Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Které papírky používáte?No fajka siciety
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 30 31 32 33 34
Autor
Téma 
"Piece of s**t"
Stálý Člen

Karma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 497

citace:
Původní příspěvek od dagga


tak to bys mel vedet ze tovarnu na papirku OCB vlastni Jean Marie Le-Pen, nebo jak se to pise a to je celkem regulerni fasista, ........ takze si dvakrat rozmysli koho podporujes.



Myslíš, že takových jako jsi Ty je víc? Většinu huličů zo nezajímá a ani se jim nedivím. Ověř si majetkové vztahy všech produktů, co kupujes. Kdybys měl tohle pravidlo aplikovat na všechno, tak chodis v pytli od brambor a bydlis v jeskyni. Já tě chápu, ale že si nekoupis papírky od firmy z pochybnými majiteli fakt svět lepsim neudělaš.

Hovno smrdí od konce.
Když nejde o život,, tak jde o hovno.
Kritizovat, urážet, zesměšňovat a všelijak slovně, či fyzicky napadat kus hovna je plýtvání energii, protože, je už ze své podstaty splachovací.
No a vovovovovovovovotom to je.
Vo hovně

Old Post 22-04-2013 v 22:05 PM
"Piece of s**t" je offline   Profil uživatele "Piece of s**t"   Find more posts by "Piece of s**t"   Foto galerie člena "Piece of s**t"   Click here to Send "Piece of s**t" a Private Message   Add "Piece of s**t" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
salmanazar
Nový Člen

Karma uživatele salmanazar - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 498

btw, ako zalozne pouzivam tieto: http://www.euforiaheadshop.sk/fotky...3P5150021-2.jpg

velmi ich nevyuzivam (su kratsie ako klasiky kingsize ale dlhsie ako vazky ;+ tensie ako vazky), ale stane sa, ze dojdu papieriky a vtedy vytiahnem tieto z penazenky a zazrak je na svete...

Old Post 25-04-2013 v 16:19 PM
salmanazar je offline   Profil uživatele salmanazar   Find more posts by salmanazar   Foto galerie člena salmanazar   Click here to Send salmanazar a Private Message   Add salmanazar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 499

Ten hoax je tu zase?

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r

Je to hoax. Viz:

http://74.125.87.132/translate_c?hl...VoDNYGkK8jdToHQ

ci snad

http://iberiannotes.blogspot.com/20...-i-gleaned.html

Le pen vlastni jen par akcii. Vzhledem k tomu, ze Bollore je akciovka je to asi tak fasizujici, jako rikat, ze kazdej kdo ma cabrio je nacista, anzto Dolfi Hitlerů se v nich rad nechaval vozivat po podrobenejch statech

Mno a papirky Bob Marley jsou vlastne jen predrazeny Smokingy s obrazkem muzikalne znacne precenovanyho homofoba .)


Jinak je mi to jedno, nejlepší papírky jsou ty co jsou po ruce. Za ty léta fetování člověk ubalí i do zvlhlejch novin. Nejvíc mi chybí JOB Tribal, to byli fakt ultratenký papíry.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 25-04-2013 v 20:58 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 500

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
Ten hoax je tu zase?

Navíc Jean-Marie Le Pen,není žádný"fašista",v mládí dokonce proti nim bojoval.Když tak ,nacionalista a v tom nevidím nic špatného.

Vážky nebrat!

Old Post 25-04-2013 v 22:12 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 501

.. nedávno jsem objevil Smoking Brown, jsem moc spokojený... viz foto zde: http://grower.cz/forum/showthread.p...630#post1083630

carpe diem

Old Post 25-04-2013 v 22:18 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 502

všem fandům smoukingu : http://www.20minutos.es/noticia/142...l/fumar/cancer/

Ergo ve fabrice prej katovali kosty tak moc, že tam začali sypat mrtvý vakovlky a proto teď raka.

... Prej.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 25-04-2013 v 22:20 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 503


citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
všem fandům smoukingu : http://www.20minutos.es/noticia/142...l/fumar/cancer/

Ergo ve fabrice prej katovali kosty tak moc, že tam začali sypat mrtvý vakovlky a proto teď raka.

... Prej.


HAha, takhle vznikají pomluvy a "hoax".
Ten článek je z roku 2006.
Toto obvinění (a následná žaloba),vzešlo od bývalého vedoucího pracovníka firmy Miquel y Costas & Miquel již v roce 2000.
Obvinění se neprokázalo a kauza byla v roce 2006 smetena ze stolu.

Od ledna letošního roku se papírky Smoking vyrabějí v nové modernizované fabrice s názvem Terranova Papers.

Jen za minulý rok firma vydělala 27,4 milionu euro.
Ředitelm společnosti je po celou dobu Jordi Mercader.

Naposledy upravil Mr.Sordo 26-04-2013 v 00:42 AM

Old Post 26-04-2013 v 00:31 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 504

před týdnem, když nebyl peníze na rollsy (U benzínky kde jsem byl 39 kč, no tfuj) jsem objevil modré OCB.
(http://www.marijuana.pl/images/ocb_corta_blu.jpg)
Dají se z nich umotat takové ty klasické "hippies brka" (ty sem vždycky ve filmech miloval ) a ani ten papír navíc tam na chuti není znát, a hoří lépe než klasické slim OCB. Docela rád bych si o nich zjistil víc. Nevíte tedy někdo jak moc "škodí" oproti výše zmiňovaným slimům, a jestli jsou vůbec určené na balení ganji? (nevím proč ale připomínají mi vážky) díky!

Old Post 28-04-2013 v 12:25 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 505

citace:
Původní příspěvek od Skaff
před týdnem, když nebyl peníze na rollsy (U benzínky kde jsem byl 39 kč, no tfuj) jsem objevil modré OCB.
(http://www.marijuana.pl/images/ocb_corta_blu.jpg)
Dají se z nich umotat takové ty klasické "hippies brka" (ty sem vždycky ve filmech miloval ) a ani ten papír navíc tam na chuti není znát, a hoří lépe než klasické slim OCB. Docela rád bych si o nich zjistil víc. Nevíte tedy někdo jak moc "škodí" oproti výše zmiňovaným slimům, a jestli jsou vůbec určené na balení ganji? (nevím proč ale připomínají mi vážky) díky!


to sou normální cigaretový papírky jako vážky. hoří to lépe - to znamená, že to hoří rychlejc ne? což zrovna u brk moc výhoda neni

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 28-04-2013 v 12:29 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 506

noo, právěže rychleji nehoří, vím že hoří lépe, ale už nevím jak lépe Až do nich znovu ubalím tak to budu bedlivě pozorovat!

Old Post 28-04-2013 v 12:52 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 507

To jsou klasika cigaretové, balím do nich tabák . Hoří dýl díky přírodní gumě řekl bych.. .

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 28-04-2013 v 13:09 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
"Piece of s**t"
Stálý Člen

Karma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 508

Však ona i cigaretová Vážka hoří pomalu a uvážlivě, když s ní uděláš maximální rouru a pod tlakem nacpeš....3 lidi se z ní zhulí jako prd: Ale to asi každej zná, komu se nikdy nestalo, že by neměl papírky, když je potřeboval ? A Ticho :-)
Mě spíš baví lidi, kteří nechtějí kouřit "moc papíru" (Ty nebalíš na backroll ? No fuuj), nebo zbytečně "moc lepidla", kterýho je tam při balení "na klasiku" asi o kilo víc. Nadávají na to, když stojí v kroužku, kde koluje obří raketa plná dehtu a benzenu, po který si daj stejně vytouženou camelku, kterou pak žašpuntujou kusem namletý krávy od Old McDonald's :-) Ale já to chápu, dneska je každej ten největší vodborník na zdravý kouření jointů. Bodejď by ne, když v dobách jalovýho mládí a experimentování leckdo nepohrdl na troud suchým listím - tfuj, už nikdy více :-) A když není papírek? Stačí se jen rozhlídnout, svět je totiž úplně plnej šlukovek. Growu zdar

Hovno smrdí od konce.
Když nejde o život,, tak jde o hovno.
Kritizovat, urážet, zesměšňovat a všelijak slovně, či fyzicky napadat kus hovna je plýtvání energii, protože, je už ze své podstaty splachovací.
No a vovovovovovovovotom to je.
Vo hovně

Old Post 02-05-2013 v 22:16 PM
"Piece of s**t" je offline   Profil uživatele "Piece of s**t"   Find more posts by "Piece of s**t"   Foto galerie člena "Piece of s**t"   Click here to Send "Piece of s**t" a Private Message   Add "Piece of s**t" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 509

citace:
Původní příspěvek od "Piece of s**t"
Však ona i cigaretová Vážka hoří pomalu a uvážlivě, když s ní uděláš maximální rouru a pod tlakem nacpeš....3 lidi se z ní zhulí jako prd: Ale to asi každej zná, komu se nikdy nestalo, že by neměl papírky, když je potřeboval ? A Ticho :-)
Mě spíš baví lidi, kteří nechtějí kouřit "moc papíru" (Ty nebalíš na backroll ? No fuuj), nebo zbytečně "moc lepidla", kterýho je tam při balení "na klasiku" asi o kilo víc. Nadávají na to, když stojí v kroužku, kde koluje obří raketa plná dehtu a benzenu, po který si daj stejně vytouženou camelku, kterou pak žašpuntujou kusem namletý krávy od Old McDonald's :-) Ale já to chápu, dneska je každej ten největší vodborník na zdravý kouření jointů. Bodejď by ne, když v dobách jalovýho mládí a experimentování leckdo nepohrdl na troud suchým listím - tfuj, už nikdy více :-) A když není papírek? Stačí se jen rozhlídnout, svět je totiž úplně plnej šlukovek. Growu zdar


na tom brku je to cejtit v chuti, jestli to je do celýho, nebo ne
a že v mládí každej hulil nějakou úchylárnu s tim nemá co dočinění

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 03-05-2013 v 08:27 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
"Piece of s**t"
Stálý Člen

Karma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 510

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA


na tom brku je to cejtit v chuti, jestli to je do celýho, nebo ne
a že v mládí každej hulil nějakou úchylárnu s tim nemá co dočinění




já nechci říkat, že je to blbost, je možný, že máš opravdu takovej frňák a poznáš v chuti víc vrstev papírku. Takže Myslíš, že kdyby někdo ubalil tři jointy s jednou, dvěma a třema vrstvama papírku, zavázal Ti oči a dal Ti je v ruznym pořadí ochutnat, dokázal bys identifikovat kterej je kterej? Pokud říkáš pravdu, měl bys poznat rozdíl. Docela by mě to zajímalo, já bych to ani po 15 letech nedokázal. Já tam ten papír prostě necejtim,.nebo možná cejtim, ale stále ve stejný intenzitě, jestli jsem si potahl vo pár mikronů papíru víc nebo míň moje buňky nejsou schopný rozeznat. Proto se na ty, kteří to dokážou dívám poněkud nedůvěřivě, ale protože je koukám těch mlsnejch jazýčku víc, tak to asi bude pravda.

Hovno smrdí od konce.
Když nejde o život,, tak jde o hovno.
Kritizovat, urážet, zesměšňovat a všelijak slovně, či fyzicky napadat kus hovna je plýtvání energii, protože, je už ze své podstaty splachovací.
No a vovovovovovovovotom to je.
Vo hovně

Old Post 03-05-2013 v 09:15 AM
"Piece of s**t" je offline   Profil uživatele "Piece of s**t"   Find more posts by "Piece of s**t"   Foto galerie člena "Piece of s**t"   Click here to Send "Piece of s**t" a Private Message   Add "Piece of s**t" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veneficus Cubus
Nový Člen

Karma uživatele Veneficus Cubus - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 5  

Špatná kvalita papírků OCB Příspěvek č. 511

Ahoj,

rád bych se zeptal jestli máte zkušenost z poslední doby s papírkama OCB - klasický černý.

Je to tak měsíc, co pozoruji výrazný zhoršení kvality těchto papírků. Ubalit z nich na beka je fakt najednou těžký - nelepí to a trhají se.

Zkoušel jsem už aspoň 5 různejch balení od různých prodejců a všechny stejný problém. Uvažoval jsem jestli se třeba do Čech nedostala nějaká falšovaná edice nebo jedině zhoršili kvalitu..

Co Vy? Máte podobné zkušenosti?

All of life’s problems can be solved with two things - duct tape and WD40. If it moves and it shouldn’t, you need duct tape. And if it doesn’t move and it should, you need WD40.

Old Post 12-06-2013 v 18:16 PM
Veneficus Cubus je offline   Profil uživatele Veneficus Cubus   Find more posts by Veneficus Cubus   Foto galerie člena Veneficus Cubus   Click here to Send Veneficus Cubus a Private Message   Add Veneficus Cubus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 512

Veneficus Cubus: já jedny černý ocb teď spotřeboval a přišli mi normální a před týdnem jsme balil u kamoše a dával mi ocb papírek on z čerstvě kupovaných a taky jsem neviděl žádnej rozdíl. Takže za mě můžu říct že ne. Ale kdoví jak dlouho jim to leželo na skladě.

Jednou se mi stalo u rollovacích OCB, že bylo lepidlo na opačný straně než jsem zvyklej ale to už je delší dobu. Jak to člověk balí automaticky tak to pak byl problém, protože jsem to chytal furt obráceně.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 12-06-2013 v 18:43 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 30 31 32 33 34  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0585780 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív