Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Základy zalévání - Jak zalévat
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
XBarnyXX
Nový Člen

Karma uživatele XBarnyXX - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 49

Teď byly deště vychr 3 dny já kytky v květu, kytky popadané, ale pohoda šechny kytky povyrostlé šišky o půl až třištvrtě větší, tak si myslím jak je dobré vsáknutí vody do země. a dešťová voda je skvěle okysličená, tak to roste suprově

Old Post 21-08-2007 v 09:29 AM
XBarnyXX je offline   Profil uživatele XBarnyXX   Find more posts by XBarnyXX   Foto galerie člena XBarnyXX   Click here to Send XBarnyXX a Private Message   Add XBarnyXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hakousek
Stálý Člen

Karma uživatele hakousek - 0% PěstitelskáKarma uživatele hakousek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 50

tak to asi taky skusim nachytam si destovku do petky a zaliju to tim a uvidime

Old Post 21-08-2007 v 20:34 PM
hakousek je offline   Profil uživatele hakousek   Find more posts by hakousek   Foto galerie člena hakousek   Click here to Send hakousek a Private Message   Add hakousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TRiPnotX
Nový Člen

Karma uživatele TRiPnotX - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 22  

Střídat hnojivo s čistou vodou? Příspěvek č. 51

Čaute,

četl jsem, že by se mělo občas vystřídat hnojivo čistou vodou. Jsem teď ale v půlce květu a rostliny potřebujou vydatnou stravu. Substrát je plagron grow mix. Dostávají 1 ml plagron PK, 5 ml biobizz bloom, 1 ml green sensation a 1 ml AH enzymy.
Co myslíte, mám jim teď dát jen vodu s enzymama, nebo ještě pokračovat v nepřetržitým hnojení?

Old Post 21-03-2012 v 21:45 PM
TRiPnotX je offline   Profil uživatele TRiPnotX   Find more posts by TRiPnotX   Foto galerie člena TRiPnotX   Click here to Send TRiPnotX a Private Message   Add TRiPnotX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kurosaki
Stálý Člen

Karma uživatele Kurosaki - 19% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 52

Ahoj sem taky novy clen a sem nako v polovine kvetu a chlapaci mi psali ze je dobry stridat hnojky s vodou a jednou tydne dat do vody enzimy

Old Post 21-03-2012 v 22:22 PM
Kurosaki je offline   Profil uživatele Kurosaki   Find more posts by Kurosaki   Foto galerie člena Kurosaki   Click here to Send Kurosaki a Private Message   Add Kurosaki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 53

Určitě podle mojicj zkušeností je dobré hnojit podle tabulek tak jak to má biobizz,taky používám tyhle hnojky a po 14-ti dnech nákvětu kdy už začali nabírat a po týdnu stagnovat,jsem jim dal dešťovou vodu a po 24h jsem zpozoroval mikropryskyřici na malých lístkách.
Jen se tady pořád mluví o těch enzymech,tak pokud tady někdo zkušenější si to přečet,tak bych byl rád,aby se k tomu vyjádřil
.....jet podle tabulek a občas jim dát čistou a potřebují enzymy-či ne?
Díkes tady...



Fanánkův out 2010

Old Post 22-03-2012 v 00:20 AM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 54

dělá se to hlavně kvůli zasolování rostliny a hlavně v hydru- přestane žrát hnojiva a cucá jenom vodu, tím se ti zvedne EC postupně. Jedu hydro a jednou za čas jim dám jen čistou vodu a je to jen ku prospěchu.
a teoreticky taky by jste určitě nechtěli pít celý život jen pivo/džusíka, co?

Old Post 22-03-2012 v 09:09 AM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamion
Stálý Člen

Karma uživatele kamion - 92% PěstitelskáKarma uživatele kamion - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 55

zdravím pánové. Pěstuji v kokosu a vodu dávám jednou za 3 týdny a to pořádně,jednou týdně enzym. jinak nedělat žádné experimenty a držet se předepsaného dávkování.Peace

když už tak už !

Old Post 22-03-2012 v 09:49 AM
kamion je offline   Profil uživatele kamion   Find more posts by kamion   Foto galerie člena kamion   Click here to Send kamion a Private Message   Add kamion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Kari
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Kari - 90% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Kari - 90% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Kari - 90% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Kari - 90% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Kari - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 56

Zdar. Podle mě je dobré hnojit na střídačku. Jednou hnojky a další zálivku voda + Enzimy. Vychází mi to že za týden dostanou jednou hnojky a jednou enzimy s vodou. Rozhodně bych enzimy nevynechával! Používám hnojky od plagronu + hlína. Můj názor. Čau K.

Naposledy upravil Dr.Kari 22-03-2012 v 11:27 AM

Old Post 22-03-2012 v 10:11 AM
Dr.Kari je offline   Profil uživatele Dr.Kari   Find more posts by Dr.Kari   Foto galerie člena Dr.Kari   Click here to Send Dr.Kari a Private Message   Add Dr.Kari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 57

já teda jedu v kokosu s metropy a k tomu přidávám ATA-clean, který zabraňuje zasolování, tak nikdy kromě flushe nemusím dávat vodu.. a taky samozřejmě udržovat celou dobu nízké EC a nemusí se vůbec střídat voda s hnojivy..

Old Post 22-03-2012 v 10:28 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Silent Bob
Nový Člen

Karma uživatele Silent Bob - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 58

Zdravím, rád bych se zeptal jak zalévat, když přendám naklíčená semínka z vaty do hlíny. Nechat vyschnou neboudržovat vlhkost? Díky
Growgh

Old Post 18-04-2012 v 23:14 PM
Silent Bob je offline   Profil uživatele Silent Bob   Find more posts by Silent Bob   Foto galerie člena Silent Bob   Click here to Send Silent Bob a Private Message   Add Silent Bob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od Silent Bob
Zdravím, rád bych se zeptal jak zalévat, když přendám naklíčená semínka z vaty do hlíny. Nechat vyschnou neboudržovat vlhkost? Díky
Growgh


Do substrátu udělej dirku 1-2cm podle dýlky klíčku,zalej bez semínka malým panákem vody,ph cca 6,nech trochu vodu vsáknout a vsaď semínko,opatrně zahrň aby vršek semínka bylo jen několik mm pod substrátem a "cítilo" teplo zezhora od zářivky..Do 1-2 dnů by měla být rostlinka venku..Zalejvat první týden- dva střídmě a menším množstvím,udržovat substrát jen vlhkej,žádný bahno
Pak jak postupně kořeny jedou květináčem dolu,zvyšuj množství zálivky tak,aby se voda po zalití dostala až ke dnu květníku..Před další zálivkou nechávej vždy substrát proschnout..

Old Post 19-04-2012 v 00:17 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-10-2008 - kýblování, aneb tip jak zalévat - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1164160 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív