Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 30 31 32 33 34 »
Autor
Téma 
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Re: CO stim.? Příspěvek č. 497

citace:
Původní příspěvek od Fujtajblus
Čauvec všichni
Začal sem aplikovat Phyt-amin a začaly se mi oběvovat takoveto flíčky.
Ph se snažím držet kolem 6,5.
Za radu jak se toho zbavit děkuji predem

Máš to plíseň v začátku. Phyt-amin podporuje jejich rozvoj, pokud jsou vhodné podmínky. Zkus jen snížit vlhkost a případně použít BIOAN ...Polyversum http://eshop.skudci.com/fungicidy/bioan-200ml

Old Post 29-09-2011 v 17:33 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Padlí Příspěvek č. 498

citace:
Původní příspěvek od Aladin
Zdravím,mám také problém. Foto není třeba,jelikož si jsem jistý,že jsou to padlí.Zajímalo by mně jestli se proti tomu dá nějak efektivně a šetrně bránit,teď 3 týdny před kosou.Blbé je že u toho nemohu stát každý den,nýbrž to vidím jen o víkendu.Za každou radu a tip předem děkuji.

Padlí je i nepravé a to je velmi málo agresivní , tak to může být v klidu. Šetrný přípravek je tento Bioton http://shop.agrobio.cz/fungicidy/bioton-200-ml.html

Old Post 29-09-2011 v 18:04 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 499

citace:
Původní příspěvek od 1+1=2
Nevíte čím to může být?

TomasD: Určitě spálením to nebude, ty listy žloutnou a smrskávají se...


pripada mi to jako nejakej problem s koreny - hadatko nebo tak...

Old Post 29-09-2011 v 19:34 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fujtajblus
Local Farmer

Karma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 126  

Re: Re: CO stim.? Příspěvek č. 500

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Máš to plíseň v začátku. Phyt-amin podporuje jejich rozvoj, pokud jsou vhodné podmínky. Zkus jen snížit vlhkost a případně použít BIOAN ...Polyversum http://eshop.skudci.com/fungicidy/bioan-200ml

Díky kámo k tý vlhkosti : den 50 - 70, noc 60-70 %, 18ty den rustu (cca 15cm)

Old Post 29-09-2011 v 22:13 PM
Fujtajblus je offline   Profil uživatele Fujtajblus   Find more posts by Fujtajblus   Foto galerie člena Fujtajblus   Click here to Send Fujtajblus a Private Message   Add Fujtajblus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 501


Ahoj, rozjela jsem svůj první grow, 600W, jedná se o první týden po přesazení do malých kětináčků, na hnojení jsem použila root stimul od biobizzu, ted už grow od biobizzu a na několika rostlinách se mi začaly podivně "vrásnit" a žloutnout listy, je to divné, protože tento problém nemají všechny, nýbrž jen cca 1/3 kyticek. Našla jsem si, že by to mohl byt nedostatek magnesia spojený s přehnojováním, naopak jsem ale našla, že hnojiva co používám jsou šetrnější a je možné (dokonce je to na nich i přímo napsané) je používat při každém zalívání, zalívám dle potřeby, strčím prst cca 4cm pod hlínu a podle stavu zalévám. Poslední tři dny destilovanou vodou.. Všem děkuji za rady,nerada bych skončila ještě dříve, než jsem vlastně pořádně začala

Old Post 30-09-2011 v 05:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 502

citace:
Původní příspěvek od bigmama
Ahoj, rozjela jsem svůj první grow, 600W, jedná se o první týden po přesazení do malých kětináčků, na hnojení jsem použila root stimul od biobizzu, ted už grow od biobizzu a na několika rostlinách se mi začaly podivně "vrásnit" a žloutnout listy, je to divné, protože tento problém nemají všechny, nýbrž jen cca 1/3 kyticek. Našla jsem si, že by to mohl byt nedostatek magnesia spojený s přehnojováním, naopak jsem ale našla, že hnojiva co používám jsou šetrnější a je možné (dokonce je to na nich i přímo napsané) je používat při každém zalívání, zalívám dle potřeby, strčím prst cca 4cm pod hlínu a podle stavu zalévám. Poslední tři dny destilovanou vodou.. Všem děkuji za rady,nerada bych skončila ještě dříve, než jsem vlastně pořádně začala


Oni tyhle první [druhý lístky] dost často bývají tímto zpúsobem deformovány. Pokud se tato deformace nebude projevovat i na dalších listech, bude vše v pořádku. U takto malých je hnojení v soilu spíše na škodu. A tu destilku si odpust. Nebo jí míchej napúl s kohoutkovou. No a ta teplota 29°C je dost vysoko, jak jsi na tom s vlhkostí. 58% no dejme tomu. Nejdřív bych se zaměřil na tyto veličiny a pak se teprve věnuj hnojení. Ale to už budou mít tak třetí patro.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 30-09-2011 v 07:14 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 503



Ahoj,
prosím o radu mám problém s listy viz foto
jsou v rw, ph 5,8 ec 1,4 hnojky ah+pk 13/14
teplota 20-28 vlhkost 60%, teplota zálivky 20
proplach nepomáhá
nevíte co jim chybí, přebývá?

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 30-09-2011 v 12:16 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 504

bezdechu: Dekuju za radu, ohledne te teploty, jsem si toho vedoma a na raseni problemu pracuji (penize penize...) a ohledne te vlhkosti, absolutne netusim proc je tak strasne nizka, koupila jsem zvlhcovac, napojila na hadici a a pres tu fouka para primo mezi kytky, dokonce jsem musela trosku ubrat na vykonu zvlhcovace,protoze mi tam vznikaly kaluze vody(ty se tam tvori porad, ale ne zdaleka v takove mire), a stejne ta vlhkost nejde nad 80% vecera tech 60% v noci, odtah mi jede pres cooltube, jestli to neni tim, mohla bych zkusit zvednout tu lampu trochu

Old Post 30-09-2011 v 12:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skatersoft
Stálý Člen

Karma uživatele Skatersoft - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 505


A ví někdo jak se dá bojovat proti tomuhle i v tak hojném rozsahu ? Vůbec netuším co to je..

Old Post 30-09-2011 v 15:29 PM
Skatersoft je offline   Profil uživatele Skatersoft   Find more posts by Skatersoft   Foto galerie člena Skatersoft   Click here to Send Skatersoft a Private Message   Add Skatersoft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 506

Jo tak přesně tohle mám na kytkách taky a je to podle mě padlí.. a i za dobrýho počasí se to šíří rychle jako sviň, dvě kytky jsou kvuli tomu už tak poloviční..Co by jste na to doporučili za postřik? Něco obyčejnýho co maj v každým zahradnictví..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 30-09-2011 v 16:05 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 507

to je dojeeb mi to jede :/

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 30-09-2011 v 16:10 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 508

citace:
Původní příspěvek od bigmama
bezdechu: Dekuju za radu, ohledne te teploty, jsem si toho vedoma a na raseni problemu pracuji (penize penize...) a ohledne te vlhkosti, absolutne netusim proc je tak strasne nizka, koupila jsem zvlhcovac, napojila na hadici a a pres tu fouka para primo mezi kytky, dokonce jsem musela trosku ubrat na vykonu zvlhcovace,protoze mi tam vznikaly kaluze vody(ty se tam tvori porad, ale ne zdaleka v takove mire), a stejne ta vlhkost nejde nad 80% vecera tech 60% v noci, odtah mi jede pres cooltube, jestli to neni tim, mohla bych zkusit zvednout tu lampu trochu


Světlo přizvedni, nemusíš to do nich ze začátku tolik prát a zvaž zda je ta cooltuba nutná. S tou mlhou to tolik nepřeháněj, pokud se ti vlhkost na budíku nezvedá bude potřeba ho umístit jinam. Někam kde není takový pohyb vduchu jako mezi kytkama. Je možné, že "vítr" osušuje čidlo, proto ta nižší hodnota. Ona je ostatně na spodní hranici takže to bych tolik neřešil jako tu teplotu.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 30-09-2011 v 16:33 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 509

chlapi prosím vás zkušené Jak nejlépe zklidim outdoor ? Jako zda nechat i kořeny, jen je pořádně umýt ve "splashi" nebo to uřezat dole ? nebo jednotlivé větve pověsit jen ? mám velké prostory, není to problém pověsit celé na nějaky čas. No a když sem u toho, jak dlouho to nechat viset a kdy začít dávat do dklenice :p Díky nechce se mi číst FAQ Ste zlatííí

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 01-10-2011 v 09:50 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 510

Tak už jsem početl :p

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 01-10-2011 v 09:58 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 511

No tak problemy bohuzel pokracuji, vetsina kyti roste rychle a temhle dvoum neco moc chybi, tudiz jsou tak polovicni oproti ostatnim, poradte mi prosim, kde je chyba a co jim chybi, premyslel jsem ze koupim biobizz algamix, nebo existuje neco jineho a lepsiho na posileni kyticek? diky moc

Old Post 03-10-2011 v 11:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 512

Takproblem pokracuje, nevim kde je chyba, premyslela jsem ze dokoupim algamic od biobizzu, kazdopadne netusim jak to zachranim, teplota pres den okolo 25-27, v noci 20, vlhkost se mi dari drzet jen na 65%, dve kyticky vypadaji otresně(viz foto) zbytku se tak podivne krouti listky u kraju, neco jim chybi a ja nevim co, moc symptomu na muj vkus, vsem dekuju predem za jakekoliv rady

edit: nejak mi proste nejdou pridat obrazky, takze takhle:
http://img170.imagevenue.com/img.ph...78_122_89lo.JPG
http://img229.imagevenue.com/img.ph...2_122_136lo.JPG
http://img297.imagevenue.com/img.ph...6_122_526lo.JPG

Naposledy upravil 03-10-2011 v 12:12 PM

Old Post 03-10-2011 v 12:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 30 31 32 33 34 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8020330 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív