Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 33 34 35 36 37 »
Autor
Téma 
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 545


Dneska mě zkurvení ptáci sežrali 2 rostliny white widow,mám rovnou vyhodit,nebo z toho něco vyroste ?

Old Post 21-05-2012 v 16:27 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 546

to obrazí v poho....

Old Post 21-05-2012 v 16:34 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jj.honza
Nový Člen

Karma uživatele jj.honza - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 18  

Netuším Příspěvek č. 547



Zdravím všechny growery !
prosil bych o radu

Rostliny byly zdrávé a v pořádku a takhle zbělaly téměř během jedné noci. Kytky jsou většinu dne doma za oknem na jižní stranu, pouze když je pěkně, tak je dám vyvětrat ven. Zajímavostí je, že toto samé, jen v menší míře se děje matčiným afrikánům, které mají totožnou péči, jako moje milované rostlinky, jen s tím rozdílem, že jsou v jiném substrátu.

Old Post 21-05-2012 v 18:14 PM
jj.honza je offline   Profil uživatele jj.honza   Find more posts by jj.honza   Foto galerie člena jj.honza   Click here to Send jj.honza a Private Message   Add jj.honza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jj.honza
Nový Člen

Karma uživatele jj.honza - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 548



+ přidávám další dva obrázky

Old Post 21-05-2012 v 18:16 PM
jj.honza je offline   Profil uživatele jj.honza   Find more posts by jj.honza   Foto galerie člena jj.honza   Click here to Send jj.honza a Private Message   Add jj.honza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 549

Jojo zdarec , asi si je trochec připekl na sluníčku...
Když tak praží slunko , tak mrňousy musíš aspoň trochu přistínit toe jasný... Myslím , že to ještě zmáknou , když jim dáš čas...

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 21-05-2012 v 19:09 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Re: Netuším Příspěvek č. 550

citace:
Původní příspěvek od jj.honza
Zdravím všechny growery !
prosil bych o radu

Rostliny byly zdrávé a v pořádku a takhle zbělaly téměř během jedné noci. Kytky jsou většinu dne doma za oknem na jižní stranu, pouze když je pěkně, tak je dám vyvětrat ven. Zajímavostí je, že toto samé, jen v menší míře se děje matčiným afrikánům, které mají totožnou péči, jako moje milované rostlinky, jen s tím rozdílem, že jsou v jiném substrátu.


přesně jak říká Mr.Nobody, spálilo Ti je slunce podle mně.. kytky předpěstované doma (vevnitř) musíš na přímé slunce pomalu zvykat. jednou jsem dal krásný zdravý kytí z vnitřku rovnou do skleníku, stačil první slunečný den a dopadly hůř než ty Tvoje..

carpe diem

Old Post 21-05-2012 v 19:33 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 551

Zdarec..Mam par kytek na 4OOW.aktualne 4tydny rustu.. zalevam cca 100ml denne, ptze mam dost malo zeminy z cehoz je jeste skoro pulka keramzitu. zalivka po tech 100ml stejne protejka.. Hnojim Sensi Bloom A+B od ADVANCED Nutrients 3-4ml/l jednou za 3-4 dny a jednou za dva dny PK 13-14 od atami. V zalivce upravju PH od 5,8-6,4.. Ve skrini mam dost horko..ted se mi vysplhala teplota az k 33C ale to bylo stropový..Jinak se do tech 30C vejdu vetsinou (kdyz prichlazuju zvlhcovackou)...Jeste doplnim, ze kytky byly sem tam vystavene šoku jako sviceni dve hodiny pres cas, sepinani a vypinani svetla neni kazdej den stejne +-15 min.vysral se mi casovac a ted jsem chvili rozsvice ručo...
Kytky jsem casto nucenej cesat o listy ktery zloutnou od spoda...u vrcholu jsou krasne zelene...
Nevite nekdo? Dik za pomoc

Greenhead

Old Post 22-05-2012 v 20:25 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 552



FOTO

Greenhead

Old Post 22-05-2012 v 20:27 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 553

2 Greenhead: imho přehnojené fosforem, neptal jsi se už někde...

Old Post 22-05-2012 v 20:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 554

neptal...listy jsou prakticky postizeny celou dobu..v rustu mi od kraju schnuly a konecky listu se kroutily nahoru, což mimo jiné taky naznačovalo absenci K... Treba by tohle mohlo byt treba P. Rikal jsem si, ze kdyz je treba takhle malo zeminy a kytka sosa hlavne z keramzitu, kde nic nenajde, mohl by to byt trebas permanentni nedostatek zivin. Nebo zalejvam malo?

Greenhead

Old Post 22-05-2012 v 20:44 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron
Nový Člen

Karma uživatele Aaron - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 2 

Dotaz Příspěvek č. 555


Našel jsem na několika listech divnou věc, ale nedokážu určit čím to je. Mohlo by to být přelití, přehnojení, něco s ph nebo spálení od světla, ale fakt nevim, mrkněte na to, díky.

Old Post 22-05-2012 v 23:31 PM
Aaron je offline   Profil uživatele Aaron   Find more posts by Aaron   Foto galerie člena Aaron   Click here to Send Aaron a Private Message   Add Aaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 556

honojil som to asi 2x, podarilo sa mi to trochu presvihnut tak som to potom preplachol a zalieval len vodou .. ph 5,9, vlhkost a teplotu som nemeral (max rukou nad kytkami) ... lampa 600w greenpower asi 50cm, 2x som tam striekol phytamin .... stonky fialove (pritom ph by malo byt ok) a fialoveju aj konce niektorich listov, niektore ale zltnu od konca

http://imageshack.us/photo/my-images/72/fotka1w.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/233/fotka2e.jpg/

sorry tie fotky na grower uploadnem ale aj po images uploaded sa tam ziadne v galerii nezobrazia

Naposledy upravil acheron 23-05-2012 v 11:17 AM

Old Post 23-05-2012 v 10:55 AM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 557

delete

Naposledy upravil acheron 23-05-2012 v 15:56 PM

Old Post 23-05-2012 v 11:09 AM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 558

?? Nikdo nic.tri pripevky hore

Greenhead

Old Post 23-05-2012 v 14:47 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 559

citace:
Původní příspěvek od Mr.Greenhead
?? Nikdo nic.tri pripevky hore

Mám ten samý problém podle mě je to nedostatek dusíku(N) zkouším to teď vyrovnat růstovou hnojkou tak uvidím u mě to přepálené fosforem nebude, protože hnojím malými dávkami a PK na řadu ještě nepřišlo

Old Post 23-05-2012 v 15:36 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bandul
Nový Člen

Karma uživatele bandul - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 16  

lístečky.. Příspěvek č. 560

prosim prosim o radu, copak je mým kytičkám? nejdříve jsem si myslela, že je to spálené od sluníčka, ale po bližším zkoumání je jasné, že žloutnutí jde od spodních lístků. Jsou to 2 orange budy a 1 noname, substrát agro pro pokojové a pro zelené bylinky. přpojuji fotos

kuř než bude hůř

Old Post 24-05-2012 v 09:00 AM
bandul je offline   Profil uživatele bandul   Find more posts by bandul   Foto galerie člena bandul   Click here to Send bandul a Private Message   Add bandul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 33 34 35 36 37 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7451480 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív