Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 30 31 32 33 34 »
Autor
Téma 
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Re: pomoc Příspěvek č. 497

citace:
Původní příspěvek od mickeymouse
na listech se objevují malé žlutobíle tečky, nejprve jen pár a postupně to zamoří celý list. začalo to na dvou klonech, které jsou odjinud než ty dlší, nyní to je skoro na všech, zespod listů jsou občas mini kuličky. kytky normálně rostou ale přechází to i na nové listy

PH 5,8 EC 1,1


Hy3nA má pravdu,sviluše v pokročilým stadiu..

Old Post 10-05-2012 v 10:30 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mickeymouse
Stálý Člen

Karma uživatele mickeymouse - 82% PěstitelskáKarma uživatele mickeymouse - 82% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 498

no tak to je teda super.. doufám že pokročílý stádium to není protože pavučinky tam ještě nejsou, otrhal jsem ty více poškozené listy zkusim postřik odvarem z cigaret, udržet co největší vlhkost a když to do týdně nepomůže koupim chemii. jsem v prvním týdnu růstu takže mám ještě 3 týdny na vyhubení tak snad se podaří, díky za radu chlapíci

Old Post 10-05-2012 v 18:11 PM
mickeymouse je offline   Profil uživatele mickeymouse   Find more posts by mickeymouse   Foto galerie člena mickeymouse   Click here to Send mickeymouse a Private Message   Add mickeymouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 499

zdravím mám problém s malou rostlinkou shamana je už tak 15 cm velkej v uřizli 0.5litrovi pet láhvi s hlinou pro balkonovy rostliny a trochou perlitu. už začíná růst druhy patro lístků a ty vrchní listy se jakoby kroutí směrem do vnitř a zoubky na listech skoro vubec nejsou...jinak roste docela v klidu, svítí na ní skoro celej den je už normálně venku i přez noc. Budu rád za každou radu

Old Post 11-05-2012 v 07:07 AM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 500

citace:
Původní příspěvek od mickeymouse
no tak to je teda super.. doufám že pokročílý stádium to není protože pavučinky tam ještě nejsou, otrhal jsem ty více poškozené listy zkusim postřik odvarem z cigaret, udržet co největší vlhkost a když to do týdně nepomůže koupim chemii. jsem v prvním týdnu růstu takže mám ještě 3 týdny na vyhubení tak snad se podaří, díky za radu chlapíci


Máš je na všech rostlinách,jak si psal..Podle toho,jak vypadají listy na fotce,si tam u tebe rejdí fakt vesele..Všechny ty malinký bílý tečky jsou místa,kde sviluše už sály z rostliny..Množí se to neuvěřitelně rychle,jedna jediná mrcha naklade za pár dní stovky vajíček..Pujč si někde lupu a prohlídni si spodní strany listů,budou plný těch vajíček..
Je to tvoje zahrádka,ale s tabákem a vlhkem nemáš podle mě šanci..Hodně štěstí..

Old Post 11-05-2012 v 08:05 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arminius69
Nový Člen

Karma uživatele Arminius69 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 501



Ahojte záhradkári, potreboval by som poradiť, čo môže byť príčinou žltnutia lístkov na šiškách mojej WW. Prejavilo sa to asi na 5 šiškách dvoch kvetov. Neviem, či ide o prirodzený proces pred kosou (asi za 10 dní) alebo je to nejaká pleseň. Šišky inak vyzerajú celkom zdravo. Btw. sú také žlté lístky použiteľné na naloženie do alkoholu alebo sú už znehodnotené?

Old Post 11-05-2012 v 17:20 PM
Arminius69 je offline   Profil uživatele Arminius69   Find more posts by Arminius69   Foto galerie člena Arminius69   Click here to Send Arminius69 a Private Message   Add Arminius69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mickeymouse
Stálý Člen

Karma uživatele mickeymouse - 82% PěstitelskáKarma uživatele mickeymouse - 82% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 502

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Máš je na všech rostlinách,jak si psal..Podle toho,jak vypadají listy na fotce,si tam u tebe rejdí fakt vesele..Všechny ty malinký bílý tečky jsou místa,kde sviluše už sály z rostliny..Množí se to neuvěřitelně rychle,jedna jediná mrcha naklade za pár dní stovky vajíček..Pujč si někde lupu a prohlídni si spodní strany listů,budou plný těch vajíček..
Je to tvoje zahrádka,ale s tabákem a vlhkem nemáš podle mě šanci..Hodně štěstí..


nedalo mi to a dneska jsem koupil insekticid Omite a aplikoval postřik. vzhledem k tomu že jsem v prvním týdnu růstu, tak by to nemuselo vadit a mohlo zabrat.
za ten jedem den jsem nepozoroval šíření, ale pod listy jsou i pouhým okem vidět vajíčka když se na to zadívám. díky Edo za názor.. dám vědět jak probíhaj boje.

Old Post 11-05-2012 v 17:45 PM
mickeymouse je offline   Profil uživatele mickeymouse   Find more posts by mickeymouse   Foto galerie člena mickeymouse   Click here to Send mickeymouse a Private Message   Add mickeymouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 503

citace:
Původní příspěvek od mickeymouse


nedalo mi to a dneska jsem koupil insekticid Omite a aplikoval postřik. vzhledem k tomu že jsem v prvním týdnu růstu, tak by to nemuselo vadit a mohlo zabrat.
za ten jedem den jsem nepozoroval šíření, ale pod listy jsou i pouhým okem vidět vajíčka když se na to zadívám. díky Edo za názor.. dám vědět jak probíhaj boje.


Cca po týdnu dej ještě jeden postřik,vajíčka ten jeden všechny nezabije..
Držim palce..

Old Post 11-05-2012 v 18:14 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luftpumpa252
Nový Člen

Karma uživatele Luftpumpa252 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 504



Zdravim, mam problem se zloutnutim spodnich listu. Teplota je 26°C a vlhkost 45%. Svitim jim 250W sodikem. Kytky jsou v All mixu od Biobizzu. Zalivam tak jednou za 3 dny a do vody pridavam pokazde Bio grow 1ml/l, alg a mic 3ml/l, Bio Bloom 3ml/l, Topmax 1ml/l a jednou tydne i atazyme 2ml/l. Zalivka na kytku je 750ml.Kytky jsou ted v kvetu 27dni. Pouzivam vodu z reverzni osmozy. pH zalivky je cca 6,2 a pH vytoku cca 6,5.

Old Post 12-05-2012 v 10:37 AM
Luftpumpa252 je offline   Profil uživatele Luftpumpa252   Find more posts by Luftpumpa252   Foto galerie člena Luftpumpa252   Click here to Send Luftpumpa252 a Private Message   Add Luftpumpa252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 505

citace:
Původní příspěvek od Luftpumpa252
Zdravim, mam problem se zloutnutim spodnich listu. Teplota je 26°C a vlhkost 45%. Svitim jim 250W sodikem. Kytky jsou v All mixu od Biobizzu. Zalivam tak jednou za 3 dny a do vody pridavam pokazde Bio grow 1ml/l, alg a mic 3ml/l, Bio Bloom 3ml/l, Topmax 1ml/l a jednou tydne i atazyme 2ml/l. Zalivka na kytku je 750ml.Kytky jsou ted v kvetu 27dni. Pouzivam vodu z reverzni osmozy. pH zalivky je cca 6,2 a pH vytoku cca 6,5.

tj normalni....

Old Post 12-05-2012 v 10:51 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 506

citace:
Původní příspěvek od Arminius69
Ahojte záhradkári, potreboval by som poradiť, čo môže byť príčinou žltnutia lístkov na šiškách mojej WW. Prejavilo sa to asi na 5 šiškách dvoch kvetov. Neviem, či ide o prirodzený proces pred kosou (asi za 10 dní) alebo je to nejaká pleseň. Šišky inak vyzerajú celkom zdravo. Btw. sú také žlté lístky použiteľné na naloženie do alkoholu alebo sú už znehodnotené?


bych řekl ze to mas total přebuřene....

Old Post 12-05-2012 v 10:52 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arminius69
Nový Člen

Karma uživatele Arminius69 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 507

citace:
Původní příspěvek od mysak


bych řekl ze to mas total přebuřene....


Myslel som, že po česky rozumiem celkom dobre, ale slovu "přebuřene" teda fakt nechápem Čo tak použiť iný výraz, nech z tej odpovede niečo mám?

Old Post 12-05-2012 v 11:14 AM
Arminius69 je offline   Profil uživatele Arminius69   Find more posts by Arminius69   Foto galerie člena Arminius69   Click here to Send Arminius69 a Private Message   Add Arminius69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MORZIK
Stálý Člen

Karma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 508

cau přebuřene znamena přehnojene ale to bys pochopil kdyby si hledal a četl!!!!

Old Post 12-05-2012 v 11:20 AM
MORZIK je offline   Profil uživatele MORZIK   Find more posts by MORZIK   Foto galerie člena MORZIK   Click here to Send MORZIK a Private Message   Add MORZIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luftpumpa252
Nový Člen

Karma uživatele Luftpumpa252 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 509

citace:
Původní příspěvek od mysak

tj normalni....


Kdybych pridal od kazdeho po 1ml/l tak by se nezazelenaly?

Old Post 12-05-2012 v 12:51 PM
Luftpumpa252 je offline   Profil uživatele Luftpumpa252   Find more posts by Luftpumpa252   Foto galerie člena Luftpumpa252   Click here to Send Luftpumpa252 a Private Message   Add Luftpumpa252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SnYper
Nový Člen

Karma uživatele SnYper - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 9  

Help - ustřihnutí listů Příspěvek č. 510


Ahoj, nedávno jsem měl problém, že spodní listy od konce začly usychat, po přesazení to je už v cajku.. ale chci se zeptat, jestli ty poškozené listy můžu ustřihnout, ať to nekrade živiny?

Old Post 13-05-2012 v 07:26 AM
SnYper je offline   Profil uživatele SnYper   Find more posts by SnYper   Foto galerie člena SnYper   Click here to Send SnYper a Private Message   Add SnYper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 511

klidně můžeš

Old Post 13-05-2012 v 08:44 AM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 512

citace:
Původní příspěvek od Luftpumpa252


Kdybych pridal od kazdeho po 1ml/l tak by se nezazelenaly?


TAK URČITE ....ale pkokud je to spodni ,,stary" list tak odhazuje...
-aspon me to tak prislo ze je to naspodu rostliny
...jo vidim už to ze jsi to tam psal ....a kveteš ...

Old Post 13-05-2012 v 10:21 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 30 31 32 33 34 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9251910 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív