Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Které papírky používáte?No fajka siciety
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 31 32 33 34
Autor
Téma 
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Re: Špatná kvalita papírků OCB Příspěvek č. 513

citace:
Původní příspěvek od Veneficus Cubus
Ahoj,

rád bych se zeptal jestli máte zkušenost z poslední doby s papírkama OCB - klasický černý.

Je to tak měsíc, co pozoruji výrazný zhoršení kvality těchto papírků. Ubalit z nich na beka je fakt najednou těžký - nelepí to a trhají se.

Zkoušel jsem už aspoň 5 různejch balení od různých prodejců a všechny stejný problém. Uvažoval jsem jestli se třeba do Čech nedostala nějaká falšovaná edice nebo jedině zhoršili kvalitu..

Co Vy? Máte podobné zkušenosti?



Jo tak tohle můžu potvrdit nejspíš nějaká napodobenina u nás je mají u vietnamců a na benzíně! Krabička stejná ale na papírkách je nějakej jinej nápis než OCB(když se kouknete proti světlu)!

Old Post 12-06-2013 v 18:56 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Re: Re: Špatná kvalita papírků OCB Příspěvek č. 514

citace:
Původní příspěvek od brujeria



Jo tak tohle můžu potvrdit nejspíš nějaká napodobenina u nás je mají u vietnamců a na benzíně! Krabička stejná ale na papírkách je nějakej jinej nápis než OCB(když se kouknete proti světlu)!


naprostý souhlas! fakt OCB cerne nelepi!!! sleduju to uz delsi dobu... a jsem smutny,....

carpe diem

Old Post 12-06-2013 v 20:11 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 515

a kuuaaa je to pravda, prave se mirozsypalo luxusne zabalene brko na koberec!!! grrr

carpe diem

Old Post 12-06-2013 v 20:24 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Re: Re: Špatná kvalita papírků OCB Příspěvek č. 516

citace:
Původní příspěvek od brujeria



Jo tak tohle můžu potvrdit nejspíš nějaká napodobenina u nás je mají u vietnamců a na benzíně! Krabička stejná ale na papírkách je nějakej jinej nápis než OCB(když se kouknete proti světlu)!

Taky bych řekl. Koupil jsem je u vietnamců. Krabička je úplně stejná, ale papírky na sobě mají nápis "BOLLORE". A kvalita je hrozná.

Old Post 14-06-2013 v 02:12 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 517

[účet odstraněn]

Old Post 14-06-2013 v 03:53 AM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 518

Můžu jen potvrdit! Kupoval sem jedny v tržnici a jedny v trafice, a oboje nelepěj a trhaj se.
I to Bollore tam je

Old Post 17-06-2013 v 16:01 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 519

hele ale na tech mych je normalni vodoznak OCB a lighthouse.. vypadaj fakt origo.. ale kvalita jak pisete...

carpe diem

Old Post 17-06-2013 v 18:28 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 520


Evolucion
Nové SMOKING DELUXE 2.0.
http://www.smokingdeluxe20.com/do/nuevo-estandar

Zrovna jsem je dostal doruky ,tak je jdu vyzkoušet!

Old Post 24-06-2013 v 20:23 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 521

jojo černý ocb mi tu taky ležej už dlouho nedotčený a bollore tam je, i s eiffelovkou

jinak poslední dobou jsem byl nejvíc spokojenej s papírkama smoking brown, balit do nich to byla prostě radost

ani bulldog amsterdam nebyly vůbec špatný, ale byly tlustý jak na doutník úplně mi bylo blbý do nich balit malý špeky

za zmínku stojej ještě greengo papírky, nebarvený a fakt v pohodě

Old Post 25-06-2013 v 23:07 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 522

ocb mi nevadí ale sou hodně uzoučký, smoking maj modrý, a to je super plachta dobře se do toho balí, ten papír navíc stejně odtrhnu .....

Old Post 26-06-2013 v 07:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 523

klasika ocb černý, bollore jsem naštěstí nepotkal smoking zlatý, v těch je teď jako bonus pár ks smoking brown a ty jsou supr, přesně jak píše rákosníček ..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Naposledy upravil asfalt 26-06-2013 v 07:52 AM

Old Post 26-06-2013 v 07:19 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 524


citace:
Původní příspěvek od Mr.Sordo
Tak, zrovna zkouším tyhle.
Hlavní výhodou papírků Smoking KS Brown, je to, že se při výrobě nepoužívá bělení pomocí chlorinu. Je to tradiční papírek vyrobený ze dřeva stejný jako v případě Slimu, který je nejprodávanější papírek od Smokingu vůbec. V tomto neběleném papírku je méně chemie a tudíž je více přírodní.


jinak tady ze světa:
http://d0um.funpic.de/New.html

citace:
Původní příspěvek od Mr.Sordo
Evolucion
Nové SMOKING DELUXE 2.0.
http://www.smokingdeluxe20.com/do/nuevo-estandar

Zrovna jsem je dostal doruky ,tak je jdu vyzkoušet!


Smoking browny jsem po pár ubalení,daroval.
Moje "spolunocležnice",je komentovala tím, "že prej,divně šustí".lol
Mně osobně taky něják extra nesedly,snad kvůli te barvě,nevím.
Ovšem ,Smoking Deluxe 2.0 to je jiná,balí se to samo!
Navíc použité lepidlo je přírodní a to ze "senegalské akácie",tzv. arabská guma.lol
http://botanika.wendys.cz/cizi/rostlina.php?287

Naposledy upravil Mr.Sordo 26-06-2013 v 11:18 AM

Old Post 26-06-2013 v 11:02 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 525

mě ty brown seděj, jinak na nich nic zvláštního není, krom toho, že nejsou bělený chlorem...
že divně šustěj můžu potvrdit
arabská guma je fajn, na normálních je kostní klih tušim

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 26-06-2013 v 11:21 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Re: Re: Re: Špatná kvalita papírků OCB Příspěvek č. 526

citace:
Původní příspěvek od alesh

Taky bych řekl. Koupil jsem je u vietnamců. Krabička je úplně stejná, ale papírky na sobě mají nápis "BOLLORE". A kvalita je hrozná.


Ad BOLLORE: http://www.ocb.net/uk/ -> Factory -> transormation of the OCB pack

Niečo podobné sa mi stalo s Masccottmi krátkymi. Jedného času prestali lepiť, v polovici cígy sa mi začali rozlepovať. Po vyskúšaní niekoľko balení som sa na to vyprdol a používal Gizeh Slim. Nepamätám sa či to boli regulár Mascotte alebo slim, ale Slimky lepia teraz ok a keď sa mi občas dostanú do ruky regular (široké) tak lepia ok. Možno zle namiešali lepidlo (gumu) alebo čo

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 26-06-2013 v 12:31 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 527

U Brownů taky, krom toho, že se do nich dobře balí a skvěle lepěj, při kouření chybí v chuti taková ta hořká "papírovina" (že bychybějící sloučeniny chlóru?), takže fajn po všech stránkách. A jdou na dračku, teď posledně už měli akorát rolovací verzi, což je taky supr...

Old Post 26-06-2013 v 13:13 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 528

po letech sem koupil zase zlatý smokingy,já hlupák koupil hned dvoje,mno pro mě to je velké zklamání,a to jsem na nich začínal ... asi sem se potřeboval ujistit že OCB je jediná volba

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 29-06-2013 v 12:00 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 31 32 33 34  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5066160 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív