Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 30 31 32 33 34 »
Autor
Téma 
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 497

Konečně mákám a zas to je v nadnárodní firmě (cezured), zabývají se logistikou. Jinak je to tam dost na pohodu, měl jsem odpolední a celou dobu jezdim na elektrickym paleťáku. Jinak sem si tam ještě nedal, jsem slavim dneska první tejden . Jinak tak je hodně lidí co maj s drogama zkušenost, ale některý spíš smažej než hulej

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 10-02-2006 v 22:42 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budeh
Stálý Člen

Karma uživatele Budeh - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 42  

Dotaz Anketa zaměstnání? Příspěvek č. 498

Rád bych udělal na groweru takovou Anketu .A nevím jak? prostě by mě zajímalo co za povolání vykonávají členové groweru a všichni zde zkouřeně přítomní? Jako třeba kolik máme kuchařů z povolání , řidičů nákladáků, samozřejmně studentů, zahradníků ?

Old Post 14-02-2006 v 10:54 AM
Budeh je offline   Profil uživatele Budeh   Find more posts by Budeh   Foto galerie člena Budeh   Click here to Send Budeh a Private Message   Add Budeh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 499

jj, to tady delal typek pred lety - http://grower.cz/forum/showthread.p...2&threadid=5900

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 14-02-2006 v 12:41 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lezec
Stálý Člen

Karma uživatele Lezec - 84% PěstitelskáKarma uživatele Lezec - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 500

Ja sem student na gymnaziu a bez paleni by se tady nedalo vydrzet takze do skoly zasadne pod vlivem. Ted mam individual a do skoly chodim jen na zkousky a to nepalim

Outdoor photos http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21038
70W SON-T PC buds http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=354055


Konopí je dobrý sluha, ale zlý pán

Old Post 14-02-2006 v 23:45 PM
Lezec je offline   Profil uživatele Lezec   Find more posts by Lezec   Foto galerie člena Lezec   Click here to Send Lezec a Private Message   Add Lezec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 501

citace:
Původní příspěvek od Francois deGEOT
I'm a student.I study INFORMATION TECHNOLOGY on the university in Pardubice city.


Yeah!!! So, it´s perfect, we ´re classmates, becouse I studdy on the university in Pardubice too. I studdy chemistry!

Peace, respect ´n´ unity!

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 15-02-2006 v 11:17 AM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 502

Rozpočtář ve stavební firmě. V práci hulit nemusim, protože jsem každý dopoledne ještě pod vlivem omamných látek z předešlýho večera.

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 16-02-2006 v 08:56 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gustav Ustav
Stálý Člen

Karma uživatele Gustav Ustav - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 503

Já jezdím po poutích, koncertech, a slavnostech a prodávám langoše. Je to velmi rozmanitá činnost a rychle při ní utíká čas. Jde o rodinný podnik, ale od doby, kdy mám jako parťáka dobrého kámoše si v mezičasech čouda neodpustíme. V transu pak jde práce jako na běžícím páse a když není kšeft je vždy na co koukat.

Jo!! abych nezapoměl.......ehmm.......co jsem to chtěl??

Old Post 18-02-2006 v 22:56 PM
Gustav Ustav je offline   Profil uživatele Gustav Ustav   Find more posts by Gustav Ustav   Foto galerie člena Gustav Ustav   Click here to Send Gustav Ustav a Private Message   Add Gustav Ustav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 504

moje studium na sukromnom bilingvalnom gympli je posledne 3roky ovplyvnene MJ, ale zhuleny do skoly idem len raz za cas, posledne som si cas vedel uropit aj kazdy den...nechapem, ale niekedy som schopny hovorit profke aj 10 minut o krvi,staci si dat 2prasky na naslapanie...ale funguje to tak na 50%

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 18-02-2006 v 23:28 PM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Von Kris
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Von Kris - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 505

makam v useku vyzkumu a vyvoje jedny rakousky firmy :ü
voproti VS je to zmena...
jen tu maj v praci vsechen SW a HW po nemecku HEHEHEöäöüp
ani carku ani hacek (tu carku jete jo) nevyrobim

a hulit v praci sem jete nezkousel.... precijen tu sou same databaze a skourenej bych tu asi napachal pekny skody ve vyrobe

:]===╝

Old Post 22-02-2006 v 16:47 PM
Johnny Von Kris je offline   Profil uživatele Johnny Von Kris   Find more posts by Johnny Von Kris   Foto galerie člena Johnny Von Kris   Click here to Send Johnny Von Kris a Private Message   Add Johnny Von Kris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 506

Tak jsem zase Uniplojd. Jsem věděl že se těm nadárodnim oragnizacim nedá věřit

Ale nestěžuju si. Doma se mi rýsuje první indourek. Tak mám o zábavu postaráno

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 28-02-2006 v 19:59 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizuz
Nový Člen

Karma uživatele zizuz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 11  

... Příspěvek č. 507

Já studuji prvním rokem Právnickou fakultu na KU. Možná byste neřekli, ale je zde spousta huličů. Takže prolínat jointy s přednáškami je celkem "normální" ... což je samo o sobě krásné ... PEACE ... JAH LIVE

Old Post 01-03-2006 v 02:32 AM
zizuz je offline   Profil uživatele zizuz   Find more posts by zizuz   Foto galerie člena zizuz   Click here to Send zizuz a Private Message   Add zizuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brnk
Stálý Člen

Karma uživatele Brnk - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 508

Makám ve výzkumáku a je tu docela pěkná huličská komunita

Old Post 01-03-2006 v 06:24 AM
Brnk je offline   Profil uživatele Brnk   Find more posts by Brnk   Foto galerie člena Brnk   Click here to Send Brnk a Private Message   Add Brnk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 509

Johnny Von Kris :

Sbohem baanem?? :-) Wir haben also alles in deutch.

Old Post 01-03-2006 v 16:21 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 510

Jsem student. A i kdyz se mi moc studovat nechce, tak doufam, ze jeste dlouho budu... Ma to neco do sebe...hulit, nic nedelat a pak se ve skole prospat...jenze za dva mesice maturita a hlava duta a mozek liny jak prase...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 21-03-2006 v 16:18 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KFilda
Nový Člen

Karma uživatele KFilda - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 511

Ja zasklivam okna a hulim stale.Rano kdyz stavam hned si to davam.K obedu to smotat taky dovedu.No a hned po praci legraci.....Takze vlastne si chodim do prace zahulit a jeste za to mam prachy.A kdo tvrdi ze se v praci hulit neda tak je u me ucho jak cep!!!Tak zatim Tepic

Old Post 16-04-2006 v 21:01 PM
KFilda je offline   Profil uživatele KFilda   Find more posts by KFilda   Foto galerie člena KFilda   Click here to Send KFilda a Private Message   Add KFilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 512

do rabajtu slapu v zateplovaci firme s polystyrenem,skladam puzzle na velkejch plochach takze spicek pro inspiraci je vhod

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 16-04-2006 v 21:57 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 30 31 32 33 34 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7455720 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív