Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 34 35 36 37 38 »
Autor
Téma 
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 561

ale i tak si nemyslim že to bude hlavní příčina

Old Post 12-10-2011 v 17:02 PM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

teckovane listy Příspěvek č. 562



Ahoj potreboval bych poradit, vsiml jsem si na par kytkach techto zvlastnich malich nahusto osazenych tecek, vubec nevim co to je. Ze zacatku jsem si myslel ze jsou to zbytky po talstarovych postricich proti sviluskam, ale uz je to na kytkach povicero. Mam strach z nejakych hub nebo plisni. Jsem v 3.tydnu kvetu, aeroska, vlhkost max v noci 75%, teplota max 26°C . Jde proti tomu nejak bojoat? prede dik za reakce

Old Post 13-10-2011 v 01:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Re: teckovane listy Příspěvek č. 563

citace:
Původní příspěvek od IPX
Ahoj potreboval bych poradit, vsiml jsem si na par kytkach techto zvlastnich malich nahusto osazenych tecek, vubec nevim co to je. Ze zacatku jsem si myslel ze jsou to zbytky po talstarovych postricich proti sviluskam, ale uz je to na kytkach povicero. Mam strach z nejakych hub nebo plisni. Jsem v 3.tydnu kvetu, aeroska, vlhkost max v noci 75%, teplota max 26°C . Jde proti tomu nejak bojoat? prede dik za reakce



Zdravím a nejsou to právě ty svilušky poněvač tak to přesně vypadá podívej se pod list nejlepe lupou

Old Post 13-10-2011 v 12:06 PM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZkourenejPes
Stálý Člen

Karma uživatele ZkourenejPes - 83% PěstitelskáKarma uživatele ZkourenejPes - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 564



Zdravim , tak ybch nemel jednou klid , tak mam taky problem mam kytky asi 20 dni ze seminek . Nejdriv sem je mel v predpestebnim substrratu od plagronu , priblizne po dvou tejdnech presazeny do bioobizz light mixu . Jinak sem je skoro od zacatku hnojil korenovym hnojivem v doporucene davce a nedavno sem je strikl phyt aminem teplota max 30 stupnu , prumer tak 28 , az na jeden den , kdy mi stoupla na 37 , vlhkost mi tam docela kolisa mam vetsi box a jenom jednu zvlcovacku , ktera si to moc nedava , takze kdyz nejsem doma a nekropim to tak spadne i na 35 obcas , prumer tak 50% .
Probem je , ze u nekterejech kytek mi zhnednou a pak ushcno konecky listu . De to jakoby od spodnich listu . Asi 4 kytky sou na tom dost spatne , pak naky to maj jenom trochu a naky sou uplne bez priznaku . Tedka nvm co to je , jestlli prehnojeni , nebo naka houba nebo naky svilusky nebo tak. Fotkys nci moc bouzel lepsi nesezenu . Diky za rychlou odpoved at vym co s mejma holkama delat

Old Post 13-10-2011 v 14:35 PM
ZkourenejPes je offline   Profil uživatele ZkourenejPes   Find more posts by ZkourenejPes   Foto galerie člena ZkourenejPes   Click here to Send ZkourenejPes a Private Message   Add ZkourenejPes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZkourenejPes
Stálý Člen

Karma uživatele ZkourenejPes - 83% PěstitelskáKarma uživatele ZkourenejPes - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 565



Jinak teda pridam este jednu fotku ty spatny kytky a jednu jak vypada kytka u ktery ty spicky neschnou . Jinak mi pride , ze ty listy sou od stonku svetlejsi a cim vic ke kraji sou tmave zeleny

Old Post 13-10-2011 v 15:50 PM
ZkourenejPes je offline   Profil uživatele ZkourenejPes   Find more posts by ZkourenejPes   Foto galerie člena ZkourenejPes   Click here to Send ZkourenejPes a Private Message   Add ZkourenejPes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Odumirajici listy Příspěvek č. 566



Zdravim, a prosim o help.. uz delsi dobu mam problemy s kytkama.. listy me zacinaj od konecku nebo z boku . zloutnout a odumirat... prikaldam foto trech listu.. jak to vypada.. problem se projevuje vsude po kytce.. jak na vrchnich topovych listech.. stredu i dole.. mam to v all-mixu a jsem ted 25 den po prepnuti.. honjim atami ted kazdou zalivku.. zalivam tak po 3-4 dnech.. pod CFL me to neprosicha rychleji.. jsem na ec 2.0, ph zalivky 6.2, na rustu jsem daval na 5.9 . Je mozny ze kytky necim sradaji? Kdyz jsem to mel jeste na rustu, tak jsem to prihnojoval jeste fish emulzi.. a to se me zdalo ze to trochu pomohlo.. ted se to ale zase vic rozjelo tak nevim co s tim.. jestli poskozene listy vsechny voskubat? Prosim o pomoc.

Old Post 13-10-2011 v 16:22 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZkourenejPes
Stálý Člen

Karma uživatele ZkourenejPes - 83% PěstitelskáKarma uživatele ZkourenejPes - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 567

Este se zeptam nedostatek by to bejt nemel ne ? To by se ty listy kurvily jako by od stonku a ne od spicek nebo mam spatny informace?

Old Post 13-10-2011 v 16:25 PM
ZkourenejPes je offline   Profil uživatele ZkourenejPes   Find more posts by ZkourenejPes   Foto galerie člena ZkourenejPes   Click here to Send ZkourenejPes a Private Message   Add ZkourenejPes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 568

p3check-
Zdravím,nesolíš tomu moc?

Old Post 13-10-2011 v 16:33 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 569

Myslis moc vysoky EC nebo moc casto? Ja mam vodu cistou odstatou ec 0.5, a jedu ty hnojiva.. predtim jsem jel jednou tydne.. ale stejne se me to delo taky.. tak ja nevim cim to je...

na atami hnojivu mam napsany davkovani ve 4-5 tydnu 2.5 - 3.5ml.. to ec 2 jsem jel ted posledni dve zalivky.. predtim jsem jel ec 1.7.
A ja to mel 4tydny na rustu a ted jsem jiz tri a pul tydne na kvetu.. takze dohromady maj kyti 7,5 tydne ..

ale nezda se me to ze ty listy svetlaji.. to se muze dit taky u prehnojeni? je to muj prvni grow.. takze doufam ze se me to podari aspon dopestovat.. ziskat nejaky zkusenosti..

Old Post 13-10-2011 v 18:12 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
my_mind
Stálý Člen

Karma uživatele my_mind - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 570


caute

takto sa mi krutia listky, teplota 25-27°C neviem cim to je ale listky tiez zoslabli moze to byt nizkou vlhkostou? este nemam zakupeny vlhkomer.

Old Post 14-10-2011 v 18:47 PM
my_mind je offline   Profil uživatele my_mind   Find more posts by my_mind   Foto galerie člena my_mind   Click here to Send my_mind a Private Message   Add my_mind to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Franzo
Stálý Člen

Karma uživatele Franzo - 81% PěstitelskáKarma uživatele Franzo - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 571



Zdravim growerov!

Rad by som si od vas nechal poradit. Mam problem s listami - listy su zozltnute, akoby vyblednute medzi zilkami, zilky listov su OK.
Moj predpoklad je, ze je to vysokym PH pody. Je to mozne? Druhej rastline v kochliku hned vedla s uplne rovnakym substratom sa dari ovela lepsie co sa farby listov tyka.

PH pody 7,
PH zalievky 5.5-6
pestujem v zemine v kochliku na parapete na okne (je to moja uplne prva rastlina)

zo zaciatku som to trochu prehnojil (asi som bol nedockavy :-) ) a tiez si myslim, ze to bolo trochu preliate - preto tie zhnednute a vyschnute casti listov

Vopred dakujem

Old Post 15-10-2011 v 10:38 AM
Franzo je offline   Profil uživatele Franzo   Find more posts by Franzo   Foto galerie člena Franzo   Click here to Send Franzo a Private Message   Add Franzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Franzo
Stálý Člen

Karma uživatele Franzo - 81% PěstitelskáKarma uživatele Franzo - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 572


este pripajam foto druhej rastliny z vedlajsieho kochliku, ktora ma absolutne rovnake podmienky ako ta odfotena vyssie...

diky za pomoc

Old Post 15-10-2011 v 10:40 AM
Franzo je offline   Profil uživatele Franzo   Find more posts by Franzo   Foto galerie člena Franzo   Click here to Send Franzo a Private Message   Add Franzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 573

citace:
Původní příspěvek od Franzo
Zdravim growerov!

Rad by som si od vas nechal poradit. Mam problem s listami - listy su zozltnute, akoby vyblednute medzi zilkami, zilky listov su OK.
Moj predpoklad je, ze je to vysokym PH pody. Je to mozne? Druhej rastline v kochliku hned vedla s uplne rovnakym substratom sa dari ovela lepsie co sa farby listov tyka.

PH pody 7,
PH zalievky 5.5-6
pestujem v zemine v kochliku na parapete na okne (je to moja uplne prva rastlina)

zo zaciatku som to trochu prehnojil (asi som bol nedockavy :-) ) a tiez si myslim, ze to bolo trochu preliate - preto tie zhnednute a vyschnute casti listov

Vopred dakujem



přijde mi to na hořčík. viz http://grower.cz/forum/showthread.p...5986#post365986

a zvedl bych ph viz. http://grower.cz/forum/showthread.p...7215#post527215

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 15-10-2011 v 11:00 AM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Franzo
Stálý Člen

Karma uživatele Franzo - 81% PěstitelskáKarma uživatele Franzo - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 574

citace:
Původní příspěvek od zahradníček



přijde mi to na hořčík. viz http://grower.cz/forum/showthread.p...5986#post365986

a zvedl bych ph viz. http://grower.cz/forum/showthread.p...7215#post527215


vdaka za rychlu odpoved
co mi ale nejde do hlavy je, ze sa ten horcik nevstrebava aj ked mam PH pomerne vysoke - prave vtedy by nemal byt problem s jeho vstrebanim do rastliny...
a hnojim to hnojivom s obsahom mikroprvkov, kde by mal byt obsiahnuty aj ten horcik...
dalsia vec je, ze sa to objavilo len na starsich listoch - novsie listy vyzeraju byt zatial v pohode

nie je PH 7 az prilis? mam ho este zdvihnut? (zvysenim PH zalievky?)

Old Post 15-10-2011 v 11:10 AM
Franzo je offline   Profil uživatele Franzo   Find more posts by Franzo   Foto galerie člena Franzo   Click here to Send Franzo a Private Message   Add Franzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 575

citace:
Původní příspěvek od Franzo


vdaka za rychlu odpoved
co mi ale nejde do hlavy je, ze sa ten horcik nevstrebava aj ked mam PH pomerne vysoke - prave vtedy by nemal byt problem s jeho vstrebanim do rastliny...
a hnojim to hnojivom s obsahom mikroprvkov, kde by mal byt obsiahnuty aj ten horcik...
dalsia vec je, ze sa to objavilo len na starsich listoch - novsie listy vyzeraju byt zatial v pohode

nie je PH 7 az prilis? mam ho este zdvihnut? (zvysenim PH zalievky?)


no právě moc nerozumim tomu popisu, jako že ti teče ph 7 z kohoutku a pak to upravuješ na 5,5-6?
podle téhle tabulky se hořčík vstřebává v hlíně od 6,5 http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=153921
a samozřejmě jde taky o to čím to ph měříš...

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 15-10-2011 v 12:46 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Franzo
Stálý Člen

Karma uživatele Franzo - 81% PěstitelskáKarma uživatele Franzo - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 576

PH pody 7 (cize PH substratu 7)

kedze sa mi zda substrat s PH 7 prilis vela, znizujem PH zalievky (odstatej vody z kohutika) na cca PH 5.5-6

PH vody pri vytoku z crepnika sa pohybuje na +-6.5

merane je to vacsinou lakmusovymi papierikmi (bezne merania) a par krat som si pozical digitalny PH meter, ktory mi merania s lakmusom v podstate len potvrdil

preto mi nejde do hlavy, preco by sa ten horcik mal zle vstrebavat ked by malo byt PH celkom v pohode...
nejake navrhy_rady?

Old Post 15-10-2011 v 12:55 PM
Franzo je offline   Profil uživatele Franzo   Find more posts by Franzo   Foto galerie člena Franzo   Click here to Send Franzo a Private Message   Add Franzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 34 35 36 37 38 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5712610 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív