i synestezii (videl zvuk Pak udelal party, vypili jsme bhang s kolegama z prace a jeste se do toho dohulili pres vodni dymku. Bylo to super! Jeste cely dalsi den jsme na sebe pojukavali v praci No zmena v mem zivote je to naramna. Mam z toho rozhodne lepsi pocit nez z alkoholu a to uz mi roste zahradka dle poznatku z groweru! At zije!! Fotecky budou v galerce! Sakra to jsem se rozepsal! No kdyz jsem v tom, tak jeste napisu svemu poslanci, at predlozi navrh na legalizaci!

Nechť vás provází kouř!

Čokoláda - je něco jednoduššího?

Old Post 07-11-2002 v 22:54 PM
Nikodym je offline   Profil uživatele Nikodym   Find more posts by Nikodym   Foto galerie člena Nikodym   Click here to Send Nikodym a Private Message   Add Nikodym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tschaara
Nový Člen

Karma uživatele tschaara - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 5 

Obecné Příspěvek č. 57

No, kdyz sem to hulil pooprvy, tak sem vubec nebyl zhulenej (proč?), no proste to se mnou vubec nic neudelalo. Ale chci vam napsat kdyz sem byl poprvy PORADNE mimo. Bylo to letos v Brne na Invexu (to je ten veletrh s pocitacema) na skolnim zajezdu. Meli sme tam s kamosema asi 12 brček (dobry modely) a ja byl uplne absolutne zhulenej, skoro nic si nepamatuju.Byly to fakt vostry stavy, hafo lidi, no proste haluz jak svine.Jo, vim ze sem si sel pro langose, stanek byl asi 20 metru daleko a ja se za tech 20 metru ztratil a pak sem se nemoh dostat zpatkyl a bloudil sem tam fsude vokolo.

P.S.: Uz se tesim na pristi rocnik

Old Post 11-11-2002 v 10:13 AM
tschaara je offline   Profil uživatele tschaara   Find more posts by tschaara   Foto galerie člena tschaara   Click here to Send tschaara a Private Message   Add tschaara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mia
Nový Člen

Karma uživatele Mia - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 6  

Pohodička Příspěvek č. 58

Nóóó jasně, první špek, ten se fakt nezapomíná. Byli jsme s kámošema v lese. Trochu už se stmívalo, jenže nám se zase docela rozjasňovalo a tak jsme si celou cestu domů zpívali "Svítí, svítí slunce nad hlavou." No docela haluz. Jó a taky jsme si trochu zašli - asi tak 2km - než jsme dorazili domů.

Mia

Old Post 12-11-2002 v 22:35 PM
Mia je offline   Profil uživatele Mia   Find more posts by Mia   Foto galerie člena Mia   Click here to Send Mia a Private Message   Add Mia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jane
Nový Člen

Karma uživatele Jane - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 59

..at vzpominam jak vzpominam.. taky nemuzu prijit kdy to presne bylo.. a jestli bylo prvni... ach ta pamet..

Old Post 13-11-2002 v 10:38 AM
Jane je offline   Profil uživatele Jane   Find more posts by Jane   Foto galerie člena Jane   Click here to Send Jane a Private Message   Add Jane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sans.le.nom
Stálý Člen

Karma uživatele sans.le.nom - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 35 

Obecné prvni speq Příspěvek č. 60

no taq prvniho speka sem dal loni o prazdkach s kamosem (to mi bylo 19). ja uz dlouho byl pro legalizaci a tak, ale nejaxem se nepidil kde bych naky huleni sehnal, taxem proste nehulil a spis studoval teooooriii mno s kamoshem sme se taky o huleni parkrat bavili a von ze jako at to zkusim, takze proc ne, kdyz to nejni navykovy, ze?
takze sme vyrazili na party, nemel nic ubalenyho, takze mu to trvalo desne dlouho, balili sme to brcko (blueberry) na ulici pod lampou paxme si sedli v parku na nakou prolyzacku, odpalili to brco a kecali a ja furt ze jako to se mnou nic nedela a kamosh furt ze to jako nic, ze prvni vetsinou nikomu nic nedela no ale paxme se zvedli, ze jako pudem na tu party a ja sel malem na drzku, pacto i kdyz sem mel uplne cistou hlavu, taxe mi motaly nohy jak starymu spitarovi. ten vecir sly este 2 brka, s vetsim ucinkem, pamatuju si akorat to, ze na to posledni sme vzali myho bratranka a on pak kamosovi po me vzkazoval, ze at pochavalim jeho huleni. a kamos se mi tlemil ze prej me tah dom, co je blbost, pacto ja sel 3 kilaky od vlaku pesky sam.
dalsi dva speky si pamatuju, to ten kamos sehnal orangebud, takze sme zase vyrazili na party, prvni brko nic a to druhy absolutni mazec a ulet, ve spojeni s technem faaakt husty stavy, cejtil sem se jak v tunelu a kopak porad bil BUCH BUCH BUCH BUCH parada. jo a tam s nama byl takovej typ, kterej pak pokazdy, kdyz sem ho potkal, tak se ptal, kde mam toho kamu s tim hustym hulenim jooo orangebud je orangebud je orangebud
a jezto mi ten muj kamos dal na jare naky semena, taq mam ted huleni svy vlastni

co se tyce toho, ze prvni spek nic nedela: thc ma negativni toleranci, to znamena, ze cim vic hulis, tim vic to na tebe pusobi (teda aspon myslim )

boom...

Old Post 13-11-2002 v 17:55 PM
sans.le.nom je offline   Profil uživatele sans.le.nom   Find more posts by sans.le.nom   Foto galerie člena sans.le.nom   Click here to Send sans.le.nom a Private Message   Add sans.le.nom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maw
Nový Člen

Karma uživatele Maw - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 61

Jooooooooo...tak to uz je dva roky zpatky co jsme s kamosema jednoho letniho dne zasli do lesa..dali sme si brcko..(byla to ganja..jedna mala palicka, a hafo listu)..nejdriv sem na sobe nic nepozoroval sedeli sme a pozorovali jsme zapad slunce, a v tu chvily sem si uvedomil jaka je to pohoda..ne ze bych byl nejak vopravdu na srot, ale mel sem nejaky (zvlastni) pocit..vzpominam na to velmi rad..moje poprve snad nikdy nezapomenu!!!..)))))

... jo to kdyz sem byl poprve poradne na srot to si pamatuju velmi dobre... byli jsme s kamikem na letni brigade..hrabali jsme nejake seno..a v tu za nama prisli dalsi dva kamici a ze pudem zahulit O.K. rikal sem si ze to bude jako pred tim..jenze nebyl to zadnej shit byla to známá W.W. no tak sme tu vdovku narvali do jedny rakety bylo toho celkem dost......zahulili..a najednou booooom!!!!!!!!! rana jak svina byl sem total mimo....foukal silny vitr..a me to jak si trochu odnaselo.. v naporu vetru sem nebyl schopen se pohybovat.. nemohl sem aní dojit pro hrabe,ktere byli hozeny v 5m vzdalene hromade travy..kdyz sem se tam nejak dostal a vohnul se prone booooom dalsi pecka a ja se valim v trave byl sem tam snad 20 minut a koukal na nadhernou letni oblohu..ulet jak svina...jojo tenkrat.......





________________

Lucky smoke!!!

Old Post 15-11-2002 v 22:56 PM
Maw je offline   Profil uživatele Maw   Find more posts by Maw   Foto galerie člena Maw   Click here to Send Maw a Private Message   Add Maw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grow
Nový Člen

Karma uživatele grow - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 12  

Palec nahoru hahaha Příspěvek č. 62

no na uplne prvykrat sa nepamatam...bohvie preco?..ale ked som sa prvykrat zhulila..to bola zabava hehe..kamoska nieco priniesla, vysvetlila mi, ze to mam tlacit do hlavy tak som sa snazila...to sme boli na vahu..teda v lesiku a ked sme isli odtial tak stale mi nic nebolo..jojooj...ale potom som sa smiala ako blazon
som citala kocurkovo a nebola som schopna precitat jeden vtip cely lebo som pistala ako mys a po kazdej vete som sa sialene smiala
no pekny zazitok..neboli to halusky ale velmi prijemne a najvacsia sranda je,ze ta kamoska nehuli,ja ano a niekedy ked sme sli spolu domov zo skoly tak sme sa zhulili po ceste a potom sme sa len potmehudsky vyskierali)ale to som uz zohnala ja..a uz sa ani nebyvime nejako,,je inaale vdaka jej hehe

Old Post 01-12-2002 v 16:44 PM
grow je offline   Profil uživatele grow   Find more posts by grow   Foto galerie člena grow   Click here to Send grow a Private Message   Add grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanDer
Stálý Člen

Karma uživatele DanDer - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 27  

Palec nahoru Příspěvek č. 63

Moje poprve bylo asi takovyhle:asi pred 5lety kamos dotahnul naky mali uz smotly brcko.Dali sme ho ale skoro nic nebilo.Asi po dvou dnech sme sli na diskarnu a kamos zase ,ze neco malo ma, davali sme jedno mali brco v 5 lidech a ejhle ja s tim kamosem sme byli uplne na sracky.Vostatni bily uplne v pohode aspon nam to tvdili.Ja mel halusky joko svine!!!Videl sem v kazdym chameleona, kterej meni barvy!!!Kamos hodil po naky dobe savli primo na ty diskarne.Byl to prej stejnej modylek.A do tedka nevim jakej to byl.Ale bylo to super
:-)

Old Post 01-12-2002 v 21:20 PM
DanDer je offline   Profil uživatele DanDer   Find more posts by DanDer   Foto galerie člena DanDer   Click here to Send DanDer a Private Message   Add DanDer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
india
Nový Člen

Karma uživatele india - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 64

Velice jednoduchá odpověď - dlouho jsem se bránila, ba dokonce jsem byla odpůrce cannabis.
Pak jsem dostala od kamaráda pár šotů přes líbání naneštěstí white shark . . .

Pro ni a proto, že je.

Old Post 06-12-2002 v 12:47 PM
india je offline   Profil uživatele india   Find more posts by india   Foto galerie člena india   Click here to Send india a Private Message   Add india to your buddy list     Navštiv homepage uživatele india! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7210290 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív