Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 37 38 39 40 41 »
Autor
Téma 
allfordcash
Nový Člen

Karma uživatele allfordcash - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 609



Zdravím všechny,
mám celkem velký problém s jednou rostlinou, model White Russian. Žádná stopa po jakýchkoliv škůdcích. Hnojím jednou týdně Plagronem Alga-Grow. Druhá rostlinka sazená vedle, stejný model, jede úplně bez problémů. Může mi někdo poradit pls

Old Post 10-06-2012 v 12:55 PM
allfordcash je offline   Profil uživatele allfordcash   Find more posts by allfordcash   Foto galerie člena allfordcash   Click here to Send allfordcash a Private Message   Add allfordcash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 610


Zdravím, mám problém s feminizovaným Shamanem, roste z něj takovejhle pahejl. Problém je že už je takhle asi 3 týdny a nechce se jí růst. Přelitý to není. Už nevím čím by to mohlo být, zkusím se podívat na kořeny, případně přesadit do jiného substrátu.
Ostatní kytky jsou v pohodě, ale jen tahle to rozdejchává. Díky za rady ;-)

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 10-06-2012 v 13:05 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scunk
Stálý Člen

Karma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 611


Zdravím všechny.
Mám takový problém s jedním modelem v boxu(Black Jack). Na listech se začalo objevovat to co je na fotce. Jsou to takové rezavé flíčky po celém listu. Mám v boxu ještě Cream47 a na té to není. Může se jednat o přehnojení? Hnojím BioBizzem do každé zálivky 3ml-l Grow a 3ml-l Bloom. Hledal jsem tu podobný problém, ale nic nenašel. Prosím tedy o radu Vás, zkušené.
Za jakoukoliv odpověď předem děkuju. S

Old Post 10-06-2012 v 21:09 PM
scunk je offline   Profil uživatele scunk   Find more posts by scunk   Foto galerie člena scunk   Click here to Send scunk a Private Message   Add scunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 612

citace:
Původní příspěvek od allfordcash
Zdravím všechny,
mám celkem velký problém s jednou rostlinou, model White Russian. Žádná stopa po jakýchkoliv škůdcích. Hnojím jednou týdně Plagronem Alga-Grow. Druhá rostlinka sazená vedle, stejný model, jede úplně bez problémů. Může mi někdo poradit pls


Pokud není nikde žádná havěť, ale listy jsou vyžraný, tak může bejt na vině voda.
Já to nepoznám, nejsem ještě tak zkušenej, ale vím co udělá vodou pokropená kytka za plného slunečního světla. díry v listech

Old Post 10-06-2012 v 21:44 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 613

citace:
Původní příspěvek od scunk
Zdravím všechny.
Mám takový problém s jedním modelem v boxu(Black Jack). Na listech se začalo objevovat to co je na fotce. Jsou to takové rezavé flíčky po celém listu. Mám v boxu ještě Cream47 a na té to není. Může se jednat o přehnojení? Hnojím BioBizzem do každé zálivky 3ml-l Grow a 3ml-l Bloom. Hledal jsem tu podobný problém, ale nic nenašel. Prosím tedy o radu Vás, zkušené.
Za jakoukoliv odpověď předem děkuju. S


ahoj growere.
můžu se plést, ale řekl bych nedostatek vápníku a špatné ph.
zkus sem ještě dát foto celé kytky.
nemáš vysoké i EC z toho hnojení?
3ml se mi zdá do každé zálivky moc.

Old Post 10-06-2012 v 21:54 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sweetweed
Stálý Člen

Karma uživatele sweetweed - 100% PěstitelskáKarma uživatele sweetweed - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 614

scunk :čau hele davkováni máš dobrý biobizz neni moc koncentrovanej takže při tomhle dávkování co uvádíš, což je myslim nejmenší co se dává na l ne? spíš ta voda zjisti jaký máš ph. v tom to bude...pic

Old Post 10-06-2012 v 21:59 PM
sweetweed je offline   Profil uživatele sweetweed   Find more posts by sweetweed   Foto galerie člena sweetweed   Click here to Send sweetweed a Private Message   Add sweetweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scunk
Stálý Člen

Karma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 615


Pokusil jsem se vyfotit rostlinu tak aby to bylo vidět, ale pod sodou se to dost ztrácí..Jinak dávkování jedu podle výrobce a jsou to prostřední hodnoty z maxima. Teď jsem si ale všiml(s hlavou v boxu), že se na jednom Creamu začly dělat žluté okraje listu. List je jakoby obkroužený žlutou. Jinak ph vody(kohoutkové) mám po odstátí 6,8 a hnojky mi to srazí na 6,5.
Děkuju za jakoukoliv reakci..S

Old Post 10-06-2012 v 22:27 PM
scunk je offline   Profil uživatele scunk   Find more posts by scunk   Foto galerie člena scunk   Click here to Send scunk a Private Message   Add scunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
allfordcash
Nový Člen

Karma uživatele allfordcash - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 616

citace:
Původní příspěvek od skunk2


Pokud není nikde žádná havěť, ale listy jsou vyžraný, tak může bejt na vině voda.
Já to nepoznám, nejsem ještě tak zkušenej, ale vím co udělá vodou pokropená kytka za plného slunečního světla. díry v listech


kytky zalívám většinou až navečer, až zapadá slunce, a zalívám obě současně takže kdyby to přece jen bylo od slunce, mělo by to být i na té druhe rostlině. Už dva týdny nehnojím a dírek v listech přibývá. Ještě mě napadla jedna věc: občas se po nich prochází mravenci, přece jen bydlím u lesa a mravenci se sem tam objeví, ale jen velmi zřídka Ale kámoš mi říkal že to by nemělo nějak vadit. Je možné že by to měli na svědomí oni?

Old Post 10-06-2012 v 22:28 PM
allfordcash je offline   Profil uživatele allfordcash   Find more posts by allfordcash   Foto galerie člena allfordcash   Click here to Send allfordcash a Private Message   Add allfordcash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scorpion91
Stálý Člen

Karma uživatele Scorpion91 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 617

citace:
Původní příspěvek od allfordcash


kytky zalívám většinou až navečer, až zapadá slunce, a zalívám obě současně takže kdyby to přece jen bylo od slunce, mělo by to být i na té druhe rostlině. Už dva týdny nehnojím a dírek v listech přibývá. Ještě mě napadla jedna věc: občas se po nich prochází mravenci, přece jen bydlím u lesa a mravenci se sem tam objeví, ale jen velmi zřídka Ale kámoš mi říkal že to by nemělo nějak vadit. Je možné že by to měli na svědomí oni?
Mravenci se ti po kytce maximalne tak prochazi, nic vic.. problem nastane kdyz si tam zacnou vykrmovat msice, ale to v tomhle pripade nedelaji, msice nedelaji takovy bordel na listech.. Tipoval bych to mozna na píďalky, ale kdyz rikas, ze tam nic nevidis, tak si nejsem vubec jistej. Koukal si i zespoda na listy?

Old Post 11-06-2012 v 12:20 PM
Scorpion91 je offline   Profil uživatele Scorpion91   Find more posts by Scorpion91   Foto galerie člena Scorpion91   Click here to Send Scorpion91 a Private Message   Add Scorpion91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freďa
Nový Člen

Karma uživatele freďa - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 618


Zdravím, taketo nieco sa objavilo, na spodnych listoch moje kvetinky Moze to byt dosledok zleho počacia (vela zrážok)?

Old Post 11-06-2012 v 16:36 PM
freďa je offline   Profil uživatele freďa   Find more posts by freďa   Foto galerie člena freďa   Click here to Send freďa a Private Message   Add freďa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
allfordcash
Nový Člen

Karma uživatele allfordcash - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 619

citace:
Původní příspěvek od Scorpion91
Mravenci se ti po kytce maximalne tak prochazi, nic vic.. problem nastane kdyz si tam zacnou vykrmovat msice, ale to v tomhle pripade nedelaji, msice nedelaji takovy bordel na listech.. Tipoval bych to mozna na píďalky, ale kdyz rikas, ze tam nic nevidis, tak si nejsem vubec jistej. Koukal si i zespoda na listy?


dneska sem si na to vzal lupu, ale nenašel sem nic. Třeba to bylo fakt jen vypalené od slunka, jak se tedka hodně střídalo počasí, ale v tom případě by to mělo být i na té druhé rostlince. Každopádně na nových listech už nic takového není tak snad to nebude nic vážného.

Old Post 11-06-2012 v 17:00 PM
allfordcash je offline   Profil uživatele allfordcash   Find more posts by allfordcash   Foto galerie člena allfordcash   Click here to Send allfordcash a Private Message   Add allfordcash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matata
Stálý Člen

Karma uživatele matata - 51% PěstitelskáKarma uživatele matata - 51% PěstitelskáKarma uživatele matata - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 620


Zdravím ...viz foto ..co to může být .díky.

Proč pít organický rozpouštědlo když mohu jíst kyselinu ?

Old Post 11-06-2012 v 22:22 PM
matata je offline   Profil uživatele matata   Find more posts by matata   Foto galerie člena matata   Click here to Send matata a Private Message   Add matata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 621

citace:
Původní příspěvek od matata
Zdravím ...viz foto ..co to může být .díky.


ahoj. to může být stres z horka, ale dělá mi to i při prudkém ochlazení.
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2

Old Post 12-06-2012 v 04:33 AM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 622

citace:
Původní příspěvek od scunk
Pokusil jsem se vyfotit rostlinu tak aby to bylo vidět, ale pod sodou se to dost ztrácí..Jinak dávkování jedu podle výrobce a jsou to prostřední hodnoty z maxima. Teď jsem si ale všiml(s hlavou v boxu), že se na jednom Creamu začly dělat žluté okraje listu. List je jakoby obkroužený žlutou. Jinak ph vody(kohoutkové) mám po odstátí 6,8 a hnojky mi to srazí na 6,5.
Děkuju za jakoukoliv reakci..S


kdypak budeš sklízet?

Old Post 12-06-2012 v 04:38 AM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 623

citace:
Původní příspěvek od matata
Zdravím ...viz foto ..co to může být .díky.


Přikláním se ke skunkovi,výkyvy venkovního klima,teplot..

Old Post 12-06-2012 v 09:40 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freďa
Nový Člen

Karma uživatele freďa - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 624

prosim pomoze mi niekto stym mojim problemom? viz prispevek c 620 Dakujem

Old Post 12-06-2012 v 11:40 AM
freďa je offline   Profil uživatele freďa   Find more posts by freďa   Foto galerie člena freďa   Click here to Send freďa a Private Message   Add freďa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 37 38 39 40 41 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0859540 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív