Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak na zvěř?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 34 35 36 37 38 »
Autor
Téma 
Don MihaiL
Stálý Člen

Karma uživatele Don MihaiL - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 561

caute

viete mi poradit z hrabošmi ??
dnes som prisiel na to miesto a prestne dva diery v tom mieste ako mam kitku tak neviem co s tym bojim sa aby mi nezozral korene..

Old Post 02-06-2012 v 09:22 AM
Don MihaiL je offline   Profil uživatele Don MihaiL   Find more posts by Don MihaiL   Foto galerie člena Don MihaiL   Click here to Send Don MihaiL a Private Message   Add Don MihaiL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Jak na Špačky Příspěvek č. 562

Zdar všem

Poraďte jak na ty zas...ný špačky vyzrát....mám na balkoně pár řezů a vždycky ráno najdu pár kousků vytažených z hlíny.....

Mám tam plašič v podobně CD na provázku co se točí a blejská, na chajdě to funguje ale tady ne, dokonce tam mám i psa.......ale stejně...nemáte někdo zkušenost?

Díky

Old Post 06-06-2012 v 10:52 AM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 563

Zdar , zkusil bych pres ne dat nejaky pletivo a nechat ho tam než trochu poporostou

chilli 2012 - 170 rostlin, 22 odrůd
chilli a jiné pochutiny 2013

Old Post 06-06-2012 v 11:18 AM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 564

zkus tam pověsit spíš kousek zrcadla místo těch cd... a nebo klasika... Vzduchovka a čekat....

Old Post 06-06-2012 v 15:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 565

Dneska sem vylezl na balkón a malá třešen je skoro na dosah ruky tak 3metry. Seděl tam špaček a čuměl na mě. Tak sem mu řekl ať pakuje a vůbec nešel. Ani po tom co sem tam zuřivě zamával rukama a tleskal jak debil. Kašlal na mě, pak si uloupl třešen a s výsměchem uletěl. Ta bezmoc to nepřeju nikomu !

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 06-06-2012 v 19:10 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 566


tak.....problém vyřešila moje vášnivá labradoří zahradnice....všechno přesadila podle sebe, budu rád když to alespoň něco přežije, polámané stonky i vytrhané kořínky....Mám je v Teku tak jsem přes ně hodil igeliťák s pár dírama ať se to zapaří ale trochu větrá.....snad se proberou a pod igelitem nebudou takovým lákadlem pro oba....

Old Post 07-06-2012 v 08:39 AM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 567

Zas oknem to taky roste ...

PS: Špaček hmotou neprojde

Old Post 16-06-2012 v 11:34 AM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vorman
Nový Člen

Karma uživatele vorman - 10% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 568

HUKINOL je naj naj naj,,neexistuje nič lepšie proti zvery

Old Post 29-06-2012 v 09:28 AM
vorman je offline   Profil uživatele vorman   Find more posts by vorman   Foto galerie člena vorman   Click here to Send vorman a Private Message   Add vorman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patres92
Stálý Člen

Karma uživatele Patres92 - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 569

Niečo mi okusalo moje kytičky a zostala len stonka dva listky na každej myslite že sa ešte rozoberu alebo ich mam hodit do koša ?

Old Post 12-07-2012 v 11:21 AM
Patres92 je offline   Profil uživatele Patres92   Find more posts by Patres92   Foto galerie člena Patres92   Click here to Send Patres92 a Private Message   Add Patres92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 570

kolem myho policka se pohybuje vetsi mnozstvi vysoké, tak jswm radsi natahl oplocenku, 50m 1000kč :p jistota je jistota jeste by to chtelo ziletkovy drat a pitbulla proti corkam :p

Naposledy upravil 12-07-2012 v 17:00 PM

Old Post 12-07-2012 v 13:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 571

citace:
Původní příspěvek od Mr Green
kolem myho policka se pohybuje vetsi mnozstvi vysoké, tak jswm radsi natahl oplocenku, 50m 100kč :p jistota je jistota jeste by to chtelo ziletkovy drat a pitbulla proti corkam :p


a co to je ta oplocenka? a ta cena je nějaká moc nízká ne? to stojí snad víc i 50 metrů holýho zelenýho drátu

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 12-07-2012 v 16:31 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 572

Je to to co je natahany v lesních školkách, 120cm na výšku a spodní díry jsou zmenšené takže by tim nemusela proběhnout ni ta menší havěť, když jsem se v obchodě ptal jestli tím proběhne zajíc tak prý podle toho jak je vypasenej XD
edit: jaj má bejt 1000kč

Old Post 12-07-2012 v 16:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
White Rhino 666
Stálý Člen

Karma uživatele White Rhino 666 - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 573

Zdár.
mam trochu problem s dvěma kytkami na jendom mem poli. by\l jsem tam dnes asi po třech tydnech a zjistil jsem, ze obě kytky ve vyšce asi 30cm mají hlavní stonek ukousaný nějakou zvěří, ale už to je starší - takže takový nechtěný zástřih, bo postranní větvě už krásně valej. To by ani tak nevadilo, jde o to, že ty stonky jsou duté, prší do nich (ted obvzlášť často) tak se bojím plísně. Mám to nějak, popřípadě jak, řešit? diky za odpovědi

smrt .. jako jediný účel života

Old Post 16-07-2012 v 19:41 PM
White Rhino 666 je offline   Profil uživatele White Rhino 666   Find more posts by White Rhino 666   Foto galerie člena White Rhino 666   Click here to Send White Rhino 666 a Private Message   Add White Rhino 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 574

citace:
Původní příspěvek od White Rhino 666
Zdár.
mam trochu problem s dvěma kytkami na jendom mem poli. by\l jsem tam dnes asi po třech tydnech a zjistil jsem, ze obě kytky ve vyšce asi 30cm mají hlavní stonek ukousaný nějakou zvěří, ale už to je starší - takže takový nechtěný zástřih, bo postranní větvě už krásně valej. To by ani tak nevadilo, jde o to, že ty stonky jsou duté, prší do nich (ted obvzlášť často) tak se bojím plísně. Mám to nějak, popřípadě jak, řešit? diky za odpovědi


To sou srnky,taky mě to dělaly ty svině, jediné co mě pomohlo byly takové ty kolíky,co bývají kolem polí,na vrchu šušeň z montážní pěny,který je napuštěný nějakými feromony,smrdí to jak cigánské hračky,ale to jediné mě pomohlo.

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 16-07-2012 v 21:36 PM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 575

citace:
To sou srnky,taky mě to dělaly ty svině, jediné co mě pomohlo byly takové ty kolíky,co bývají kolem polí,na vrchu šušeň z montážní pěny,který je napuštěný nějakými feromony,smrdí to jak cigánské hračky,ale to jediné mě pomohlo .



Tak hlavně ať to všichni kradou. Víš na co to tam myslivci maj!? Aby nám pod auta neskákaly srnky!!! Když chceš ochranu před zvěří, tak si nějakej repelent proti srnkám kup!!! Neni to tak drahý. A nemusíš mařit práci někoho jinýho, jak srnky, tak řidiči ti budou vděčný.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 16-07-2012 v 21:57 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 576

Tady je zas někdo důležitý ,jestli máš něco lepšího tak poraď,jen vím že ty repelenty nepomáhají a ty feromony jen tak neseženeš,a neříkám vydrancovat to všechno,jedna stačí to už je asi podle tebe lepší když se po polích a lesích toulají zmatené zhulené srnky,a teprve ty sou nebezpečné pro provoz.

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 17-07-2012 v 11:15 AM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 34 35 36 37 38 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4133730 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív