Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 29 30 31 32 33 »
Autor
Téma 
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 481

bubik : a na jakou hodnotu EC? protoze sem treba koukal na strakach canny maj takovou kalkulacku kam zadas udaje o hodnotach vstupni vody a ono ti to vyplivne kolik bys mel davkovat EC a na me vypadlo ze uz na maly kytky bych mel solit 1,5 a nejvyssi hodnota byla nekdy ve 3.tejdnu kvetu asi EC 2,8...tak myslis ze bych mel zkusit tech 1,5...?

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 08-02-2011 v 20:09 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 482

citace:
Původní příspěvek od jestedman
chily, plísně a škůdce bych vyloučil, imho to je disbalance nějakého prvku, nebo teplota. za disbalanci dost často může ph. v tomto případě jsou kapkové testy absolutně nedostačující, pujč si někde phmetr.


ano, ale hlava mu psal, at prida dusik, ale nikde tam nevidim nejakou zminku o grow slozce - jenom bloom a green sensation

pridej trochu toho dusiku - za jak dlouho sklizis ??

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 08-02-2011 v 20:36 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 483

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer


ano, ale hlava mu psal, at prida dusik, ale nikde tam nevidim nejakou zminku o grow slozce - jenom bloom a green sensation

pridej trochu toho dusiku - za jak dlouho sklizis ??


cau, takze bych mel prikoupit jeste neco na rust od plagronu? ja myslel ze v alga bloom a GS bude dusiku dost... na tom jejich planu hnojeni konci s alga grow ve 2. tydnu; dneska je to 51. den kvetu, takze pocitam, ze tak za 14 dni, mozna 20 podle toho jak budou vypadat, ale rekl bych ze je to dost omezuje, i kdyz jedu vevnitr poprve cekal jsem vetsi plody

dik za radu, zkusim pridat dusik, mohl by jste mi prosim vas jeste poradit jak? nevim jestli jsem to pochopil dobre s tou grow slozkou,

dik, chily

Old Post 08-02-2011 v 21:42 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 484

citace:
Původní příspěvek od chily


cau, takze bych mel prikoupit jeste neco na rust od plagronu? ja myslel ze v alga bloom a GS bude dusiku dost... na tom jejich planu hnojeni konci s alga grow ve 2. tydnu; dneska je to 51. den kvetu, takze pocitam, ze tak za 14 dni, mozna 20 podle toho jak budou vypadat, ale rekl bych ze je to dost omezuje, i kdyz jedu vevnitr poprve cekal jsem vetsi plody

dik za radu, zkusim pridat dusik, mohl by jste mi prosim vas jeste poradit jak? nevim jestli jsem to pochopil dobre s tou grow slozkou,

dik, chily


jasan, chtelo by to jeste ten alga grow (nebo terra)

ale ted uz s tim moc toho neudelas, nevim jestli ma cenu to tam ted jeste lit - at se vyjadri zkusenejsi ....

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 08-02-2011 v 21:58 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 485

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer


jasan, chtelo by to jeste ten alga grow (nebo terra)

ale ted uz s tim moc toho neudelas, nevim jestli ma cenu to tam ted jeste lit - at se vyjadri zkusenejsi ....


nj, aspon trosku jim to snad pomuze, stejne je divne, ze jim alga bloom a GS nestaci, ve schematu hnojeni od plagronu se alga grow pouziva jenom na rust. myslel jsem ze vsechny potrebne ziviny budou mit z toho co jim davam...

Old Post 08-02-2011 v 23:14 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yak
Stálý Člen

Karma uživatele Yak - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 486


Zdravim, opět tu mam nový problém s listy. Asi je to vtipne ale podobné příznaku mají jiné druhy květin v zimě a průvanu. Je to i u tehto stejné ? je pravda že i v jejich noci na ně jedou ventilatory dost a mají teplotu 16 až 1á

Old Post 09-02-2011 v 16:24 PM
Yak je offline   Profil uživatele Yak   Find more posts by Yak   Foto galerie člena Yak   Click here to Send Yak a Private Message   Add Yak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tes
Nový Člen

Karma uživatele Tes - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 487

citace:
Původní příspěvek od Tes
Ahoj, dela se mi tohle na listech vsech kytek..

co sem tu vycet tak podobne vypadalo spaleni hnojivem.. tak sem tyden nehnojil a zaleval jen cistou vodou.. ale dela mi to i na listech co narosli za ten tyden.. dneska uz sem pohnojil..

kytky belladona ze semen od seed paradise
stari 2 tydny bez 1 dnu
hnojim BioBizz ... momentalne RootJuice a BioGrow oba 2ml/l
svetlo 250w sodik
ph vody 5,6 ph pudy (kaktus,perlit,keramzit,vermikompost) 6,2
ec nevim
teplota den 28 noc 20 +- stupen
vlhkost pres den 70% noc 80% +- 5%

takze nejakej jinej duvod? dik za rady


dotazek jenom.. jak sem to tehda měl moc výživné a přesadil, tak nove listy od te doby uz nemaj znamky prehnojeni a jsou krasne zelene.. jen mne zajima jestli se to prehnojeni ze zacatku nejak projevi v budoucnosti na kvalite a na vsem nebo to zas tak moc nevadi

Old Post 10-02-2011 v 18:23 PM
Tes je offline   Profil uživatele Tes   Find more posts by Tes   Foto galerie člena Tes   Click here to Send Tes a Private Message   Add Tes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Zloutnuti Příspěvek č. 488



Ahoj, mam v jednom boxiku POGy a Chroniky, a ted mi odchazeji ty Chroniky, viz fota, nevim si s tim rady, udelal jsem pruplach, snizil EC, ale nelepsi se to.
K setupu: Je 30tej den kvetu, 600W HPS, puvodni EC 1.85, PH 5.5, zakladni hnojky HEsi Hydro Bloom, doplneno enzymy od AH, malinko HESI PK13-14, mala davka TOP MAX.
Co je zajimavy tak POGy zatim vypadaji OK, palice maji petinasobne velke.
Poradi mi nekdo? Prosel jsem vsechny therady o listech, nejsem si jistej co by to mohlo byt.
Jedu to v Librach, koreny vypadaji OK
MK

Old Post 11-02-2011 v 19:45 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 489


Ještě detail listů

Old Post 11-02-2011 v 19:47 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 490

Ještě doplním že mám zlikvidovanej PH metr, špatná údržba, a nejde zkalibrovat, tj. můj odhad PH může bejt mimo, no už čtvrtej den čekám na novej PH matr a slibuju, že se o něj budu starat.
Navíc teda odvčera už i ty POGy mají změnu na špičkách listů, ubral jsem zase hnojiva, přidal vodovodní vodu oproti osmotický.

Old Post 13-02-2011 v 08:35 AM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Zloutnuti Příspěvek č. 491

citace:
Původní příspěvek od MK72
Ahoj, mam v jednom boxiku POGy a Chroniky, a ted mi odchazeji ty Chroniky, viz fota, nevim si s tim rady, udelal jsem pruplach, snizil EC, ale nelepsi se to.
K setupu: Je 30tej den kvetu, 600W HPS, puvodni EC 1.85, PH 5.5, zakladni hnojky HEsi Hydro Bloom, doplneno enzymy od AH, malinko HESI PK13-14, mala davka TOP MAX.
Co je zajimavy tak POGy zatim vypadaji OK, palice maji petinasobne velke.
Poradi mi nekdo? Prosel jsem vsechny therady o listech, nejsem si jistej co by to mohlo byt.
Jedu to v Librach, koreny vypadaji OK
MK


Vypada to na nedostatek zinku.mozna zelezo.

Naposledy upravil 13-02-2011 v 09:54 AM

Old Post 13-02-2011 v 08:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 492



Zdarec,tak tu začínám mít stejný problem.Velký řezy co jsem dostal od známýho jsem vyhodil,protože jsem si myslel,že je to jeho starou hlínou a vzal jsem si od něj ty stejný jen malý.Pořešil jsem novou hlínu plagron royalty-mix a po čtrnácti dnech se to začalo takto srát.Momentálně svítím 4 kilem v boxu 120/120/200,ještě jsem to pořádně nepohnojil pač uvádí že je ta hlína na měsíc prohnojená.Teplota u vrcholků je nějakých 27-28 a přes noc 20-21 pH zálivky jsem dával 6,0 včera jsem zvýšíl na 6,2 a při této hodnotě mi vytíkala voda z květníku 6,8 myslíte si,že mám to ph ještě snížit aby vytíkala menší hodnota?Jelikož mám vymytý květníky,novou hlínu na metr prohnojenoum,tak nevim co by to mohlo být.Leda nějakej nedostatek kterej ta hlína neobsahuje.Pak by to mohla být zálivka se špatným pH ale to by musel být vadnej metr pač jsem ho skalibroval a na konec špatný řezi ale bere od něj i kamoš a ten je má v cajku.Řezi jsou 14 dní starý a v 6,5 litrovejch květníků.Žádný potvory na listech jsem nenašel.Pomže mi to někdo vyřešit??Za každou radu předem děkuji.

Old Post 13-02-2011 v 09:37 AM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 493

citace:
Původní příspěvek od Cham*
Zdarec,tak tu začínám mít stejný problem.Velký řezy co jsem dostal od známýho jsem vyhodil,protože jsem si myslel,že je to jeho starou hlínou a vzal jsem si od něj ty stejný jen malý.Pořešil jsem novou hlínu plagron royalty-mix a po čtrnácti dnech se to začalo takto srát.Momentálně svítím 4 kilem v boxu 120/120/200,ještě jsem to pořádně nepohnojil pač uvádí že je ta hlína na měsíc prohnojená.Teplota u vrcholků je nějakých 27-28 a přes noc 20-21 pH zálivky jsem dával 6,0 včera jsem zvýšíl na 6,2 a při této hodnotě mi vytíkala voda z květníku 6,8 myslíte si,že mám to ph ještě snížit aby vytíkala menší hodnota?Jelikož mám vymytý květníky,novou hlínu na metr prohnojenoum,tak nevim co by to mohlo být.Leda nějakej nedostatek kterej ta hlína neobsahuje.Pak by to mohla být zálivka se špatným pH ale to by musel být vadnej metr pač jsem ho skalibroval a na konec špatný řezi ale bere od něj i kamoš a ten je má v cajku.Řezi jsou 14 dní starý a v 6,5 litrovejch květníků.Žádný potvory na listech jsem nenašel.Pomže mi to někdo vyřešit??Za každou radu předem děkuji.


bude to urco spatnym phckem,rekl bych nedostatek horciku....no jak se tak divam znova na tu fotku,tak tech prvku tam bude chybet asi vic.over si ph.prubni ph i vody,ktera odteka(odpad).jestli neodteka nic,tak to trochu vic prolej a zjisti rozdily ph vstupu a odpadu a srovnej si to.

Old Post 13-02-2011 v 09:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 494

můžeš mi doporučit nějaký hnojivo co obsahuje ten hořčík.daj se koupit i nějaký vitamíny?

Old Post 13-02-2011 v 10:08 AM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 495

kolik by měla vytíkat voda z květníku?6,8 je moc?

Old Post 13-02-2011 v 10:10 AM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 496

No ja treba zalevam vodou PH 5.8 a z kvetniku mi vyteka 6.0

Plagron LightMix / sada Metrop / Kvetnik 11L

Old Post 13-02-2011 v 10:43 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 29 30 31 32 33 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2256770 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív