Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 36 37 38 39 40 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 593

Hnědojed: nezkoušel, zatím čtu toho g.g.m. Sem teď nějakou dobu nečetl a pak se mně náhodou pod ruky připletlo těch sto roků samoty. začínám se v té knížce ztrácet - moc španělských jmen, který jsou si všechny moc podobný. Jinak jaks psal o tom, žes hledal marqueza pod m. Kde jinde? Pod G? Ty španělský jména jsou pro mě španělská vesnice, tak nevím co je příjmení taky bych to hledal pod M

Old Post 21-06-2005 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 594

futeW> jo, Markeze jsem cetl - teda jenom tuhle knihu a prokousaval jsem se ji pomerne dost dlouho... pekny cteni, ale tezky (alespon pro me) Cikani jsou vyborny - jak privezou do lesa led nebo co )

Dobra nalada sice nevyresi vsechny Vase problemy, ale nasere tolik lidi, ze opravdu stoji za to si ji udrzet

Old Post 22-06-2005 v 08:58 AM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

jo jo ! Příspěvek č. 595

To je presne vono ty jejich zasrany bratri bratru a cely ta jejich familie a vsici maj meno po otci a svoje aje jich tam jak sracek To chce pamet a orientaci v textu ale kdyz tu knizku trochu vnimash a nectes ju moc trhane tak je to v poho. Tedko semsi si ji vyborne vybavil uplne ziram kolikrat nevim treba za pul roku o cem byla jakasi knizka jen podle nazvu vim ze semju cert ale jak mi nekdo nahodi par vjeci z toho uz mi to najede. Jo ta knizka je bozska ...

Tedko zrovna se krmim (misto snidane-tu sem nikde nevystoural) zidovkou z toleda a je to parada - nojo Lion to je vypravec ...

Esiste zaryti protivnici tlustych knizek tak zkuste jeho Lisky na vinici nebo Goyu to je fakt nadhera.


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Old Post 22-06-2005 v 09:19 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 596

Teď sem si zničehonic vzpomněl na Jana Pelce - Basket Flora. Četl sem to v 8.třídě a byla to jedna z prvních co se mi líbila
jestli neznáte JP, tak je to takovej ožrala kterej neměl v lásce komunisty a píše zajímavý (hlavně vymyšlený) příběhy.
Tohle je absolut gut. Máte děj, najednou se zasekne a dvě stránky píše o tom, jak se po louce prohánějí srnky a jak je příroda nádherná.
Taky tam sou dost divný situace - např.: dva chlapi v továrně - jeden usne - probudí se a najednou má zničehonic místo nohy větev stromu, kterou mu dal jeho nadřízenej detektiv Basket Flora. Přitom sou v tý továrně zavřený. Takovej smysl pro humor je výbornej.
Je tam dost perel...

Old Post 22-06-2005 v 09:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bido
Stálý Člen

Karma uživatele Bido - 39% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 597

Momentálně nemám nic rozečtenýho, ale moje nej je King a Barker. King teda víc, jeho knížky sou super. Zfilmovaný už to neni wono. Jinak eště čtu fantasy a na autorovi nezáleží. Pokuď to teda je úplná pí...... odkládám. A taky mě baví číst GROWER

Old Post 22-06-2005 v 10:23 AM
Bido je offline   Profil uživatele Bido   Find more posts by Bido   Foto galerie člena Bido   Click here to Send Bido a Private Message   Add Bido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 598

Na zapad od raje - dycky jsem vo tom jenom slysel ... ctu prvne

Dobra nalada sice nevyresi vsechny Vase problemy, ale nasere tolik lidi, ze opravdu stoji za to si ji udrzet

Old Post 23-06-2005 v 15:17 PM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medvidek Pu
Nový Člen

Karma uživatele Medvidek Pu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 599

....zrovna ctu takovy clanecek z Harvard Business Review...veeeeeeelka legra

ZIVOT JE KRASNY

Old Post 23-06-2005 v 15:23 PM
Medvidek Pu je offline   Profil uživatele Medvidek Pu   Find more posts by Medvidek Pu   Foto galerie člena Medvidek Pu   Click here to Send Medvidek Pu a Private Message   Add Medvidek Pu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 600

MIRIS: jojo Jan Pelc je super, zrovna jsem nedávno dočet A bude hůř... a Výstupy do údolí... a přečet sem to jedním dechem, vážně moc poutavě napsaný. Trochu mi to připomíná Charlese Bukowskeho a jeho Šunkový nářez, doporučuju...

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 23-06-2005 v 16:59 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 601

Ted jsem zacal cist Druhy psychedelicke zkusenosti od Houstonove a Masterse - jedna z klasik seriozniho vyzkumu
ceka na mne Ostrov od Huxleyho - to se moc moc tesim a nova Zemeplocha...
uz jsem konecne docetl i tretiho Browna (Pavucina Lzi) - vynikajici politicko--konspirativni thriller - me bavilo

ps - miris, se jeste ozvu ad ty knihy ,)

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 24-06-2005 v 08:05 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blownancyblow
Stálý Člen

Karma uživatele blownancyblow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 602

citace:
Původní příspěvek od Dude
Ted jsem zacal cist Druhy psychedelicke zkusenosti od Houstonove a Masterse - jedna z klasik seriozniho vyzkumu
ceka na mne Ostrov od Huxleyho - to se moc moc tesim a nova Zemeplocha...
uz jsem konecne docetl i tretiho Browna (Pavucina Lzi) - vynikajici politicko--konspirativni thriller - me bavilo

ps - miris, se jeste ozvu ad ty knihy ,)

pekelne drahe knihy prva 610, 484 ale stoji zato . hlavne ten ostrov.

Old Post 24-06-2005 v 09:07 AM
blownancyblow je offline   Profil uživatele blownancyblow   Find more posts by blownancyblow   Foto galerie člena blownancyblow   Click here to Send blownancyblow a Private Message   Add blownancyblow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 603

Hnědojed: Tak dneska se chystám zajet pro pana andrejeva, spíš pro jeho dílo O sedmi oběšených.
A dneska jsem dočetl těch sto roků samoty, vřele doporučuju. Závěr knihy je fascinující a vyvolal ve mně příjemný pocity. He nejlepší je hláška jak se někdo z těch buendíů vysvlíkl do naha a chodil po domě ve snaze udržet pivní láhev na svým mohutným mužství

Old Post 24-06-2005 v 13:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 604

Futew :

A na toho andrejeva si davej bacha ta druhy povidka ma asi jenom sto stran ale je to tezky - fakt tezky cteni ... jsem docela zvedavej co mi o tom reknesh pac ja dodnes nevim co si o tom mam poradne myslet.


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Old Post 26-06-2005 v 09:00 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ksíkos
Nový Člen

Karma uživatele Ksíkos - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 605

Viktor Pelevin - Čapajev a prázdnota. Pěkný čtení

Old Post 26-06-2005 v 11:04 AM
Ksíkos je offline   Profil uživatele Ksíkos   Find more posts by Ksíkos   Foto galerie člena Ksíkos   Click here to Send Ksíkos a Private Message   Add Ksíkos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 606

Heled a znate nekdo zivotni nazory kocoura moura ?


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Old Post 26-06-2005 v 11:39 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 607

Mega respect for:

Dan Simmons - ultra respect
R.A.Heinlein
Tim Powers
Neil Gaiman
Clive Barker
H.P.Lovecraft
Ray Bradbury
Robert E. Howard
Stephen King
Isaac Asimov
Harry Harrison

and more others...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 26-06-2005 v 13:48 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 608

IRVING,BUKOWSI,SALINGER,MILLER,DOCTOROW,MANN,HELLER,CRONIN,WALTARI,ECO

jaman

Old Post 26-06-2005 v 23:38 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 36 37 38 39 40 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1461440 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív