Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »
Autor
Téma 
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 465

citace:
Původní příspěvek od Peltsky
taky přidám svojí trošku do mlýna.... mám na balkonku AK 48 a Blackjacka, obojí z feminizovanejch semen od nirvana seeds...
Kytky taky nekvetou a to sem je skoro měsíc hnojil ALga bloomem aby začali a nic, akorát měli nedostatek dusíku, žloutli listy a musel sem jim dát zase alga grow..
Jinak doufám, že už co nejdřív začnou kvést, kámoš má doma kytky z druhý poloviny semínek co sme objednávali a black jack už mu prej kvete.
Takže nevim kde je problém, pač oba bydlíme ve stejnym měste...


SUbstrát , teplota , vlkost , Nekvetoucí Shit který se zakoulal do balení ? Vše je možné :-P

Old Post 28-08-2010 v 17:20 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Příspěvek č. 466


Real McCoy mi začal dělat minipaličky 23. sprna, a 22. září jsem musel předběžně sklidit z důvodu plísně. Kvetl jak vidíte zhruba měsíc, avšak zhuloval jak prase Btw, na zahradě mám Nebulu a Northern Light a ještě nekvetou, řikám vám, zda nebude přizníví podzim, tak z outdoorem to letos nevidím vůbec dobře.. Hold tyhle odrůdy nejsou předkultivovány na náš "mírný" pás.

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Naposledy upravil Banány 29-08-2010 v 10:51 AM

Old Post 29-08-2010 v 08:44 AM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 467

citace:
Původní příspěvek od Banány
Real McCoy mi začal dělat minipaličky 23. sprna, a 22. září jsem musel předběžně sklidit z důvodu plísně. Kvetl jak vidíte zhruba měsíc, avšak zhuloval jak prase Btw, na zahradě má Nebulu a Northern Light a ještě nekvetou, řikám vám, zda nebude přizníví podzim, tak z outdoorem to letos nevidím vůbec dobře.. Hold tyhle odrůdy nejsou pěstovány v našem "mírném" pásu.



Přesně .. ty teploty co jsou tet a co určitě budou jsou hrozné .. s 30 stupnů na 15 a v noci na 8 to je docela velká bída.

Old Post 29-08-2010 v 10:43 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 468

no ani nehovorte tu na slovensku je tiez kosa jak v rusku teraz je mozno 10stupnov a prsi to je teda bida,zohnal som si modely na nase pasmo aby dozreli ale nedavam tomu velku nadej ak bude taketo pocasie,predchadzajuce roky o taktomto case bolo 30stupnov...

Old Post 31-08-2010 v 08:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loner_x
Stálý Člen

Karma uživatele loner_x - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 469

Ok, také přidám po dlouhé době nějaký příspěvek:

Na jaře jsem prodal kompletní L Homebox stan a řekl jsem si, že Indoor po 6 growech už nikdy - člověk pak moc hulí, když sklizeň je klidně i 4 do roka a když se "všude kam se podívá" válí šiška nějakého skunku, tak je to potom těžký to moc nepřehánět s hulením a všeho moc škodí že jo..

Takže jsem si na jaře řekl, že pojedu tento rok jen OUT Zasadil jsem 3 kytky a to 2xWW řízky z matky od sensi seeds od kámoše a 1xBublecious z fem. semínka od Nirvany. Ještě před 10 dny měla WW jen pár preflowers jinak nic, ale poté co jsem ji zalil biobizem na květ(na růst jsem nehnojil ničím a kytky mají i tak v květináči asi 1m!), tak už po 10 dnech má WW krásné malé šištičky a dokonce už i mírně pocukrované..Bublecious od nirvány je In odrůda (zbytek z posledního in growu) a v pohodě už začíná kvést také, ne tak moc jako WW, ale kvete..zhluky preflowers a obrys šišky už je znatelný, doporučuji tudíž rozhodně vytrvale hnojit kvalitním hnojivem s dostatečný obsahem fosforu (chem. kristalon květ zrovna nemyslím) a výsledek se určitě dostaví..

Trošku obavu mám jen z toho počasí, protože podzim má být chladný a deštivý, uvidíme jaké bude počasí doopravdy (dlouhodobé předpovědi většinou nevycházi vždy tak jak jsou předpovězeny - kéž by)
Ale jestli to tak bude, tak nejen že budou kytky špatně dozrávat, ale také hrozí plíseň a to brzy! Ničím chem. proti plísni kytky stříkat nechci, takže jestli to bude tak a přijdu o celý out díky plísni a nezralosti, nezbyde mi nic jiného, než se vrátit zpět ke spolehlivému a na počasí nezávislému Indooru.

Old Post 31-08-2010 v 09:26 AM
loner_x je offline   Profil uživatele loner_x   Find more posts by loner_x   Foto galerie člena loner_x   Click here to Send loner_x a Private Message   Add loner_x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 470

citace:
Původní příspěvek od loner_x
Ok, také přidám po dlouhé době nějaký příspěvek:

Na jaře jsem prodal kompletní L Homebox stan a řekl jsem si, že Indoor po 6 growech už nikdy - člověk pak moc hulí, když sklizeň je klidně i 4 do roka a když se "všude kam se podívá" válí šiška nějakého skunku, tak je to potom těžký to moc nepřehánět s hulením a všeho moc škodí že jo..

Takže jsem si na jaře řekl, že pojedu tento rok jen OUT Zasadil jsem 3 kytky a to 2xWW řízky z matky od sensi seeds od kámoše a 1xBublecious z fem. semínka od Nirvany. Ještě před 10 dny měla WW jen pár preflowers jinak nic, ale poté co jsem ji zalil biobizem na květ(na růst jsem nehnojil ničím a kytky mají i tak v květináči asi 1m!), tak už po 10 dnech má WW krásné malé šištičky a dokonce už i mírně pocukrované..Bublecious od nirvány je In odrůda (zbytek z posledního in growu) a v pohodě už začíná kvést také, ne tak moc jako WW, ale kvete..zhluky preflowers a obrys šišky už je znatelný, doporučuji tudíž rozhodně vytrvale hnojit kvalitním hnojivem s dostatečný obsahem fosforu (chem. kristalon květ zrovna nemyslím) a výsledek se určitě dostaví..

Trošku obavu mám jen z toho počasí, protože podzim má být chladný a deštivý, uvidíme jaké bude počasí doopravdy (dlouhodobé předpovědi většinou nevycházi vždy tak jak jsou předpovězeny - kéž by)
Ale jestli to tak bude, tak nejen že budou kytky špatně dozrávat, ale také hrozí plíseň a to brzy! Ničím chem. proti plísni kytky stříkat nechci, takže jestli to bude tak a přijdu o celý out díky plísni a nezralosti, nezbyde mi nic jiného, než se vrátit zpět ke spolehlivému a na počasí nezávislému Indooru.

No právě, zní to krásně ale bohužel Srpen není Srpnem, vypadá jak Říjen, takže jak to mám pohnojit když mi to za hoďku vypláchne přívalák, takže nezbejvá než doufat v babí léto.

Old Post 31-08-2010 v 10:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galejda
Stálý Člen

Karma uživatele galejda - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 471

Sem na tom podobně začínají kvést zatím jen ty nejmenší tak snad se to do konce září dá do kupy.

Old Post 31-08-2010 v 13:13 PM
galejda je offline   Profil uživatele galejda   Find more posts by galejda   Foto galerie člena galejda   Click here to Send galejda a Private Message   Add galejda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 472

citace:
Původní příspěvek od irdzi
vono v nejaky prispevku buhvikde na groweru nekdo psal ze perioda 12/12 je az nekdy kolem 20tyho zari ...a indoor modely si proste davaji na cas ...jinak u me v WW stejna situace - nejvetsi a nejkosatejsi kytky co jsem kdy mel...enem nekvetou

Co jsem nahlídl do lunárního kalendáře pro střední Evropu tak perioda den/noc podle zimního času (letní se uměle přidává +1 hodina ale kytky to neví) je dřív.
http://calendar.zoznam.sk/sunset-cz...=&timezone=01a0

Old Post 31-08-2010 v 14:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 473

Jinak prej září by mělo být solidní na teploty ale říjen by měl už být chladný.
Tento týden to prostě nepokvete je zima a prší .
letos mi noname sativky začali nakvétat už koncem července a mají pěkné 6cm kvítka tak doufám že v září sklidím že už toho deště bylo dost.

Old Post 31-08-2010 v 14:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 474

citace:
Původní příspěvek od vousac
Jinak prej září by mělo být solidní na teploty ale říjen by měl už být chladný.
Tento týden to prostě nepokvete je zima a prší .

Jo, koukal jsem na výhled a snad už od Čtvrtka by to mělo bejt dobrý.

Old Post 31-08-2010 v 14:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 475

Tet jsem vděčný že sem si nechal kvítí v květináčích , protože banda radila at je šoupnu do hlíny - Už 2 dny tu není ani 10 stupnů a chčije ale ten silný vírt co tady je (Jsem z moravy) - http://www.novinky.cz/domaci/210114...ladiny-rek.html

.. hrůza . Dal sem je domů - tak jen doufám že bude hezky ..

Navíc určitě jste slyšeli že na horách dnes sněžilo .. Hnus - http://www.novinky.cz/domaci/210124...prvni-snih.html

Old Post 31-08-2010 v 14:56 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 476

Jn, takovýhle počasí na začátku podzimu by mohl být náznak skvělýho konce podzimu s dobrýma teplotama a velkým množstvím slunečního světla, aby všechno stilho v pořádku a bez plísně dozrát. :-))

Mnoho různá pole + strom? - Outdoor 2011

Kytky na stromě - Outdoor 2010

Old Post 31-08-2010 v 16:47 PM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 477

citace:
Původní příspěvek od Pepas
Jn, takovýhle počasí na začátku podzimu by mohl být náznak skvělýho konce podzimu s dobrýma teplotama a velkým množstvím slunečního světla, aby všechno stilho v pořádku a bez plísně dozrát. :-))

Kéž bys měl pravdu!!

Old Post 31-08-2010 v 17:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 478

Tak u nás v Praze je taky počasí na nic, ale předevčírem mi konečně začly kvést moje 3 apolla

Old Post 31-08-2010 v 17:21 PM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 479

u nas uz pres tyden chcije fouka vitr jak zacatek listopadu jestli to takhle pujde dal letosni out zkonci spatne
no a ted nevic ve zpravach ukazujou ze ma chcat i na dale pocasi zpyceny kazi me to naladu

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 31-08-2010 v 18:29 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 480

tak ještě jedna kytka neukázala ani pre-flowers....další začínají trochu nakvétat, konečně :-D

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 02-09-2010 v 18:28 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9273760 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív