Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 30 31 32 33 34 »
Autor
Téma 
jackson8800
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 497

Ahoj, pozna nekdo kde je problem v tech nazloutlych listech?Cetl jsem na tohle tema dost ale zkusenosti jsou v tomhle asi lepsi,hnojim canna biovega ale jen mininalne a rostliny rosim cistou odstatou vodou.http://www.imghosting.cz/images/87rps20141020_094658.jpg

Old Post 20-10-2014 v 09:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krokodilko
Nový Člen

Karma uživatele krokodilko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 8  

fialoveni listu zespodu Příspěvek č. 498

ahoj kytky zacali mat chlorozu ph vytoku v hline bolo 6,6 zespodu listu se ale ted zacali delat fialove fleky hnojim jidb ec davam 1,8-2,2 ph upravujem na 6,1-6,4 je to pod 600w je to model od dinafemu cheese,

v druhem boxu coco ph vytoku 6.1-6,3 ec davam 1,8-2,2 listi zelene na neketerych vytkach se objavuju zlte skvrny na listech spodni palice jdou pekne ale vrchni hlavni palice je to ridke a divne na to ze je to v 6 tydnu kvetu male listky v palicich se krouti listi jsou dosti zelene zkousel sem to 2x v prubehu 5 dnu proplachnout a pak zacal zase od ec1.8 ale neprijde mi to zeby se neco zmenilo zeby sem tam hodil moc dusiku???a taky se na listech kde je zluty flek objevuje zespod listu fialovy flek nebo celek ne jenom flek

Old Post 21-10-2014 v 10:06 AM
krokodilko je offline   Profil uživatele krokodilko   Find more posts by krokodilko   Foto galerie člena krokodilko   Click here to Send krokodilko a Private Message   Add krokodilko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fista
Nový Člen

Karma uživatele Fista - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 8  

Dotaz Problém s listy u 4denních prcků Příspěvek č. 499



Čus zkušenější, zkouším první kolo hlína lightmix od biobizzu, 600w box, ph vody na zalejvání 5,7 - 5,9, teplota přes den 25 - 28 v noci 19 - 23. Vlhkost kolem 50 - 60% což je málo já vim ale asi to nebude příčina problému. Žloutnou mi konce listů a stáčí se do ruličky na pár rostlinkách. Některý jsou v pohodě fresh ale některý chytají žlutou barvu a občas se udělá i dirka v lístku. Nevíte někdo čim by to mohlo bejt? Jsou ještě nehnojený pouze zalejvaný odstátou vodou. A mám takovej osobní tip, že jsem ty 4 asi ulil. Nebo ne? Něco horšího? Omlouvám se případně za debilitu svýho dotazu ale jsem úplnej začátečník takže díky za každou radu a poznatek. Kdyby bylo málo nebo blbě na fotkách vidět můžu dofotit. Čus Fista

Old Post 26-10-2014 v 17:03 PM
Fista je offline   Profil uživatele Fista   Find more posts by Fista   Foto galerie člena Fista   Click here to Send Fista a Private Message   Add Fista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 500

citace:
Původní příspěvek od serfar
Ahoj poradi nekdo 400wsodik aeroponie rostlinky 62 dni 31 byli na 18/6 vybojka a advancet hydroponics rust pote prepnuty a zmnena slozeni hnojiva na kvet vybojka na kvet a 12/12 ale nechteji kvest jen asi po celkem 50 dnech se objevili naznaky kveteni pestiky ale jinak zadna zmnena, EC kolem 2,1 ph by melo byt kolem 5,5-5,8(odesel ph metr ) takze nevim presne jinak jsou pekne silme krasne vybarvene jen mi porad rostou pri prepnuti meli cca35cm dnes cca95-100 ale zatim bez kvetu Dik




Hoj
nesvítí ti tam někudy světlo ?
jinak si myslim že u některejch modelů nákvět je pomalejší resp. po přepnutí 3 tejden už je na čase aby lezly paličky

Old Post 27-10-2014 v 13:10 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 501

citace:
Původní příspěvek od jake4548

info.( 1. týden květu, teplota ve dne 27, v noci 21, hnojivo hesi bloom 100% dávka, ph 6,2.)
některý listy se začínají na konci kroutit. nevim co stim poradte prosim


Čéče koukni pořádně na ty tvoje lepový desky , dost mi to připomíná napadení kořenů třásněnkama , bojoval jsem s nima v hydru vcelku úspěšně proplachem vody s peroxidem , v hlíně mi to bylo houbelec platný kytky dokvetly ale bylo to takový zoufalství spojený s některejma hermafroditama

je to běh na dlouhou trať , tzn opakovat opakovat opakovat , něco sundáš postřikem a něco je porád v pěstebním mediu , tušim že i omite s tim dokáže něco udělat

PS: koukám Že máš hydroton jako já , tak do zálivky i postřikem a vyměn po týdnu ty lepový desky ať vidíš změnu , tahle verbeš je dost hustá v okamžiku kdy máš na lepovkách pár mušek tak ti garantuju že na kořenech to žije a odebírá kytce živiny , ty kanálky dělaj ty mušky

Old Post 27-10-2014 v 13:26 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 502



Ahoj,
mám problém s rezavými fleky na listech, nevíte čím by to mohlo být?

Jedu hlínu hnojim plagron alga + topmax podle návodu 4ml/litr
Může to být přehnojené? je to 27. den květu vlkhost se drží okolo 40 %
Žádný brouky ani nic podobnýho jsem nezpozoroval, ani pod těma rezavejma listama...

Naposledy upravil Gramy 27-10-2014 v 18:27 PM

Old Post 27-10-2014 v 18:01 PM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bajt
Nový Člen

Karma uživatele Bajt - 82% PěstitelskáKarma uživatele Bajt - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 21 

Foto problemy s listy Příspěvek č. 503


dobra vychytavka kdo ma problem s listy zde se dozvi cim by to mohlo byt nasel jsem to na 420magazine.com

Old Post 27-10-2014 v 18:40 PM
Bajt je offline   Profil uživatele Bajt   Find more posts by Bajt   Foto galerie člena Bajt   Click here to Send Bajt a Private Message   Add Bajt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adiotron
Nový Člen

Karma uživatele adiotron - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 9  

Hlína fleky na listech Příspěvek č. 504



ahoj chtel bych strasne moc porosit o radu co by to mohlo byt ?

Old Post 30-10-2014 v 11:01 AM
adiotron je offline   Profil uživatele adiotron   Find more posts by adiotron   Foto galerie člena adiotron   Click here to Send adiotron a Private Message   Add adiotron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Re: fleky na listech Příspěvek č. 505

citace:
Původní příspěvek od Gramy
Ahoj,
mám problém s rezavými fleky na listech, nevíte čím by to mohlo být?


Jaký máš pH na výstupu? Možná deficit Ca vlivem nízkého pH.

citace:
Původní příspěvek od adiotron
ahoj chtel bych strasne moc porosit o radu co by to mohlo byt ?


Taky, změř pH na výstupu. Nevhodná hodnota tohle kroucení může způsobovat. Jinak, asi se mi to zdá (nebo to dělá fotka), ale máš to hodně zelený.. to může znamenat přebytek N - viz obrázek výše.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 30-10-2014 v 12:09 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adiotron
Nový Člen

Karma uživatele adiotron - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 506

zmeril jsem ph bylo oka ale ec bylo kolem 4 uff je to v druhem dnu v kvetu prolil sem to poradne vodou az ec bylo kolem 1,7-1,9 myslite ze se spomatujou ? nehnojil sem hlina je totiz royal mix vzdycky sem sni jel seminka az ted jsem skusil rezy a vono tohle uff

Old Post 30-10-2014 v 14:36 PM
adiotron je offline   Profil uživatele adiotron   Find more posts by adiotron   Foto galerie člena adiotron   Click here to Send adiotron a Private Message   Add adiotron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 507

citace:
Původní příspěvek od adiotron
zmeril jsem ph bylo oka ale ec bylo kolem 4 uff je to v druhem dnu v kvetu prolil sem to poradne vodou az ec bylo kolem 1,7-1,9 myslite ze se spomatujou ? nehnojil sem hlina je totiz royal mix vzdycky sem sni jel seminka az ted jsem skusil rezy a vono tohle uff


Jo, vzpamatujou, ale moc jim nenakládej.. měř EC na výtoku a podle toho hnoj (nebo teď spíš nějakej čas nehnoj)

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 30-10-2014 v 14:39 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adiotron
Nový Člen

Karma uživatele adiotron - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 508

dekuji moc za radu :-)

Old Post 30-10-2014 v 14:52 PM
adiotron je offline   Profil uživatele adiotron   Find more posts by adiotron   Foto galerie člena adiotron   Click here to Send adiotron a Private Message   Add adiotron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 509

Díky za radu, PH a EC neměřim no.. metry budou do budoucna

ale přesto díky

Old Post 30-10-2014 v 20:11 PM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 510

citace:
Původní příspěvek od Gramy
Díky za radu, PH a EC neměřim no.. metry budou do budoucna

ale přesto díky


Na pH stačí akvaristické kapky za 50 nebo 70 korun - seženeš ve zverimexu. EC se řeší spíš u hydra, v hlíně to měří málokdo.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 30-10-2014 v 21:52 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 511



Zdravim panove, bohuzel se mi na listech objevily kulate skvrny a rezave fleky. Kdyz jsem si cetl co by to mohlo byt je tu nekolik moznosti. Ja sam si nejsem jisty podezrivam dve moznosti mozna i dokupy . Kytky zalivam cca 2x hnojky a cca 1x voda popr voda s enzymy.. Drive bylo zalivani co 2 dny ale co jsem doplnil uplne kokos az ke kraji staci nyni co 3 dny. Casto sem daval i mensi zalivku treba v 30 dnu kolem 0.7 EC abych to stahl atd... Vytoky PH uz mam par tydnu kolem 4.2- 4.8PH. Co sem tu ale cetl tak v threadu kde resili vytok z kokosu, tak to koncilo sere to pes tak prave nevim jestli toto neni zdroj tec h problemu. Co jsem pochopil snizovani PH delaji nejaky zbytky z hnojiv. Ja osobne mam podezreni ze je to nedostatek Kacka, Mg a mozna jeste nejakyho prvku. Nektere listy zloutnou jine ne. Ale vsechny maji spolecne ty kulicky nebo rezavou plochu. Taky mam podezreni jestli to uz neni plisen. Ale teplotu mam 27 stupnu a u vrsku je vlkhkost kolem 35-45% tak si rikam ze tohle neni dobry prostredi pro plisen ale zase kytky sou na sebe dost nalepeny tak by to klidne mohlo bejt tady z toho jak se o sebe otiraj. Ofuk mam 1x odtahovy ventilator mam tt160 na 120x120 box. Byla by skoda cca ve 42 dnu o tu ourodu prijit. Dneska planuju kazdou kytku prolit cca 5 -10litrama cisty vody at se to kdyztak uz spise zlepsuje nez zhorsuje. Kazodpadne za kazdou vasi radu budu rad a predem dekuji.

PS ta fotka listu je z jeden den starych listu tak vyphadaj trosku pomuchlane sbiral sem to s krabicky na bordel

Kvalita predevsim!

Old Post 01-11-2014 v 08:15 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 512



čau už opravdu nevim ...
2týden rust,kokos,PH 6,0-6,2,honojeno dle návodu GHE
dělaný postřik rustovou hnojkou bez vysledku
postřik BIOOL jako prevnece taky bez naznaku zlepšení

ze začátku jsem měl pocit jako kdyby byli nenažraný
tak jsem hodně zalejval a ted mě přídou možná až moc prolitý
je možný že jsem přelil kokos ?
dík

Old Post 01-11-2014 v 11:23 AM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 30 31 32 33 34 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0673880 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív