Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 30 31 32 33 34 »
Autor
Téma 
meciin
Nový Člen

Karma uživatele meciin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 497

zdrawím growery.chtel bych se také optat jestli ji setnout bo ještě nechat dik za odpovedi.

Old Post 15-09-2010 v 10:45 AM
meciin je offline   Profil uživatele meciin   Find more posts by meciin   Foto galerie člena meciin   Click here to Send meciin a Private Message   Add meciin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meciin
Nový Člen

Karma uživatele meciin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 498


sory fotos je zde

Old Post 15-09-2010 v 10:46 AM
meciin je offline   Profil uživatele meciin   Find more posts by meciin   Foto galerie člena meciin   Click here to Send meciin a Private Message   Add meciin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 499

myslím si že pokud jsou takové blizničky všude tak je čas setnout

Old Post 15-09-2010 v 17:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacer436
Nový Člen

Karma uživatele Kacer436 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 500

Neviete kolko mam tomu este dat casu?

Na raňajky si dám tousty a navarím si šluky. :-)

Old Post 16-09-2010 v 20:08 PM
Kacer436 je offline   Profil uživatele Kacer436   Find more posts by Kacer436   Foto galerie člena Kacer436   Click here to Send Kacer436 a Private Message   Add Kacer436 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacer436
Nový Člen

Karma uživatele Kacer436 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 501

Sry neviem dat sem fotku ta foto je v mojej galeri

Na raňajky si dám tousty a navarím si šluky. :-)

Old Post 17-09-2010 v 16:08 PM
Kacer436 je offline   Profil uživatele Kacer436   Find more posts by Kacer436   Foto galerie člena Kacer436   Click here to Send Kacer436 a Private Message   Add Kacer436 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 502

citace:
Původní příspěvek od Kacer436
Neviete kolko mam tomu este dat casu?



Cau , fotky se sem dávaj tímto způsobem tu kytku tam ješte klidně nech , pokud to neplesniví , je to v pohode ...o stránku z5 ,máš krasnej přiklad "KDY" na fotkách , měj se Hlava

Old Post 17-09-2010 v 16:36 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ceruzka
Nový Člen

Karma uživatele ceruzka - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 503

Ahoj, viem že ešte nechať, ale koľko, mohol by mi niekto poradiť?
Po opakovanom pokuse nahrať fotky (neviem či je problém v mojom PC alebo v serveri, každopádne doteraz mi to vždy išlo) na grower ich dávam inde.

http://i54.tinypic.com/ofwpiv.jpg
http://i52.tinypic.com/2vd1ssm.jpg
http://i51.tinypic.com/abjrl3.jpg
http://i51.tinypic.com/25hpis6.jpg

Čo myslíte, bude to dobré ?

Old Post 17-09-2010 v 21:01 PM
ceruzka je offline   Profil uživatele ceruzka   Find more posts by ceruzka   Foto galerie člena ceruzka   Click here to Send ceruzka a Private Message   Add ceruzka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 504

Dobré to možná bude pokud to zhuluje jinak podle blizen by už možná mohla být i kosa ale týden tomu nebude vadit když ještě vydrží.(podle počasí)

Old Post 18-09-2010 v 06:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
XIX
Stálý Člen

Karma uživatele XIX - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 505


Zdarec premyslim co s kytkou je to noname ze seminka rostla pekne ale na pulce vetvi se jasne delaj seminka. Zacala kvist na zacatku rijna. Nevym jestlli ji sklidit ted, nebo ji jeste nechat mam obavu a by se neoprcal i zbytek kytky.

Old Post 18-09-2010 v 08:49 AM
XIX je offline   Profil uživatele XIX   Find more posts by XIX   Foto galerie člena XIX   Click here to Send XIX a Private Message   Add XIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 506

myslíš asi na začátku srpna
hele myslím, že jsou na tom všichni tady podobně... koukni mikroskopem, a budes mit jasno..
to je furt dokola

Old Post 18-09-2010 v 10:19 AM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacer436
Nový Člen

Karma uživatele Kacer436 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 507

Neviete mi prosim poradit aka to je odroda ? Foto mam v galerii. Dakujem

Na raňajky si dám tousty a navarím si šluky. :-)

Old Post 18-09-2010 v 11:50 AM
Kacer436 je offline   Profil uživatele Kacer436   Find more posts by Kacer436   Foto galerie člena Kacer436   Click here to Send Kacer436 a Private Message   Add Kacer436 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 508

citace:
Původní příspěvek od Kacer436
Neviete mi prosim poradit aka to je odroda ? Foto mam v galerii. Dakujem


No to ti nikdo na 100% neřekne , jestli je to nějakej noname tak buď rád že je to samice a jsou na tom nějaky palice , zdar

citace:
Původní příspěvek od XIX
Zdarec premyslim co s kytkou je to noname ze seminka rostla pekne ale na pulce vetvi se jasne delaj seminka. Zacala kvist na zacatku rijna. Nevym jestlli ji sklidit ted, nebo ji jeste nechat mam obavu a by se neoprcal i zbytek kytky.


No jestli to máš v půlce větví tak to uz budeš mit i v palicich , nech to dozrat a pak si to ale budeš muset přebrat , nebo z toho udelat přes sejto hašiš , Hlava

Old Post 18-09-2010 v 12:43 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superhrn
Nový Člen

Karma uživatele superhrn - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 12 

Obecné Příspěvek č. 509


Ahoj,
potřebovala bych poradit, kdy mám tak sklízet, popř. jak dlouho mám ještě čekat. Problém je v tom, že se mi na kytí ve skleníku objevila plíseň. Tak jsem to dneska šla vyčistit a chycené místa otrhat. Větve jsem se snažila ohýbat od skla tak vehementně až jsem jednu kytku zlomila. Debil.Myslíte, že z toho něco bude?

Old Post 18-09-2010 v 19:32 PM
superhrn je offline   Profil uživatele superhrn   Find more posts by superhrn   Foto galerie člena superhrn   Click here to Send superhrn a Private Message   Add superhrn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 510

pokud to vydrží do konce září tak bude,počkej dozrají.

Old Post 18-09-2010 v 20:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superhrn
Nový Člen

Karma uživatele superhrn - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 511

Nevím jestli bude něco z tý co jsem zlomila. Musela jsem jí pověsit a suším.

Old Post 18-09-2010 v 20:39 PM
superhrn je offline   Profil uživatele superhrn   Find more posts by superhrn   Foto galerie člena superhrn   Click here to Send superhrn a Private Message   Add superhrn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 512

Ještě jí nechej no .. pokud ta plísen něbude nějak moc velká.Zbytečně by ses obrala o několik G.

Stím zlomením - pokud není jakože cela přerušená (1/1 kus) |_ tak vše proudit bude . akorád to zkus trochu dát do původního stavu (kousek od skla) a zavaž to. (Pokud tu kytku máš jen zlomenou - jakože jen ohnutou > tak to vystuž klacíkem nebo pár špejlema a zavaž - at má oporu)

At se daří

Old Post 18-09-2010 v 20:39 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 30 31 32 33 34 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma - 699 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1121860 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív