Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 34 35 36 37 38 »
Autor
Téma 
suchac0
Nový Člen

Karma uživatele suchac0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 561

zdravim, kdo mi postaví led světlo, který mi nahradí mých 600w??? napište kdo by ste to zvládl, na ceně se domluvíme, určitě bych chtěl aby to bylo míň jek 30 tis od Mazara.

Old Post 09-02-2011 v 12:26 PM
suchac0 je offline   Profil uživatele suchac0   Find more posts by suchac0   Foto galerie člena suchac0   Click here to Send suchac0 a Private Message   Add suchac0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 562

Ahoj vsem muze mi nekdo poradit ktere budou asi nejlepsi na pouziti? Hledam vsude kde se da a zatim co jsem nasel je toto... http://www.profi-elektronika.cz/sea...o=660nm&poslat= pak http://lhotsky-elektro.kabel1.cz/in...uemart&Itemid=1 zde http://lhotsky-elektro.kabel1.cz/in...uemart&Itemid=1 http://www.gme.cz/cz/l-793src-f-p511-740.html vazne moc netusim ktere se daji pouzit zda se mi dost malo ten uhel...nebo nevim....dekuji moc

outdoor 2008 outdoor 2009

Old Post 09-02-2011 v 14:29 PM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
usersony
Stálý Člen

Karma uživatele usersony - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 93  

LED pasky Příspěvek č. 563

no tak taky přispěju svou troškou do mlýna :-)
pozoruju threed http://www.ledgrow.eu/test8.html
(on si tam hraje i s napětím ruznejch barev, a par modrech pri prepnuti vypne a zapne fired, kvuli spotřebě aby mu to žralo jen 60 W a udělal s tim 93 grams) a z toho jsem dospěl k používání těchto barev

630nm červená
460nm modrá
660nm fired prý zkracuje kvetení používá až po druhím týdnu kvetení -tento led pásek se mi nedaří sehnat :-( kua potřebuju led pásek nechce se mi s tim srát po jedne
bílá prý proti stresu rostliny - požít teplou bílou nebo bílou

jinak tady maj akci na led pásky jsou bile a samolepici 60LED/m a 120LED/m - na webu klikněte na bližší info vyskočí vám ceník
http://www.elektroinvest.cz/?gclid=...CFUco3wodoAZzGw

pro ty co se jim nechce pájet prodávaj i koncovky, prodávaj to v 5 m rolích i po modulu

tak naco tak drahej led panel dam vedle sebe několik metrovejch led pásků propojim spojkama pripojim na trafo a jeduuu :-D mužete polelit pásky i stěny
svítit na holky ze všech stran to se jim bude líbit

Old Post 09-02-2011 v 19:41 PM
usersony je offline   Profil uživatele usersony   Find more posts by usersony   Foto galerie člena usersony   Click here to Send usersony a Private Message   Add usersony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 564

Vyzkoušej Mazar.cz maj kompletní led systémy

Old Post 22-02-2011 v 01:52 AM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 565

http://www.ledgrowlight.cz/ nemam skusenost ale uz tu na growery boli s nimi experimenty. a tiez uvazujem o LED s tejto stranky.

Old Post 22-02-2011 v 21:48 PM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xXx-cavimanus
Nový Člen

Karma uživatele xXx-cavimanus - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 35  

Nápad HALO LED117 B 9W 230V/7000K černý LED REFL500 Příspěvek č. 566

Čau groweři našel sem tenhlek reflektor na

http://www.globallux.cz/halo-led117...03-skup7034.php

Zkoušel to už někdo ???

Jakékoli komentáře mě zajímají o těch LEDkách.

Jábych řek že za ty prachy by se to dalo použít na Indor?

Za přízpěvky budu rád.

Old Post 05-03-2011 v 19:47 PM
xXx-cavimanus je offline   Profil uživatele xXx-cavimanus   Find more posts by xXx-cavimanus   Foto galerie člena xXx-cavimanus   Click here to Send xXx-cavimanus a Private Message   Add xXx-cavimanus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dadanek
Stálý Člen

Karma uživatele dadanek - 51% PěstitelskáKarma uživatele dadanek - 51% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 567

Ahoj, 9W je strasne malo a barva svetla na kvet taky spatna. Urcite bych za to neutracel...

To je ale dřina, když chce člověk jednou něco dělat pořádně!

Old Post 06-03-2011 v 11:45 AM
dadanek je offline   Profil uživatele dadanek   Find more posts by dadanek   Foto galerie člena dadanek   Click here to Send dadanek a Private Message   Add dadanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackous97
Stálý Člen

Karma uživatele Blackous97 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 568

Mozna by se to dalo pouzit na rizky, nebo na matku , ale na velke pestovani urcite ne.

Dadanek: LEDky nemuzes srovnavat treba s vybojkou!
LEDky maji mensi prikon,ale jsou vykonejsi nez 70w sodik.

Zdarec

Old Post 07-03-2011 v 16:39 PM
Blackous97 je offline   Profil uživatele Blackous97   Find more posts by Blackous97   Foto galerie člena Blackous97   Click here to Send Blackous97 a Private Message   Add Blackous97 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Blackous97! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xXx-cavimanus
Nový Člen

Karma uživatele xXx-cavimanus - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 569

jako co sem se díval na ty LEDky a myslím si že je to budoucnost, každej co vím, tak má sogíky většinou 400-600w a to se mi zdá že je to strašně moc já pojedu svůj první Indor a chci začít s usporkou 125w a ktomu bych pak dokoupil červenou 200w usporku abych pořádně šupal :P

Old Post 07-03-2011 v 19:31 PM
xXx-cavimanus je offline   Profil uživatele xXx-cavimanus   Find more posts by xXx-cavimanus   Foto galerie člena xXx-cavimanus   Click here to Send xXx-cavimanus a Private Message   Add xXx-cavimanus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el.locos
Stálý Člen

Karma uživatele el.locos - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 431  

Příspěvek č. 570

Zdarec,
jedu pod ledkama i sodikem;-) jestli ti jde o spotřebu tak ledky sou jasná volba a vůbec netopi..ale jestli ti jde o výnos zapomeň na to a zustaň u sodiku - ten vali lip...měl sem 120w led a výnos ze 14 kyti kolem 200g - měl by nahradit 400W sodik a tam v klidu davam kolem 400 a víc...na druhou stranu teď pořizuju taky 300w ledku a jsem zvedav co to dokaže:-))

Keep it green to all...

Locův bio roomek 600W

Locův outdoorek 2011

Locův outdoorek 2012

Loco bio-room 300-660W Sweet Seeds competition




Old Post 19-03-2011 v 21:02 PM
el.locos je offline   Profil uživatele el.locos   Find more posts by el.locos   Foto galerie člena el.locos   Click here to Send el.locos a Private Message   Add el.locos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ghost83
Nový Člen

Karma uživatele ghost83 - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 571

Zdarec,jsem zvědavej jak ti to pod tím 300Wpojede.Máš PRO,a nebo ten običejný,spectral box.Příští měsíc sklidím,a chtěl bych přejít na ty ledky.No a samozřejmě mě jde o výnos.Ato 300w PRO by měl nahradit 1000Wsodíku.

Old Post 21-03-2011 v 16:15 PM
ghost83 je offline   Profil uživatele ghost83   Find more posts by ghost83   Foto galerie člena ghost83   Click here to Send ghost83 a Private Message   Add ghost83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Fredy - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 572

citace:
Původní příspěvek od el.locos
Zdarec,
jedu pod ledkama i sodikem;-) jestli ti jde o spotřebu tak ledky sou jasná volba a vůbec netopi..ale jestli ti jde o výnos zapomeň na to a zustaň u sodiku - ten vali lip...měl sem 120w led a výnos ze 14 kyti kolem 200g - měl by nahradit 400W sodik a tam v klidu davam kolem 400 a víc...na druhou stranu teď pořizuju taky 300w ledku a jsem zvedav co to dokaže:-))


Prave podle tvejch cisel je jasny ze LEDky vali lip ne?
To co o nich pisou vyrobci snad nemuze nikdo verit (120W=400W atp.)

Chci rict ze mi taky jde o vynos a radsi tech 400g udelam pod 240W LED nez pod 400WHPS. Jenom na ty panely mit prachy ale to uz je zase jina

Život je kurva....s tou si ale člověk nejvíc užije

250W/400W, 5xMM & 5xDM

250W-166G-0,64G/W

Old Post 21-03-2011 v 19:31 PM
Fredy je offline   Profil uživatele Fredy   Find more posts by Fredy   Foto galerie člena Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Add Fredy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dabl00
Nový Člen

Karma uživatele dabl00 - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 573

ja bych tam spis dal tu sodikovku a o to jestly by tam nebylo moc velke horko bych se ani moc nestaral kdyz tu sodikovu muzes met i v malem grow boxu a horko tam nemas jenom musis met dobre vetrani jestly to budes met pres leto protoze tam muzes met aj 35 stupnu pres leto bych spis zasadil venek a na zimu lampy

Pavlík

Old Post 21-03-2011 v 20:55 PM
dabl00 je offline   Profil uživatele dabl00   Find more posts by dabl00   Foto galerie člena dabl00   Click here to Send dabl00 a Private Message   Add dabl00 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokesh
Stálý Člen

Karma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 226  

Příspěvek č. 574

Šel bych do LED, pěstováni je nenákladný a vyhod dost. Co já vím tak pod 300W jde dat 360g a nemusis se mdat s teplem a paldy ti ani tak nesmrdí a jestli to pestujes jako hobby tak prachy nejsou problem LED is easy

Doporučuju pro pěstitele pod LED!

Kokeshuv out 2009 - 2010 - 2011 - 2012

Old Post 25-03-2011 v 11:51 AM
Kokesh je offline   Profil uživatele Kokesh   Find more posts by Kokesh   Foto galerie člena Kokesh   Click here to Send Kokesh a Private Message   Add Kokesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 575

led is future!

Old Post 30-03-2011 v 20:22 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 576

citace:
Původní příspěvek od Kokesh
a nemusis se mdat s teplem a paldy ti ani tak nesmrdí


paldy ti ani tak nesmrdí ?
mrdat s teplem - ofuk & odtah je stejně potřeba , na tom neušetříš ...

Old Post 31-03-2011 v 08:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 34 35 36 37 38 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. - 648 odpovědí
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8383980 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív